Wpisanie biegłych na państwową listę biegłych księgowych.
Dzienniki resortowe
Dz.Urz.MF.1989.6.17
Akt indywidualny Wersja od: 1 września 1989 r.
KOMUNIKAT Nr 5/89
MINISTERSTWA FINANSÓW
w sprawie wpisania biegłych na państwową listę biegłych księgowych.
Na podstawie § 11 ust. 1 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26 lipca 1982 r. w sprawie weryfikacji rocznych bilansów przedsiębiorstw państwowych i innych państwowych jednostek organizacyjnych (Dz. U. Nr 25 poz. 180) zawiadamia się, że decyzją Ministra Finansów na listę biegłych księgowych zostały wpisane następujące osoby:
Lp. | Nr legitymacji | Nazwisko i imię | Adres | Specjalność *) |
Województwo stołeczne warszawskie | ||||
675 | 12117 | Antolik Wiesława | 01-684 Warszawa ul. Klaudyny 4 m 68 | B |
676 | 12118 | Badowska Zofia | 03-550 Warszawa ul. Goławicka 9 m 76 | B |
677 | 12119 | Buława Krystyna | 05-400 Otwock ul. Żeromskiego 179 | P |
678 | 12120 | Dąbrowska Henryka | 01-452 Warszawa ul. Księcia Janusza 41/43 m 75 | B |
679 | 12121 | Dżbik Teresa Bogusława | 05-200 Wołomin ul. Hibnera 8 m 35 | H |
680 | 12122 | Glinicka Anna | 03-343 Warszawa ul. Rembielińska 3 m 179 | H |
681 | 12123 | Grączewska Janina | 02-495 Warszawa ul. Keniga 17 m 100 | P |
682 | 12124 | Guzowska Elżbieta | 04-349 Warszawa ul. Szaserów 108 m 11 | H |
683 | 12125 | Jackiewicz Cecylia Genowefa | 05-071 Sulejówek ul. Okrzei 23 m 1 | P |
684 | 12126 | Jacobi Beata Maria | 01-355 Warszawa ul. Czumy 14 m 99 | B |
685 | 12127 | Kacprowicz Hanna Krystyna | 01-355 Warszawa ul. Czumy 4 m 75 | P |
686 | 12128 | Koch Teresa | 03-439 Warszawa ul. Bródnowska 7/11 m 65 | H |
687 | 12129 | Krawczyk Irena | 05-140 Serock Jachranka 75 | B |
688 | 12130 | Kryszczyński Stanisław | 02-776 Warszawa ul. Marco Polo 1 m 15 | Bu |
689 | 12131 | Łokieć Krystyna | 03-252 Warszawa ul. Suwalska 40 m 91 | P |
690 | 12132 | Majkrzak Mazurowska Mieczysława Anna | 01-684 Warszawa ul. Klaudyny 18 m 111 | P |
691 | 12133 | Michałowski Marek | 02-768 Warszawa ul. ZWM 7 m 51 | B |
692 | 12134 | Młynarczyk Krystyna Irena | 02-107 Warszawa ul. Dickensa 6 m 9 | P |
693 | 12135 | Nowak Magdalena Helena | 01-865 Warszawa ul. Broniewskiego 77 m 124 | P |
694 | 12136 | Nowosielski Jerzy Mikołaj | 01-452 Warszawa ul. Ks. Janusza 15 m 42 | H |
695 | 12137 | Pazio Stanisława | 04-282 Warszawa ul. Grochowska 52 m 73 | P |
696 | 12138 | Piłat Henryk | 02-116 Warszawa ul. Sąchocka 3 m 14 | H |
697 | 12139 | Pitus Grażyna | 03-454 Warszawa ul. Namysłowska 6 A m 18 | H |
698 | 12140 | Poniatowska Barbara | 03-922 Warszawa ul. Międzynarodowa 60 m 68 | P |
699 | 12141 | Poszytek Alina | 00-153 Warszawa ul. Nowolipki 8 m 45 | H |
700 | 12142 | Radzio Elżbieta Małgorzata | 01-863 Warszawa ul. Jasnorzewskiej 5 m 23 | P |
701 | 12143 | Renda Maria Magdalena | 01-361 Warszawa ul. Drogomilska 23 m 41 | H |
