Wpisanie biegłych księgowych na państwową listę biegłych księgowych.
Dzienniki resortowe
Dz.Urz.MF.1985.4.10
Akt indywidualny Wersja od: 6 kwietnia 1985 r.
KOMUNIKAT Nr 1/85
MINISTERSTWA FINANSÓW
w sprawie wpisania biegłych księgowych na państwową listę biegłych księgowych.
Na podstawie § 11 ust. 1 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26 lipca 1982 r. w sprawie weryfikacji rocznych bilansów przedsiębiorstw i innych państwowych jednostek organizacyjnych (Dz. U. Nr 25 poz. 180) zawiadamia się, że decyzją Ministra Finansów na listę biegłych księgowych zostały wpisane następujące osoby:
Lp. | Nr legitymacji | Nazwisko i imię | Adres | Specjalność*) |
Województwo stołeczne warszawskie | ||||
446 | 10227 | Ablewska Marianna Teresa | 05-410 Józefów ul. Świerczewskiego 10 bl. 3 m 9 | P |
447 | 10228 | Bednarska Alicja | 01-354 Warszawa ul. Synów Pułku 8 m 20 | P |
448 | 10229 | Boniuk Julianna | 02-033 Warszawa ul. Raszyńska 58 m 16 | P |
449 | 10230 | Bornińska Krystyna | 01-831 Warszawa ul. Żeromskiego 16/20 m 15 | P |
450 | 10231 | Duczkowska Halina Barbara | 01-354 Warszawa ul. Synów Pułku 9 m 25 | P |
451 | 10232 | Falfus Anna | 05-850 Ożarów Maz. ul. Poznańska 116D m 52 | P |
452 | 10233 | Frontczak Henryk | 00-855 Warszawa ul. Grzybowska 39 m 1318 | P |
453 | 10234 | Glibowska Janina | 05-100 Nowy Dwór Maz. ul. Mazowiecka 8 m 56 | B |
454 | 10235 | Iwan Maria | 00-490 Warszawa ul. Wiejska 18 m 4 | P |
455 | 10236 | Kamińska Janina | 01-929 Warszawa ul. Mistrzowska 2 m 19 | P |
456 | 10237 | Kasperowicz Maria | 00-864 Warszawa ul. Krochmalna 45/47 m 68 | B |
457 | 10238 | Klimek Mieczysław | 05-800 Pruszków ul. Helenowska 22 m 94 | H |
458 | 10239 | Kopiec Marian | 05-520 Obory pta Konstancin-Jeziorna 17 m 8 | R |
459 | 10240 | Kowalczyk Zofia | 00-124 Warszawa ul. Pańska 7 m 12 | B |
460 | 10241 | Kowalska Otolia | 02-349 Warszawa ul. Baśniowa 3 m 79 | P |
461 | 10242 | Kuc Wiesława | 05-220 Zielonka ul. Saperów 7 | P |
462 | 10243 | Malinowski Wacław | 00-659 Warszawa ul. Koszykowa 53 m 45 | Bu |
463 | 10244 | Markowska Marianna | 01-818 Warszawa ul. Podczaszyńskiego 5 m 36 | P |
464 | 10245 | Ostrowski Edward | 05-120 Legionowo ul. Jagiellońska 15 m 95 | B |
465 | 10246 | Pieczonka Remigiusz | 05-100 Nowy Dwór Maz. ul. Bohaterów Modlina 20/89 | B |
466 | 10247 | Przepiórkowska Halina | 02-759 Warszawa ul. Warneńska 3 m 11 | P |
467 | 10248 | Sarnacka Alina Helena | 01-214 Warszawa ul. Laskowa 4 m 48 | H |
468 | 10249 | Serzysko Aniela Jadwiga | 02-679 Warszawa ul. Modzelewskiego 81 m 12 | P |
469 | 10250 | Sobczyk Marianna Aniela | 02-109 Warszawa ul. Trojdena 5 m 100 | H |
470 | 10251 | Sobieraj Zbigniew | 02-685 Warszawa ul. Oskara Lange 4 m 35 | H |
471 | 10252 | Stawnicka Eugenia | 03-580 Warszawa ul. Zamiejska 7 m 84 | P |
472 | 10253 | Stojanowska Stanisława | 04-063 Warszawa ul. Białowieska 28 | B |
