Wpisanie do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Dz.Urz.MF.1997.16.67
Akt indywidualnyKOMUNIKAT NR 18/DR/97
MINISTERSTWA FINANSÓW
z dnia 19 maja 1997 r.
w sprawie wpisania do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Lp. | Numer świadectwa | Nazwisko i imię | Adres |
1 | 2 | 3 | 4 |
Województwo warszawskie | |||
636 | 3697/97 | Biedrzycka Wiesława | ul. Buczka 34 05-480 Karczew |
637 | 3720/97 | Chabasińska Teresa Władysława | ul. Sienkiewicza 40A 05-840 Brwinów |
638 | 3665/97 | Dąbrowska Hanna | ul. Orlego Lotu 2/10 03-982 Warszawa |
639 | 3643/97 | Fila Zofia | ul. Kazbów 8/21 01-466 Warszawa |
640 | 3726/97 | Gałązka małgorzata | al. Jana Pawła II 66/25 01-170 Warszawa |
641 | 3689/97 | Grabowska Elżbieta Maria | ul. Krasnobrodzka 4/168 03-214 Warszawa |
642 | 3749/97 | Iwanow-Sikora Maria | ul. Stefana Bryły 3/490 02-685 Warszawa |
643 | 3764/97 | Kaczmarska-Gaus Jolanta | ul. Perzyńskiego 16/1 01-883 Warszawa |
644 | 3705/97 | Kowalczyk Wojciech | ul. Świderska 10 05-480 Karczew |
645 | 3657/97 | Kruk Agnieszka Małgorzata | ul. Czerniakowska 155/60 00-453 Warszawa |
646 | 3708/97 | Kryszkiewcz Janina Stanisława | ul. Wyszogrodzka 5/39 03-337 Warszawa |
647 | 3615/97 | Lewandowska Jolanta Maia | ul. Grzegorzewskiej 4/24 02-778 Warszawa |
648 | 3747/97 | Lipka Jerzy Barłomiej | ul. Przemysłowa 6/18 05-120 Legionowo |
649 | 3668/97 | Mańkowski Stefan | ul. Zagłoby 7/77 02-495 Warszawa |
650 | 3626/97 | Mgłosiek Kataryzna | ul. Conrada 18/290 01-922 Warszawa |
651 | 3658/97 | Miśkiewicz Roman Antoni | ul. Czerniakowska 159/45 00-453 Warszawa |
652 | 3648/97 | Nowak Ewa | ul. Wyszogrodzka 7/15 03-337 Warszawa |
653 | 3661/97 | Nowogórski Tomasz Cezary | ul. Kossutha 12/10 01-315 Warszawa |
654 | 3745/97 | Oleńska Jolanta Danuta | ul. Montwiłła 65/1 05-825 Grodzisk Mazowiecki |
655 | 3631/97 | Opyc Stansiława | al. Solidarności 104/96 01-016 Warszawa |
656 | 3700/97 | Piwnikiewicz Małgorzata | ul. Chemików 5/10 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki |
657 | 3520/97 | Podłowski Wiktor Antoni | ul. Topograficzna 9/6 00-910 Warszawa |
658 | 3701/97 | Selman Janina | ul. Pancena 9/31 03-187 Warszawa |
659 | 3748/97 | Stachura Ryszard Janusz | ul. Puławska 87/89/39 02-595 Warszawa |
660 | 3680/97 | Sutowska Krystyna kazimiera | Koczargi Stare 31A 05-080 Izabelin |
661 | 3765/97 | Sypuła Mirosława Barbara | ul. Szkolna 6/31 05-825 Grodzisk mazowiecki |
662 | 3725/97 | Szewczyk Jadwiga Ewa | ul. 11 Listopada 48/22 05-825 Grodzisk Mazowiecki |
663 | 3637/97 | Szydłowska Anna Grażyna | ul. Polna 31 05-806 Komorów |
664 | 3647/97 | Topyła Zenobiusz Marian | ul. Kościelna 65/34 05-200 Wołomin |
665 | 3660/97 | Wąsicki Lech Józef | ul. Millera 10.4 01-496 Warszawa |