702 | 12144 | Szostek Gustaw | 02-564 Warszawa ul. Chocimska 7a m 22 | B |
703 | 12145 | Szuszkiewicz Janina | 01-814 Warszawa ul. Gwiaździsta 27 m 258 | B |
704 | 12146 | Tkaczyk Leokadia Janina | 03-902 Warszawa ul. Jakubowska 20 m 10 | B |
705 | 12147 | Wasilewska Janina | 01-737 Warszawa ul. Elbląska 63 m 13 | P |
706 | 12148 | Wojciechowski Andrzej Witold | 00-717 Warszawa ul. Czerniakowska 52 m 35 | B |
707 | 12149 | Zawłocki Czesław | 01-122 Warszawa ul. Garbińskiego 4 m 2 | P |
Województwo białostockie | ||||
152 | 12150 | Daniluk Irena | 17-100 Bielsk Podlaski ul. Gagarina 26 m 31 | P |
153 | 12151 | Dziunik Raisa | 17-100 Bielsk Podlaski ul. Sienkiewicza 3a m 51 | B |
154 | 12152 | Małachowski Marian | 16-020 Czarna Białostocka ul. Torowa 9a m 21 | P |
155 | 12153 | Piskor Halina | 15-143 Białystok ul. Pułkowa 3 m 49 | H |
156 | 12154 | Tarasiuk Grażyna | 17-100 Bielsk Podlaski ul. Widowska 6 m 5 | B |
157 | 12155 | Troc Jan | 17-100 Bielsk Podlaski ul. Ogrodowa 9 m 5 | B |
Województwo bielskie | ||||
61 | 12156 | Fojtuch Jadwiga Teresa | 43-300 Bielsko Biała ul. Czysta 1 m 39 | H |
62 | 12157 | Gronet Janina Maria | 34-300 Żywiec ul. Waryńskiego 26 m 1 | P |
63 | 12158 | Kampczyk Aleksander Stefan | 43-300 Bielsko-Biała ul. Malczewskiego 12 m 15 | P |
64 | 12159 | Markiewicz Halina | 43-382 Bielsko-Biała ul. Kopytko 8 m 1 | P |
65 | 12160 | Matuszek Andrzej Jakub | 43-400 Cieszyn ul. Nowotki 37 | H |
66 | 12161 | Nalborczyk Helena | 43-346 Bielsko-Biała ul. Taksówkarzy 47 | P |
67 | 12162 | Żyrek Stanisław | 34-360 Milówka ul. Jodłowa 10 | H |
Województwo bydgoskie | ||||
245 | 12163 | Bielaszewska Elżbieta Anna | 85-061 Bydgoszcz ul. Ślusarska 7 m 9 | P |
246 | 12164 | Grzegorowska Iwona Bożena | 85-886 Bydgoszcz ul. Pionierów 7 m 4 | P |
247 | 12165 | Łada Zofia | 85-830 Bydgoszcz ul. Sandomierska 34 m 30 | P |
248 | 12166 | Nawrocka Ewa | 85-732 Bydgoszcz ul. Uznamska 14 m 29 | P |
249 | 12167 | Walczak Leszek | 85-706 Bydgoszcz ul. Sygnałowa 6 m 5 | P |
250 | 12168 | Wolny Rozalia | 85-710 Bydgoszcz ul. Mazurska 4 m 10 | H |
251 | 12169 | Zielaskowska Elżbieta Maria | 85-168 Bydgoszcz ul. Ujejskiego 52 m 66 | P |
Województwo ciechanowskie | ||||
42 | 12170 | Dołowa Maria | 06-400 Ciechanów ul. Sikorskiego 16 m 3 | B |
43 | 12171 | Lipińska Helena | 06-400 Ciechanów ul. Pijanowskiego 5 m 28 | B |
Województwo częstochowskie | ||||
75 | 12172 | Bzezin Włodzimierz | 42-200 Częstochowa ul. Worcella 44 m 1 | P |
76 | 12173 | Konopka Maria | 42-200 Częstochowa ul. Krajewskiego 6 m 43 | P |
77 | 12174 | Moczulski Zygmunt | 42-200 Częstochowa ul. Kilińskiego 16 m 11 | P |
Województwo elbląskie | ||||
58 | 12175 | Bartkiewicz-Niedzielska Barbara | 82-300 Elbląg ul. Robotnicza 211 | P |
59 | 12176 | Dank Henryka | 82-300 Elbląg ul. Płk. Dąbka 67 m 4 | P |
60 | 12177 | Dymitrowicz Urszula | 82-300 Elbląg ul. Podgórna 7 m 4 | P |
