Wpisanie do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Dz.Urz.MF.1998.2.10
Akt indywidualnyKOMUNIKAT Nr 4/DR/98
MINISTERSTWA FINANSÓW
z dnia 10 stycznia 1998 r.
w sprawie wpisania do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Lp. | Numer świadectwa | Nazwisko i imię | Adres |
1 | 2 | 3 | 4 |
Województwo warszawskie | |||
1172 | 5864/97 | Anglik Teresa Zofia | ul. Inflancka 15/304 00-189 Warszawa |
1173 | 6000/97 | Bartosiewicz Tadeusz Ignacy | ul. Międzynarodowa 64/66A/135 03-922 Warszawa |
1174 | 5815/97 | Bigos Zuzanna Elżbieta | ul. Grochowska 175/53 04-111 Warszawa |
1175 | 5924/97 | Bodera Zbigniew Lech | ul. Bartłomieja 10/66 02-683 Warszawa |
1176 | 5852/97 | Boruc Barbara Alicja | ul. Powązkowska 68/24 01-728 Warszawa |
1177 | 5940/97 | Broch Teresa Justyna | ul. Sienkiewicza 11 05-200 Wołomin |
1178 | 5948/97 | Bulikowski Waldemar | ul. Wrzeciono 32/15 01-963 Warszawa |
1179 | 5882/97 | Chabowska Danuta | ul. Krasnobrodzka 12/60 03-214 Warszawa |
1180 | 5791/97 | Chosińska Margarita Romana | ul. Dybowskiego 3/59 02-776 Warszawa |
1181 | 5805/97 | Chwałek Iwona Grażyna | ul. Borkowska 18 04-853 Warszawa |
1182 | 5855/97 | Ciabach-Ścibor Elżbieta Danuta | ul. Łochowska 1/29/149 03-757 Warszawa |
1183 | 5887/97 | Ciechanowska Marta | ul. Znanieckiego 10/45 03-980 Warszawa |
1184 | 5912/97 | Daniło Marzenna | ul. Mirska 14/1 04-253 Warszawa |
1185 | 5787/97 | Darkowska-Kowalska Alicja Maryla | ul. Jugosłowiańska 10/86 03-983 Warszawa |
1186 | 5786/97 | Darkowski Sławomir Marian | ul. Samolotowa 1/41 03-983 Warszawa |
1187 | 5991/97 | Darnowska Jolanta Elżbieta | al. Prymasa 1000-lecia 99/64 01-424 Warszawa |
1188 | 6005/97 | Dauksza Maria Ewa | ul. Wrocławska 16/55 01-493 Warszawa |
1189 | 5800/97 | Dębska Grażyna Justyna | ul. Zaciszańska 31/4 03-284 Warszawa |
1190 | 5806/97 | Dobija Adam Bogusław | ul. Wittiga 1/35 03-188 Warszawa |
1191 | 5809/97 | Dombrowska Jolanta Maria | ul. Marii Konopnickiej 12 05-850 Ożarów Mazowiecki |
1192 | 5808/97 | Dombrowski Artur Henryk | ul. Marii Konopnickiej 12 05-850 Ożarów Mazowiecki |
1193 | 5877/97 | Dracz Alicja | ul. Jaszowiecka 1/12 02-934 Warszawa |
1194 | 5966/97 | Drozdowicz Iwona Maria | ul. Anielewicza 34/30 01-052 Warszawa |
1195 | 6009/97 | Dwórska Anna Małgorzata | ul. Ludwiki 8/70 01-226 Warszawa |
1196 | 5780/97 | Fabisiak Bożena Maria | ul. Spacerowa 1/7 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki |
1197 | 5838/97 | Glińska-Kieliszek Zofia | ul. Okaryny 1A/4 02-787 Warszawa |
1198 | 5999/97 | Górecka-Ciołkowska Maria Magdalena | Al. Jerozolimskie 49/8A 00-697 Warszawa |
1199 | 5802/97 | Górska Hanna Marianna | ul. Umińskiego 3/17 03-984 Warszawa |
