Wpisanie biegłych na państwową listę biegłych księgowych.
Dzienniki resortowe
Dz.Urz.MF.1974.6.11
Akt indywidualny Wersja od: 22 lutego 1974 r.
KOMUNIKAT Nr 1/74
w sprawie wpisania biegłych na państwową listę biegłych księgowych.
(Dz. Urz. MF z dnia 22 lutego 1974 r.)
Na podstawie § 9 ust. 1 uchwały Nr 210 Rady Ministrów z dnia 24 sierpnia 1973 r. w sprawie głównych księgowych i dyplomowanych biegłych księgowych oraz badania i zatwierdzania rocznych sprawozdań finansowych państwowych jednostek organizacyjnych (Monitor Polski Nr 37, poz. 226) zawiadamia się, że decyzją Ministra Finansów, na państwową listę biegłych księgowych, zostały wpisane osoby wymienione w wykazie załączonym do niniejszego komunikatu.
Lp. | Nr legitymacji | Nazwisko i imię | Adres | Specjalność*) |
Województwo białostockie | ||||
149 | 6225 | Ambrożej Marianna | Białystok, ul. Podleśna 17 m. 41 | P |
150 | 6226 | Górniak Edward | Ełk, ul. Orzeszkowej 9 m. 11 | B |
151 | 6227 | Kowalski Andrzej | Mońki, ul. Manifestu Lipcowego 2 m. 26 | P |
152 | 6228 | Matwiejuk Eugenia | Hajnówka, ul. Armii Czerwonej 5 | P |
153 | 6229 | Skrodzka Eugenia | Białystok, ul. Komarowa 6 m. 1 | P |
154 | 6230 | Zwoleńska Irena | Białystok, ul. Narewska 7A m. 16 | P |
Województwo bydgoskie | ||||
306 | 6231 | Brząkała Agata | Chojnice, ul. Żwirki i Wigury 11 m. 6 | P |
307 | 6232 | Cyprys Kazimierz | Bydgoszcz, ul. Kasprzaka 8 m. 78 | P |
308 | 6233 | Gudebska Stanisława | Bydgoszcz, ul. Walecznych 2 m. 16 | B |
309 | 6234 | Jendryczka Marianna Zofia | Bydgoszcz, ul. Słowackiego 5 m. 24 | P |
310 | 6235 | Kochański Edmund | Bydgoszcz, ul. Powstańców Wielkopolskich 21 m. 24 | B |
311 | 6236 | Nowicka Halina | Bydgoszcz, Al. 22 Lipca 15 m. 32 | B |
312 | 6237 | Pardykuła Monika | Bydgoszcz, ul. Walecznych 4 m. 28 | B |
313 | 6238 | Rybicka Joanna | Toruń, ul. Zjednoczenia 22 m. 5 | B |
Województwo gdańskie | ||||
342 | 6239 | Burakowski Jan | Gdańsk-Wrzeszcz, ul. Grunwaldzka 67 m. 10 | P |
343 | 6240 | Gradolewski Czesław | Gdańsk, ul. Chełmońskiego 11 m. 15 | P |
344 | 6241 | Kaczor Leon | Gdańsk, ul. Garbary 2-4 m. 4 | Bu |
345 | 6242 | Knopik Alojzy | Tczew, ul. Bałdowska 42 m. 1 | B |
346 | 6243 | Lejk Kazimierz | Lębork, ul. Jagiellońska 8c m. 4 | P |
347 | 6244 | Nyckowski Wacław | Władysławowo, ul. Abrahama 10 m. 11 | P |
348 | 6245 | Winiarski Włodzimierz Alfred | Gdynia, ul. Obrońców Wybrzeża 12 m. 7 | Bu |
Województwo katowickie | ||||
584 | 6246 | Deleska Helena | Siemianowice Śl., ul. Wróblewskiego 69 m. 116 | B |
585 | 6247 | Gazda Henryka | Czechowice-Dziedzice, ul. Rumana 2 m. 3 | B |
586 | 6248 | Hallala Fryderyk | Bielsko-Biała, ul. Prosta 6 m. 2 | P |
587 | 6249 | Karpeta Teresa | Katowice, ul. Cisowa 2b m. 15 | B |
588 | 6250 | Morozow Jerzy | Wesoła Śl., pow. Tychy, ul. Armii Czerwonej 24 | P |
589 | 6251 | Pawełczyk Rufin | Bieruń Stary, Al. Gen. Świerczewskiego 5 | P |
590 | 6252 | Puchyra Olga | Bielsko-Biała, ul. Majowa 10 m. 1 | P |
