Wpisanie do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Dz.Urz.MF.1998.3.14
Akt indywidualnyKOMUNIKAT Nr 5/DR/98
MINISTERSTWA FINANSÓW
z dnia 19 stycznia 1998 r.
w sprawie wpisania do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Lp. | Numer świadectwa | Nazwisko i imię | Adres |
1 | 2 | 3 | 4 |
Województwo warszawskie | |||
1287 | 6180/97 | Adamowicz Teresa Eleonora | al. Wojska Polskiego 32/39 05-800 Pruszków |
1288 | 6210/97 | Baraniewska Danuta | ul. Manteuffla 7/32 03-988 Warszawa |
1289 | 6187/97 | Bartosiewicz Apolonia Karolina | ul. Berlinga 11/27 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki |
1290 | 6171/97 | Bąk Halina | ul. Grójecka 78/1 02-359 Warszawa |
1291 | 6087/97 | Berent Wanda Teresa | ul. Działkowa 8/37 05-800 Pruszków |
1292 | 6048/97 | Boczula Małgorzata | ul. Pruszyńskiego 3/1 01-870 Warszawa |
1293 | 6137/97 | Boguszewska Bożena Joanna | ul. Okrzei 37/1 05-220 Zielonka |
1294 | 6080/97 | Borecka Irena | ul. Powstańców 105/12 05-800 Pruszków |
1295 | 6120/97 | Buczyńska Lidia Jolanta | ul. Szkolna 18 05-816 Michałowice |
1296 | 6192/97 | Chrzanowska Agata | ul. Skłodowiec 10/151 01-708 Warszawa |
1297 | 6089/97 | Cortes Wanda Krystyna | ul. Andersa 37/42 00-159 Warszawa |
1298 | 6179/97 | Czerska Jolanta | ul. Strzegomska 22 04-840 Warszawa |
1299 | 6086/97 | Dalkiewicz Henryk | Nowy Modlin 2/2 05-180 Pomiechówek |
1300 | 6236/97 | Dąbrowska Barbara | ul. Sowińskiego 16/98 05-120 Legionowo |
1301 | 6212/97 | Dębska Bożena Urszula | ul. Kościelna 75/27 05-200 Wołomin |
1302 | 6159/97 | Dobra Iwona Maria | ul. Gagarina 6/97 00-754 Warszawa |
1303 | 6196/97 | Dudek Andrzej Piotr | ul. Klaudyny 12/239 01-684 Warszawa |
1304 | 6239/97 | Filimowicz Ludmiła | ul. Fieldorfa 5/30 03-982 Warszawa |
1305 | 6183/97 | Fudala Grażyna Maria | ul. Dworcowa 43/2-4 05-820 Piastów |
1306 | 6097/97 | Galanciak Grażyna Teresa | ul. Dantego 1B/44 01-914 Warszawa |
1307 | 6026/97 | Gałęzyka Barbara Joanna | ul. Pankiewicza 1/22 00-696 Warszawa |
1308 | 6073/97 | Gawrońska Daniela Barbara | ul. Stępińska 17/13 00-739 Warszawa |
1309 | 6081/97 | Głasek Andrzej Czesław | ul. Umińskiego 18/46 03-984 Warszawa |
1310 | 6233/97 | Goławska Iwona Urszula | ul. Starego Doktora 2/25 04-551 Warszawa |
1311 | 6300/97 | Grabowski Kazimierz Jacek | ul. Nowosielecka 22/53 00-466 Warszawa |
1312 | 6141/97 | Gwiazdowska Aleksandra | ul. Wolności 6/21 01-018 Warszawa |
1313 | 6229/97 | Hanula Ewa Maria | ul. Konopnickiej 9 05-091 Ząbki |
1314 | 6166/97 | Harasimiuk Mirosława Halina | ul. Twarda 56A/54 00-818 Warszawa |
1315 | 6203/97 | Jaglewicz-Mikołajczyk Maryla Teresa | ul. Pustelnicka 28/9 04-151 Warszawa |
1316 | 6119/97 | Jankowska Anna Maria | ul. Zagłoby 13/9 02-495 Warszawa |
1317 | 6069/97 | Janusz Mirosława Bożena | ul. Dembego 22A/31 02-796 Warszawa |
1318 | 6068/97 | Jastrzębska Barbara | ul. Pałacowa 6/28 05-120 Legionowo |
1319 | 6244/97 | Jeleniewicz Ewa Teresa | ul. Targowa 37 05-120 Legionowo |