473 | 10254 | Stromczyńska Hanna | 02-760 Warszawa ul. Maltańska 1 m 52 | P |
474 | 10255 | Szmidt Stanisława | 02-934 Warszawa ul. Korczyńska 15 m 22 | B |
475 | 10256 | Szostakowska Danuta Marianna | 00-697 Warszawa al. Jerozolimskie 145 m 50 | B |
476 | 10257 | Szwed Zofia | 05-710 Milanówek ul. Wielki Kąt 6 m 1 | P |
477 | 10258 | Ślęzak Regina | 00-658 Warszawa ul. Lwowska 10 m 12a | P |
478 | 10259 | Wojciechowski Jan | 00-595 Warszawa ul. Gagarina 29 m 56 | Bu |
479 | 10260 | Żarkiewicz Barbara Henryka | 00-188 Warszawa ul. Dubois 10 m 14 | P |
Województwo białostockie | ||||
109 | 10261 | Łazarska Barbara | 15-092 Białystok ul. Sienkiewicza 28 m 5 | H |
110 | 10262 | Mazur Aniela | 15-472 Białystok ul. Ciepła 19C m 22 | P |
Województwo bielskie | ||||
38 | 10263 | Byrska Anna | 34-106 Swinna Poręba 104 | R |
39 | 10264 | Głowicki Antoni | 43-382 Bielsko-Biała ul. Wapienicka 7 m 58 | B |
40 | 10265 | Korzus Alojzy | 43-314 Bielsko-Biała ul. Marzanny 3 | R |
Województwo bydgoskie | ||||
176 | 10266 | Forusińska Halina | 85-717 Bydgoszcz ul. Bartosza Głowackiego 55 m 58 | H |
179 | 10267 | Gudawski Zdzisław | 85-704 Bydgoszcz ul. Kołobrzeska 19 m 109 | Bu |
178 | 10268 | Orłowicz Elżbieta | 85-165 Bydgoszcz ul. Tucholska 11 m 60 | P |
179 | 10269 | Pieciukiewicz Stanisław Tadeusz | 88-100 Inowrocław ul. Kusocińskiego 7 m 44 | P |
Województwo ciechanowskie | ||||
29 | 10270 | Kępczyńska Elżbieta | 06-400 Ciechanów ul. Asnyka 29 m 6 | R |
30 | 10271 | Pajer Tadeusz | 06-500 Mława ul. Płocka 52 m 49 | H |
31 | 10272 | Piekutowska Teresa | 06-100 Pułtusk ul. Widok 12 m 13 | R |
32 | 10273 | Ponikiewska Marianna | 06-400 Ciechanów ul. Witosa 9 m 50 | R |
Województwo częstochowskie | ||||
54 | 10274 | Bereza Julian Bolesław | 42-200 Częstochowa ul. Kościuszki 4 m 3 | P |
55 | 10275 | Michalska-Szczygłowska Zofia Maria | 42-200 Częstochowa ul .Tuwima 2 m 20 | P |
56 | 10276 | Sobala Halina | 42-200 Częstochowa ul. B. Czecha 13 m 73 | P |
Województwo elbląskie | ||||
27 | 10277 | Drewniak August | 82-326 Zwierzno | H |
28 | 10278 | Gardynik Romuald | 82-100 Kmiecin ul. Łąkowa 3 m 3 | R |
29 | 10279 | Jurczyk Celina | 14-400 Pasłęk ul. 1-go Maja 3 m 4 | P |
30 | 10280 | Kośnik Halina | 82-500 Kwidzyn ul. Kasprowicza 20K m 19 | B |
Województwo gdańskie | ||||
177 | 10281 | Baranowska Genowefa | 84-200 Wejherowo ul. Derdowskiego 6 | P |
178 | 10282 | Barzowska Irena Maria | 80-371 Gdańsk ul. Lumumby 10E m 89 | B |
179 | 10283 | Hryńków Krystyna | 80-288 Gdańsk-Wrzeszcz ul. Gojawiczyńskiej 4B m 8 | P |
180 | 10284 | Jakacka Halina | 80-399 Gdańsk ul. Chłopska 10A m 15 | B |
181 | 10285 | Kasprzyk Bożena | 80-100 Gdańsk ul. Chałubińskiego 12 m 42 | B |
182 | 10236 | Kilińska Teresa | 80-427 Gdańsk-Wrzeszcz ul. Kościuszki 118c m 8 | P |
183 | 10287 | Maj Wojciech Krzysztof | 84-200 Wejherowo ul. Naniecka 10 m 28 | P |