591 | 6253 | Rzepka Józef | Katowice, ul. Jaworowa 20 m. 5 | P |
592 | 6254 | Szuliga Elżbieta | Gliwice, Al. Majowa 10 m. 10 | B |
593 | 6255 | Szwaja Józef | Gliwice, ul. Sowińskiego 16 m. 1 | Bu |
594 | 6256 | Tarmas Janina | Katowice, ul. Łużycka 6a | B |
Województwo kieleckie | ||||
154 | 6258 | Faliński Leopold | Radom, ul. Kosowska 13 m. 1 | P |
155 | 6259 | Frączyk Andrzej | Końskie, ul. 1-go Maja 36-42 m. 29 | B |
156 | 6260 | Rudziński Czesław | Kielce, ul. Jagiellońska 22 m. 43 | P |
157 | 6261 | Smędowski Kazimierz | Kielce, ul. Karłowicza 6 m. 11 | B |
158 | 6262 | Sornat Genowefa | Kielce, ul. Jagiellońska 29a m. 19 | P |
159 | 6263 | Ulikowski Stanisław | Sandomierz, ul. Słowackiego 28 m. 15 | P |
Województwo koszalińskie | ||||
129 | 6264 | Burchard Edmund | Jastrowie, ul. Wojska Polskiego 4a m. 10 | B |
130 | 6265 | Drobiazg Marian | Koszalin, ul. Kniewskiego 16 m. 10 | B |
131 | 6266 | Grecz Władysława | Drawsko, Oś. Świerczewskiego 3A m. 9 | B |
132 | 6267 | Horowicz Janina | Koszalin, ul. Zwycięstwa 74 m. 8 | H |
133 | 6268 | Łabonarska Jadwiga | Drawsko Pom., Park Chopina 1 m. 1 | B |
134 | 6269 | Niestryjewski Cezary | Słupsk, ul. Pomorska 18 m. 13 | B |
135 | 6270 | Pawelczak Władysław | Świdwin, ul. Armii Czerwonej 22B m. 4 | B |
136 | 6271 | Waśko Stanisław | Kołobrzeg, ul. Pstrowskiego 20 m. 5 | P |
m. Kraków i województwo krakowskie | ||||
629 | 6272 | Banasiak Bernard | Kraków, ul. Narzymskiego 26 m. 13 | B |
630 | 6273 | Fröhlich Walentyna | Kraków, 15-go Grudnia 9 m. 10 | P |
631 | 6274 | Witowska Janina | Kraków, ul. Bonerowska 9 m. 11 | H |
Województwo lubelskie | ||||
125 | 6275 | Adamek Czesław Wiktor | Biłgoraj, ul. J. Krasickiego 16 m. 6 | P |
126 | 6276 | Kimak Michał | Tomaszów Lub., ul. Moniuszki 33 | B |
127 | 6277 | Mańkowski Lucjan | Lublin, ul. Rymwida 6 m. 21 | P |
128 | 6278 | Nowak Jerzy | Lublin, ul. Nadbystrzycka 21a m. 4 | P |
129 | 6279 | Taras Barbara | Lublin, ul. Kopernika 33 m. 1 | B |
m. Łódź i województwo lódzkie | ||||
563 | 6280 | Bykowska Zofia | Łódź, ul. Kasowa 2 m. 42 | B |
564 | 6281 | Frasunek Danuta | Łódź, ul. Uniejowska 6 m. 33 | P |
565 | 6282 | Grabarek Tadeusz | Warta, ul. Sieradzka 3 m. 12 | H |
566 | 6283 | Rogalski Marian Wojciech | Tomaszów Maz., ul. Strzelecka 13 m. 36 | P |
567 | 6284 | Walczak Mirosław | Zgierz, Osiedle 650-lecia bl. II m. 35 | B |
Województwo olsztyńskie | ||||
192 | 6285 | Gajlewicz Remigiusz | Olsztyn, ul. C. Skłodowskiej 22 m. 1 | B |
193 | 6286 | Kwacz Jadwiga | Olsztyn, ul. Poprzeczna 12 m. 3 | P |
194 | 6287 | Woronko Zbigniew | Pasłęk, ul. Mickiewicza 16 m. 19 | B |
195 | 6288 | Zdanowski Stanisław | Morąg, ul. Mickiewicza 8A m. 1 | B |
Województwo opolskie | ||||
144 | 6289 | Dmochowska Łucja | Opole, ul. Żwirki i Wigury 8 m. 33 | P |
145 | 6290 | Fliegel Herbert | Kosorowice, Tarnów Opolski, ul. Opolska 12 | B |
m. Poznań i województwo poznańskie | ||||