1320 | 6237/97 | Jurzyk Halina Danuta | ul. Królewska 46 05-822 Milanówek |
1321 | 6263/97 | Kiczor Krystyna Urszula | ul. Uznamska 20 03-699 Warszawa |
1322 | 6046/97 | Kielan Jolanta | ul. Runowska 6A 05-503 Głosków |
1323 | 6207/97 | Klimek Ewa Teresa | ul. gen. Bora-Komorowskiego 6/5 03-982 Warszawa |
1324 | 6027/97 | Klonowski Tomasz Bogusław | ul. Żabińskiego 2/17 02-793 Warszawa |
1325 | 6174/97 | Kokocińska Regina | ul. Apenińska 2/71 01-493 Warszawa |
1326 | 6222/97 | Komisarczyk Ewa Katarzyna | ul. Sielecka 55/56 00-738 Warszawa |
1327 | 6061/97 | Kornacka Elżbieta Wiesława | ul. Melomanów 2/5 00-712 Warszawa |
1328 | 6246/97 | Kowalska Elżbieta Mariola | ul. Nowolipki 12A/27 00-153 Warszawa |
1329 | 6264/97 | Kowalska Irena | ul. F.J.Curie 11A/75 02-646 Warszawa |
1330 | 6104/97 | Kowalski Piotr Andrzej | ul. Żelazna 83/85/22 00-875 Warszawa |
1331 | 6265/97 | Kozioł Anna | ul. Chełmska 42/44/13 00-725 Warszawa |
1332 | 6028/97 | Krasowska Katarzyna Anna | ul. Międzynarodowa 58/60A/72 03-922 Warszawa |
1333 | 6230/97 | Król Krzysztofa | ul. Witolińska 6/58 04-185 Warszawa |
1334 | 6102/97 | Królczyńska Anna Maria | ul. Podbipięty 31/27 02-732 Warszawa |
1335 | 6140/97 | Królikowska Elżbieta Helena | ul. Włościańska 18A/60 01-710 Warszawa |
1336 | 6088/97 | Krukowska Urszula Anna | ul. Zaciszna 2/25 02-912 Warszawa |
1337 | 6184/97 | Krzemińska Maria Jolanta | ul. Żwirki i Wigury 5/32 02-143 Warszawa |
1338 | 6302/97 | Książek Ewa Sabina | ul. Międzynarodowa 58/29 03-922 Warszawa |
1339 | 6049/97 | Kucińska Krystyna Ewa | ul. Działkowa 56/17 05-800 Pruszków |
1340 | 6092/97 | Kuczewska Jadwiga Agata | ul. ks. Popiełuszki 11/59 01-595 Warszawa |
1341 | 6126/97 | Kwiatkowski Zbigniew Zygmunt | ul. Kaden-Bandrowskiego 9/109 01-494 Warszawa |
1342 | 6261/97 | Laszuk Maria Teresa | ul. Nowowiejska 5/45 00-634 Warszawa |
1343 | 6268/97 | Lewandowska Anna | ul. Okrąg 4/40 00-423 Warszawa |
1344 | 6208/97 | Lipińska-Paw Marzena Mirosława | ul. Gąbińska 20/8 01-703 Warszawa |
1345 | 6173/97 | Ługowoj Wanda Barbara | ul. Syreny 17/5 01-145 Warszawa |
1346 | 6094/97 | Łysik Barbara | ul. Wojska Polskiego 72/40 05-800 Pruszków |
1347 | 6037/97 | Magadzio Genowefa Barbara | ul. Lwowska 1/12 00-660 Warszawa |
1348 | 6035/97 | Markucińska Danuta Stanisława | ul. Prusa 76/40 05-800 Pruszków |
1349 | 6131/97 | Matusik Władysława | ul. Lipowa 13 05-230 Kobyłka |
1350 | 6190/97 | Mędrzycki Andrzej | ul. Bogusławskiego 10/45 01-923 Warszawa |
1351 | 6181/97 | Miszczak Ewa Urszula | Nowa Wieś, ul. Polna 34 05-806 Komorów |
1352 | 6176/97 | Moreń Agnieszka Maria | ul. Kazury 22/4 02-795 Warszawa |
1353 | 6032/97 | Naciążek-Wieniawski Jan | Nowa Iwiczna, ul. Akacjowa 9 05-500 Piaseczno |
1354 | 6044/97 | Niegodzisz-Muszynkiewicz Hanna | Dziekanów Leśny, ul. Słowackiego 7 05-092 Łomianki |
1355 | 6151/97 | Ogidel Wojciech Andrzej | ul. Podskarbińska 9/17 03-834 Warszawa |
1356 | 6227/97 | Orłowska-Bartnikowska Zofia | ul. Askenazego 11/9 03-580 Warszawa |
1357 | 6235/97 | Osowska Zofia Janina | ul. Ogińskiego 3/150 03-318 Warszawa |