666 | 3679/97 | Witkowska Barbara Maria | ul. Ogrodowa 2/77 05-120 Legionowo |
667 | 3620/97 | Wojtczak Bożenna Elżbieta | ul. Królewicza Jakuba 70/1 02-956 Warszawa |
668 | 3769/97 | Woźniak Ewa | ul. Tapicerska 2/6 02-168 Warszawa |
669 | 3734/97 | Zalewska Joanna Krystyna | ul. Tołstoja 1/239 01-910 Warszawa |
670 | 3468/97 | Zielińska Maria | ul. Korzenna 113/49 03-571 Warszawa |
Errata | |||
262 | 1702/96 | Kasjan Elżbieta | ul. Rembielińska 8A/191 93-343 Warszawa |
Województwo bialskopodlaskie | |||
13 | 3737/97 | Czarnecka Grażyna Celina | Aleja Marzeń 14 21-550 Terespol |
Województwo białostockie | |||
55 | 3651/97 | Bielska Teresa | ul. Lipowa 45A/4 17-200 Hajnówka |
56 | 3655/97 | Magiera Marian | ul. Kunawina 62/7 16-200 Dąbrowa Białostocka |
57 | 3692/97 | Sawicka Elżbieta | ul. Rubinowicza 10 15-950 Białystok |
Województwo bielskie | |||
59 | 3702/97 | Kubień Zonia Helena | ul. Mennicza 24/3 43-400 Cieszyn |
60 | 3663/97 | Macihorska Anna Zofia | Kostkowice 39 43-426 Dębowiec |
61 | 3630/97 | Szamborska Barbara Maria | ul. 8 Marca 14/4 43-300 Bielsko-Biała |
62 | 3652/97 | Szamborski Wiesław Tadeusz | ul. 8 Marca 14/4 43-300 Bielsko-Biała |
63 | 3691/97 | Zielski Wojciech Mikołaj | ul. Bohaterów Warszawy 12/6 43-300 Bielsko-Biała |
Województwo bydgoskie | |||
46 | 3687/97 | Lipska Grażyna Maria | ul. Księcia Witolda 44 85-507 Bydgoszcz |
Województwo chełmskie | |||
4 | 3628/97 | Czwórnóg Lilianna Barbara | ul. Wolności 18A/15 22-100 Chełm |
5 | 3683/97 | Jabłoński Zbigniew Ignacy | Ruda Opalin 8 22-110 Ruda Huta |
6 | 3629/97 | Kurpa Jadwiga | ul. Droga Męczenników 8/4 22-100 Chełm |
Województwo częstochowskie | |||
117 | 3676/97 | Krystaszek Ewa Elżbieta | ul. Zielona 8 42-114 Strzelce Wielkie |
Województwo gdańskie | |||
210 | 3741/97 | Gębska Maria | ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej 9/15 81-466 Gdynia |
211 | 3751/97 | Grzech Maria Teresa | ul. Podjazd 1/9 81-805 Sopot |
212 | 3639/97 | Jeglińska Maria Antonina | ul. Do Studzienki 6/3 80-227 Gdańsk |
213 | 3664/97 | Marciniak Anna Barnara | ul. Andaluzyjska 12/1 81-135 Dydnia |
214 | 3644/97 | Milewczyk Urszula Jadwiga | os. 1000-lecia Państwa Polskiego 2/66 84-200 Wejherowo |
215 | 3715/97 | Orzeszek Eugeniusz Paweł | ul. Krakowska 5 III/18 84-232 Rumia |
216 | 3671/97 | Stępniewska Hanna | ul. Danusi 4C/15 80-434 Gdańsk |
217 | 3704/97 | Szotowski Zbigniew Bolesław | ul. Startowa 13C/11 80-461 Gdańsk |
218 | 3677/97 | Zadora Andrzej Piotr | ul. Skłodowskiej 19/210 81-231 Gdynia |
Województwo gorzowskie | |||
44 | 3724/97 | Plewa Renata Elżbieta | ul. Gorzowska 20/5 66-431 Santok |
Województwo jeleniogórskie | |||
59 | 3650/97 | Korzon Joanna Teresa | ul. Zachodnia 15/3 58-500 Jelenia Góra |
