Wpisanie do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Dzienniki resortowe
Dz.Urz.MF.1998.12.51
Akt indywidualny Wersja od: 5 czerwca 1998 r.
KOMUNIKAT NR 17/DR/98
MINISTERSTWA FINANSÓW
z dnia 1 czerwca 1998 r.
w sprawie wpisania do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Zawiadamia się, że na podstawie § 3 decyzji nr 4/DR/97 Ministra Finansów z dnia 12 czerwca 1997 r. w sprawie powoływania oraz zasad i trybu działania Komisji Egzaminacyjnej sprawdzającej kwalifikacje wymagane od osób usługowo prowadzących księgi rachunkowe (Dz. Urz. Min. Fin. Nr 17, poz. 69), do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wpisane zostały następujące osoby:
Lp. | Numer świadectwa | Nazwisko i imię | Adres |
1 | 2 | 3 | 4 |
Województwo warszawskie | |||
1711 | 7969/98 | Andruszkiewicz Ida Danuta | ul. Igańska 20/110 |
04-087 Warszawa | |||
1712 | 7972/98 | Banaszak Teresa Cecylia | ul. Hawajska 13/58 |
02-776 Warszawa | |||
1713 | 7950/98 | Białek Maria | ul. Norwida 15/4 |
05-120 Legionowo | |||
1714 | 7974/98 | Bischof Maria | ul. Żytnia 68/20 |
01-156 Warszawa | |||
1715 | 7960/98 | Cęcek Jadwiga Alina | ul. Gębicka 2/13 |
03-188 Warszawa | |||
1716 | 7971/98 | Ciuraszkiewicz Robert | ul. Kwiatowa 16 |
05-840 Brwinów | |||
1717 | 7740/98 | Daszkowski Pawet Janusz | ul. Pirenejska 16/18 |
01-493 Warszawa | |||
1718 | 7968/98 | Dembała Bożena Halina | ul. Czaplickiego 3A/11 |
05-400 Otwock | |||
1719 | 7799/98 | Doktór Krzysztof Tadeusz | ul. Obozowa 60 |
01-423 Warszawa | |||
1720 | 7839/98 | Filipowicz Teresa Jadwiga | ul. Podleśna 40/52 |
01-673 Warszawa | |||
1721 | 7908/98 | Giedronowicz Iwona Maria | ul. Van Gogha 9/54 |
03-188 Warszawa | |||
1722 | 7982/98 | Glińska-Lis Irena Elżbieta | ul. Geodetów 60 |
05-500 Piaseczno | |||
1723 | 7928/98 | Jankowski Władysław | ul. Stępińska 6-8/51 |
00-739 Warszawa | |||
1724 | 7810/98 | Janusz Dorota Barbara | ul. Kopcińskiego 1/6 |
02-777 Warszawa | |||
1725 | 7973/98 | Jaroszewicz Izabella Maria | ul. Hawajska 13/58 |
02-776 Warszawa | |||
1726 | 7846/98 | Jedliński Krzysztof | ul. Puławska 142/16 |
02-624 Warszawa | |||
1727 | 7944/98 | Jochym Elżbieta | ul. Grochowska 200/92 |
04-357 Warszawa | |||
1728 | 7980/98 | Kalata Beata Agata | ul. Warszawska 16/1 |
05-200 Wołomin |
1729 | 7927/98 | Kocon Grażyna Teresa | ul. Batuty 3/710 | |||
02-743 Warszawa | ||||||
1730 | 7742/98 | Kościelecki Lech Szczepan | ul. Millera 2/7 | |||
01-492 Warszawa | ||||||
1731 | 7929/98 | Kowalczyk Bożena | ul. Komorowskiego 12/26 | |||
03-982 Warszawa | ||||||
1732 | 7710/98 | Krawczyk Lesław Stanisław | ul. Morcinka 1/11 | |||
01-496 Warszawa | ||||||
1733 | 7967/98 | Moskalewicz Cezary Tomasz | ul. Tylżycka 11/84 | |||
01-656 Warszawa | ||||||
1734 | 7788/98 | Osińska Halina | ul. Lencewicza 6/52 | |||
01-493 Warszawa | ||||||
1735 | 7741/98 | Pietrzykowski Jerzy Krzysztof | ul. Meander 18/27 | |||
02-791 Warszawa | ||||||
1736 | 7970/98 | Piłat Ryszard Józef | ul. Leśna 8 | |||
05-506 Magdalenka | ||||||
1737 | 7975/98 | Przybylska Krystyna | ul. POW 12B/1A | |||
96-300 Żyrardów | ||||||
1738 | 7717/98 | Ptasińska Krystyna Jolanta | ul. Umińskiego 3/63 | |||
03-984 Warszawa | ||||||
1739 | 7905/98 | Rosłon Stanisława | al. Solidarności 94/79 | |||
01-016 Warszawa | ||||||
1740 | 7738/98 | Stępień Magdalena | ul. Poniatowskiego 19 | |||
05-200 Wołomin | ||||||
1741 | 7925/98 | Wiewióra Wojciech | ul. Pachnąca 81/62 | |||
02-790 Warszawa | ||||||
1742 | 7884/98 | Włodarczyk Aldona | ul. Sygietyńskiego 15A | |||
05-805 Otrębusy | ||||||
1743 | 7981/98 | Wolska Jadwiga | al. 3 Maja 7B | |||
00-401 Warszawa | ||||||
1744 | 7870/98 | Wójcik Barbara Franciszka | ul. Osikowa 3/3 | |||
01-928 Warszawa | ||||||
1745 | 7708/98 | Wróbel Małgorzata | ul. Dembego 22/1 | |||
02-796 Warszawa | ||||||