1358 | 6197/97 | Ostowicz Janina Zofia | ul. Umińskiego 20/57 03-984 Warszawa |
1359 | 6143/97 | Pepłowska Hanna Maria | ul. Smoleńska 66/122 03-528 Warszawa |
1360 | 6093/97 | Pietrzak Jadwiga Krystyna | ul. Żeromskiego 29 05-075 Wesoła |
1361 | 6043/97 | Piotrowska Halina Anna | ul. Frontowa 9/16 00-910 Warszawa |
1362 | 6036/97 | Plichta Magdalena Maria | ul. 21 Pułku Piechoty Dzieci W-wy 3/7 03-083 Warszawa |
1363 | 6262/97 | Płocica Alicja Małgorzata | ul. Koński Jar 3/74 02-785 Warszawa |
1364 | 6243/97 | Płudowski Tadeusz | ul. Dworcowa 43/1 05-820 Piastów |
1365 | 6135/97 | Połatyńska Hanna Teresa | ul. Rzymowskiego 33/48 02-697 Warszawa |
1366 | 6241/97 | Połeć Katarzyna Joanna | ul. Wyki 19/6 01-318 Warszawa |
1367 | 6213/97 | Przybysz Dorota | ul. Jadźwingów 1/44 02-692 Warszawa |
1368 | 6186/97 | Pulsakowska Izabella Irena | ul. Skłodowskiej 3 05-070 Sulejówek |
1369 | 6076/97 | Rogulska Ewa Stanisława | ul. Świerczewskiego 32A 05-402 Otwock |
1370 | 6152/97 | Rosiak-Cegielska Hanna Maria | ul. Piaskowa 12/8 05-119 Legionowo |
1371 | 6266/97 | Rutkowska Ewelina Elżbieta | ul. Łojewska 7/62 03-392 Warszawa |
1372 | 6145/97 | Rychła Danuta Barbara | ul. Bracławska 4/34 04-044 Warszawa |
1373 | 6082/97 | Sadzyńska Barbara Krystyna | ul. Kaden-Bandrowskiego 9/109 01-494 Warszawa |
1374 | 6209/97 | Sarnacka-Szpyra Alfreda Maria | ul. Modlińska 89A 05-110 Jabłonna |
1375 | 6084/97 | Sikorska Anna Maria | ul. Walerego Sławka 11/3 02-495 Warszawa |
1376 | 6170/97 | Siwkowska Jolanta Wanda | ul. Namysłowska 6/15 03-455 Warszawa |
1377 | 6090/97 | Skorupska-Bąk Krystyna | ul. Dąbrowskiego 17/1 05-820 Piastów |
1378 | 6260/97 | Skowron Izabela | ul. Górczewska 4/7 01-180 Warszawa |
1379 | 6136/97 | Skwirut-Zalewska Barbara Hanna | ul. Krasnobrodzka 13/87 03-214 Warszawa |
1380 | 6138/97 | Słupska Jolanta Ewa | ul. Hery 68B 01-497 Warszawa |
1381 | 6139/97 | Słupski Zbigniew Bolesław | ul. Hery 68B 01-497 Warszawa |
1382 | 6201/97 | Smolińska Joanna Magdalena | ul. Bukowskiego 5/15 03-982 Warszawa |
1383 | 6062/97 | Socha Anna Małgorzata | pl. Kotarbińskiego 3/17 03-988 Warszawa |
1384 | 6085/97 | Starzyńska-Fabryczewska Zofia | ul. Urle 7/17 02-943 Warszawa |
1385 | 6153/97 | Suchecka Franciszka | ul. Suwalna D/22 05-120 Legionowo |
1386 | 6269/97 | Szelągowska Grażyna | ul. Bristol 2/48 05-800 Pruszków |
1387 | 6242/97 | Szyjer Maria Teodora | ul. Wokalna 8/21 02-783 Warszawa |
1388 | 6267/97 | Szymańska Hanna Elżbieta | u. Związku Walki Młodych 1/73 02-786 Warszawa |
1389 | 6294/97 | Szymborska Krystyna Anna | ul. Starej Baśni 10/9 01-853 Warszawa |
1390 | 6029/97 | Śledź Halina | ul. Warchałowskiego 6/4 02-776 Warszawa |
1391 | 6178/97 | Trojan Anna Marianna | al. Niepodległości 9/50 05-800 Pruszków |
1392 | 6100/97 | Wieczorkowski Stanisław Jan | ul. Targowa 4/34 03-731 Warszawa |
1393 | 6259/97 | Więch Stefania Wacława | ul. Żeromskiego 15A/28 01-887 Warszawa |
1394 | 6070/97 | Wiśniewska Kazimiera | os. Ustronie bl. 1/22 05-555 Tarczyn |