1200 | 5943/97 | Grygo Maria Teresa | ul. Andersa 3/23 01-911 Warszawa |
1201 | 5989/97 | Hejnrych Dariusz Stanisław | ul. Targowa 37/68 03-728 Warszawa |
1202 | 5862/97 | Jackiewicz Joanna Alicja | ul. Kasprowicza 88/22 01-949 Warszawa |
1203 | 5847/97 | Jackowska Ewa | ul. Karabeli 4/4 01-315 Warszawa |
1204 | 5826/97 | Jadczak Zofia Helena | ul. Gorlicka 4A/76 02-130 Warszawa |
1205 | 5901/97 | Jagalska Marianna | Parzniew 89/6 05-800 Pruszków |
1206 | 5982/97 | Jałosińska Teresa Grażyna | ul. Kraszewskiego 30 03-400 Otwock |
1207 | 6016/97 | Jarosz Iwona Justyna | ul. Borowej Góry 9/46 01-354 Warszawa |
1208 | 5906/97 | Jedynak Anna Maria | ul. Karmelicka 25/12 00-173 Warszawa |
1209 | 5929/97 | Jóźwicka Elżbieta Anna | ul. Tylżycka 1/20 01-656 Warszawa |
1210 | 6004/97 | Juchniewicz Włodzimierz Jan | ul. Grochowska 175/52 04-111 Warszawa |
1211 | 5980/97 | Karolak Urszula | ul. Bartosika 8/2 03-982 Warszawa |
1212 | 5988/97 | Kiendzierska Izabella | ul. Nowolipki 28A/7 01-019 Warszawa |
1213 | 5911/97 | Klekowicka-Olszewska Bożena Barbara | ul. Królewska 132/7 05-822 Milanówek |
1214 | 5878/97 | Kobieracka Lucyna Hanna | ul. Keniga 15/14 02-495 Warszawa |
1215 | 6002/97 | Kopaczyńska-Matz Irena | ul. Majdańska 16/57 04-088 Warszawa |
1216 | 5888/97 | Korzeniewska Wiesława | Al. Jerozolimskie 131/4 02-304 Warszawa |
1217 | 5974/97 | Kosmala Bożenna Wiesława | ul. Wiertnicza 83/5/6 02-952 Warszawa |
1218 | 5937/97 | Koziej Małgorzata Elżbieta | ul. Oskara Lange 8/17 02-685 Warszawa |
1219 | 5799/97 | Kozieradzka Urszula Aniela | ul. Braci Wagów 1/36 02-791 Warszawa |
1220 | 5979/97 | Kułak Bronisława Anna | ul. gen. Fieldorfa 9A/27 05-200 Wołomin |
1221 | 6011/97 | Kusowska Mirosława | ul. Potockich 112/50 04-534 Warszawa |
1222 | 5812/97 | Kwiatkowska-Kamińska Zofia | ul. Krasiczyńska 2/167 03-379 Warszawa |
1223 | 5843/97 | Latosek Zofia Władysława | Rybie, ul. Piaskowa 68 05-090 Raszyn |
1224 | 5920/97 | Lityńska Teresa | ul. Strzelecka 28/5 03-433 Warszawa |
1225 | 5922/97 | Łowkis Barbara Elżbieta | ul. Karpacka 12B 04-541 Warszawa |
1226 | 5978/97 | Łysik Beata Katarzyna | ul. Piłsudskiego 24 05-200 Wołomin |
1227 | 5820/97 | Mackiewicz Grażyna Krystyna | ul. Cyklamenów 14 04-798 Warszawa |
1228 | 5801/97 | Marczak Wiesława | ul. Białostocka 7/169 03-741 Warszawa |
1229 | 5849/97 | Matczuk Maria Katarzyna | ul. Poniatowskiego 34/4 05-200 Wołomin |
1230 | 6019/97 | Mazur Jolanta Maria | ul. Pułaskiego 2A 05-820 Piastów |
1231 | 5872/97 | Miler Barbara Maria | ul. Deotymy 58/28 01-409 Warszawa |
1232 | 5993/97 | Naciążek-Wieniawska Aldona | Nowa Iwiczna, ul. Akacjowa 9 05-500 Piaseczno |