570 | 6291 | Biszof Henryk | Chodzież, ul. Buszczaka 10 | B |
571 | 6292 | Cichocka Maria | Baranowo, ul. Wiosenna 5 | B |
572 | 6293 | Cichomska Wanda Helena | Kalisz, ul. Górnośląska 47 m. 8 | P |
573 | 6294 | Dembowska Helena Halina | Konin, al. Zawadzkiego 13 m. 24 | B |
574 | 6295 | Garstka Marian | Poznań, ul. Rutkowskiego 28 m. 12 | B |
575 | 6296 | Gołębiowska Helena | Śrem, ul. Waryńskiego 4 m. 114 | B |
576 | 6297 | Kasprzak Bernard | Poznań, ul. Kotlarska 1 m. 2 | B |
577 | 6298 | Korek Eugeniusz | Poznań, Osiedle Rzeczypospolitej 105 m. 8 | B |
578 | 6299 | Kujawska-Gmerek Janina | Swarzędz, ul. Pogodna 14 | B |
579 | 6300 | Ladrowski Józef | Poznań, pl. Młodej Gwardii 1 m. 21 | B |
580 | 6301 | Stube Irena Maria | Budzyń, Margonińska 4 m. 1 | B |
581 | 6302 | Szmagaj Henryk Marian | Kłodawa, Osiedle Górnicze 19 m. 15 | P |
582 | 6303 | Wendzonka Edward | Wolsztyn, ul. Słodowa 17 | B |
583 | 6304 | Wiśniewski Michał | Wągrowiec, ul. Janowiecka 15 m. 2 | B |
584 | 6305 | Zaporowski Marian | Słupca, ul. Traugutta 14A m. 9 | P |
585 | 6306 | Zieliński Leonard | Gniezno, ul. Chrobrego 24 m. 3 | P |
Województwo rzeszowskie | ||||
201 | 6307 | Bernat Stanisław | Stalowa Wola, ul. Narutowicza 7 m. 7 | B |
202 | 6308 | Czernowska Irena | Przemyśl, ul. 3-go Maja 42 m. 6 | P |
203 | 6309 | Gołda Jan | Sanok, ul. Szopena 1 m. 4 | P |
204 | 6310 | Kozłowski Bernard | Rzeszów, ul. Piastów 3 m. 44 | P |
205 | 6311 | Staszewska Janina | Rzeszów, ul. Modrzewiowa 14 m. 2 | B |
Województwo szczecińskie | ||||
224 | 6312 | Adamczewski Tadeusz | Szczecin, ul. Spółdzielcza 25 m. 3 | B |
225 | 6313 | Blady Alicja | Szczecin, ul. Bolesława Śmiałego 12 m. 8 | B |
226 | 6314 | Jacniacka Alfreda | Goleniów, ul. Słowiańska 9a m. 1 | B |
227 | 6315 | Matecka Krystyna | Szczecin, ul. Ku Słońcu 34 m. 2 | B |
228 | 6316 | Zarówna Alicja | Szczecin, ul. Goleniowska 19 m. 4 | B |
m. Warszawa i województwo warszawskie | ||||
1297 | 6317 | Adamczyk Jan | Warszawa, ul. A. Sokolicz 4 m. 58 | H |
1298 | 6318 | Cebula Krystyna | Warszawa, ul. Krajowej Rady Narodowej 56A m. 87 | P |
1299 | 6319 | Dobkowska Irena | Warszawa, ul. Siennicka 21 m. 45 | P |
1300 | 6320 | Garczyńska Regina | Warszawa, ul. Okęcka 8 m. 31 | B |
1301 | 6321 | Gołyński Ryszard | Żyrardów, ul. Mickiewicza 31 m. 1 | P |
1302 | 6322 | Jaskłowski Saturnin | Warszawa, ul. Chłodna 15 m. 1007 | B |
1303 | 6323 | Jóźwiak Zofia | Warszawa, ul. Krochmalna 2 m. 204 | H |
1304 | 6324 | Kobla Krystyna | Warszawa-Falenica, ul. Brzostowska 13 m. 3 | P |
1305 | 6325 | Koper Ryszard | Płock, ul. Jakubowskiego 6 m. 24 | H |
1306 | 6326 | Kosek Tadeusz | Warszawa, ul. Siennicka 22 m. 34a | P |
1307 | 6327 | Kucharki Adam | Ursus, ul. H. Sawickiej 2 m. 28 | P |
1308 | 6328 | Michalczewska Władysława | Warszawa, ul. Trzech Budrysów 35 m. 7 | H |
1309 | 6329 | Nowak Barbara Marianna | Warszawa, ul. Bukowińska 26 m. 25 | P |
1310 | 6330 | Nowotny Janusz | Warszawa, ul. Dworkowa 1 m. 12 | P |
