Wpisanie biegłych na państwową listę biegłych księgowych.
Dzienniki resortowe
Dz.Urz.MF.1990.12.32
Akt indywidualny Wersja od: 10 sierpnia 1990 r.
KOMUNIKAT Nr 3/90
MINISTERSTWA FINANSÓW
w sprawie wpisania biegłych na państwową listę biegłych księgowych.
Na podstawie art. 22 ust. 5 ustawy z dnia 31 stycznia 1989 r. o gospodarce finansowej przedsiębiorstw państwowych (Dz. U. z 1990 r. Nr 26, poz. 152) zawiadamia się, że decyzją Ministra Finansów na listę biegłych księgowych zostały wpisane następujące osoby:
Lp. | Nr legitymacji | Nazwisko i imię | Adres | Specjalność*) |
Województwo stołeczne warszawskie | ||||
738 | 12737 | Far Maciej | 02-583 Warszawa ul. Komarowa 36 m 9 | Bu |
739 | 12738 | Jędrasik Wiesława | 05-200 Wołomin ul. 1 Maja 15a m 22 | B |
740 | 12739 | Nowak Elżbieta | 02-645 Warszawa ul. Warskiego 13A m 7 | |
741 | 12740 | Szymański Krzysztof Grzegorz | 01-168 Warszawa ul. Złocienia 8 m 5 | P |
742 | 12741 | Świderska Gertruda Krystyna | 02-743 Warszawa ul. J.S. Bacha 10 m 303 | P |
743 | 12742 | Świerlikowska Zofia | 04-925 Warszawa ul. Pińczowska 12 | P |
744 | 12743 | Undra Grzegorz | 03-543 Warszawa ul. Heleny Junkiewicz 4 m 124 | P |
745 | 12744 | Wasilkowska Lucyna | 01-452 Warszawa ul. Ks. Janusza 19/31 m 51 | P |
746 | 12745 | Wąsik Kazimierz | 05-120 Legionowo ul. Husarska 16 m 14 | H |
747 | 12746 | Woźnica Alina | 05-300 Mińsk Mazowiecki ul. Warszawska 165a | H |
Województwo bydgoskie | ||||
261 | 12747 | Głuszczyńska Kamila Zofia | 85-039 Bydgoszcz ul. Hetmańska 27 m 3 | Bu |
262 | 12748 | Światowa Urszula | 86-050 Solec Kujawski ul. Toruńska 52B m 14 | P |
Województwo ciechanowskie | ||||
50 | 12749 | Brandt Marianna | 13-200 Działdowo ul. Parkowa 4 m 1 | R |
51 | 12750 | Dobrowolska Jadwiga | 06-400 Ciechanów ul. Gwardii Ludowej 20 m 56 | Bu |
52 | 12751 | Gawenda Krystyna Urszula | 06-500 Mława ul. Spichrzowa 4 m 10 | R |
53 | 12752 | Pariaszewska Stefania | 06-400 Ciechanów ul. Sikorskiego 5 m 19 | |
Województwo gdańskie | ||||
272 | 12753 | Dembowska Danuta Maria | 80-001 Gdańsk ul. Jedności Robotniczej 334 a | P |
273 | 12754 | Wysocka Jadwiga | 81-016 Gdynia ul. Chylońska 255 m 27 | P |
Województwo jeleniogórskie | ||||
89 | 12755 | Bednarczyk Halina | 59-600 Lwówek Śląski ul. Jaśkiewicza 22A/III m 6 | P |
Województwo kaliskie | ||||
73 | 12756 | Bednarek Irena | 56-500 Syców ul. Mickiewicza 17 m 12 | R |
Województwo katowickie | ||||
267 | 12757 | Bazan Stanisław | 41-604 Świętochłowice ul. Karpacka 29 m 27 | Bu |
268 | 12758 | Pszczoła Maria | 40-018 Katowice ul. Sowińskiego 29 m 8 | P |
269 | 12759 | Weżgowiec Jan | 32-500 Chrzanów ul. Mieszka I 11 A m 27 | P |
Województwo krakowskie | ||||
209 | 12760 | Cewicka Barbara Emilia | 31-318 Kraków ul. Jaremy 14A m 64 | P |
210 | 12761 | Król Bronisława | 31-971 Kraków Os. Zielone 20 m 11 | P |
211 | 12762 | Micherda Bronisław | 30-316 Kraków ul. Słomiana 24 m 73 | P |
212 | 12763 | Migas Jerzy | 31-318 Kraków ul. Jeremy 13 m 9 | P |