1233 | 5898/97 | Nalepa Krystyna Maria | ul. Hawajska 12/30 02-776 Warszawa |
1234 | 5975/97 | Nawrocka Dorota Maria | ul. Brechta 13A/47 03-473 Warszawa |
1235 | 5917/97 | Obuch-Woszczatyńska Dorota Ewa | ul. Norwida 3/14 01-104 Warszawa |
1236 | 5837/97 | Olszewska Pelagia Czesława | ul. Marokańska 14 03-977 Warszawa |
1237 | 5963/97 | Ostrowska Barbara | ul. gen. Fieldorfa 9/82 03-982 Warszawa |
1238 | 5777/97 | Pałyska Elwira Barbara | Wólka Dworska 59 05-530 Góra Kalwaria |
1239 | 5867/97 | Patoleta Bożena Mirosława | ul. Kossutha 8/17 01-315 Warszawa |
1240 | 5983/97 | Pawlak Ewa Marta | ul. Sowińskiego 54/39 01-105 Warszawa |
1241 | 5946/97 | Pawlak Lidia | ul. Zgoda 1/10 00-018 Warszawa |
1242 | 5825/97 | Perkowska Halina | ul. Lokajskiego 4/12 02-793 Warszawa |
1243 | 6003/97 | Pieczywek Alicja | ul. 11 Listopada 60 05-092 Łomianki |
1244 | 6012/97 | Pietranik Jadwiga | ul. Andrzeja 6/3 05-800 Pruszków |
1245 | 5938/97 | Pietrusiak Maria | ul. Prałatowska 5/11 03-510 Warszawa |
1246 | 5893/97 | Plate Renata | ul. Jadźwingów 1/6 02-692 Warszawa |
1247 | 5792/97 | Popielarz Wanda | ul. Rynek 1/7 05-140 Serock |
1248 | 5779/97 | Pyłka Maria Alina | ul. Puławska 30/13 05-500 Piaseczno |
1249 | 6010/97 | Rawdanowicz Jolanta Hanna | ul. Jana Pawła II 68/91 00-107 Warszawa |
1250 | 5884/97 | Rebejko Adam | ul. Irzykowskiego 2/26 01-317 Warszawa |
1251 | 5851/97 | Rudnicka Izabela Zofia | ul. Algierska 13A 03-977 Warszawa |
1252 | 5798/97 | Rutkowska Maria | ul. Bruna 26/45 02-594 Warszawa |
1253 | 5775/97 | Sasin Ewa Krystyna | ul. Pięciolinii 5/24 02-784 Warszawa |
1254 | 5899/97 | Siepkowski Zygmunt Józef | ul. Horbaczewskiego 5/49 03-996 Warszawa |
1255 | 5816/97 | Sławińska Zofia | ul. Karabeli 13/17 01-313 Warszawa |
1256 | 5972/97 | Smolak Danuta Janina | ul. plac Wolności 3H 05-400 Otwock |
1257 | 5951/97 | Smoleńska Teresa Franciszka | ul. Letnia 6 05-075 Wesoła |
1258 | 5942/97 | Sobiecka Hanna Elżbieta | ul. Okulickiego 3/25 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki |
1259 | 5990/97 | Sopniewska Bożena | ul. 600-lecia 30/32 05-135 Wieliszew |
1260 | 5889/97 | Staniszewska Mariola Halina | ul. Wiatraczna 28A/9 04-365 Warszawa |
1261 | 5776/97 | Stokowska Ewa | ul. Skierniewicka 13/14 05-530 Góra Kalwaria |
1262 | 5807/97 | Strojecka Alina Ewa | ul. Modzelewskiego 10/32 02-679 Warszawa |
1263 | 5984/97 | Suska Hanna Eleonora | ul. Szekspira 2/223 01-913 Warszawa |
1264 | 5981/97 | Szabłowska Maria Elżbieta | ul. Kulczyńskiego 12/108 02-777 Warszawa |
1265 | 5992/97 | Szlaga Małgorzata | ul. Długa 9 05-822 Milanówek |
1266 | 5941/97 | Szymonek Agnieszka Monika | ul. Siennicka 36/4 04-393 Warszawa |