1395 | 6228/97 | Witkowska Dorota Beatrycze | ul. Łochowska 36/15 03-757 Warszawa |
1396 | 6232/97 | Wojciechowska Grażyna | ul. Sowińskiego 23/68 05-820 Piastów |
1397 | 6091/97 | Wrochniewska Iwona Elżbieta | ul. Mołdawska 13/2 02-127 Warszawa |
1398 | 6146/97 | Wysokińska Barbara | ul. Łukowska 9/129 04-133 Warszawa |
1399 | 6177/97 | Ziemka Grażyna Lidia | ul. Marymoncka 159/132 01-946 Warszawa |
1400 | 6188/97 | Zimochocka Leokadia Elżbieta | ul. Etiudy Rewolucyjnej 44/31 02-643 Warszawa |
1401 | 6098/97 | Zwolińska Urszula | ul. Millenium 84 05-503 Głosków |
1402 | 6182/97 | Żardecka Zenaida | ul. Piasta 1 05-805 Otrębusy |
1403 | 6288/97 | Żelnio Leszek | ul. Jarzębskiego 4/48 01-853 Warszawa |
1404 | 6169/97 | Żędzian Małgorzata Joanna | Al. Jerozolimskie 51/5 00-967 Warszawa |
Województwo bielskie | |||
114 | 6123/97 | Ciemała Halina Jolanta | Ogrodzona 64 43-426 Dębowiec |
115 | 6148/97 | Dutka Helena Anna | Mazańcowice 448 43-381 Mazańcowice |
116 | 6149/97 | Filipek Gabriela | ul. Pięciu Stawów 1/13 43-316 Bielsko-Biała |
117 | 6271/97 | Gozdek Urszula | Grodziec Śląski 214 43-386 Grodziec Śląski |
118 | 6221/97 | Górniak Helena Anna | Zamarski 232 43-419 Hażlach |
119 | 6150/97 | Gwizdała Renata Bożena | ul. Gminna 38 43-300 Bielsko-Biała |
120 | 6301/97 | Kurzok Barbara | ul. Katowicka 221 43-450 Ustroń |
121 | 6298/97 | Porębska Beata Irena | ul. Powstańców Śląskich 2/13 43-430 Skoczów |
122 | 6133/97 | Tomiak Leszek Jerzy | Targanice 24 34-120 Andrychów |
Województwo bydgoskie | |||
103 | 6304/97 | Kasica Mariusz Robert | ul. Waleniowa 1/11 85-435 Bydgoszcz |
104 | 6238/97 | Kruszyńska-Majchrzak Gabriela Helena | ul. Maciejowicka 24 85-373 Bydgoszcz |
Województwo chełmskie | |||
14 | 6282/97 | Brauer Bogumiła Tekla | ul. 1 Pułku Szwoleżerów 15/7 22-100 Chełm |
Województwo ciechanowskie | |||
33 | 6132/97 | Balkowska Zofia Grażyna | ul. Ciechanowska 66 06-460 Grudusk |
34 | 6216/97 | Tomkowska Sabina | ul. Karola Szwanke 8/16 06-400 Ciechanów |
35 | 6211/97 | Wójcik Elżbieta Maria | ul. Wyspiańskiego 27 09-100 Płońsk |
Województwo częstochowskie | |||
158 | 6206/97 | Bajerska Elżbieta | ul. Kosmowskiej 6/9 42-200 Częstochowa |
159 | 6306/97 | Bogusz Maria | ul. Zapolskiej 6/47 42-200 Częstochowa |
160 | 6299/97 | Chwałkowska-Łęgowik Grażyna Danuta | ul. Pużaka 8/32 42-200 Częstochowa |
161 | 6161/97 | Czerwik Helena Maria | ul. Gombrowicza 3/6 42-200 Częstochowa |
162 | 6106/97 | Frączyk Zofia Władysława | ul. Chabrowa 16 42-200 Częstochowa |
163 | 6105/97 | Krzyżycka Teresa Maria | ul. Iglasta 10/2 42-200 Częstochowa |
164 | 6142/97 | Pułanik-Mróz Bożena Teresa | ul. Fieldorfa "Nila" 10/14 42-200 Częstochowa |
165 | 6280/97 | Szrajber Wiesława Stanisława | ul. Sportowa 17/19/54 42-200 Częstochowa |
Województwo gdańskie | |||
330 | 6223/97 | Augustynowicz-Czyżak Halina | ul. Abrahama 59/1 81-353 Gdynia |
331 | 6305/97 | Brejnak Ewa | ul. Sienkiewicza 23/43 81-811 Sopot |