184 | 10288 | Markiewicz Brygida | 80-371 Gdańsk-Oliwa ul. Lumumby 40D m 1 | P |
185 | 10289 | Smogur Elżbieta Mirosława | 80-107 Gdańsk ul. Malczewskiego 78H m 243 | B |
186 | 10290 | Staniszewski Andrzej | 81-738 Sopot ul. Joselewicza 17 m 4 | B |
187 | 10291 | Szpiega Regina | 80-340 Gdańsk-Oliwa ul. Gospody 14G m 8 | P |
188 | 10292 | Rogalski Kazimierz | 83-300 Kartuzy ul. Gdańska 1 | H |
189 | 10293 | Rutkowska Honorata | 83-022 Suchy Dąb 103 m 6 | R |
Województwo gorzowskie | ||||
48 | 10294 | Miazgowicz Antoni | 74-400 Dębno Lubuskie ul. Kostrzyńska 4 m 7 | B |
49 | 10295 | Nowak Halina Maria | 74-300 Myślibórz Os. Powst. Wlkp. 10 m 3 | B |
50 | 10296 | Waszak Anna Aniela | 69-110 Rzepin al. Wolności 14 m 10 | B |
Województwo jeleniogórskie | ||||
46 | 10297 | Czarnecka Eliza | 59-900 Zgorzelec ul. Energetyków 3 | P |
47 | 10298 | Nowakowski Stanisław | 59-600 Lwówek Śląski ul. Sienkiewicza 24 m 6 | H |
48 | 10299 | Piątek Marek Stefan | 58-570 Jelenia Góra ul. Zapolskiej 4 m 15 | P |
49 | 10300 | Przędzielewska Mirosława Kazimiera | 58-520 Janowice Wielkie ul. 1 Maja 31 m 6 | H |
50 | 10301 | Rak Ludwik | 59-700 Bolesławiec Śl. ul. Łukasiewicza 11 m 34 | H |
51 | 10302 | Rogala Henryk | 59-700 Bolesławiec ul. Cicha 17 m 3 | H |
Województwo kaliskie | ||||
38 | 10303 | Ryguła Barbara | 62-800 Kalisz al. Wojska Polskiego 64 m 39 | P |
39 | 10304 | Sosnowski Tadeusz | 63-507 Kobyla Góra ul. M. Nowotki 5 | H |
40 | 10305 | Twarogowski Edward | 63-230 Witaszyce ul. Stawna 3 | P |
41 | 10306 | Witkowski Mirosław | 63-720 Kośmin ul. 1000-lecia 2 m 22 | H |
Województwo katowickie | ||||
199 | 10307 | Bul Jadwiga | 40-321 Katowice 15 ul. Zjednoczenia Partii 10 m 3 | P |
200 | 10308 | Burdzik Krystyna | 44-360 Lubomia ul. Tartakowa 22 | R |
201 | 10309 | Grabowska Irena | 44-310 Wodzisław Śląski ul. J. Wieczorka 15 m 1 | P |
202 | 10310 | Grzegorzak Urszula | 42-450 Łazy k/Zawiercia ul. Dworcowa 12 | P |
203 | 10311 | Klof Elwira | 41-500 Chorzów ul. Krzywa 31 m 25 | P |
204 | 10312 | Kocjan Janina | 32-300 Olkusz ul. Zawadzkiego 4 m 12 | P |
205 | 10313 | Nowacka Danuta | 42-470 Siewierz ul. Warszawska 36 | P |
206 | 10314 | Palemba Maria | 40-102 Katowice ul. Akacjowa 6 m 17 | B |
207 | 10315 | Paszenda Arnold | 47-400 Racibórz ul. Bosacka 56 m 4 | P |
208 | 10316 | Przybyła Michał Marian | 41-902 Bytom ul. Dr Rostka 9 m 5 | P |
209 | 10317 | Siwica Teresa | 44-200 Rybnik ul. Smolna 25 | B |
210 | 10318 | Śleboda Roman Marian | 40-841 Katowice ul. M. Fornalskiej 7 m 6 | P |
211 | 10319 | Wolnik Ernest | 47-440 Nędza, Zawada Książęca 132b | R |
212 | 10320 | Woźniak Jan Marian | 47-400 Racibórz ul. Słowackiego 38 m 16 | B |
Województwo kieleckie | ||||
134 | 10321 | Fidera Marian | 29-100 Włoszczowa, Czarnca 134 | H |
135 | 10322 | Garbacz Elżbieta | 26-220 Stąporków ul. Mickiewicza 1 m 10 | H |