1267 | 5827/97 | Szynert Mirosława Wacława | ul. Bełska 6/54 02-638 Warszawa |
1268 | 5778/97 | Tarczyńska Jolanta Maria | ul. Osikowa 11/8 01-928 Warszawa |
1269 | 5789/97 | Tarnowska Elżbieta Grażyna | ul. Saska 6/74 03-986 Warszawa |
1270 | 5973/97 | Tarnowski Andrzej Zdzisław | ul. Afrykańska 14B/28 03-966 Warszawa |
1271 | 5871/97 | Twarowska Blandyna Helena | ul. Potrzebna 36 02-448 Warszawa |
1272 | 5845/97 | Urbańska Krystyna Mieczysława | ul. Egipska 6/42 03-977 Warszawa |
1273 | 5818/97 | Usińska Elżbieta | ul. Wąchocka 4A/19 03-934 Warszawa |
1274 | 5970/97 | Wąsowska Narcyza Joanna | ul. Wolska 91/40 01-229 Warszawa |
1275 | 5836/97 | Wideł Alina Marta | ul. Jana Pawła II 61A/63 01-031 Warszawa |
1276 | 5861/97 | Wiśniewska Anna Irena | ul. Krzywoń 2/54 01-391 Warszawa |
1277 | 5915/97 | Wojciechowska Teresa | ul. Zagrodowa 6 05-500 Piaseczno |
1278 | 6021/97 | Wyszogrodzka Anna Irena | ul. Broniewskiego 97/78 01-876 Warszawa |
1279 | 5854/97 | Zadurowicz Danuta Barbara | ul. Okińskiego 1/77 02-115 Warszawa |
1280 | 5969/97 | Zawadzka Bogusława Irena | ul. Widawska 3/5 01-494 Warszawa |
1281 | 5913/97 | Zawadzka Małgorzata Aneta | ul. Kołowa 4/110 03-536 Warszawa |
1282 | 5971/97 | Zborowska Marta Cecylia | ul. Doroszewskiego 15/9 01-318 Warszawa |
1283 | 5923/97 | Zielińska Danuta | ul. Bora-Komorowskiego 18/19 03-982 Warszawa |
1284 | 6013/97 | Zwolińska Halina | ul. Kondratowicza 4A/8 03-242 Warszawa |
1285 | 5960/97 | Zych Alfreda Kazimiera | ul. Lasek Brzozowy 7/12 02-792 Warszawa |
1286 | 5841/97 | Żurawska Barbara Józefa | ul. Rybnicka 20/1 02-405 Warszawa |
Województwo białostockie | |||
81 | 5873/97 | Choroszewska Dorota | ul. Słowackiego 9A/18 15-229 Białystok |
82 | 5928/97 | Wappa-Busłowska Ewa | ul. Jarzębinowa 24/3 15-793 Białystok |
Województwo bielskie | |||
111 | 5953/97 | Daniłowska Halina | ul. Białowieska 109/14 17-100 Bielsk Podlaski |
112 | 5829/97 | Jany Teresa | ul. Biery 142 43-386 Świętoszówka |
113 | 5834/97 | Kokoszka Anna Irena | ul. Lenartowicza 52/15 34-120 Andrychów |
Województwo bydgoskie | |||
100 | 5868/97 | Kluszczyńska Wiesława | ul. gen. Taczaka 2A/44 85-799 Bydgoszcz |
101 | 5886/97 | Krzemińska Wanda Aniela | ul. Janosika 5/75 85-794 Bydgoszcz |
102 | 5856/97 | Solecka Bożena | ul. Sułkowskiego 36/22A 85-655 Bydgoszcz |
Województwo chełmskie | |||
13 | 5950/97 | Wiśniowska Krystyna | ul. Emilii Plater 17/2 22-100 Chełm |
Województwo częstochowskie | |||
139 | 5897/97 | Bezener Cecylia | ul. Glogera 16/9 42-200 Częstochowa |
140 | 6001/97 | Czakiert Elżbieta Maria | ul. Bytomska 26A 42-200 Częstochowa |
141 | 5905/97 | Dziąbor Grażyna Ewa | ul. gen. Okulickiego 61B/31 42-200 Częstochowa |