1746 | 7729/98 | Zbieć Robert Wojciech | ul. Koszykowa 20/21 | |||
00-555 Warszawa | ||||||
Errata | ||||||
jest: | ||||||
1601 | 6952/98 | Chudziński Piotr Mariusz | ul. Siwińskiego 1/26 | |||
05-120 Legionowo | ||||||
powi n- | ||||||
no być: | ||||||
1601 | 6952/98 | Chudzyński Piotr Mariusz | ul. Siwińskiego 1/26 | |||
05-120 Legionowo | ||||||
1747 | 7285/98 | Kaim Danuta | ul. Cyraneczki 1/36 | |||
04-060 Warszawa | ||||||
920 | 4913/97 | Jędrasik Wojciech Robert | ul. Dunikowskiego 3/5 | |||
02-784 Warszawa | ||||||
Województw_o bielskie | ||||||
145 | 7874/98 | Bryzek Alicja Anna | ul. Kęcka 31 | |||
43-340 Kozy | ||||||
146 | 7947/98 | Chodura Karol | Ochaby Małe 97 | |||
43-430 Skoczów | ||||||
147 | 7847/98 | Cieślar Irena Maria | ul. Fiedorowska 1 | |||
43-460 Wisła | ||||||
148 | 7814/98 | Gadamer Małgorzata Aleksandra | ul. Zjazdowa 10 | |||
34-326 Pietrzykowice | ||||||
149 | 7923/98 | Nikiel Janina | ul. Jesionowa 7 | |||
43-365 Wilkowice | ||||||
150 | 7882/98 | Wójcik Barbara Anna | ul. Doliny Miętusiej 35/2 | |||
43-316 Bielsko-Biała | ||||||
Województwo bydgoskie | ||||||
134 | 7866/98 | Dejryng Dariusz Krzysztof | os. 35-lecia 5/6 | |||
77-310 Debrzno | ||||||
135 | 7734/98 | Gruszka Katarzyna Małgorzata | Maksymilianowo 58 | |||
86-021 Maksymilianowo | ||||||
136 | 7802/98 | Lorent Małgorzata Jolanta | ul. Krecia 11/1 | |||
85-147 Bydgoszcz | ||||||
137 | 7784/98 | Samól Waldemar Edward | ul. Piastowa 12/13 | |||
85-792 Bydgoszcz | ||||||
138 | 7850/98 | Selke Lidia Stefania | ul. Młodzieżowa 29/37 | |||
89-604 Chojnice | ||||||
139 | 7849/98 | Siewkowski Andrzej Antoni | ul. Jagiellońska 77/6 | |||
85-027 Bydgoszcz | ||||||
Województwo chetmskie | ||||||
17 | 7942/98 | Jarzyna Kinga | ul. Kolejowa 76/13 | |||
22-100 Chełm | ||||||
18 | 7931/98 | Wójtiuk Marianna | ul. Słowackiego 24/35 | |||
22-100 Chełm | ||||||
Województwo ciechanowskie | ||||||
47 | 7813/98 | Dynek Ryszard Błażej | Pokrzywnica 26/5 | |||
06-121 Pokrzywnica | ||||||
48 | 7879/98 | Piczak Anna Regina | ul. Sikorskiego 5/14 | |||
06-400 Ciechanów | ||||||
49 | 7852/98 | Świerkocka Krystyna | Chojnowo 117 | |||
09-310 Kuczbork | ||||||
Województwo częstochowskie | ||||||
206 | 7824/98 | Knaś Helena Barbara | ul. Małachowskiego 2/61 | |||
42-200 Częstochowa | ||||||
207 | 7747/98 | Lang Aleksandra Małgorzata | ul. Rynek 8 | |||
42-100 Kłobuck | ||||||
208 | 7892/98 | Leszcz Anna Maria | ul. Przemysłowa 1/2 | |||
42-160 Krzepice | ||||||
209 | 7822/98 | Najgebauer Ewa Maria | ul. Jasnogórska 108/9 | |||
42-200 Częstochowa | ||||||
210 | 7930/98 | Woch Mirosław Włodzimierz | ul. Sułkowskiego 1/1 | |||
42-200 Częstochowa | ||||||
Errata | ||||||
jest: | ||||||
185 | 7096/98 | Cipińska Zenona Jadwiga | ul. Przechodnia 6/42 | |||
42-100 Kłobuck | ||||||
powin- | ||||||
no być: | ||||||
185 | 7096/98 | Cipcińska Zenona Jadwiga | ul. Przechodnia 6/42 | |||
42-100 Kłobuck | ||||||
Województwo gdańskie | ||||||
380 | 7714/98 | Kempa Roland Piotr | ul. Kujawska 57A | |||
81-862 Sopot | ||||||
381 | 7943/98 | Konkel Maria | os. 60-lecia 12/14 | |||
83-200 Starogard Gdański | ||||||
382 | 7964/98 | Magdziarz Ewa | ul..Gdańska 33/23 | |||
84-232 Rumia | ||||||
383 | 7780/98 | Nosarzewska Ewa Krystyna | Skrzydłowo 44 | |||
83-404 Nowa Karczma | ||||||
384 | 7776/98 | Perz Zofia | ul. Stolema 58/7 | |||
80-177 Gdańsk | ||||||
385 | 7979/98 | Przybecka-Lawryn Dorota Małgorzata | ul. Harcerska 4/1 | |||
81-425 Gdynia | ||||||
386 | 7957/98 | Pudelewicz Barbara Zofia | ul. Wójta Radtkego 31/12 | |||
81-355 Gdynia | ||||||
387 | 7868/98 | Rudnicka-Platta Anna | ul. Kołobrzeska 53L/10 | |||
80-396 Gdańsk | ||||||
Errata | ||||||
373 | 7498/98 | Kohnke Elżbieta Genowefa | ul. Górna 22 | |||
84-240 Reda | ||||||
Województwo gorzowskie | ||||||