136 | 10323 | Gąsior-Mikulska Halina | 25-020 Kielce ul. Chęcińska 25 m 16 | P |
137 | 10324 | Kaczmarzyk Janusz Andrzej | 25-357 Kielce ul. Kasprowicza 3 m 29 | P |
138 | 10325 | Kowalewska Ewa Maria | 25-371 Kielce ul. Prosta 13 m 38 | H |
139 | 10326 | Palmąka Zygmunt | 28-100 Busko-Zdrój Os. Kościuszki 12 m 49 | H |
140 | 10327 | Robak Stefania | 25-338 Kielce Os. Sł. Wzgórze 18b m 3 | B |
141 | 10328 | Wojdan Marian | 28-100 Busko Zdrój Os. Pułaskiego 5 m 34 | R |
142 | 10329 | Wojkowska Janina | 27-200 Starachowice ul. Dzierżyńskiego 18 m 13 | P |
143 | 10330 | Zagórska Leokadia | 25-547 Kielce ul. Rewolucji Październikowej 161 m 85 | H |
Województwo konińskie | ||||
20 | 10331 | Janik Grzegorz Maciej | 62-700 Turek ul. Fornalskiej 3 m 93 | H |
21 | 10332 | Kloc Edward | 62-510 Konin ul. Zakole 16 m 27 | H |
22 | 10333 | Kwaśny Marek | 62-400 Słupca, Osiedle Niepodległości 16 m 14 | H |
23 | 10334 | Milczarek Franciszek | 62-510 Konin ul. 20-lecia PRL 22 m 47 | H |
Województwo koszalińskie | ||||
64 | 10335 | Kozakowski Leon | 75-713 Koszalin ul. Korczaka 43 m 1 | B |
65 | 10336 | Marchewka Jan | 78-520 Złocieniec ul. Czaplinecka 20 m 4/C | H |
66 | 10337 | Stefek Tadeusz | 78-500 Drawsko Pomorskie, pl. Konstytucji 16 m | B |
67 | 10338 | Walecka Krystyna Barbara | 78-400 Szczecinek ul. Mierosławskiego 6A m 9 | H |
Województwo krakowskie | ||||
132 | 10339 | Komorowski Marek | 30-427 Kraków ul. Jagodowa 17 m 26 | R |
133 | 10340 | Kozień Emilia | 30-147 Kraków ul. Na Błonie 9a m 407 | P |
134 | 10341 | Kubala Bogumiła | 31-445 Kraków ul. Pachońskiego 30 m 36 | R |
135 | 10342 | Pociecha Jacek | 31-429 Kraków ul. Topolnickiego 50 m 39 | B |
136 | 10343 | Sierant Emilia | 30-334 Kraków ul. Komandosów 3g m 9 | P |
Województwo krośnieńskie | ||||
21 | 10344 | Dąborowski Andrzej | 38-200 Jasło ul. Szajnochy 51 m 49 | P |
22 | 10345 | Dżon Zofia | 38-500 Sanok ul. Sadowa 4 m 19 | H |
23 | 10346 | Mazurkiewicz Bronisława | 38-500 Sanok ul. Langiewicza 5 m 51 | H |
24 | 10347 | Totoń Edward | 38-400 Krosno ul. Lelewela 10 m 22 | P |
25 | 10348 | Twers Alicja | 38-400 Krosno ul. Powstańców Warszawskich 84 m 49 | P |
Województwo legnickie | ||||
48 | 10349 | Kopeć Janusz | 59-220 Legnica ul. Lotnicza 14/3 m 10 | B |
49 | 10350 | Polański Jan Tadeusz | 59-330 Ścinawa ul. Wołowska 32 m 6 | R |
50 | 10351 | Słotwiński Józef | 59-220 Legnica ul. Wielogórska 49 | P |
Województwo leszczyńskie | ||||
24 | 10352 | Łukowiak Bronisław Andrzej | 64-000 Kościan ul. Grodziska 4 | R |
Województwo lubelskie | ||||
129 | 10353 | Dawid Helena | 20-853 Lublin ul. Wojciecha Żywnego 14 m 10 | P |
130 | 10354 | Kozak Jan | 20-843 Lublin ul. Koncertowa 7 m 170 | B |
131 | 10355 | Kozłowska Teresa | 24-100 Puławy ul. Leśna 7 m 46 | R |
132 | 10356 | Kraska-Sirko Janina | 20-854 Lublin ul. Paganiniego 12 m 17 | B |
133 | 10357 | Malczewska Maria Irena | 20-620 Lublin ul. Zachodnia 1 m 12 | B |