332 | 6110/97 | Brzezińska Elżbieta Maria | ul. Komandorska 28/21 81-232 Gdynia |
333 | 6303/97 | Budzisz Helena | ul. Szkutników 10 80-420 Władysławowo |
334 | 6114/97 | Ligman Janusz Antoni | ul. gen. Andersa 16/1 61-831 Sopot |
335 | 6121/97 | Łysakowska Irena | os. Staszica 3/60 84-200 Wejherowo |
336 | 6285/97 | Zduńczyk-Bossy Ryszarda | ul. Dragana 13/13 80-809 Gdańsk |
Województwo gorzowskie | |||
68 | 6033/97 | Kamińska Maria Wanda | ul. Mostowa 4 66-470 Kostrzyn n. Odrą |
Województwo jeleniogórskie | |||
89 | 6279/97 | Cincio Krystyna Grażyna | ul. Jeleniogórska 16B 58-532 Kostrzyca |
90 | 6075/97 | Judka Danuta | ul. Starowiejska 6 58-533 Mysłakowice |
91 | 6247/97 | Szurek Bożena | ul. Baworowo 43C 59-820 Leśna |
92 | 6074/97 | Żabierek Małgorzata Anna | ul. Polna 2C/12 58-533 Mysłakowice |
Województwo kaliskie | |||
67 | 6248/97 | Jędraś Bogumiła Sabina | ul. Batorego 1A/9 63-300 Pleszew |
68 | 6220/97 | Kamińska Beata | ul. Warszawska 9 98-420 Sokolniki |
69 | 6283/97 | Kotarski Adam Stanisław | ul. Szkolna 10 62-840 Koźminek |
70 | 6224/97 | Wawrzyniak Violetta | Szczytniki 12 62-865 Szczytniki |
Województwo katowickie | |||
396 | 6274/97 | Andrejew Elżbieta Bronisława | ul. Dmowskiego 20A/13 41-219 Sosnowiec |
397 | 6164/97 | Borkowska Danuta Halina | ul. Czwartaków 7/34 44-121 Gliwice |
398 | 6101/97 | Depta Dorota Henryka | ul. Wojciecha Drzymały 2 43-176 Gostyń |
399 | 6198/97 | Dębska Anna Janina | ul. Leśna 15 41-300 Dąbrowa Górnicza |
400 | 6031/97 | Domiter Krystianna Maria | ul. Rudnickiego 32/8 41-400 Mysłowice |
401 | 6107/97 | Dziadkiewicz Joanna Aleksandra | ul. Oświęcimska 66A 41-947 Piekary Śląskie |
402 | 6156/97 | Grunert Alicja Wioletta | ul. Kotarbińskiego 8/7 41-800 Zabrze |
403 | 6219/97 | Kałużna Wanda Teresa | ul. Białostocka 5/51 41-219 Sosnowiec |
404 | 6038/97 | Kniaziew Bożena Bogusława | ul. Wielka Skotnica 26/56 41-400 Mysłowice |
405 | 6286/97 | Kozłowski Zbigniew Ryszard | ul. Złota 43A/7 40-106 Katowice |
406 | 6165/97 | Krumpolc Zdzisława | ul. Niedbalskiego 6/9 44-121 Gliwice |
407 | 6039/97 | Kubiak Cecylia Maria | al. Piłsudskiego 77/47 41-203 Dąbrowa Górnicza |
408 | 6276/97 | Młynarek Danuta Halina | ul. Piastów 10/68 40-868 Katowice |
409 | 6024/97 | Rypel Wiesława | ul. Łazowska 59 42-522 Dąbrowa Górnicza |
410 | 6042/97 | Sladek Ewa Maria | ul. Wyspiańskiego 17/68 43-503 Czechowice-Dziedzice |
411 | 6307/97 | Wieczorek Janina Eugenia | ul. Wojewódzka 32/23 40-026 Katowice |
412 | 6200/97 | Wojtulewicz Ryszarda Czesława | ul. Pod Borem 27/8 41-808 Zabrze |
413 | 6034/97 | Zagurba Krystyna Barbara | ul. Wielka Skotnica 84/3 41-400 Mysłowice |
Województwo konińskie | |||
40 | 6025/97 | Grzymowicz Zbigniew Roman | os. Wyzwolenia 8/13 62-700 Turek |
Województwo koszalińskie | |||
113 | 6172/97 | Gregorczyk Teresa | ul. Wodociągowa 22B/8 78-400 Szczecinek |
114 | 6109/97 | Jerzewska Ludwika Brygida | ul. Jana Pawła II 2C/5 75-452 Koszalin |
115 | 6103/97 | Kiniorska Krystyna | ul. Władysława IV 36/17 75-346 Koszalin |
Województwo krakowskie | |||