60 | 3716/97 | Sondej Janina Stefania | pl. Zamkowy 1/1 58-526 Świerzawa |
61 | 3616/97 | Staniczek Piotr Ryszard | ul. Ujejskiego 1 58-560 Jelenia Góra |
Województwo katowickie | |||
278 | 3623/97 | Dudek Daniela Janina | ul. Zapłay 18 41-200 Sosnowiec |
279 | 3740/97 | Jankowska Mariola Violetta | ul. Skłodowskiej-Curie 10/I/10 41-949 Piekary Śląskie |
280 | 3696/97 | Kunachowicz Jolanta Ewa | ul. Radockiego 202/15 40-645 Katowice |
281 | 3713/97 | Maj Małgorzata Krystyna | ul. Rapackiego 6/6 44-100 Gliwice |
282 | 3706/97 | Maj Piotr Paweł | Wierzchowisko 105 32-355 Wierzchowisko |
283 | 3633/97 | Sobota Weronika | ul. Bromboszcza 2/27 40-716 Katowice |
284 | 3625/97 | Totoń Wanda | ul. Sobieskiego 19A/1 42-600 Tarnowskie Góry |
Województwo kieleckie | |||
33 | 3753/97 | Cukrowska Irena | ul. Niepodległości 11/28 26-200 Końskie |
Województwo koszalińskie | |||
80 | 3268/97 | Kołodziejczyk Marek Krzysztof | Niekłonice 74/1 76-024 Niekłonice |
81 | 3770/97 | Kościołowska Ewa Teresa | ul. Budowlanych 17/33 78-100 Kołobrzeg |
82 | 3736/97 | Mozolewska Wiesława | Kłanino 16 76-021 Krępa |
83 | 3662/97 | Szot Dorota Alucja | ul. Lechicka 62/91 75-845 Kszalin |
Województwo krakowskie | |||
154 | 3707/97 | Kasperski Ryszard Waldemar | ul. Krakusów 1A/14 30-092 Kraków |
155 | 3666/97 | Lipka Andrzej Piotr | ul. Brogi 9/39 31-431 Kraków |
156 | 3744/97 | Pamuła Józef | ul. Szybisko 5 30-698 Kraków |
Województwo krośnieńskie | |||
22 | 3667/97 | Pełdjak Stanisław Jan | Głowienka 95A 38-455 Głowienka |
Województwo legnickie | |||
27 | 3722/97 | Chrobak Halina | ul. Norwida 7/7 59-220 Legnica |
28 | 3654/97 | Kapela Adam Józef | ul. Lesna 11/49 59-300 Lublin |
Województwo leszczyńskie | |||
57 | 3617/97 | Derengowska Teresa Lidia | Witoldowo 1 63-800 Gostyń |
58 | 3684/97 | Ławniczak Jolanta Maria | ul. Winiary 6A/8 63-900 Rawicz |
59 | 3640/97 | Woźniak Krzysztof Władysław | ul. Dworcowa 16B/5 56-200 Góra |
Województwo lubelskie | |||
53 | 3719/97 | Białek Teresa | ul. Findera 18 21-100 Lubartów |
54 | 3742/97 | Krzyżanek Krystyna | ul. Dulęby 4/3 20-325 Lublin |
55 | 3693/97 | Nowak Helena | ul. Krasińskiego 3/38 20-709 Lublin |
56 | 3634/97 | Sierpień Anna | ul. Śliwińskiego 7/36 20-861 Lublin |
57 | 3699/97 | Stojak Anna Marta | ul. Grażyny 8/12 20-605 Lublin |
Województwo łódzkie | |||
122 | 3739/97 | Łosin Elżbieta Maria | ul. Kaczeńcowa 36 95-050 Konstantynów |
123 | 3743/97 | Madzurek Andrzej Adam | ul. Wolbromska 3/65 91-434 Łódź |
124 | 3761/97 | Mączyńska Maria | u. Prośnieńska 12/4-6 93-474 Łódź |
Errata | |||
87 | 2244/97 | Kryśkiewicz-Burnos Agnieszka Barara | ul. Gorkiego 1A/42 92-525 Łódź |
Województwo nowosądeckie | |||
65 | 3690/97 | Nosal Maria | ul. Broniewskiego 16A/6 33-300 Nowy Sącz |