89 | 7753/98 | Smolińska Genowefa Zofia | Tuczno, ul. Słoneczna 9/6 | |||
66-510 Bobrówko | ||||||
Województwo jeleniogórskie | ||||||
113 | 7829/98 | Florczak Melania Izabela | ul. Sudecka 55 | |||
58-500 Jelenia Góra | ||||||
114 | 7739/98 | Kalinowska Zofia | ul. Jana Pawła II 38B/6 | |||
59-700 Bolesławiec | ||||||
115 | 7841/98 | Koziara Ewa | ul. Bujwida 2 | |||
58-562 Podgórzyn | ||||||
116 | 7800/98 | tawer Mieczysław | ul. Tkaczy 1/7 | |||
58-530 Kowa ry | ||||||
117 | 7801/98 | Mazur Robert Mariusz | ul. Bolesława Chrobrego 12/37 | |||
59-800 Lubań | ||||||
118 | 7736/98 | Okulowska-Stypułkowska Helena | ul. Lwowska 8/4 | |||
59-860 Gryfów Śląski | ||||||
119 | 7706/98 | Piotrowicz Zuzanna Teresa | ul. Głowackiego 4/23 | |||
58-500 Jelenia Góra | ||||||
Województwo kaliskie | ||||||
86 | 7951/98 | Adamska Grażyna Anna | ul. PKWN 19 | |||
63-600 Kępno | ||||||
87 | 7863/98 | Piduch Szymon | uI. Bema 29/44 | |||
63-200 Jarocin | ||||||
88 | 7912/98 | Zydorek Wiesława Maria | ul. Krotoszyńska 48/4 | |||
63-300 Dobrzyca | ||||||
Województwo katowickie | ||||||
483 | 7843/98 | Barteczek Beata Dorota | ul. Koszalińska 10A/7 | |||
40-717 Katowice | ||||||
484 | 7728/98 | Borecki Jarosław | ul. Główna 59 | |||
32-329 Bolesław | ||||||
485 | 7809/98 | Brawańska Beata Anna | ul. Koszykowa 3C | |||
44-307 Wodzisław Śląski | ||||||
486 | 7804/98 | Brawańska Elżbieta Maria | ul. Koszykowa 3C | |||
44-307 Wodzisław Śląski | ||||||
487 | 7775/98 | Chaberska Anna | ul. Składkowskiego 14A/10 | |||
41-250 Czeladź | ||||||
488 | 7935/98 | Gorzawska Danuta Aniela | ul. Leśna 23 | |||
44-246 Szczejkowice | ||||||
489 | 7904/98 | Jędrusik Krystyna Maria | ul. Barbary 14/41 | |||
41-800 Zabrze | ||||||
490 | 7711/98 | Kościak Kazimiera tucja | ul. Wrzosowa 8 | |||
32-500 Chrzanów | ||||||
491 | 7797/98 | Malesza Maria | ul. Słoneczna 40 | |||
41-800 Zabrze | ||||||
492 | 7844/98 | Paprotny Wojciech Bogusław | ul. Będzińska 8/24 | |||
41-200 Sosnowiec | ||||||
493 | 7812/98 | Soczówka Zuzanna Bronisława | ul. Różana 4 | |||
43-170 taziska Górne | ||||||
494 | 7883/98 | Stryjak Maria Eleonora | ul. Broniewskiego 4 | |||
42-540 Sosnowiec | ||||||
495 | 7949/98 | Wałek Halina | ul. Długoszyńska 77 | |||
32-520 Jaworzno | ||||||
496 | 7818/98 | Wiśniewska Ilona Anna | ul. Tysiąclecia 33/38 | |||
41-303 Dąbrowa Górnicza | ||||||
497 | 7901/98 | Zagórska Marzenna Aleksandra | ul. Modrzewiowa 24B/20 | |||
40-171 Katowice | ||||||
498 | 7919/98 | Załuska Bożena Mirosława | ul. Brzezina 10/8 | |||
32-500 Chrzanów | ||||||
Województwo kieleckie | ||||||
62 | 7917/98 | Balcerczak Genowefa | os. Słoneczne 13/99 | |||
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski | ||||||
63 | 7791/98 | Chałdaś Joanna Elżbieta | ul. Perzyny 85/9 | |||
26-700 Zwoleń | ||||||
64 | 7909/98 | Dudowicz Henryka Teresa | ul. Gałczyńskiego 6/14 | |||
25-409 Kielce | ||||||
65 | 7793/98 | Hejninger Jan Andrzej | uJ. Radwana 12/10 | |||
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski | ||||||
66 | 7966/98 | Kozera Krzysztof | os. Barwinek 6/101 | |||
25-112 Kielce | ||||||
67 | 7916/98 | Marczewska Danuta Krystyna | ul. Zygmuntowska 123 | |||
27-400 Ostrowiec ŚwiętokrzyskG | ||||||
68 | 7758/98 | Popeć Jóżefa | Kajetanów bloki 2/8 | |||
25-060 Zagnańsk | ||||||
69 | 7759/98 | Urbańska Anna Jadwiga | ul. Piotra Wysockiego 3/47 | |||
27-200 Starachowice | ||||||
70 | 7915/98 | Wąs Zofia | ul. Tetmajera 9 | |||
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski | ||||||
Województwo konińskie | ||||||
44 | 7924/98 | Gmachowska Zdzisława Urszula | ul. Kilińskiego 6B/4 | |||
62-400 Słupca | ||||||
Województwo koszalińskie | ||||||
152 | 7761/98 | Bogucka Teodozja | ul. Jana Pawła II 8B/10 | |||
75-452 Koszalin | ||||||
153 | 7756/98 | Burak Helena | ul. Lelewela 10B/9 | |||
75-950 Koszalin | ||||||