1311 | 6331 | Pawłowicz Alojzy | Warszawa, ul. Wolska 84/86 m. 6 | P |
1312 | 6332 | Pękała Stefan | Warszawa, ul. Afrykańska 12 m. 89 | P |
1313 | 6333 | Pikulska Katarzyna Stanisława | Warszawa, ul. Miodowa 12 m. 33 | Bu |
1314 | 6334 | Ronda Józef | Warszawa, ul. Perzyńskiego 14d m. 21 | P |
1315 | 6335 | Roskosz Stefan Filip | Gąbin, ul. Północna 9 | H |
1316 | 6336 | Rylska Janina | Siedlce, ul. Poniatowskiego 16 m. 13 | P |
1317 | 6337 | Sobolewska Krystyna | Warszawa, ul. Majewskiego 28 m. 54 | P |
1318 | 6338 | Stubenhaus Janina | Warszawa, ul. Pańska 3 m. 87 | H |
1319 | 6339 | Szymańska Narcyza | Warszawa, ul. Orzycka 4a m. 16 | P |
1320 | 6340 | Ślęczkowski Piotr | Pruszków, ul. 3-go Maja 16a m. 13 | P |
1321 | 6341 | Trącewicz Anna Barbara | Warszawa, ul. Malczewskiego 49 m. 17 | H |
1322 | 6342 | Wałachowska Danuta Jolanta | Warszawa, ul. Mołdawska 4 m. 47 | H |
1323 | 6343 | Wencel Maria | Grodzisk Mazowiecki, ul. Kościuszki 41 m. 3 | P |
1324 | 6344 | Wójtowicz Marianna Józefa | Warszawa, ul. Świerczewskiego 161 m. 137 | P |
1325 | 6345 | Żerańska Marianna | Ostrołęka, ul. Dra Psarskiego 15 m. 33 | B |
m. Wrocław i województwo wrocławskie | ||||
424 | 6346 | Białorudzka Agnieszka | Wrocław, ul. Kołłątaja 7 m. 18 | P |
425 | 6347 | Chojnacka Maria | Lubań Śl., ul. Armii Czerwonej 3 m. 12 | P |
426 | 6348 | Dybalski Zygmunt | Wałbrzych, ul. Żeromskiego 60 m. 2 | B |
427 | 6349 | Faron Irena | Wrocław, ul. Sienkiewicza 113 m. 16 | B |
428 | 6350 | Fronio Aleksandra | Jelenia Góra, ul. Snycerska 4 m. 3 | P |
429 | 6351 | Jaremków Władysław | Oleśnica, ul. Kwiatowa 6 m. 2 | P |
430 | 6352 | Maryniak Edward | Jelenia Góra, ul. Na Skałkach 6 m. 6 | H |
431 | 6353 | Szczerbiński Eugeniusz | Legnica, ul. Złotoryjska 9-15a m. 1 | P |
432 | 6354 | Szydłowska Ludwika | Ubocze 278 | P |
433 | 6355 | Wiktorowicz Teodor | Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 148 m. 5 | P |
434 | 6356 | Wojnarowski Jan | Wrocław, ul. Traugutta 106 m. 10 | P |
435 | 6357 | Wyrębkiewicz Urszula | Wrocław, ul. Asnyka 19 m. 4 | B |
436 | 6358 | Zych Franciszka | Bolesławiec Śl., ul. Zabobrze 3 | B |
Województwo zielonogórskie | ||||
135 | 6359 | Bagadzińska Henryka | Nowa Sól, ul. Zjednoczenia 32 m. 3 | B |
136 | 6360 | Buchowiecki Franciszek | Dobiegniew, ul. Mickiewicza 15 m. 1 | B |
137 | 6361 | Gebuza Stefan | Międzyrzecz, ul. Krasińskiego 7B m. 4 | B |
138 | 6362 | Leszczyńska Maria | Rzepin, ul. Dworcowa 14 m. 7 | B |
139 | 6363 | Łasek Izabella | Wschowa, ul. Podgórna 1 | P |
140 | 6364 | Nocun Alina Paulina | Zielona Góra, ul. Językowa 11 m. 4 | H |
141 | 6365 | Nosal Roman | Głogów, al. Wolności 4 m. 2 | H |
142 | 6366 | Szczors Danuta | Zielona Góra, ul. Anieli Krzywoń 7 m. 15 | B |
143 | 6367 | Zieliński Stanisław | Skwierzyna, ul. Obrońców Stalingradu 28 m. 10 | B |
______
*) w zakresie badania przedsiębiorstw: B - budowlanych, Bu - jednostek budżetowych, H - handlowych, P - przemysłowych.