61 | 12178 | Gładki Zdzisław | 82-300 Elbląg ul. Płk. Dąbka 69 m 5 | P |
62 | 12179 | Głowacki Janusz Witold | 82-300 Elbląg ul. Broniewskiego 21 m 7 | P |
63 | 12180 | Miłosek Emilia Barbara | 14-500 Braniewo ul. Zwycięzców 23 m 4 | B |
64 | 12181 | Różalska Irena | 82-200 Malbork ul. Gen. J. Bema 9 m 13 | P |
Województwo gdańskie | ||||
251 | 12182 | Janic Barbara | 81-185 Gdynia ul. Porębskiego 5c m 7 | P |
252 | 12183 | Labuda Teresa | 81-042 Gdynia ul. Wejherowska 36/42 m 56 | P |
253 | 12184 | Redkiewicz Wiesław | 83-110 Tczew ul. Zielona 7c m 4 | B |
254 | 12185 | Rodziewicz Sławomir | 80-287 Gdańsk ul. Bulońska 6A m 5 | P |
255 | 12186 | Sobczyńska Urszula Anna | 80-139 Gdańsk ul. Zakopiańska 44 m 3 | H |
256 | 12187 | Sząszor Krystyna Ewa | 80-395 Gdańsk-Oliwa ul. Rokossowskiego 7A m 74 | B |
257 | 12188 | Tomaszewska Maria | 81-591 Gdynia ul. Tatarczana 8G m 6 | P |
258 | 12189 | Wasiołek Ryszard | 80-298 Gdańsk 43 ul. Słowackiego 142c m 16 | B |
259 | 12190 | Witek Lucyna | 80-461 Gdańsk-Wrzeszcz ul. Startowa 5d m 12 | P |
Województwo gorzowskie | ||||
85 | 12191 | Gierz Krystyna | 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Marcinkowskiego 7c m 4 | B |
86 | 12192 | Wrońska Kazimiera | 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Drzymały 33a m 5 | P |
Województwo jeleniogórskie | ||||
69 | 12193 | Deja Krystyna Stanisława | 58-585 Szklarska Poręba ul. Orla Skała 1 | H |
70 | 12194 | Dziewiecka Teresa | 59-600 Lwówek Śl. ul. H. Sawickiej 31 m 8 | B |
71 | 12195 | Gruszecka Antonina | 58-400 Kamienna Góra ul. Tkaczy Śląskich 16 m 2 | P |
72 | 12196 | Krzyżanowska Janina | 58-540 Karpacz ul. Dolna 14 m 6 | H |
73 | 12197 | Kwiatkowska Jadwiga | 59-800 Lubań Plac Strażacki 4 m 10 | B |
74 | 12198 | Lewandowski Zbigniew | 59-930 Pieńsk ul. Świerczewskiego 41e m 6 | P |
75 | 12199 | Matejuk Stanisław | 58-580 Szklarska Poręba ul. Mickiewicza 19 | H |
76 | 12200 | Sikora Wanda | 59-700 Bolesławiec ul. Zygmunta Augusta 16a m 6 | P |
77 | 12201 | Sikorska-Giec Jadwiga Maria | 58-580 Szklarska Poręba ul. 1go Maja 19 m 103 | H |
Województwo kaliskie | ||||
65 | 12202 | Dziedzic Jan | 63-400 Ostrów Wlkp. Lamki 108 | P |
66 | 12203 | Jedynak Stefania Urszula | 56-500 Syców ul. Komorowska 24 | P |
67 | 12204 | Roszak Andrzej | 63-200 Jarocin ul. Batorego 1a m 16 | B |
68 | 12205 | Stasiakiewicz Czesław | 63-400 Ostrów Wlkp. ul. Wrocławska 56 m 23 | B |
Województwo katowickie | ||||
247 | 12206 | Babik Jadwiga Maria | 40-850 Katowice ul. 18-go Sierpnia 3 m 10 | B |
248 | 12207 | Jagiełło Marian | 40-029 Katowice ul. Reymonta 22 m 9 | P |
249 | 12208 | Kaczmarska Hanna | 32-510 Jaworzno ul. Grunwaldzka 278 m 18 | P |
250 | 12209 | Kosteczko Janina | 44-200 Rybnik ul. Widok 10a | P |
251 | 12210 | Kuśmierz Elżbieta | 47-400 Racibórz ul. Pokoju 13 m 1 | P |
252 | 12211 | Malinka Halina | 42-480 Poręba ul. Odlewnicza 4 | P |