142 | 5968/97 | Garbaciak Olga Barbara | ul. Kisielewskiego 94A 42-200 Częstochowa |
143 | 5891/97 | Każarinow Paweł Piotr | ul. Obrońców Westerplatte 31/57 42-200 Częstochowa |
144 | 5908/97 | Kosielak Elżbieta | ul. Combika 6 42-256 Olsztyn |
145 | 5907/97 | Kosielak Sebastian Robert | ul. Combika 6 42-256 Olsztyn |
146 | 5894/97 | Kosta Anna Władysława | ul. gen. Okulickiego 59/19 42-200 Częstochowa |
147 | 5850/97 | Kowalik Mariola Małgorzata | ul. Bema 24 42-290 Blachownia |
148 | 5896/97 | Merda Zofia Eugenia | ul. Słoneczna 3 42-100 Kłobuck |
149 | 5782/97 | Płaza Zofia | ul. Akacjowa 5 42-280 Częstochowa |
150 | 5846/97 | Rosikoń Elżbieta | ul. Górnicza 1/13 42-297 Poraj |
151 | 5890/97 | Simkiewicz Tomasz Marcin | ul. Brzeźnicka 43/1 42-200 Częstochowa |
152 | 5774/97 | Skoczylas Barbara Bożena | ul. Witosa 1/178 42-200 Częstochowa |
153 | 5994/97 | Szwetner Beata Maria | ul. Kasztanowa 12/14/12 42-200 Częstochowa |
154 | 5967/97 | Ślęzak Teresa | ul. Kukuczki 14/8 42-200 Częstochowa |
155 | 5987/97 | Wosik Małgorzata Janina | ul. Słowackiego 31/27 42-200 Częstochowa |
156 | 5995/97 | Wróbel Ewa | ul. gen. Fieldorfa 7/3 42-200 Częstochowa |
157 | 5900/97 | Zasępa Halina Maria | ul. Jasnogórska 3/5/32 42-200 Częstochowa |
Województwo gdańskie | |||
324 | 5797/97 | Con Ewa Teresa | ul. Miętowa 1B/8 81-589 Gdynia |
325 | 5949/97 | Dombrowska Krystyna | al. Zwycięstwa 4D/1 83-110 Tczew |
326 | 5842/97 | Klukowska Irena Danuta | ul. Kochanowskiego 65/3 80-482 Gdańsk |
327 | 5954/97 | Palczewski Henryk | Kosakowo, ul. Wiązowa 33 72-132 Mosty |
328 | 5985/97 | Piastowski Marian Henryk | ul. Benisławskiego 25A/7 81-173 Gdynia |
329 | 5936/97 | Woronowicz Teresa Wiesława | ul. Kasztanowa 10B/5 83-110 Tczew |
Województwo gorzowskie | |||
66 | 5961/97 | Wyrwał Arleta Anna | Muchocin 16B/1 64-400 Międzychód |
67 | 5880/97 | Wyrwał Bożena Wanda | ul. Podgórna 1B/3 64-400 Międzychód |
Województwo jeleniogórskie | |||
88 | 5863/97 | Bronicka Bogusława Krystyna | ul. Sawickiej 22A/3 59-600 Lwówek Śląski |
Województwo kaliskie | |||
62 | 5895/97 | Dwornik Gabriela Maria | ul. Krotoszyńska 125/1 63-400 Ostrów Wlkp. |
63 | 5964/97 | Kubasik Anna Kamila | al. Wojska Polskiego 14/4 62-800 Kalisz |
64 | 5903/97 | Kuśnierczyk Jolanta Maria | al. Marcinkowskiego 11A/18 63-600 Kępno |
65 | 5902/97 | Malik Janina | ul. Walki Młodych 42 63-600 Kępno |
66 | 5965/97 | Szperlińska Monika Iwona | al. Wojska Polskiego 14/4 62-800 Kalisz |
Województwo katowickie | |||
391 | 5795/97 | Bittner Lucyna Maria | ul. Polna 30 41-412 Mysłowice |
392 | 5840/97 | Franc Witold Jerzy | ul. Drzewna 12/10 41-935 Bytom |