154 | 7726/98 | Chałat Dorota Róża | ul. Bosmańska 10A/45 | |||
75-257 Koszalin | ||||||
155 | 7767/98 | Domański Piotr Zbigniew | Rosnowo 30/14 | |||
76-042 Rosnowo | ||||||
156 | 7757/98 | Job Teresa | ul. Parkowa 1A | |||
78-220 Tychowo | ||||||
157 | 7864/98 | Jurkiewicz Wojciech Jerzy | ul. Budowlana 8/36 | |||
78-100 Kołobrzeg | ||||||
158 | 7762/98 | Kędzior-Kołos Jolanta Maria | ul. Sawickiej 10B/8 | |||
75-519 Koszalin | ||||||
159 | 7805/98 | Macierzanka-Wąsowicz Elżbieta | ul. Jaśminowa 5 | |||
76-032 Mielno | ||||||
160 | 7859/98 | Pawlaczyk Halina Kazimiera | ul. Kniewskiego 23C/3 | |||
75-445 Koszalin | ||||||
161 | 7902/98 | Rokaszewicz Krystyna | Jamno 95 | |||
75-900 Koszalin | ||||||
162 | 7880/98 | Stochła Irena Elżbieta | ul. Maćkowicza 1/2 | |||
75-626 Koszalin | ||||||
163 | 7894/98 | Tatol Aleksandra Janina | ul. Jarzębinowa 31 | |||
75-640 Kosza I i n | ||||||
Województwo krakowskie | ||||||
276 | 7878/98 | Białecka Joanna Maria | ul. Zegadłowicza 3/9 | |||
31-104 Kraków | ||||||
277 | 7940/98 | Boryczko Andrzej Bogusław | ul. Gałczyńskiego 1/23 | |||
32-400 Myślenice | ||||||
278 | 7760/98 | Jodłowska-Jantos Sylwia Wanda | ul. Powstańców 26/204 | |||
31-422 Kraków | ||||||
279 | 7837/98 | Kaczmarek Joanna Barbara | ul. Senatorska 27/13 | |||
30-106 Kraków | ||||||
280 | 7825/98 | Korzeniowska Beata Elżbieta | uf: Mogilska 121/79 | |||
31-571 Kraków | ||||||
281 | 7858/98 | Kwinta Marek | os. Krakowiaków 44/10 | |||
31-964 Kraków | ||||||
282 | 7735/98 | Lenart Elżbieta Bożena | ul. Stopki 1/15 | |||
32-065 Krzeszowice | ||||||
283 | 7948/98 | Onik Jerzy Józef | tęki 87/1 | |||
32-425 Trzemeśnia | ||||||
284 | 7862/98 | Ostachowicz Dominika Maria | ul. Strzelców 7/40 | |||
31-422 Kraków | ||||||
285 | 7831/98 | Pawlik Barbara Anna | ul. tokietka 8/3 | |||
30-010 Kraków | ||||||
286 | 7828/98 | Sikorska Halina Teresa | ul. Piłsudskiego 16/3 | |||
32-400 Myślenice | ||||||
287 | 7770/98 | Topolska Jolanta | ul. Lubelska 18A/7 | |||
30-003 Kraków | ||||||
288 | 7881/98 | Zemuła Zbigniew Kazimierz | ul. Morozowicza 17/1 | |||
30-698 Kraków | ||||||
Województwo krośnieńskie | ||||||
39 | 7750/98 | Dymek Halina Teresa | ul. Krasińskiego 53/8 | |||
38-200 Jasło | ||||||
Województwo legnickie | ||||||
63 | 7985/98 | Obara-Krawczak Dorota Jolanta | ul. Piotra Skargi 50/2 | |||
59-320 Polkowice | ||||||
Województwo leszczyńskie | ||||||
116 | 7893/98 | Adamczak Krystyna | ul. Powstańców Wielkopolskich 8 | |||
67-417 Mochy | ||||||
117 | 7705/98 | Bartkowiak Maria | ul. Drzeczkowska 1A | |||
64-113 Osieczna | ||||||
118 | 7755/98 | Bosak Bernarda Maria | ul. Zamenhofa 70/7 | |||
64-100 Leszno | ||||||
119 | 7732/98 | Ciszewska Danuta Janina | os. Ogrody 44/6 | |||
64-100 Leszno | ||||||
120 | 7781/98 | Konieczna Maria | ul. Iwaszkiewicza 13 | |||
64-100 Leszno | ||||||
121 | 7724/98 | Król Bogumiła Joanna | ul. Rejtana 6/1 | |||
64-100 Leszno | ||||||
122 | 7886/98 | Olszak Marian | ul. Krótka 2 | |||
63-940 Bojanowo | ||||||
123 | 7871/98 | Pawlak Daria Anna | ul. Garbarska 10/2 | |||
67-400 Wschowa | ||||||
124 | 7845/98 | Piotrowska Elżbieta Maria | ul. Ostroroga 39/8 | |||
64-100 Leszno | ||||||
125 | 7891/98 | Rembikowski Bronisław Jan | ul. Westerplatte 5/9 | |||
64-100 Leszno | ||||||
126 | 7820/98 | Smok Iwona Maria | ul. Bukowieckiej 34 | |||
64-000 Kościan | ||||||
127 | 7785/98 | Spoz Bogusława Elżbieta | ul. Sułkowskiego 5/2 | |||
64-100 Leszno | ||||||
128 | 7772/98 | Szymczak Aleksander Jan | ul. Sienkiewicza 32A/6 | |||
63-900 Rawicz | ||||||
129 | 7856/98 | Tomaszewska Ewa | ul. Cicha 3/1 | |||
67-400 Wschowa | ||||||
130 | 7721/98 | Tomczak Elżbieta Zofia | ul. Leśna 18 | |||
64-003 Turew | ||||||
Województwo lubelskie | ||||||
102 | 7898/98 | Bichta Teresa | ul. Gliniana 66 | |||