253 | 12212 | Mistygacz Krystyna | 44-114 Gliwice ul. Perkoza 10 m 26 | B |
254 | 12213 | Paduch Teresa Małgorzata | 41-907 Bytom 7 ul. Krupińskiego 1 m 41 | B |
255 | 12214 | Symczek Waleria | 44-230 Leszczyny ul. Szyb Zachodni 26 | P |
256 | 12215 | Wiecha Izabela | 44-100 Gliwice ul. Dzierżyńskiego 13A m 4 | P |
Województwo kieleckie | ||||
172 | 12216 | Choroszyńska Teresa Stefania | 27-415 Kunów ul. Prosta 13 m 14 | P |
173 | 12217 | Cudziło Maria | 28-300 Jędrzejów ul. J. Krasickiego 3A m 2 | P |
174 | 12218 | Jaros Jan | 25-550 Kielce ul. Samsonowicza 43 | B |
175 | 12219 | Korpikiewicz Barbara Władysława | 27-401 Ostrowiec Św. ul. Garncarska 31 m 1 | P |
Województwo konińskie | ||||
54 | 12220 | Kopiecka Bożena Teresa | 62-510 Konin ul. XX Lecia PRL 19 m 95 | H |
55 | 12221 | Nowacka Bogusława Kazimiera | 62-510 Konin ul. Zawadzkiego 16 m 50 | H |
Województwo koszalińskie | ||||
86 | 12222 | Adamski Eugeniusz | 78-400 Szczecinek ul. Budowlanych 3A m 9 | P |
87 | 12223 | Berczyński Tadeusz | 78-440 Czaplinek ul. Kochanowskiego 20 m 13 | H |
88 | 12224 | Foltyniewicz Stanisława | 78-400 Szczecinek ul. Chełmińska 14D m 3 | P |
89 | 12225 | Kot Roman | 78-400 Szczecinek ul. Łódzka I 38 | P |
90 | 12226 | Lichwiarz Izabella Hanna | 75-257 Koszalin ul. Bosmańska 11a m 24 | P |
91 | 12227 | Maksymiuk Mikołaj | 75-950 Koszalin ul. Śniadeckich 13 m 4 | B |
92 | 12228 | Matysiak Anna | 75-244 Koszalin ul. Niepodległości 36 | B |
93 | 12229 | Pupka Lipińska Irena | 78-400 Szczecinek ul. Narutowicza 5A m 9 | P |
94 | 12230 | Rodziewicz Stefania Gertruda | 78-400 Szczecinek ul. Mierosławskiego 2a m 11 | P |
95 | 12231 | Seheńczuk Leszek | 78-400 Szczecinek ul. Szczecińska 39 m 1 | P |
96 | 12232 | Szymajda Zofia | 75-348 Koszalin ul. E. Plater 2a m 25 | H |
97 | 12233 | Wieliczko Krystyna | 76-032 Mielno ul. 1-go Maja 12a m 3 | H |
Województwo krakowskie | ||||
190 | 12234 | Chwaja Łucja | 30-860 Kraków ul. Ślusarczyka 15 | B |
191 | 12235 | Gołda Grażyna Anna | 31-279 Kraków ul. Łokietka 57B m 101 | P |
192 | 12236 | Jakubiec Wanda | 30-860 Kraków ul. Nad Serafą 7 | B |
193 | 12237 | Jędryszek Barbara | 30-079 Kraków Al. Kijowska 35 m 39 | P |
194 | 12238 | Łyczak Bronisława | 31-563 Kraków ul. Świtezianki 11 m 38 | P |
195 | 12239 | Magielski Wilhelm | 31-475 Kraków ul. Bohaterów Wietnamu 5 m 72 | P |
196 | 12240 | Mionczyńska Danuta Maria | 31-411 Kraków ul. Gdańska 24 m 14 | P |
197 | 12241 | Nowak Zofia Józefa | 30-076 Kraków ul. Siemieńskiego 4 m 7 | P |
198 | 12242 | Tekieli Antoni | 31-559 Kraków ul. Grzegórzecka 67 m 7 | P |
199 | 12243 | Wolak Halina Józefa | 31-477 Kraków ul. Meissnera 6 m 3 | B |
Województwo krośnieńskie | ||||
40 | 12244 | Kozłowska Anna | 38-200 Jasło ul. Dzierżyńskiego 36 m 31 | B |
41 | 12245 | Kukułka Bogdan | 38-200 Jasło ul. 3-go Maja 33 m 22 | P |
42 | 12246 | Mielech Wiesława Maria | 38-200 Jasło ul. Niecała 10 m 30 | P |