239 | 6155/97 | Achtel Anna Lucyna | ul. Poziomkowa 28 32-080 Zabierzów |
240 | 6253/97 | Kowal Lucja Zofia | ul. Grota Roweckiego 25/27 30-348 Kraków |
241 | 6095/97 | Pitala Monika | ul. Królowej Jadwigi 259 31-218 Kraków |
Województwo legnickie | |||
44 | 6045/97 | Chojnacka Małgorzata | ul. Wrocławska 10/18C/25 59-220 Legnica |
45 | 6284/97 | Drozd Krystyna Teresa | ul. Rzemieślnicza 2/21 59-220 Legnica |
46 | 6077/97 | Kwiatkowska Jolanta Halina | ul. Witosa 7/17 59-400 Jawor |
Województwo leszczyńskie | |||
91 | 6113/97 | Adamczak Ludwika | os. Jagiellonów 18A/4 67-400 Wschowa |
Województwo lubelskie | |||
88 | 6030/97 | Samolej Stanisława Alicja | ul. Wilczyńskiego 71/15 24-200 Bełżyce |
Województwo łomżyńskie | |||
37 | 6079/97 | Skiba Stanisław Zbigniew | ul. 1 Maja 2A/4 18-200 Wysokie Mazowieckie |
Województwo łódzkie | |||
213 | 6296/97 | Błońska Alicja | ul. Zgierska 75/81/246 91-464 Łódź |
214 | 6160/97 | Jaroń Halina Ewa | ul. Lelewela 3/7/4 93-166 Łódź |
215 | 6112/97 | Kucharska Kamila Maria | ul. Kochanowskiego 13/65 91-469 Łódź |
216 | 6287/97 | Laszak Janina Kazimiera | ul. Kamienna 56 95-100 Zgierz |
217 | 6250/97 | Makowska Elżbieta Barbara | ul. Wschodnia 20 95-200 Pabianice |
218 | 6067/97 | Melnyk Ewa Janina | ul. Wileńska 44C/4 94-011 Łódź |
219 | 6240/97 | Podsiadło Krzysztof Bogusław | ul. Cebertowicza 51 91-164 Łódź |
220 | 6231/97 | Romanowska Renata Elżbieta | ul. Malczewskiego 54/56/80 93-154 Łódź |
221 | 6115/97 | Szymczak Joanna Maria | ul. Wapienna 10/5 91-087 Łódź |
Województwo nowosądeckie | |||
100 | 6060/97 | Hronowska Maria Elżbieta | ul. Zawiszy Czarnego 24 33-300 Nowy Sącz |
101 | 6051/97 | Maśko Monika Stefania | Barcice Dolne 113 33-342 Barcice |
102 | 6052/97 | Opoka Jadwiga | ul. Joselewicza 3/17 33-300 Nowy Sącz |
103 | 6050/97 | Ryś Czesława Stefania | ul. Gorzkowska 11 33-300 Nowy Sącz |
104 | 6066/97 | Tokarz Regina Maria | os. Witosa 4/9 34-400 Nowy Targ |
105 | 6053/97 | Urbańska Krystyna Barbara | Barcice 329 33-342 Barcice |
106 | 6252/97 | Zawół Maria | Gołkowice Dolne 121D/4 33-388 Gołkowice Dolne |
Województwo olsztyńskie | |||
99 | 6157/97 | Wolska Hanna Jadwiga | ul. Grabowa 3 14-100 Ostróda |
Województwo opolskie | |||
206 | 6124/97 | Armańska Irena | ul. Łukowice Brzeskie 58/1 49-353 Małujowice |
207 | 6292/97 | Buchta Katarzyna Maria | ul. Królowej Jadwigi 4/14 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
208 | 6065/97 | Budyk Danuta | ul. Rynek 35/3 48-340 Głochołazy |
209 | 6257/97 | Gaca Helena Elżbieta | ul. Szkolna 24/4 49-300 Brzeg |
210 | 6122/97 | Kaszewska Anna Mariola | ul. Chmielowicka 42/2 45-738 Opole |
211 | 6158/97 | Krzyżanowska Zofia Józefa | Krzyków 30B/4 46-125 Idzikowice |
212 | 6258/97 | Naróg Urszula Grażyna | ul. Chocimska 6E/4 49-300 Brzeg |
213 | 6071/97 | Sokołowska Marianna Helena | ul. Chełmska 30/3 45-401 Opole |
214 | 6214/97 | Walczuk Zofia | Magnuszowiczki 12 49-156 Gracze |
Województwo ostrołęckie | |||