20-614 Lublin | ||||||
103 | 7953/98 | Ciężka Elżbieta | ul. Kielecka 6/6 | |||
20-723 Lublin | ||||||
104 | 7897/98 | Denis Robert Piotr | ul. Okulickiego 29/15 | |||
21-040 Świdnik | ||||||
105 | 7723/98 | Jukowska Anna | ul. Szczytowa 11/43 | |||
20-562 Lublin | ||||||
Województwo lódzkie | ||||||
245 | 7983/98 | Antczak Krystyna | ul. Przybyszewskiego 266/10 | |||
93-313 tódź | ||||||
246 | 7952/98 | Bondarczuk Danuta Jadwiga | ul. ks. Popiełuszki 47/10 | |||
94-053 tódź | ||||||
247 | 7885/98 | Fokczyńska Magdalena Walentyna | ul. Syrenki 16/19 | |||
91-496 tódź | ||||||
248 | 7819/98 | Głuszczak Grażyna | ul. Piotrkowska 4/2 | |||
90-270 tódź | ||||||
249 | 7945/98 | Jerzykowska Anna | ul. Szpitalna 7A/26 | |||
92-207 tódź | ||||||
250 | 7790/98 | Kaczmarek Iwona Agnieszka | ul. Józefa 7/44 | |||
92-204 tódź | ||||||
251 | 7733/98 | Mirosław Grażyna Maria | ul. Rojna 50D/13 | |||
91-134 tódź | ||||||
252 | 7961/98 | Nowak Stanisław Jerzy | ul. Leopolda Staffa 28A/18 | |||
95-100 Zgierz | ||||||
253 | 7803/98 | Samel Małgorzata Maria | ul. Smugowa 6A/17 | |||
95-200 Pabianice | ||||||
254 | 7712/98 | Zapędowski Witold | ul. Konstytucyjna 9/44 | |||
90-155 tódź | ||||||
Województwo nowosądeckie | ||||||
138 | 7751/98 | Gawlik Renata Krystyna | ul. Podhalańska 12/2 | |||
33-300 Nowy Sącz | ||||||
139 | 7903/98 | Huza Franciszek | ul. Świerczewskiego 36 | |||
33-340 Stary Sącz | ||||||
140 | 7873/98 | Jankowicz Małgorzata Maria | ul. I Pułku Strzelców Podhalańskich 4A/12 | |||
33-300 Nowy Sącz | ||||||
141 | 7777/98 | Leśniak Anna Barbara | ul. Leśna 4 | |||
34-450 Krościenko | ||||||
142 | 7895/98 | Niepsuj Jolanta Maria | ul. I Brygady 8/33 | |||
33-300 Nowy Sącz | ||||||
Województwo olsztyńskie | ||||||
123 | 7771/98 | Nosarzewski Tomasz Grzegorz | ul. Traugutta 9/34 | |||
13-100 Nidzica | ||||||
Województwo opolskie | ||||||
254 | 7823/98 | Chmiel Janina | ul. Szarych Szeregów 5/4 | |||
45-263 Opole | ||||||
255 | 7778/98 | Gaj Teresa Aniela | ul. Westerplatte 13 | |||
49-340 Lewin Brzeski | ||||||
256 | 7737/98 | Gawlik Rajnard Pawet | ul. Rosenbergów 7 | |||
47-100 Strzelce Opolskie | ||||||
257 | 7955/98 | Kowalska Renata Bożena | ul. Leszka Białego 36/2 | |||
47-220 Kędzierzyn-Koźle | ||||||
258 | 7907/98 | Kozłowska Mirosława Renata | ul. Archimedesa 4C/10 | |||
41-200 Kędzierzyn-Koźle | ||||||
259 | 7939/98 | Lach Beata | al. Partyzantów 26D/3 | |||
47-220 Kędzierzyn-Koźle | ||||||
260 | 7861/98 | Leszczyński Adam Witold | ul. Szkolna 9A/3 | |||
48-140 Branice | ||||||
261 | 7899/98 | Pardela Halina Sławomira | ul. Lwowska 1/6 | |||
48-200 Prudnik | ||||||
262 | 7920/98 | Radziszewski Andrzej | ul. Kręta 70 | |||
45-441 Opole | ||||||
263 | 7985/98 | Sójka Zdzisława Janina | Tułowice Małe 2D/2 | |||
49-130 Tułowice | ||||||
Województwo pilskie | ||||||
70 | 7731/98 | Bykowski Jan | ul. Kusocińskiego 14/22 | |||
64-920 Piła | ||||||
71 | 7725/98 | Hamerlińska Leokadia | ul. Przemysłowa 20 | |||
64-840 Budzyń | ||||||
72 | 7877/98 | Szczepańska Lidia Maria | ul. Kościuszki 19/4 | |||
78-600 Wałcz | ||||||
73 | 7890/98 | Walkowska Mariola Jolanta | ul. Kościuszki 14/3 | |||
64-700 Czarnków | ||||||
Województwo piotrkowskie | ||||||
37 | 7872/98 | Smolarek Elżbieta Bożena | ul. Baczyńskiego 38 | |||
97-300 Piotrków Trybunalski | ||||||
Województwo ptockie | ||||||
44 | 7921/98 | Gozdan Krzysztof Stanisław | ul. Sikorskiego 4/16 | |||
09-410 Płock | ||||||
Województwo poznańskie | ||||||
512 | 7926/98 | Chudy Jerzy Kazimierz | os. Bolesława Śmiałego 5/67 | |||
60-682 Poznań | ||||||
513 | 7854/98 | Ciborek Danuta Maria | os. Batorego 36/82 | |||
60-687 Poznań | ||||||
514 | 7835/98 | Danek Stanisława Elwira | os. Zwycięstwa 3/75 | |||
61-643 Poznań | ||||||
515 | 7834/98 | Hojan Stanisław | ul. Nowowiejska 29/5 | |||
64-530 Kaźmierz | ||||||