393 | 5781/97 | Plona Mieczysław | ul. Główna 3/9 44-237 Bełk |
394 | 5822/97 | Wawrzynek Krystyna Katarzyna | ul. Grabowa 7/4 40-172 Katowice |
395 | 5830/97 | Zielińska Grażyna | ul. Dąbrowskiego 15/72 41-310 Dąbrowa Górnicza |
Errata | |||
346 | 4614/97 | Szturma Stefania Róża | ul. Misjonarzy Oblatów 23/5 40-129 Katowice |
Województwo kieleckie | |||
50 | 5875/97 | Dutkiewicz Renata Maria | ul. Aleja na Stadion 61 25-818 Kielce |
51 | 5874/97 | Dutkiewicz-Zimońska Beata Barbara | ul. Fabryczna 32/2 25-818 Kielce |
52 | 5927/97 | Gudwańska Teresa Beata | os. 22 Lipca 16/50 28-110 Chmielnik |
53 | 5785/97 | Lubomirska Lidia Janina | ul. Piłsudskiego 42/34 26-110 Skarżysko-Kamienna |
54 | 5794/97 | Misztal Elżbieta | ul. Karczówkowska 12/158 25-019 Kielce |
Województwo koszalińskie | |||
111 | 5879/97 | Niedźwiedź Mieczysław | ul. Białogardzka 4C/4 78-400 Szczecinek |
112 | 5959/97 | Robotycka Regina Mirosława | ul. Wyspiańskiego 15/22 78-200 Białogard |
Województwo krakowskie | |||
232 | 5945/97 | Bednarski Marian | ul. Wyki 10/30 31-223 Kraków |
233 | 5857/97 | Czernecki Jacek Marian | ul. Zagrody 20A 30-318 Kraków |
234 | 6020/97 | Dyrduła Jadwiga Maria | ul. Spółdzielców 15/29 32-650 Kraków |
235 | 5914/97 | Jakóbczyk Bożena Dorota | os. Złotego Wieku 69/38 31-618 Kraków |
236 | 5925/97 | Jasińska Władysława | ul. Wrocławska 43/8 30-011 Kraków |
237 | 5848/97 | Przybył Maria | ul. Widok 39A/6 31-567 Kraków |
238 | 5817/97 | Witek Barbara Iwona | ul. Pużaka 8/106 31-316 Kraków |
Województwo krośnieńskie | |||
29 | 5810/97 | Błaż Marek Wojciech | ul. Jana Pawła II 31A/4 38-500 Sanok |
30 | 5811/97 | Niemiec Zbigniew Antoni | ul. Wiejska 21 38-500 Sanok |
Województwo legnickie | |||
43 | 5865/97 | Gertner Krystyna Barbara | ul. Rudnowska 56B/7 67-200 Głogów |
Województwo leszczyńskie | |||
89 | 5944/97 | Karkosz Danuta Teresa | ul. Mieszka I 10 63-800 Gostyń |
90 | 5821/97 | Stępniak Elżbieta | ul. Zamenhofa 97/2 64-100 Leszno |
Województwo lubelskie | |||
84 | 6017/97 | Chaciewicz-Latała Alfreda Małgorzata | ul. Gościnna 13/19 20-532 Lublin |
85 | 5904/97 | Grabowska Wanda Janina | al. 1000-lecia 19 23-200 Kraśnik |
86 | 5885/97 | Lemiech Anna Krystyna | ul. Kalinowszczyzna 48/11 20-129 Lublin |
87 | 5932/97 | Majcher Grażyna | ul. Jesienna 1/8 20-337 Lublin |
Województwo łomżyńskie | |||
36 | 5962/97 | Maziuk Alicja | ul. Kościuszki 30/4 19-226 Goniądz |
Województwo łódzkie | |||
209 | 6014/97 | Bogusiak Barbara Maria | ul. Nefrytowa 4 91-360 Łódź |
210 | 5814/97 | Jażdzyk Bożena Klara | ul. Bracka 57/16 95-200 Pabianice |
211 | 5813/97 | Redzynia Krystyna Eugenia | ul. Robotnicza 6/14 95-200 Pabianice |