Województwo legnickie | ||||
77 | 12247 | Kuciński Stefan Włodzimierz | 59-300 Lubin ul. Bukowa 1 | P |
78 | 12248 | Manget Krystyna | 59-220 Legnica ul. Wysockiego 7 | P |
79 | 12249 | Tas Cecylia | 59-220 Legnica ul. Gwiezdna 13 m 17 | P |
Województwo leszczyńskie | ||||
39 | 12250 | Horowska Krystyna Jadwiga | 64-100 Leszno ul. Czechosłowacka 5 m 1 | R |
40 | 12251 | Toboła Kazimierz | 64-100 Leszno ul. Dzierżyńskiego 124 m 8 | P |
Województwo lubelskie | ||||
183 | 12252 | Karbarczyk Danuta Maria | 20-639 Lublin ul. Pozytywistów 2 m 48 | B |
184 | 12253 | Stasiak Marianna | 20-244 Lublin ul. Warskiego 8 m 18 | H |
185 | 12254 | Szczepaniak Teresa | 20-018 Lublin ul. Wiercieńskiego 3 m 14 | P |
Województwo łomżyńskie | ||||
29 | 12255 | Bęczkowska Bogumiła | 18-400 Łomża ul. Zdrojowa 112 | B |
30 | 12256 | Pawlina Jadwiga | 18-400 Łomża ul. Piaskowa 45 | P |
31 | 12257 | Wysocki Bogdan | 18-400 Łomża ul. Księcia Janusza I 12 m 14 | H |
Województwo łódzkie | ||||
298 | 12258 | Adamowicz Władysław | 95-004 Łódź ul. Retklińska 98 m 19 | P |
299 | 12259 | Dubownik Antonina | 92-114 Łódź ul. Szczytowa 8 m 8 | P |
300 | 12260 | Dutkiewicz Maria | 94-042 Łódź ul. Florecistów 5a m 28 | P |
301 | 12261 | Kazanek Cecylia | 91-839 Łódź ul. Łagiewnicka 55 m 1 | P |
302 | 12262 | Kocik Mirosław Adam | 93-249 Łódź ul. Gojawiczyńskiej 13 m 14 | P |
303 | 12263 | Kozal Tadeusz Marian | 90-336 Łódź ul. Promińskiego 7 m 12 | P |
304 | 12264 | Kubacka Aleksandra Irena | 93-225 Łódź ul. Zbaraska 21 m 25 | H |
305 | 12265 | Leoniak Elżbieta | 95-100 Zgierz ul. Lechonia 4 m 32 | P |
306 | 12266 | Markowska Irena Teresa | 91-431 Łódź ul. Franciszkańska 9 m 13 | B |
307 | 12267 | Pawłowska Elżbieta Janina | 91-431 Łódź ul. Kochanowskiego 1/3 m 214 | P |
308 | 12268 | Piechura Teresa | 93-402 Łódź ul. Anieli Krzywoń 8 m 1 | B |
309 | 12269 | Sowińska Elżbieta | 91-527 Łódź ul. Łupkowa 23 m 1 | P |
310 | 12270 | Szymaniak Krystyna Elżbieta | 94-102 Łódź ul. Maratońska 45 m 52 | P |
311 | 12271 | Śliwińska Krystyna | 91-327 Łódź ul. Rajska 4 m 11 | P |
312 | 12272 | Świederska Elżbieta Alina | 91-370 Łódź ul. 11-go Listopada 17 m 15 | P |
313 | 12273 | Ułamek Zofia Róża | 93-487 Łódź ul. Eugeniusza 16A m 1 | P |
314 | 12274 | Walczak Bożena | 94-047 Łódź ul. Marchlewskiego 37 m 30 | P |
315 | 12275 | Wirowska Jadwiga | 95-100 Zgierz ul. Gałczyńskiego 27 m 41 | P |
316 | 12276 | Wojdal Janina | 91-042 Łódź ul. Limanowskiego 108 m 9 | P |
317 | 12277 | Wypych Irena Genowefa | 91-134 Łódź ul. Rojna 60 m 9 | P |
318 | 12278 | Ziółkowska Marianna Henryka | 91-036 Łódź ul. Bydgoska 27/29 m 6 | P |
Województwo nowosądeckie | ||||
56 | 12279 | Janór Maria Stanisława | 33-300 Nowy Sącz ul. Armii Krajowej 27 m 38 | B |
57 | 12280 | Koźbiał Małgorzata Helena | 38-350 Bobowa ul. Okrężna 176 | P |
58 | 12281 | Mrożek Władysław | 33-395 Nowy Sącz ul. Lachów Sądeckich 43 | B |