516 | 7911/98 | Kreiter Gabriela | ul. Szczanieckiej 16/3 | |||
60-216 Poznań | ||||||
Województwo opolskie | ||||||
254 | 7823/98 | Chmiel Janina | ul. Szarych Szeregów 5/4 | |||
45-263 Opole | ||||||
255 | 7778/98 | Gaj Teresa Aniela | ul. Westerplatte 13 | |||
49-340 Lewin Brzeski | ||||||
256 | 7737/98 | Gawlik Rajnard Pawet | ul. Rosenbergów 7 | |||
47-100 Strzelce Opolskie | ||||||
257 | 7955/98 | Kowalska Renata Bożena | ul. Leszka Białego 36/2 | |||
47-220 Kędzierzyn-Koźle | ||||||
258 | 7907/98 | Kozłowska Mirosława Renata | ul. Archimedesa 4C/10 | |||
41-200 Kędzierzyn-Koźle | ||||||
259 | 7939/98 | Lach Beata | al. Partyzantów 26D/3 | |||
47-220 Kędzierzyn-Koźle | ||||||
260 | 7861/98 | Leszczyński Adam Witold | ul. Szkolna 9A/3 | |||
48-140 Branice | ||||||
261 | 7899/98 | Pardela Halina Sławomira | ul. Lwowska 1/6 | |||
48-200 Prudnik | ||||||
262 | 7920/98 | Radziszewski Andrzej | ul. Kręta 70 | |||
45-441 Opole | ||||||
263 | 7985/98 | Sójka Zdzisława Janina | Tułowice Małe 2D/2 | |||
49-130 Tułowice | ||||||
Województwo pilskie | ||||||
70 | 7731/98 | Bykowski Jan | ul. Kusocińskiego 14/22 | |||
64-920 Piła | ||||||
71 | 7725/98 | Hamerlińska Leokadia | ul. Przemysłowa 20 | |||
64-840 Budzyń | ||||||
72 | 7877/98 | Szczepańska Lidia Maria | ul. Kościuszki 19/4 | |||
78-600 Wałcz | ||||||
73 | 7890/98 | Walkowska Mariola Jolanta | ul. Kościuszki 14/3 | |||
64-700 Czarnków | ||||||
Województwo piotrkowskie | ||||||
37 | 7872/98 | Smolarek Elżbieta Bożena | ul. Baczyńskiego 38 | |||
97-300 Piotrków Trybunalski | ||||||
Województwo ptockie | ||||||
44 | 7921/98 | Gozdan Krzysztof Stanisław | ul. Sikorskiego 4/16 | |||
09-410 Płock | ||||||
Województwo poznańskie | ||||||
512 | 7926/98 | Chudy Jerzy Kazimierz | os. Bolesława Śmiałego 5/67 | |||
60-682 Poznań | ||||||
513 | 7854/98 | Ciborek Danuta Maria | os. Batorego 36/82 | |||
60-687 Poznań | ||||||
514 | 7835/98 | Danek Stanisława Elwira | os. Zwycięstwa 3/75 | |||
61-643 Poznań | ||||||
515 | 7834/98 | Hojan Stanisław | ul. Nowowiejska 29/5 | |||
64-530 Kaźmierz | ||||||
516 | 7911/98 | Kreiter Gabriela | ul. Szczanieckiej 16/3 | |||
60-216 Poznań | ||||||
517 | 7764/98 | Litwiniec Urszula | ul. Żabikowska 62E/6 | |||
62-031 Luboń | ||||||
518 | 7719/98 | tawniczak Bernard | os. Powstańców Narodowych 24/6 | |||
61-214 Poznań | ||||||
519 | 7808/98 | Mikołajczyk Julia Teresa | ul. Eurypidesa 36C/2 | |||
60-461 Poznań | ||||||
520 | 7745/98 | Modrzyk Urszula Krystyna | os. Stefana Batorego 49/14 | |||
64-300 Nowy Tomyśl | ||||||
521 | 7766/98 | Rabiega Wanda Stanisława | os. Przyjaźni 21/56 | |||
61-686 Poznań | ||||||
522 | 7713/98 | Rozmus Janina Marta | os. Zwycięstwa 22/44 | |||
61-650 Poznań | ||||||
523 | 7720/98 | Sadłowski Ryszard | ul. Drzeczewska 3/3 | |||
63-820 Piaski | ||||||
524 | 7730/98 | Sobczak Janina Zofia | os. Północ 15/4 | |||
64-300 Nowy Tomyśl | ||||||
525 | 7932/98 | Szajek Robert Pawet | ul. Ognik 15A/4 | |||
60-385 Poznań | ||||||
526 | 7840/98 | Woźniak Regina Maria | ul. Szkolna 34/6 | |||
64-000 Kościan | ||||||
527 | 7768/98 | Żurek Bożena Kazimiera | Buszewo 7B | |||
64-531 Lubosina | ||||||
. | Errata | |||||
55 | 1419/96 | Maciejewska Barbara Zofia | ul. Wodna 53 | |||
62-050 Mosina | ||||||
Województwo przemyskie | ||||||
38 | 7769/98 | Kukla Krzysztof Walenty | ul. Lwowska 32E/62 | |||
37-700 Przemyśl | ||||||
Województwo radomskie | ||||||
97 | 7787/98 | Musialska Halina Bożena | ul. Trojańska 12/9 | |||
26-600 Radom | ||||||
Województwo rzeszowskie | ||||||
107 | 7774/98 | Brudniak Elżbieta Maria | Korniaktów 66 | |||
37-114 Białobrzegi | ||||||
108 | 7779/98 | Kamler Elżbieta | ul. Cicha 7 | |||
36-060 Głogów Małopolski | ||||||
109 | 7963/98 | Mazur Bożena Małgorzata | al. Ducha Świętego 26/4 | |||
39-300 Mielec | ||||||