212 | 5835/97 | Tomaszewska Elżbieta Teresa | ul. Żabia 8/38 91-457 Łódź |
Województwo nowosądeckie | |||
99 | 5916/97 | Zając Urszula Lucyna | Nawojowa 462 33-335 Nawojowa |
Województwo olsztyńskie | |||
97 | 5804/97 | Jewsiewicka Iwona | ul. Boenigka 44/3 10-686 Olsztyn |
98 | 5860/97 | Rybski Andrzej | ul. Chopina 18 11-015 Olsztynek |
Województwo opolskie | |||
204 | 5955/97 | Domagalska Maria Teresa | ul. Andersa 1A/17 45-048 Opole |
205 | 5783/97 | Łambucka Teresa | Bukowie 3A/5 46-115 Bukowie |
Województwo pilskie | |||
57 | 5772/97 | Kanke Teresa | ul. Gajowa 11 64-800 Chodzież |
58 | 5956/97 | Lejda Maria | ul. Zaułek Świętojański 4 64-915 Jastrowie |
Województwo płockie | |||
33 | 5930/97 | Kowalczyk Barbara Wiesława | ul. Jesienna 3/39 09-407 Płock |
34 | 5823/97 | Markowska Urszula Stanisława | ul. Gałczyńskiego 18/1/49 09-400 Płock |
35 | 5935/97 | Rewers Tadeusz Ignacy | ul. Sowińskiego 13/2 99-300 Kutno |
36 | 5892/97 | Walczak Edyta Małgorzata | ul. Traugutta 26/1 99-320 Żychlin |
Errata | |||
3 | 686/96 | Przybyszewska Krystyna | ul. Kazimierza Wielkiego 10A/23 09-400 Płock |
Województwo poznańskie | |||
363 | 5858/97 | Andrykowska Alicja Anna | ul. Idzikowskiego 18 60-408 Poznań |
364 | 5977/97 | Andrzejewska-Dutkowska Grażyna Anna | ul. Koszarowa 7/6 62-300 Września |
365 | 6007/97 | Budniak Bolesława Kazimiera | ul. Słowiańska 12/14 60-651 Poznań |
366 | 5881/97 | Czarnecka-Lisiecka Iwona | ul. Gryniów 4/9 62-020 Swarzędz |
367 | 5910/97 | Czyż Mirosław Stanisław | ul. Taczaka 6/20 61-818 Poznań |
368 | 5952/97 | Filipiak Krystyna | ul. Platanowa 6/11 61-447 Poznań |
369 | 5986/97 | Glinkiewicz Małgorzata Stanisława | ul. Matejki 65/2 60-771 Poznań |
370 | 5997/97 | Horowska Zofia | Kobylniki 78 62-065 Grodzisk Wlkp. |
371 | 5934/97 | Jaworski Henryk Zenon | os. Zwycięstwa 20/134 61-649 Poznań |
372 | 5947/97 | Krobska Bożena Kazimiera | os. Lecha 23/10 61-294 Poznań |
373 | 5773/97 | Krzyżaniak Urszula Grażyna | ul. Żywiecka 8 61-344 Poznań |
374 | 5976/97 | Kucner Sabina Regina | Żydowo, ul. Rostworowska 2 62-090 Rokietnica |
375 | 5859/97 | Marciniak Grażyna Maria | ul. Łęczycka 42 62-051 Wiry |
376 | 6008/97 | Marciniak Maciej Władysław | ul. Poznańska 27 62-035 Kórnik |
377 | 5839/97 | Michalak Elżbieta | os. Czecha 79/119 61-289 Poznań |
378 | 5833/97 | Patan Aleksandra Barbara | Plewiska, ul. Skryta 79 62-052 Komorniki |
379 | 5793/97 | Różycka Krystyna | ul. Pustachowska 18/1 62-200 Gniezno |
380 | 5883/97 | Sikorski Leszek Stefan | ul. Skromna 3/4 61-014 Poznań |
381 | 6006/97 | Sroczyńska Henryka | os. Stare Żegrze 127/8 61-249 Poznań |
382 | 5996/97 | Wojtkowiak Wanda Jadwiga | ul. Koźmińska 6 61-417 Poznań |