59 | 12282 | Roman Kazimierz Władysław | 38-300 Gorlice ul. Krakowska 21 m 46 | P |
Województwo olsztyńskie | ||||
140 | 12283 | Kowalczyk Irena Zofia | 14-200 Iława ul. Bohaterów Stalingradu 60 m 1 | H |
141 | 12284 | Kucharewicz Irena | 11-200 Bartoszyce ul. Nad Łyną 6 m 6 | B |
142 | 12285 | Kuchta Stanisława | 10-461 Olsztyn ul. P. Tadeusza 2 m 47 | B |
143 | 12286 | Kwiatek Henryka | 10-155 Olsztyn ul. Klonowa 28 | B |
144 | 12287 | Marciniak Bożena | 10-437 Olsztyn ul. Kaliningradzka 51 m 60 | H |
145 | 12288 | Nikołajuk Lech | 10-105 Olsztyn ul. Wyzwolenia 21 m 9 | P |
146 | 12289 | Nikoniuk Zofia Wiesława | 10-686 Olsztyn ul. Burskiego 32 m 16 | P |
147 | 12290 | Statkiewicz Halina | 11-010 Barczewo ul. Jana Długosza 1 | P |
148 | 12291 | Struch Leonarda | 10-685 Olsztyn ul. Krasickiego 3 m 14 | H |
149 | 12292 | Uściłko Halina | 10-062 Olsztyn ul. Jagiellończyka 8a m 10 | H |
150 | 12293 | Wojtkiewicz Maria | 10-601 Olsztyn ul. Pstrowskiego 17 m 28 | H |
151 | 12294 | Wyrzykowska Bożena Teresa | 11-100 Lidzbark Warm. ul. Ornecka 14B m 12 | B |
152 | 12295 | Wyszogrodzka Danuta Anna | 10-686 Olsztyn ul. Orłowicza 17 m 99 | H |
Województwo opolskie | ||||
134 | 12296 | Krzysztofiak Krystyna | 49-300 Brzeg ul. Rybacka 24 m 4 | H |
Województwo pilskie | ||||
62 | 12297 | Wojtoń Stanisława Anna | 77-400 Złotów ul. Słowackiego 9 m 10 | P |
63 | 12298 | Woźny Marian | 64-800 Chodzież ul. Wojska Polskiego 22C m 5 | B |
Województwo piotrkowskie | ||||
83 | 12299 | Binio Gabriela | 97-200 Tomaszów Maz. ul. Mielczarskiego 4 m 46 | P |
84 | 12300 | Mędrek Wanda | 97-200 Tomaszów Maz. ul. Dra Sterlinga 7 m 38 | P |
Województwo płockie | ||||
81 | 12301 | Kaczmarek Elżbieta | 09-402 Płock ul. Traugutta 6 m 5 | B |
82 | 12302 | Rudzińska Krystyna | 09-550 Smolenta 20 | P |
83 | 12303 | Ślepowrońska Krystyna Anna | 09-402 Płock ul. Otolińska 19 m 24 | B |
84 | 12304 | Zaniewicz Halina | 09-402 Płock ul. Malinowa 3 | B |
Województwo poznańskie | ||||
227 | 12305 | Bosy Grzegorz | 60-681 Poznań Osiedle B. Chrobrego 32 m 81 | B |
228 | 12306 | Hubert Maria Elżbieta | 61-245 Poznań ul. Osiedle Rusa 12 m 30 | P |
229 | 12307 | Łebedyński Romuald Bronisław | 62-200 Gniezno ul. 22 Lipca 121 m 3 | P |
230 | 12308 | Miękwicz Grzegorz | 60-681 Poznań Osiedle Chrobrego 11 m 88 | P |
231 | 12309 | Stachowiak Irena | 64-600 Oborniki ul. Kopernika 18B m 7 | H |
232 | 12310 | Zwierzchlewska Ewa | 60-643 Poznań ul. Źródlana 24 | P |
Województwo przemyskie | ||||
45 | 12311 | Kulińczak Helena | 37-700 Przemyśl ul. Wybrzeże Kościuszki 36 m 69 | P |
46 | 12312 | Lula Gustaw | 37-700 Przemyśl ul. Hoża 8 | B |
47 | 12313 | Warchoł Filomena | 37-500 Jarosław ul. 3 Maja 37 m 21 | P |
Województwo radomskie | ||||
102 | 12314 | Gawrońska Aleksandra | 26-611 Radom ul. Świętokrzyska 17 m 7 | P |
103 | 12315 | Jagiełło Jadwiga | 26-800 Białobrzegi ul. Kopernika 6 m 3 | B |