110 | 7956/98 | Pałasz Witold | ul. Dąbrówki 12/87 | |||
39-300 Mielec | ||||||
111 | 7867/98 | Pikor Maria Barbara | ul. Dominikańska 3/26 | |||
35-041 Rzeszów | ||||||
112 | 7978/98 | Sobowska Ewa Grażyna | Tuszów, Malinie 351 | |||
39-331 Chorzelów | ||||||
113 | 7709/98 | Stanek Władysława | ul. Pileckich 1/27 | |||
36-140 Sokołów Małopolski | ||||||
114 | 7796/98 | Stec Danuta | Błażowa, Lecka 234 | |||
36-031 Białka | ||||||
115 | 7838/98 | Żublińska-Pustelniak Maria Jolanta | ul. Braci Zawilskich 22 | |||
37-300 Leżajsk | ||||||
116 | 7827/98 | Żygadło Anna Maria | ul. Braci Śniadeckich 45 | |||
37-100 Łańcut | ||||||
Województwo siedleckie | ||||||
86 | 7946/98 | Adamiak Maria Teresa | ul. Kurpiowska 6/10 | |||
08-110 Siedlce | ||||||
87 | 7853/98 | Sawicka Elżbieta | ul. Majewskiego 12 | |||
21-400 Łuków | ||||||
Województwo sieradzkie | ||||||
39 | 7865/98 | Krawczyk Danuta Halina | os. Armii Krajowej 5/48 | |||
98-300 Wieluń | ||||||
40 | 7977/98 | Pankiewicz Tomasz | ul. Łaska 213 | |||
98-220 Zduńska Wola | ||||||
41 | 7976/98 | Rubajczyk Irena , | ul. Osmolińskich 8/12/56 | |||
98-220 Zduńska Wola | ||||||
Województwo stupskie | ||||||
153 | 7783/98 | Bojarski Krzysztof Ireneusz | ul. Koszalińska 20/145 | |||
76-200 Słupsk | ||||||
154 | 7782/98 | Bylica Renarda | ul. Gryfa Pomorskiego 7 | |||
84-300 Lębork | ||||||
155 | 7900/98 | Cytlau Danuta Maria | ul. Wyspiańskiego 4/9 | |||
76-200 Słupsk | ||||||
156 | 7887/98 | Kawalec Piotr Gabriel | ul. Michałowskiego 1/37 | |||
76-200 Słupsk | ||||||
157 | 7826/98 | Lewandowska Maria Bogumiła | ul. Grunwaldzka 51/19 | |||
76-270 Ustka | ||||||
158 | 7922/98 | Mimiec Halina | ul. 3 Maja 28/47 | |||
76-200 Słupsk | ||||||
159 | 7889/98 | Socha Wiesława Kazimiera | ul. Andersa 17/36 | |||
76-200 Słupsk | ||||||
160 | 7715/98 | Wszelak Zdzisława Bernarda | ul. Młodzieżowa 1/6 | |||
77-220 Koczała | ||||||
Errata | ||||||
33 | 1474/96 | Kubisiak Irena | ul. Słowackiego 20D/15 | |||
84-300 Lębork | ||||||
Województwo szczecińskie | ||||||
320 | 7792/98 | Filipiak-Dylewska Beata Zofia | ul. Zegadłowicza 21 | |||
71-370 Szczecin | ||||||
321 | 7763/98 | Frymark Janina | ut. Klemensiewicza 15/18 | |||
70-828 Szczecin | ||||||
322 | 7914/98 | Fudali Teofila Agnieszka | ul. Krzywa 17 | |||
71-027 Szczecin | ||||||
323 | 7833/98 | Gierlik Wioletta | os. Zachód B/10/B/8 | |||
73-110 Stargard Szczeciński | ||||||
324 | 7794/98 | Karaś Andrzej Józef | ul. Gombrowicza 17/3 | |||
70-785 Szczecin | ||||||
325 | 7875/98 | Kloczkowska Iwona Anna | ul. Kurza 18 | |||
70-795 Szczecin | ||||||
326 | 7765/98 | Knaś Dorota Elżbieta | ul. Montwiłła 10/3 | |||
71-601 Szczecin | ||||||
327 | 7842/98 | Kozłowski Czesław | ul. Górska 15A/13 | |||
72-300 Gryfice | ||||||
328 | 7933/98 | Kula Zygfryd | ul. Jeziorna 7 | |||
74-127 Moryń | ||||||
329 | 7743/98 | Ligocka Krystyna | ul. tąkowa 3 | |||
73-140 Ińsko | ||||||
330 | 7941/98 | Michalak Marzena Maria | ul. Rybaki 22/20 | |||
72-600 Świnoujście | ||||||
331 | 7786/98 | Opowicz Adam Andrzej | Osina 39/5 | |||
72-221 Osina | ||||||
332 | 7727/98 | Rekman Helena | ul. Sabały 26 | |||
71-341 Szczecin | ||||||
333 | 7869/98 | Rumiński Janusz | ul. Jodłowa 21A/1 | |||
71-114 Szczecin | ||||||
334 | 7934/98 | Waleryszak Stanisław | ul. 700-lecia 25/5 | |||
72-200 Nowogard | ||||||
335 | 7807/98 | Wypych Danuta Janina | ul. Jagiełły 1/4 | |||
70-243 Szczecin | ||||||
Województwo tarnobrzeskie | ||||||
40 | 7773/98 | Janda Jolanta Elżbieta | ul. Krakowska 16/54 | |||
39-200 Dębica | ||||||
41 | 7798/98 | Luboch Anna Mieczysława | ul. Siedlanowskiego 8/104 | |||
37-450 Stalowa Wola | ||||||
Województwo tarnowskie | ||||||
71 | 7816/98 | Całka Regina Katarzyna | ul. Windakiewicza 24/70 | |||
32-700 Bochnia | ||||||
72 | 7836/98 | Józefów Krzysztof Marian | ul. Azotowa 42 | |||