134 | 10358 | Mamczarz Marianna | 20-624 Lublin ul. Irydiona 10 m 23 | B |
135 | 10359 | Mańka Stanisława | 20-323 Lublin ul. Sowia 6 m 19 | B |
136 | 10360 | Piwniuk Irena | 20-856 Lublin ul. Harnasie 7 m 13 | B |
137 | 10361 | Sadowski Wojciech | 20-023 Lublin ul. Szopena 24 m 4 | B |
138 | 10362 | Staniak Józef | 21-002 Panieńszczyzna al. Warszawska 7 | H |
139 | 10363 | Tomala Edward Szczepan | 20-247 Lublin ul. Jedności Robotniczej 8 m 22 | P |
Województwo łomżyńskie | ||||
18 | 10364 | Sulewski Zygfryd Lucjusz | 19-200 Grajewo ul. Koszarowa 23a | P |
19 | 10365 | Zembrowska Teresa | 18-400 Łomża ul. Słowackiego 11 m 26 | B |
Województwo łódzkie | ||||
178 | 10366 | Adamczewska Jadwiga Teofila | 95-100 Zgierz ul. Komuny Paryskiej 67 m 44 | B |
179 | 10367 | Banachowska-Smuga Anna Franciszka | 91-347 Łódź ul. Kniaziewicza 13 m 19 | P |
180 | 10368 | Efenberger Henryk | 91-103 Łódź ul. Łanowa 2 m 48 | P |
181 | 10369 | Jatczak Tadeusz | 93-277 Łódź ul. Dąbrowskiego 44 m 11 | H |
182 | 10370 | Kania Teresa | 94-004 Łódź ul. Kusocińskiego 136 m 16 | H |
183 | 10371 | Koprowska Anna | 95-045 Parzęczew pl. Kościuszki 9 | H |
184 | 10372 | Krzywania Maria | 95-200 Pabianice ul. 20-go Stycznia 49/51 m 5 | P |
185 | 10373 | Kuligiewicz Andrzej | 93-248 Łódź ul. Makuszyńskiego 3 m 22 | P |
186 | 10374 | Łamińska Alicja Zofia | 92-547 Łódź ul. Bartoka 9 m 57 | P |
187 | 10375 | Misztal Maria | 94-052 Łódź ul. Salvadore Allende 15 m 28 | B |
188 | 10376 | Nawrot Jadwiga Władysława | 95-200 Pabianice ul. Żukowa 92 m 62 | P |
189 | 10377 | Nowacka Elżbieta Maria | 95-015 Głowno ul. Sikorskiego bl. 2 m 83 | P |
190 | 10378 | Olszewski Kazimierz | 91-051 Łódź ul. Rybna 10 m 7 | B |
191 | 10379 | Pakulska Elżbieta | 91-134 Łódź ul. Rojna 37 m 11 | P |
192 | 10380 | Ponichtera Kazimierz | 95-071 Rąbień 80 | H |
193 | 10381 | Sobociński Stanisław | 94-004 Łódź ul. Retkińska 96 m 4 | P |
194 | 10382 | Szyrnczak-Gołacka Jadwiga | 92-544 Łódź ul. Czernika 11 m 27 | B |
195 | 10383 | Wlaźlik Wiesława | 93-139 Łódź ul. Chełmońskiego 12 m 10 | P |
196 | 10384 | Żurawska Aleksandra | 91-469 Łódź ul. Kochanowskiego 13 m 3 | P |
Województwo nowosądeckie | ||||
37 | 10385 | Michałek Jan | 33-388 Gołkowice, Gaboń 181 | H |
Województwo olsztyńskie | ||||
84 | 10386 | Bień Henryk | 10-464 Olsztyn ul. Świtezianki 1 m 59 | P |
85 | 10387 | Błaszkiewicz Jan | 10-430 Olsztyn ul. Kołobrzeska 26 m 42 | P |
86 | 10388 | Ciurla Janina | 11-700 Mrągowo ul. Piaskowa 2b m 1 | B |
87 | 10389 | Kopacz Stanisława | 10-257 Olsztyn ul. Gagarina 4 m 52 | P |
Województwo opolskie | ||||
92 | 10390 | Gargała Michał | 49-330 Łosiów ul. Główna 51 | H |
93 | 10391 | Glińska Stanisława | 45-069 Opole ul. 1-go Maja 12B m 14 | P |
94 | 10392 | Grabelus Jan Piotr | 47-320 Gogolin ul. Górna 18 | P |
95 | 10393 | Miksa Piotr | 45-334 Opole ul. Szarych Szeregów 52 m (...) | H |