104 | 12316 | Kropacz Janina | 26-600 Radom ul. Czackiego 3 m 44 | P |
105 | 12317 | Lewandowska Mieczysława | 26-900 Kozienice ul. Kopernika 4 m 47 | P |
Województwo rzeszowskie | ||||
91 | 12318 | Dykiel Anna | 36-020 Biała 287 | B |
92 | 12319 | Mendelowska Stanisława | 38-100 Strzyżów ul. Solna Góra 2 | P |
93 | 12320 | Pawlik Józefa | 35-113 Rzeszów ul. 2-go Sierpnia 15 m 54 | P |
Województwo siedleckie | ||||
67 | 12321 | Malinowska Henryka | 05-300 Mińsk Mazowiecki ul. Kopernika 8A m 15 | P |
68 | 12322 | Prokopiuk Urszula | 21-400 Łuków ul. Międzyrzecka 58 m 89 | P |
69 | 12323 | Wilczyńska Wanda Marianna | 05-300 Mińsk Mazowiecki ul. Kopernika 3 m 41 | B |
Województwo sieradzkie | ||||
53 | 12324 | Baczyńska Zofia | 98-135 Lutomiersk ul. 1-go Maja 14 | H |
54 | 12325 | Franiak Danuta | 98-220 Zduńska Wola ul. Paprocka 5 | B |
55 | 12326 | Furmaniak Barbara | 98-235 Błaszki ul. Świerczewskiego 11 m 4 | P |
56 | 12327 | Niewiecki Henryk | 98-200 Sieradz ul. Piastowska 2a m 10 | B |
57 | 12328 | Pustelnik Bożena Anna | 98-200 Zduńska Wola ul. Buczka 22 m 4 | B |
58 | 12329 | Wietrzyk Urszula | 98-235 Błaszki Romanów | P |
Województwo skierniewickie | ||||
52 | 12330 | Staniaszek Halina | 96-300 Żyrardów ul. 1 Maja 38 m 3 | P |
Województwo słupskie | ||||
54 | 12331 | Janiszewski Zdzisław Henryk | 76-200 Słupsk ul. Rzymowskiego 9 m 30 | P |
55 | 12332 | Nitza Andrzej Romuald | 77-230 Kępice ul. Buczka 12 m 4 | P |
56 | 12333 | Wirkus Kazimierz Alojzy | 77-200 Miastko Osiedle 40-lecia PRL 18 m 6 | B |
Województwo suwalskie | ||||
62 | 12334 | Celuch Ewa Maria | 11-500 Giżycko al. 1 Maja 2 m 15 | P |
63 | 12335 | Dawidowska Lucyna | 19-300 Ełk ul. Mickiewicza 9A m 39 | P |
64 | 12336 | Łukaszewska Irena | 12-200 Pisz ul. Tarkowskiego 4 m 5 | P |
65 | 12337 | Pisula Irena | 19-300 Ełk ul. Piękna 16 m 28 | H |
Województwo szczecińskie | ||||
128 | 12338 | Czerwiński Stanisław | 71-175 Szczecin ul. Włodkowica 11 m 4 | B |
129 | 12339 | Kamiński Krzysztof | 70-785 Szczecin ul. Łubinowa 8 m 48 | P |
130 | 12340 | Kozłowska Irena | 71-327 Szczecin ul. Kochanowskiego 24 | P |
131 | 12341 | Krzysztofek Henryka | 70-246 Szczecin ul. Gen. Zawadzkiego 10 m 22 | H |
132 | 12342 | Kwaśniak Teresa | 71-510 Międzyzdroje ul. Kolejowa 28 m 8 | H |
133 | 12343 | Pabianiak Sabina | 70-466 Szczecin ul. A. Czerwonej 13/14 m D14 | P |
134 | 12344 | Sawicka Władysława | 70-017 Szczecin ul. Boryny 25 m 9 | B |
135 | 12345 | Świętochowska Irena | 70-783 Szczecin ul. Rydla 45 m 64 | P |
Województwo tarnobrzeskie | ||||
47 | 12346 | Florek Elżbieta | 39-400 Tarnobrzeg ul. Kardynała Wyszyńskiego 16 m 29 | P |
48 | 12347 | Kałuża Wiesław | 27-645 Włostów Osada 244 m 3 | P |
49 | 12348 | Zdybel Edward | 23-300 Janów Lubelski ul. Wasilewskiej 8 | B |
Województwo tarnowskie | ||||
42 | 12349 | Adamczyk Maria | 39-200 Dębica ul. Chłędowskiego 33 m 20 | B |