Województwo radomskie | |||
59 | 5909/97 | Kozerska Irena | os. 35-lecia 4/8 05-660 Warka |
60 | 6015/97 | Lenartowicz Hanna Danuta | Cyganówka 24 26-700 Zwoleń |
61 | 5931/97 | Pytlarz Elżbieta | ul. Struga 40/42/4 26-600 Radom |
62 | 5957/97 | Siek Maria | ul. Sienkiewicza 10/21 26-940 Pionki |
63 | 6018/97 | Stężycka Mirosława | ul. Piłsudskiego 78D/10 05-600 Grójec |
64 | 5926/97 | Szerling Krzysztof Antoni | ul. Żeromskiego 12/18 26-600 Radom |
65 | 5844/97 | Tyniecka Ewa | Grzybów 41 26-910 Magnuszew |
Województwo rzeszowskie | |||
82 | 5819/97 | Szalacha Paweł Grzegorz | ul. Bohaterów 30/1 35-112 Rzeszów |
Województwo siedleckie | |||
53 | 5790/97 | Altman Wiktoria | ul. Polna 8/18 07-100 Węgrów |
54 | 5921/97 | Kamińska Alina Teresa | ul. Wyszyńskiego 6/1 07-100 Węgrów |
55 | 5876/97 | Mikos Teresa | ul. Szczecińska 14/11 05-300 Mińsk Mazowiecki |
56 | 5788/97 | Podszus Marianna | ul. Piłsudskiego 17/24 07-100 Węgrów |
Województwo słupskie | |||
126 | 5824/97 | Markiewicz Krystyna | ul. Gdyńska 161 76-200 Słupsk |
127 | 5933/97 | Pawelec Janina | Biesowice 27/1 77-224 Biesowice |
Województwo szczecińskie | |||
258 | 5939/97 | Symonowicz Maria Wiesława | ul. Księżnej Anastazji 13/6 71-669 Szczecin |
259 | 5866/97 | Tychawska Krystyna Teresa | ul. Kujawska 2B/3 72-600 Świnoujście |
Województwo tarnobrzeskie | |||
28 | 5870/97 | Ehrenfeld Krystyna Bronisława | ul. Okulickiego 1C/19 37-450 Stalowa Wola |
29 | 5803/97 | Ślązak Maria | ul. Siedlanowskiego 8/102 37-450 Stalowa Wola |
30 | 5831/97 | Wojdyło Grażyna | ul. Wyspiańskiego 22A/34 39-400 Tarnobrzeg |
Województwo toruńskie | |||
60 | 5828/97 | Drobysz-Szulc Bogusława Mieczysława | ul. Fabryczna 8 87-100 Toruń |
Województwo wałbrzyskie Errata | |||
45 | 2903/97 | Kanciasty Izabela | ul. Bohaterów Warszawy 4 58-310 Szczawno Zdrój |
Województwo wrocławskie | |||
244 | 5998/97 | Balcarczyk Genowefa Jadwiga | ul. Damrota 41/20 50-306 Wrocław |
245 | 5919/97 | Bętkowska-Mierzyńska Janina | ul. Browarna 3/5 50-304 Wrocław |
246 | 5869/97 | Kejna-Janczyk Anna Aniela | pl. Kościuszki 4/12 50-029 Wrocław |
247 | 5835/97 | Kuczera Janusz Marek | ul. Kleczkowska 42/7 50-227 Wrocław |
248 | 5784/97 | Meinert Barbara Joanna | ul. Modra 24/15 54-151 Wrocław |
249 | 5918/97 | Mróz Elżbieta Barbara | ul. Inżynierska 28/10 53-227 Wrocław |
250 | 5796/97 | Nowińska Halina Urszula | ul. Leszczynowa 20 52-436 Wrocław |
Województwo zamojskie | |||
22 | 5958/97 | Skibińska Elżbieta Władysława | ul. Kościuszki 14 23-420 Tarnogród |
Województwo zielonogórskie | |||
86 | 5832/97 | Sokołowska Grażyna Janina | ul. Objazdowa 15/31 65-752 Zielona Góra |