66 | 3618/97 | Żakiewicz Zygmunt | ul. Jagielońska 7A/15 34-500 Zakopane |
Województwo olsztyńskie | |||
70 | 3659/97 | Borsuk Hanryk | ul. Chrobrego 6/12 14-100 Ostróda |
71 | 3627/97 | Dziondziak Aneta | os. Słoneczne 7/33 11-010 Barczewo |
72 | 3728/97 | Mieczkowska Barbara | Ruska Wieś 1 11-700 Mrągowo |
73 | 3681/97 | Milińska Elżbieta Jadwiga | ul. Osińskiego 17/29 10-010 Olsztyn |
74 | 3649/97 | Mordas Danuta czesława | ul. Wawrzycka 1/3 10-762 Olsztyn |
75 | 3735/97 | Paśnikowska Teresa | ul. Mrongowiusza 71/19 11-700 Mrągowo |
Województwo opolskie | |||
135 | 3746/97 | Brzezicka Beata Jolanta | ul. Zamkowa 2/3 47-300 Krapkowice |
136 | 3698/97 | Feilert Jolanta Ewa | ul. von Eichendorffa 1 47-150 Leśnica |
137 | 3685/97 | Milka Jadwiga Barbara | ul. Dobra 53 47-206 Kędzierzyn-Koźle |
138 | 3686/97 | Oliński Włodzimierz | ul. Rychla 8/18 47-100 Strzelce Opolskie |
139 | 3694/97 | Piątek Ewa | ul. Puławskiego 10 45-048 Opole |
140 | 3621/97 | Sawicki Janusz Mieczysław | ul. Piotrkowska 3D/4 45-334 Opole |
141 | 3675/97 | Szała Ewa Bogumiła | ul. Zamkowa 18/1 48-250 Głogówek |
142 | 3674/97 | Szała Karol Bolesław | ul. zamkowa 18/1 48-250 Głogówek |
Województwo ostołęckie | |||
13 | 3646/97 | Ołdak Jolanta | ul. Myśliwska 7 05-240 Tłuszcz |
Województwo pilskie | |||
36 | 3727/97 | Radke Krystyna | ul. Malepszego 8/7 64-800 Chodzież |
Województwo poznańskie | |||
215 | 3711/97 | Domagała Danuta Urszula | ul. Junacka 2/26 60-152 Poznań |
216 | 3653/97 | Dubicka Ewa Krystyna | ul. Ogrodowa 79 62-081 Przeźmierowo |
217 | 3731/97 | Kansy Halina Teresa | os. Przyjaźni 18/187 61-689 Poznań |
218 | 3714/97 | Mucha Marianna | ul. Piotra Skargi 7/2 60-129 Poznań |
Województwo radomskie | |||
27 | 3645/97 | Suchodolska Danuta Jolanta | ul. Osiedlowa 6/37 26-611 Radom |
Województwo rzeszowskie | |||
56 | 3721/97 | Bożek Anna | Giedlarowa 939 37-300 Leżąjsk |
57 | 3750/97 | Fleszer Józef | ul. Witkacego 10/31 35-112 Rzeszów 58 |
58 | 3760/97 | Materna Bożena Maria | ul. Podwisłocze 40/139 35-303 Rzeszów |
59 | 3695/97 | Rzegocki Adam | ul. Szwoleżerów 5/11 35-216 Rzeszów |
60 | 3641/97 | Tomaszek Jan Emil | Kosina 435 37-112 Kosina |
Województwo siedleckie | |||
28 | 3710/97 | Pieczykolan Bożena Elżbieta | ul. Pomoska 9/1 08-110 Siedlce |
Województwo sieradzkie | |||
20 | 3763/97 | Kubik Andrzej | ul. Narutowicza 25/20 98-100 Łask |
21 | 3730/97 | Tracz-Kobusiewicz Halina Anna | ul. 40-lecia PRL 2 98-240 Szadek |
Województwo słupskie | |||
80 | 3636/97 | Cholewa Janina | ul. Kotarbińskiego 10/2 76-200 Słupsk |
81 | 3723/97 | Modrzejewska Henryka Elżbieta | Nakla 5 77-127 Nakla |
82 | 3632/97 | Starzecka Halina Rozalia | ul. Czołgistów 25B/7 84-300 Lębork |
Województwo suwalskie | |||
39 | 3768/97 | Engwert Krystyna | ul. Kajki 37/6 11-730 Mikołajki |