43 | 12350 | Fołta Teresa Anna | 39-200 Dębica ul. Starzyńskiego 39 | P |
44 | 12351 | Rzeszutek Leszek | 33-100 Tarnów ul. Krakowska 107A | B |
Województwo toruńskie | ||||
100 | 12352 | Figurski Tadeusz | 86-300 Grudziądz ul. Śniadeckich 76 m 8 | P |
101 | 12353 | Jakubowska Bożena | 86-300 Grudziądz ul. Dzierżyńskiego 7 m 41 | P |
102 | 12354 | Lewandowska Bożena Maria | 87-100 Toruń ul. Śląskiego 1a m 32 | B |
103 | 12355 | Pobłocka Barbara | 86-300 Grudziądz ul. Piastowska 6 m 22 | B |
Województwo wałbrzyskie | ||||
91 | 12356 | Bednarska Janina | 57-300 Kłodzko ul. Wolności 74 | P |
92 | 12357 | Kaszewska Olga | 58-100 Świdnica ul. Staszica 2 | P |
93 | 12358 | Olobry Wojciech | 58-100 Świdnica ul. Henryka Brodatego 31 m 4 | P |
94 | 12359 | Tomaszewska Maria | 57-300 Kłodzko ul. Hołdu Pruskiego 1 | 1 |
95 | 12360 | Wiśniewska Jadwiga | 57-500 Bystrzyca Kł. Os. Szkolne 5 m 45 | P |
Województwo włocławskie | ||||
61 | 12361 | Andrzejewska Hanna | 87-800 Włocławek ul. Broniewskiego 26 m 62 | P |
62 | 12362 | Cackowski Kazimierz | 87-800 Włocławek ul. Łanowa 1 m 75 | H |
63 | 12363 | Niemczyk Maria | 87-800 Włocławek ul. Ostrowska 16 m 23 | P |
64 | 12364 | Smolińska Halina Czesława | 87-800 Włocławek ul. Dubois 93 m 62 | P |
65 | 12365 | Struppek Paweł | 87-800 Włocławek ul. Matebudy 6 m 2 | P |
66 | 12366 | Sztolcman Grażyna | 87-800 Włocławek ul. Przyjemna 4 m 2 | P |
67 | 12367 | Waszin Wanda Jadwiga | 87-800 Włocławek ul. Przyjemna 4a m 45 | P |
Województwo wrocławskie | ||||
226 | 12368 | Baran Barbara Irena | 50-540 Wrocław ul. Orzechowa 50 m 3 | H |
227 | 12369 | Borecka Franciszka | 56-100 Wołów ul. Komuny Paryskiej 26 m 13 | P |
228 | 12370 | Dulęba Jadwiga Teresa | 53-136 Wrocław ul. Sokola 54 | P |
229 | 12371 | Fila Henryk | 50-555 Wrocław ul. Krynicka 78 m 26 | P |
230 | 12372 | Fukiet Wiktoria Jadwiga | 56-120 Brzeg Dolny ul. Wilcza 7 m 12 | P |
231 | 12373 | Garbalińska Alicja Ewa | 54-123 Wrocław ul. Bajana 52 m 6 | B |
232 | 12374 | Korczowska Ewa | 51-663 Wrocław ul. Mielczarskiego 51 m 6 | P |
233 | 12375 | Paciorek Anna | 53-236 Wrocław ul. Grabiszyńska 315 m 72 | P |
234 | 12376 | Szalaty Marta | 54-106 Wrocław ul. Rędzińska 47/49 | P |
235 | 12377 | Wruszczak Grażyna Janina | 54-152 Wrocław ul. Gołężycka 36 m 10 | P |
236 | 12378 | Zuchnicka Kazimiera | 53-342 Wrocław ul. Komandorska 83 m 5 | B |
Województwo zielonogórskie | ||||
115 | 12379 | Jarząbek Teresa Helena | 65-077 Zielona Góra ul. Wojska Polskiego 30 m 3 | P |
116 | 12380 | Karolewicz Anna | 67-100 Nowa Sól Os. XXX-lecia PRL 5F m 71 | P |
117 | 12381 | Lachowicz Cecylia | 65-536 Zielona Góra ul. Gwardii Ludowej 103 m 4 | P |
118 | 12382 | Zembaty Jacek Marek | 68-200 Żary ul. Paderewskiego 72 m 18 | P |
*) w zakresie badania przedsiębiorstw: P-przemysłowych, H-handlowych, B-budowlanych, Bu-jednostek budżetowych, R-rolnych.