96 | 10394 | Sewruk Lech | 49-330 Łosiów ul. Główna 42 | H |
Województwo ostrołęckie | ||||
23 | 10395 | Brzezowska Bogumiła | 07-400 Ostrołęka ul. Jaracza 12A m 8 | B |
24 | 10396 | Szyszkowska Alfreda | 07-300 Ostrów Mazowiecka ul. Noakowskiego 7 | H |
Województwo pilskie | ||||
31 | 10397 | Chiliński Mieczysław | 64-915 Jastrowie ul. 10 Pułku Piechoty 22a | H |
32 | 10398 | Milczarska Krystyna | 78-600 Wałcz Os. Dolne Miasto 25 m 18 | R |
33 | 10399 | Szafran Wojciech | 64-700 Czarnków ul. Chodzieska 5 | P |
Województwo piotrkowskie | ||||
49 | 10400 | Goss Stanisław | 97-330 Sulejów ul. Garncarska 27 | H |
50 | 10401 | Janas Longin | 26-300 Opoczno ul. Piotrkowska 144a | B |
51 | 10402 | Kukiełka Remigiusz Stanisław | 97-500 Radomsko ul. Starowiejska 104 | P |
52 | 10403 | Michalak Sabina | 97-520 Sulmierzyce ul. Południowa 20 m 20 | R |
53 | 10404 | Włodarczyk Bogumiła Weronika | 97-300 Piotrków Tryb. ul. Narutowicza 72 m 38 | B |
54 | 10495 | Zając Józef | 99-430 Dłutów ul. Polna 19 | H |
Województwo płockie | ||||
51 | 10406 | Gościniak Jadwiga | 09-401 Płock ul. Cicha 8/1 | B |
52 | 10407 | Karasek Kazimierz | 09-401 Płock ul. Górka 29/1 | P |
53 | 10408 | Kornacka Wanda | 99-100 Łęczyca ul. Konopnickiej 1c m 20 | P |
54 | 10409 | Liwińska Marianna | 99-300 Kutno ul. Oporowska 9 m 50 | B |
55 | 10410 | Michalak Jadwiga | 09-533 Słubice, Rybaki | R |
Województwo poznańskie | ||||
121 | 10411 | Biniak Maria | 64-500 Szamotuły al. Gwardii Ludowej 14 | R |
122 | 10412 | Dunajewski Adam | 61-629 Poznań Os. Wielkiego Października 2H m 102 | H |
123 | 10413 | Górecka Krystyna | 62-063 Wronczyn 20 | R |
124 | 10414 | Hemmerling Halina | 62-065 Grodzińsk Wlkp. ul. Powstańców Chocieszyńskich 4 | P |
125 | 10415 | Janiak Maria | 60-216 Poznań ul. Sczanieckiej 2a m 11 | B |
126 | 10416 | Kwiatkowska Maria Krystyna | 61-679 Poznań, Osiedle Kraju Rad 23D m 35 | P |
127 | 10417 | Lisiecka Cecylia | 61-628 Poznań, Osiedle Wielk. Paździer. 2G m 87 | B |
128 | 10418 | Łuczak Czesława Kazimiera | 61-679 Poznań, Osiedle Prrzyjaźni 1c m 28 | H |
129 | 10419 | Michalak Bogumiła Kazimiera | 61-247 PoPznań, Osiedle Rusa 4 m 48 | B |
130 | 10420 | Migdałek Janina Kazimiera | 61-240 Poznań, Osiedle 1000-lecia 39 m 6 | P |
131 | 10421 | Najewski Leon | 61-615 Poznań ul. Tyrwacka 23 m 4 | B |
132 | 10422 | Nowotna Mirosława Kazimiera | 64-500 Szamotuły ul. Rynek 35 m 4 | P |
133 | 10423 | Piszczorowicz Urszula | 60-688 Poznań Osiedle Jana III Sobieskiego 30 m 29 | P |
134 | 10424 | Podciechowska Barbara Maria | 60-658 Poznań ul. Bonina 28 m 29 | P |
135 | 10425 | Puk Andrzej | 61-733 Poznań ul. Nowowiejskiego 43 m 13 | H |
136 | 10426 | Roszak Juzef | 61-671 Poznań ul. Orna 46 m 3 | B |
137 | 10427 | Słupski Zbigniew | 61-600 Poznań Osiedle Rzeczypospolitej 31 m 1 | P |