40 | 3756/97 | Kozak Katarzyna | Orłowo 66 11-505 Orłowo |
41 | 3688/97 | Mikołajczyk Maria | ul. Pusta 19/15 16-315 Lipsk |
42 | 3622/97 | Osieczko Jerzy | ul. Kopernika 12/6 11-600 Węgorzewo |
43 | 3642/97 | Paluch Stanisław | ul. Składowa 5C/5 11-510 Wydminy |
Województwo szczecińskie | |||
193 | 3732/97 | Bilski Roman Jan | ul. Benesza 4/1 71-249 Szczecin |
194 | 3669/97 | Kadzikowska Lucyna Irebna | Stare Łysogórki 61 74-129 Stare Łysogórki |
195 | 3718/97 | Kamińska Maria | Przecław 32/8 72-005 Przecław |
196 | 3672/97 | Kołtuńska Maria Jolanta | ul. Otwocka 26/13 70-831 Szczecin |
197 | 3762/97 | Krasowska Barbara | al. Wojska Polskiego 12/7 70-471 Szczecin |
198 | 3709/97 | Ligocka Jolanta Izabela | ul. Chopina 46A/3 73-110 Stargard Szczeciński |
199 | 3624/97 | Rejmer Mirosława Barbara | ul. Romera 17/28 71-246 Szczecin |
200 | 3635/97 | Rozen Krystyna | ul. Mieszka I 8C/43 72-010 Police |
201 | 3757 | Symotiuk Jezry Andrzej | ul. Axentowicza 25 71-692 Szczecin |
Województwo tarnowskie | |||
21 | 3752/97 | Każmierczyk Maria Bronisława | ul. Ogrodowa 12/40 32-800 Brzesko |
22 | 3766/97 | Leśniak Renata Halina | ul. Witosa 1/32 39-200 Dębica |
23 | 3703/97 | Pęcak Aniela Zofia | ul. Sikorskiego 3/41 39-200 Dębica ` |
24 | 3758/97 | Pisarz Dorota Małgorzata | ul. Słoneczna 34 39-200 Dębica |
Województwo toruńskie | |||
35 | 3670/97 | Jędrzejewska Bożena Józefa | ul. Rydygiera 4C/37 87-200 Toruń |
Województwo wałbrzyskie | |||
60 | 3656/97 | Dec Grażyna | ul. Wróblewskiego 41/15 58-105 Świdnica |
61 | 3754/97 | Gliwińska Bożena | ul. Stawowa 1 58-231 Przerzeczyn Zdrój |
62 | 3733/97 | Hercuń Teresa | ul. Zdrojowa 21 58-231 Przerzeczyn Zdrój |
63 | 3682/97 | Jabłońska Jolanta | ul. Pułaskiego 33/4 58-100 Świdnica |
64 | 3678/97 | Szymonowicz Zenon | ul. Skłodowskiej 26 58-100 Świdnica |
Województwo włocławskie | |||
17 | 3673/97 | Puanecka Barbara Aleksandra | ul. Stodólna 16A/4 87-800 Włocławek |
Województwo wrocławskie | |||
170 | 3755/97 | Harewicz Renata Elżbieta | ul. Ogrodowa 7 55-200 Oława |
171 | 3767/97 | Kohman Ewa Urszula | ul. Szczytnicka 43/1 50-382 Wrocław |
172 | 3638/97 | Mikałajczak Edward | ul. Bezpieczna 83/10 51-114 Wrocław |
173 | 3728/97 | Reszewska Ewa Teresa | ul. Sokola 15 53-147 Wrocław |
174 | 3712/97 | Sosnowska Krystyna | ul. Łysogórska 3/1 52-331 Wrocław |
175 | 3729/97 | Stasińska Elżbieta Tersa | ul. Poniatowskiego 8/21 50-326 Wrocław |
176 | 3759/97 | Szlęk Leszek Stanisław | ul. Kniaziewicza 23/3 5-455 Wrocław |
Województwo zamojskie | |||
15 | 3717/97 | Iwaniszyn Beata Ewa | ul. Sikorskiego 19/30 22-400 Zamość |
Województwo zielonogórskie | |||
52 | 3619/97 | szwichtenberg Irena Halina | ul. Krzywoustego 8/6 65-039 Zielona Góra |