21 | 6055/97 | Baran Agnieszka Marzena | ul. Spokojna 4 07-300 Ostrów Mazowiecka |
22 | 6054/97 | Mielczarczyk Zofia | ul. Sowińskiego 32/30 07-200 Wyszków |
23 | 6127/97 | Najmoła Barbara Beata | Rybienko Nowe 35A 07-200 Wyszków |
24 | 6204/97 | Wargulak Barbara | ul. Sowińskiego 43/34 07-200 Wyszków |
Województwo pilskie | |||
59 | 6175/97 | Bernard Łucja | Brzeźnica 23A/3 64-915 Jastrowie |
60 | 6281/97 | Kozak Marian Michał | ul. Opacka 17 62-100 Wągrowiec |
61 | 6185/97 | Puczek Grażyna Iwona | ul. Kościuszki 19/29 78-600 Wałcz |
Województwo poznańskie | |||
383 | 6040/97 | Bentkowska Longina Stefania | os. Piastowskie 110/4 61-165 Poznań |
384 | 6163/97 | Frąckowiak-Poślednik Hanna Krystyna | ul. Jugosłowiańska 54H/19 60-149 Poznań |
385 | 6256/97 | Jabłoński Mieczysław Marian | ul. Arciszewskiego 35I/3 60-271 Poznań |
386 | 6147/97 | Kaczmarek Anna | os. Stare Żegrze 29/1 61-249 Poznań |
387 | 6022/97 | Kaźmierczak Halina Henryka | ul. Berwińskiego 4 63-000 Środa Wlkp. |
388 | 6117/97 | Knap Anna | ul. Gostyńska 89 60-103 Poznań |
389 | 6096/97 | Łączkowski Paweł Adam | ul. Lipowa 6/1 64-500 Szamotuły |
390 | 6058/97 | Mikołajczewska Genowefa | ul. Gdańska 14 62-300 Września |
391 | 6162/97 | Nowak Maria Arleta | ul. Dąbrowskiego 320A 60-406 Poznań |
392 | 6041/97 | Oleszak Daniela | ul. Czerwonego Krzyża 5/9 63-000 Środa Wlkp. |
393 | 6099/97 | Panasiewicz Wanda Barbara | ul. Synów Pułku 19 60-462 Poznań |
394 | 6023/97 | Prus-Badzińska Aleksandra Irena | os. Młodych 6/14 63-000 Środa Wlkp. |
395 | 6108/97 | Wasilewski Andrzej | ul. Wypoczynkowa 46/17 64-300 Nowy Tomyśl |
Województwo przemyskie | |||
26 | 6193/97 | Czajka Teresa Maria | ul. Wołodyjowskiego 23 37-200 Przeworsk |
Województwo radomskie | |||
66 | 6129/97 | Chmielewska Mieczysława | ul. Perzyny 85/10 26-700 Zwoleń |
67 | 6128/97 | Gajewska Janina Henryka | ul. Krakowska 30 26-800 Białobrzegi |
68 | 6130/97 | Kaca Barbara Maria | ul. Stara Wola 19/1 26-600 Radom |
69 | 6195/97 | Kazirodek Teresa | ul. Ostrowiecka 3/43 26-600 Radom |
70 | 6167/97 | Kutkiewicz Zofia Anna | ul. Gołębiowska 74/1 26-600 Radom |
71 | 6189/97 | Mitak Halina | ul. Lipska 8/11 26-600 Radom |
72 | 6063/97 | Patynowska Jadwiga Henryka | ul. Wyścigowa 75B/1 26-600 Radom |
73 | 6083/97 | Piotrowska Mariola Jadwiga | ul. Młodzianowska 69/1 26-600 Radom |
74 | 6191/97 | Pujanek Wanda Halina | ul. Sandomierska 24/21 26-600 Radom |
75 | 6272/97 | Tomczyk Jadwiga Zdzisława | ul. Okrzei 3/1 26-604 Radom |
76 | 6056/97 | Wiśniewska Maria Zofia | Chynów 92A 05-650 Chynów |
Województwo rzeszowskie | |||
83 | 6245/97 | Grudzińska-Kosakowska Marta Maria | ul. Skłodowskiej 1/4 37-300 Leżajsk |
84 | 6295/97 | Szafrańska-Księżak Ewa Teresa | ul. Starzyńskiego 7/31 35-508 Rzeszów |
85 | 6215/97 | Zuber Stanisław | ul. Krakowska 49 36-100 Kolbuszowa |
Województwo siedleckie | |||
57 | 6297/97 | Banaszek Janina Alina | Jasionówka 140 07-130 Łochów |
58 | 6047/97 | Chrzanowska Teresa | ul. Dwernickiego 11 08-430 Żelechów |
59 | 6289/97 | Cytrynowicz Tadeusz | ul. Batorego 1/53 08-110 Siedlce |