138 | 10428 | Sobczyńska Aleksandra | 61-600 Poznań Osiedle Rzeczypospolitej 96 m 10 | P |
139 | 10429 | Walkowiak Krystyna | 61-147 Poznań Osiedle Piastowskie 13 m 12 | P |
Województwo radomskie | ||||
68 | 10430 | Adamczyk Zofia | 26-600 Radom ul. PCK 7 m 42 | B |
69 | 10432 | Barszcz Zofia | 26-500 Szydłowiec ul. Wschodnia 3 m 10 | P |
70 | 10432 | Mikosz Maria Teresa | 26-900 Kozienice ul. Żeromskiego 8 m 46 | P |
71 | 10433 | Ptaszyńska Marianna | 26-600 Radom ul. Żywa 4 m 1 | B |
72 | 10434 | Sałek Teresa Maria | 26-600 Radom ul. Sowińskiego 5 m 67 | B |
73 | 10435 | Warat Wincenty | 26-900 Kozienice ul. Sienkiewicza 9 m 2 | P |
Województwo rzeszowskie | ||||
57 | 10436 | Partyka Marian | 35-229 Rzeszów ul. Załuskiego 11 m 1 | B |
58 | 10437 | Starzyk Łucja Anna | 37-300 Leżajsk ul. Żeromskiego 1 m 14 | P |
59 | 10438 | Sznajder Wiesław Antoni | 35-077 Rzeszów ul. Piastów 9 m 47 | B |
60 | 10439 | Żurek Celina | 39-120 Sędziszów Młp., Krzywa 143 | H |
Województwo siedleckie | ||||
42 | 10440 | Adamczyk Bogdan | 08-110 Siedlce ul. Kilińskiego 17 m 28 | B |
43 | 10441 | Hryniewicka Teresa | 05-300 Mińsk Mazowiecki ul. Kołowa 1 m 1 | P |
44 | 10442 | Kosyl Anna Joanna | 08-110 Siedlce ul. Asłanowicza 8 m 7 | P |
45 | 10443 | Saczewska Irena | 08-110 Siedlce ul. Szymanowskiego 3 m 3 | P |
Województwo sieradzkie | ||||
30 | 10444 | Domagała Krystyna | 98-100 Łask ul. Pełna 1 m 75 | B |
31 | 10445 | Marciniak Teresa Barbara | 98-200 Sieradz ul. Wł. Łokietka 15 m 41 | B |
Województwo skierniewickie | ||||
38 | 10446 | Czapla Jan Jerzy | 96-140 Brzeziny ul. Bohaterów W-wy 3 bl. 4 m 26 | H |
39 | 10447 | Malesa Mieczysław | 96-115 Nowy Kawęczyn, Nowy Dwór 19 | H |
40 | 10448 | Wiśniewska Krystyna | 96-300 Żyrardów ul. Środkowa 33 m 7 | R |
Województwo słupskie | ||||
39 | 10449 | Rosołowska Zofia | 76-200 Słupsk ul. Bogusława X 1 m 16 | H |
Województwo suwalskie | ||||
42 | 10450 | Bieńkowska Alicja | 16-400 Suwałki ul. Korczaka 5 m 36 | H |
43 | 10451 | Kamiński Janusz | 16-400 Suwałki ul. Nowomiejska 6A m 25 | H |
44 | 10452 | Kochański Edmund Henryk | 11-605 Ołownik gm. Budry 17 m 2 | R |
45 | 10453 | Malesiński Stanisław | 16-300 Augustów ul. Związków Zawodowych 53b | H |
46 | 10454 | Omilianowicz Marian | 16-400 Suwałki ul. Skłodowskiej Curie 12 m 6 | R |
47 | 10455 | Połubok Jan | 19-300 Ełk ul. Sikorskiego 4 m 90 | P |
48 | 10456 | Wysocka Helena | 16-300 Augustów ul. Nadrzeczna 25 | P |
49 | 10457 | Świtaj Tadeusz | 16-400 Suwałki ul. Modrzewiowa 6 | H |
Województwo szczecińskie | ||||
99 | 10458 | Bąk Janina | 71-627 Szczecin ul. 1 Maja 16 m 21 | H |
100 | 10459 | Filipiuk Natalia Teresa | 72-600 Świnoujście ul. Rybaki 25 m 19 | P |
101 | 10460 | Moras Bożenna | 70-785 Szczecin ul. Łubinowa 4 m 2 | B |
Województwo tarnobrzeskie | ||||
29 | 10461 | Nowak Marian | 39-460 Nowa Dęba ul. Świerczewskiego 26 m 17 | P |
30 | 10462 | Pyra Anna | 27-610 Sandomierz ul. Zarzekowce 4 | P |