33-101 Tarnów | ||||||
73 | 7918/98 | Kubik Jan Zbigniew | ul. Rolnicza 35/30 | |||
33-100 Tarnów | ||||||
74 | 7789/98 | Paprocki Andrzej Bogdan | Zaczarnie 177 | |||
33-100 Tarnów | ||||||
75 | 7830/98 | Sak Krzysztof Marcin | ul. Słowackiego 25 | |||
33-100 Tarnów | ||||||
76 | 7851/98 | Surowiczko Maria Danuta | ul. Dwernickiego 10A/18 | |||
33-100 Tarnów | ||||||
Errata | ||||||
43 | 5134/97 | Hosaja Pawet Jan | ul. Goldhammera 10/34 | |||
33-100 Tarnów | ||||||
Województwo toruńskie | ||||||
81 | 7959/98 | Kotarak Renata Elżbieta | ul. Katarzynki 25 | |||
87-100 Toruń | ||||||
82 | 7965/98 | Kwiatkowska-Kawa Danuta Małgorzata | ul. Korczaka 27/33 | |||
86-300 Grudziądz | ||||||
83 | 7913/98 | Kwiatkowski Krzysztof Jan | ul. Bażyńskich 27/13 | |||
87-100 Toruń | ||||||
84 | 7984/98 | Matusz-Brzezińska Zofia Krystyna | ul. Kulerskiego 16/37 | |||
86-300 Grudziądz | ||||||
85 | 7722/98 | Zielińska-Kalemba Katarzyna Danuta | ul. Graniczna 6/1 | |||
87-100 Toruń | ||||||
Województwo wloctawskie | ||||||
32 | 7936/98 | Gozdan Krystyna | Czarne 13 | |||
87-603 Wielgie | ||||||
Województwo watbrzyskie | ||||||
142 | 7716/98 | Abel Zofia | ul. Blankowa 12/6 | |||
58-314 Wałbrzych | ||||||
143 | 7744/98 | Dreścik Agnieszka | ul. Kołłątaja 29/2 | |||
58-100 Świdnica | ||||||
144 | 7910/98 | Kłódkowska Marta Magdalena | ul. Wiejska 23 | |||
57-411 Wambierzyce | ||||||
145 | 7857/98 | Kułakowska Rozalia Justyna | ul. Park Miejski 2A/3 | |||
58-160 Świebodzice | ||||||
146 | 7954/98 | Magierowska Elżbieta Henryka | ul. Okrzei 13/1 | |||
57-500 Bystrzyca Kłodzka | ||||||
147 | 7752/98 | Obacz Danuta | ul. Piławska 21 | |||
58-260 Bielawa | ||||||
148 | 7888/98 | Sawicka Krystyna | ul. Palisadowa 80/7 | |||
58-314 Wałbrzych | ||||||
149 | 7860/98 | Słocki Tadeusz Julian | ul. Reja 5/3 | |||
58-304 Wałbrzych | ||||||
150 | 7746/98 | Soboń Jadwiga | ul. Różana 21 | |||
58-150 Strzegom | ||||||
151 | 7832/98 | Wiórko Ewa Anna | ul. Spółdzielcza 42/14 | |||
57-300 Kłodzko | ||||||
Województwo wroclawskie | ||||||
363 | 7821/98 | Chrostowska Jolanta | ul. Dworcowa 10/3A | |||
50-456 Wrocław | ||||||
364 | 7848/98 | Daszkiewicz Danuta | ul. Słowackiego 21/1 | |||
56-120 Brzeg Dolny | ||||||
365 | 7817/98 | Dobrowolska Ewa Krystyna | ul. Zielińskiego 41/21 | |||
53-533 Wrocław | ||||||
366 | 7938/98 | Domańska Maria Elżbieta | ul. Wojrowicka 52/10 | |||
54-436 Wrocław | ||||||
367 | 7855/98 | Kujawa Kazimierz | ul.-Wałowa 5 | |||
55-002 Kamieniec Wrocławski | ||||||
368 | 7815/98 | Margas Anna Maria | ul. Braci Gierymskich 145A | |||
51-640 Wrocław | ||||||
369 | 7795/98 | Mielcarek Irena | ul. Korczaka 10 | |||
51-658 Wrocław | ||||||
370 | 7754/98 | Skonka Marianna | ul. Żeńców 1 | |||
52-235 Wrocław | ||||||
371 | 7806/98 | Wiech Mirosław Adam | ul. Szafera 31 | |||
52-216 Wrocław | ||||||
372 | 7749/98 | Wieczorek Joanna Bożena | ul. Bulwar Ikara 26/10 | |||
54-130 Wrocław | ||||||
373 | 7811/98 | Żytkowska Beata Anna | ul. Nullo 13/5 | |||
51-667 Wrocław | ||||||
Województwo zamojskie | ||||||
26 | 7962/98 | Skiba Lidia | ul. Jana Pawła II 16/23 | |||
22-600 Tomaszów Lubelski | ||||||
27 | 7876/98 | Wajler Anna | ul. Kościuszki 34/3 | |||
26-600 Tomaszów Lubelski | ||||||
Województwo zielonogórskie | ||||||
106 | 7906/98 | Bluszcz Jerzy Piotr | ul. Pionierów Zielonej Góry 18/6 | |||
65-939 Zielona Góra | ||||||
107 | 7937/98 | Dzidek Gabriela | ul. Kusocińskiego 5/30 | |||
64-200 Wolsztyn | ||||||
108 | 7707/98 | Gluma Leszek Piotr | ul. Młynarka 7A/3 | |||
67-120 Kożuchów | ||||||
109 | 7896/98 | Łojek Irena Zdzisława | os. Nadodrzańskie 7B/14 | |||
66-100 Sulechów | ||||||
110 | 7748/98 | Półtorak Teresa | Lubinicko 19/2 | |||
66-200 Świebodzin | ||||||
111 | 7718/98 | Świderska Anna | Polanowice 1 | |||
66-629 Grabice |