60 | 6249/97 | Czekała Wiesława | ul. Kościuszki 12B 07-130 Łochów |
61 | 6275/97 | Gruszka Wiesława | ul. Reymonta 40 08-130 Kotuń |
62 | 6270/97 | Kosobudzka Grażyna | ul. Okrzei 20/47 05-300 Mińsk Mazowiecki |
63 | 6202/97 | Masierak Lidia Elżbieta | ul. Młynarska 22/30 08-110 Siedlce |
64 | 6293/97 | Mileszczyk Paweł | ul. Bieszczadzka 5/8 08-110 Siedlce |
65 | 6225/97 | Sadolewska Jadwiga Helena | ul. Przemysłowa 14/16 07-100 Węgrów |
Województwo sieradzkie | |||
33 | 6234/97 | Cłapa Anna Barbara | ul. Wodna 7 98-300 Wieluń |
Województwo skierniewickie | |||
50 | 6168/97 | Grabalska Małgorzata Ewa | ul. Rawska 37 96-320 Mszczonów |
51 | 6134/97 | Leszczyńska Anna | Wygoda 51 99-400 Łowicz |
52 | 6273/97 | Rejman Maria | ul. Żeromskiego 31/49 96-500 Sochaczew |
Województwo suwalskie | |||
67 | 6217/97 | Jagłowska Lilianna | ul. Gdańska 6/5 19-300 Ełk |
68 | 6251/97 | Zamajtys Teresa | ul. Warszawska 5/63 19-300 Ełk |
Województwo szczecińskie | |||
260 | 6278/97 | Bronk Małgorzata Anna | ul. Ruska 15/15 70-132 Szczecin |
261 | 6059/97 | Jaremko Teresa | ul. Strzelecka 12 73-321 Runowo Pomorskie |
262 | 6154/97 | Misiuro Wacław | ul. Wysockiego 10/3 72-400 Kamień Pomorski |
263 | 6290/97 | Wieczorek Edyta Stanisława | ul. Reymonta 6/4 72-420 Dziwnów |
Województwo tarnobrzeskie | |||
31 | 6064/97 | Geraut-Trzaska Barbara Maria | ul. Siedlanowskiego 4/57 37-450 Stalowa Wola |
32 | 6226/97 | Krawczyk Krystyna Maria | ul. Jana Pawła II 14 37-420 Rudnik n. Sanem |
Województwo tarnowskie | |||
56 | 6308/97 | Midura Adam Roman | ul. Spadzista 8/46 33-100 Tarnów |
Województwo wałbrzyskie | |||
94 | 6291/98 | Jodłowska-Kilian Janina | ul. Wiosenna 29/5 57-300 Kłodzko |
95 | 6116/97 | Wojtyra Grzegorz Kazimierz | ul. Piłsudskiego 80/1 36-100 Kolbuszowa |
Województwo włocławskie | |||
30 | 6078/97 | Zglinicki Wiesław | ul. Wojska Polskiego 4/27 87-500 Rypin |
Województwo wrocławskie | |||
251 | 6144/97 | Cisłowski Ryszard Kazimierz | ul. Dźwirzyńska 6/5 54-320 Wrocław |
252 | 6194/97 | Czarnecka Małgorzata Krystyna | ul. Swobodna 76/11 50-089 Wrocław |
253 | 6277/97 | Ganc Ryszard | ul. Kamieńskiego 90/12 51-124 Wrocław |
254 | 6254/97 | Korczyńska Elżbieta Bogumiła | ul. Skałeczna 8A 54-055 Wrocław |
255 | 6205/97 | Krężelewski Włodzimierz | al. gen. Hallera 29/4 53-319 Wrocław |
256 | 6118/97 | Laksander Bogusława Maria | ul. Bulwar Ikara 30/38 54-130 Wrocław |
257 | 6057/97 | Moryson Maria | ul. Inowrocławska 3/30 53-653 Wrocław |
258 | 6255/97 | Stachyra Alicja Irena | ul. Jedności Narodowej 77/3 50-257 Wrocław |
259 | 6125/97 | Szczuko Alina Teresa | ul. Kasprowicza 28/14 55-200 Oława |
Województwo zamojskie | |||
23 | 6072/97 | Kowal Maria | ul. Nadstawna 36/10 23-400 Biłgoraj |
24 | 6111/97 | Ładniak Kazimiera Agata | ul. Brzozowa 20/23 22-400 Zamość |
Województwo zielonogórskie | |||
87 | 6199/97 | Kulczyńska Ewa | ul. Chełmońskiego 63 65-140 Zielona Góra |
88 | 6218/97 | Śliwińska Elżbieta | ul. Wieniawskiego 17/9 68-200 Żary |