Województwo tarnowskie | ||||
29 | 10463 | Aksamit Alfred | 33-100 Tarnów ul. Boczna 1 m 115 | R |
30 | 10464 | Baniak Cecylia | 39-200 Dębica ul. Manifestu Lipcowego 12 m 21 | H |
31 | 10465 | Rutkowska Stanisława | 33-100 Tarnów ul. Lwowska 65 m 94 | P |
Województwo toruńskie | ||||
59 | 10466 | Dudalski Kazimierz Władysław | 13-340 Biskupiec ul. Kwiatowa 10 | H |
60 | 10467 | Wiśniewska Halina | 87-100 Toruń ul. Głowackiego 8 m 3 | B |
Województwo wałbrzyskie | ||||
49 | 10468 | Bilat Janina | 57-220 Ziębice ul. Wałowa 3 m 1 | P |
50 | 10469 | Dutkiewicz Alina | 58-340 Głuszyca ul. Bohaterów Getta 30 m 3 | P |
51 | 10470 | Kasińska Krystyna | 57-230 Kamieniec Ząbk. ul. Złotostocka 1 m 2 | H |
52 | 10471 | Kowal Marian | 58-200 Dzierżoniów Osiedle Różane 1E/3 | B |
53 | 10472 | Łubieszko Czesław | 57-200 Ząbkowice Śl. Osiedle XX-lecia 2 m 4 | P |
54 | 10473 | Nowak-Kozina Maria | 57-330 Szczytna ul. Bobrownicka 38 m 1 | H |
55 | 10474 | Obojski Zygmunt Stanisław | 58-309 Wałbrzych ul. Mieszka I 24 m 40 | P |
56 | 10475 | Wydro Lucja Jadwiga | 58-314 Wałbrzych ul. Kosztelańska 56 m4 | P |
Województwo włocławskie | ||||
33 | 10476 | Jędrzejewski Władysław | 87-800 Włocławek ul. Hutnicza 3 m 68 | P |
34 | 10477 | Miłoszewski Andrzej | 87-800 Włocławek ul. Wesoła 16 m 2 | B |
Województwo wrocławskie | ||||
142 | 10478 | Czajkowska Janina Kazimiera | 53-230 Wrocław ul. Inżynierska 74 m 20 | P |
143 | 10479 | Gryckich-Florek Walentyna | 51-217 Wrocław ul. Moskiewska 136 m 9 | H |
144 | 10480 | Misterek Lech Adam | 51-111 Wrocław ul. Chorwacka 52 m 9 | P |
145 | 10481 | Sołtys Włodzimierz | 53-117 Wrocław ul. Garwolińska 12 | P |
146 | 10482 | Sosnowski Bronisław | 53-336 Wrocław ul. Radosna 4 m 4 | B |
147 | 10483 | Stachowska Łucja | 55-435 Wrocław ul. Niklowa 4 m 7 | B |
148 | 10484 | Śliwiński Kazimierz | 56-400 Boguszyce ul. Osiedle 111 m 2 | R |
149 | 10485 | Woźniak Aurelia Teresa | 56-416 Twardogóra ul. Aleje 4 m 4 | H |
150 | 10486 | Zarębska Teresa | 50-231 Wrocław ul. Trzebnicka 80 m 5 | P |
Województwo zamojskie | ||||
20 | 10487 | Jankiewicz Maria Jadwiga | 22-500 Hrubieszów ul. Polna 25 m 51 | P |
21 | 10488 | Kawalec Ryszard | 22-400 Zamość ul. Jaśminowa 14 | H |
22 | 10489 | Krawczyk Jan | 22-600 Tomaszów Lub. ul. Chopina 3 | H |
23 | 10490 | Płecha Krystyna | 23-400 Biłgoraj ul. Wschodnia 14 | H |
24 | 10491 | Sas Stanisława | 22-460 Szczebrzeszyn, Brody Małe 30 | P |
Województwo zielonogórskie | ||||
70 | 10492 | Binkowska Teresa | 65-306 Zielona Góra ul. Botaniczna 49b m 1 | P |
71 | 10493 | Dąbrowska Maria | 65-519 Zielona Góra ul. Wypoczynek 22 m 12 | P |
72 | 10494 | Jasińska Irena Maria | 65-530 Zielona Góra ul. Zawadzkiego 4 m 11 | H |
______
*) W zakresie badania przedsiębiorstw: P - przemysłowych, B - budowlanych, H - handlowych, Bu - jednostek budżetowych, R - rolnych.