213 | 12764 | Miłkowska Danuta | 31-621 Kraków Osiedle Bohaterów Września 25 m 6 | P |
214 | 12765 | Pazdan Mieczysława Felicyta | 31-153 Kraków ul. Szlak 41 m 8 | P |
Województwo leszczyńskie | ||||
47 | 12766 | Bednarczyk Krystyna | 56-203 Łękanów 71 | H |
48 | 12767 | Chlebowska Dorota | 64-125 Poniec ul. Polna 7 | P |
49 | 12768 | Michałowski Piotr | 64-00 Kościan ul. Torowa 2 | P |
Województwo łódzkie | ||||
336 | 12769 | Bednarek Marianna | 91-362 Łódź ul. Zgierska 246 m 93 | P |
337 | 12770 | Heleniak Bolesław | 90-014 Łódź ul. Nawrot 43 m 7 | H |
338 | 12771 | Smolarski Stanisław | 93-208 Łódź ul. Dąbrowskiego 56 m 64 | Bu |
Województwo olsztyńskie | ||||
159 | 12772 | Kulińska Janina | 10-581 Olsztyn ul. Narutowicza 23c m 13 | P |
Województwo opolskie | ||||
40 | 12773 | Kozioł Zbigniew | 48-340 Głuchołazy ul. Orzeszkowej 6 m 3 | H |
41 | 12774 | Turko Grażyna | 48-145 Zubrzyce Zopowa 15 | H |
Województwo ostrołęckie | ||||
36 | 12775 | Grabowska Irena | 06-300 Przasnysz ul. Matuszewskiego 6 | R |
Województwo pilskie | ||||
70 | 12776 | Bazyluk Elżbieta Maria | 64-920 Piła ul. Bohaterów Stalingradu 25 m 25 | P |
71 | 12777 | Dąbrowska Halina | 77-424 Zakrzewo ul. Spokojna 4 | R |
72 | 12778 | Juszkiewicz Danuta | 78-600 Wałcz ul. Zaułek Chełmiński 69 | H |
Województwo piotrkowskie | ||||
91 | 12779 | Wróblewska-Skoneczna Kazimiera | 97-300 Piotrków Tryb. ul. Jedności Narodowej 9E | P |
Województwo poznańskie | ||||
269 | 12780 | Fabiś Henryk | 60-331 Poznań ul. Husarska 6 m 9 | Bu |
270 | 12781 | Kaleja Elżbieta | 64-330 Opalenica ul. Niegolewskich 3 m 1 | P |
271 | 12782 | Pruss Irena | 62-200 Gniezno ul. Witkowska 48 m 4 | P |
272 | 12783 | Rudnicka Urszula Elżbieta | 60-506 Poznań ul. Wawrzyniaka 9 m 9 | P |
Województwo siedleckie | ||||
74 | 12784 | Grabarek Marianna Mirosława | 07-100Węgrów ul. Świerczewskiego 1 m 30 | P |
Województwo sieradzkie | ||||
66 | 12785 | Krzekotowska Krystyna | 98-200 Sieradz ul. Braterstwa Broni 11 m 7 | R |
Województwo skierniewickie | ||||
57 | 12786 | Łaski Bolesław | 96-200 Rawa Mazowiecka ul. Polna 16a | H |
Województwo suwalskie | ||||
70 | 12787 | Demiańczuk Wiktoria | 11-525 Orzysz Osiedle Robotnicze 14a m 27 | H |
Województwo toruńskie | ||||
115 | 12788 | Szulc Alina | 86-300 Grudziądz ul. Mikołaja z Ryńska 3 m 40 | P |
Województwo wałbrzyskie | ||||
105 | 12789 | Pyszka Barbara Danuta | 58-105 Świdnica ul. Waryńskiego 51 m 4 | P |
106 | 12790 | Zaleska Stanisława | 58-200 Dzierżoniów Osiedle Kolorowe 11c m 4 | H |
Województwo włocławskie | ||||
73 | 12791 | Kowalski Zdzisław | 87-700 Aleksandrów Kuj. ul. Narutowicza 49 m 14 | H |
Województwo wrocławskie | ||||
258 | 12792 | Dorosz Antonina | 50-013 Wrocław ul. Czysta 9 m 10 | P |
259 | 12793 | Gronowska Cecylia | 53-534 Wrocław ul. Zielińskiego 50 m 15 | H |
260 | 12794 | Mrożek Jadwiga Teresa | 50-350 Wrocław ul. Benedyktyńska 19 m 8 | P |
261 | 12795 | Tomczak Maria | 53-407 Wrocław ul. Pretficza 43 m 4 | Bu |
262 | 12796 | Żygadło Henrijeta Barbara | 53-521 Wrocław ul. Skwierżyńska 19 m 23 | P |