Powołanie komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej morskiej i żeglugi śródlądowej.
Dz.Urz.UKE.2015.138
Akt indywidualnyZarządzenie Nr 25
Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej
z dnia 16 listopada 2015 r.
w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej morskiej i żeglugi śródlądowej
ZAŁĄCZNIK
W skład komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej morskiej i żeglugi śródlądowej wchodzą:
W skład komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej morskiej i żeglugi śródlądowej wchodzą:
2. Piotr Araczewski - zastępca przewodniczącego;
3. Tadeusz Borzym - zastępca przewodniczącego;
4. Elżbieta Derengowska - zastępca przewodniczącego;
5. Grzegorz Doros - zastępca przewodniczącego;
6. Sławomir Dudek - zastępca przewodniczącego;
7. Krzysztof Duzinkiewicz - zastępca przewodniczącego;
8. Jacek Fonrobert - zastępca przewodniczącego;
9. Dariusz Garbaczewski - zastępca przewodniczącego;
10. Marian Goluzda - zastępca przewodniczącego;
11. Gerard Halama - zastępca przewodniczącego;
12. Krzysztof Jakubowski - zastępca przewodniczącego;
13. Mieczysław Janczak - zastępca przewodniczącego;
14. Mirosław Kawecki - zastępca przewodniczącego;
15. Mirosława Kędra - zastępca przewodniczącego;
16. Krzysztof Krawczyk - zastępca przewodniczącego;
17. Marcin Krawczyk - zastępca przewodniczącego;
18. Janusz Krechowicz - zastępca przewodniczącego;
19. Adam Kruk - zastępca przewodniczącego;
20. Marek Krzemiński - zastępca przewodniczącego;
21. Janusz Kujawski - zastępca przewodniczącego;
22. Grzegorz Lewandowski - zastępca przewodniczącego;
23. Radosław Michałek - zastępca przewodniczącego;
24. Beata Niedbała - zastępca przewodniczącego;
25. Marek Otręba - zastępca przewodniczącego;
26. Grzegorz Pańczyk - zastępca przewodniczącego;
27. Wioletta Pilipiec - zastępca przewodniczącego;
28. Jacek Rowiński - zastępca przewodniczącego;
29. Marek Stęchły - zastępca przewodniczącego;
30. Beata Struska - zastępca przewodniczącego;
31. Jacek Szociński - zastępca przewodniczącego;
32. Marcin Woźniak - zastępca przewodniczącego;
33. Anna Zaremba - zastępca przewodniczącego;
34. Władysław Zwierzchowski - zastępca przewodniczącego;
35. Ewa Filc - sekretarz komisji;
36. Adam Barabasz - członek;
37. Maciej Baran - członek;
38. Izabela Bartold - członek;
39. Ryszard Bober - członek;
40. Witold Brożek - członek;
41. Antonina Brożyna - członek;
42. Janina Buraczewska - członek;
43. Ryszard Chochół - członek;
44. Grzegorz Cholewa - członek;
45. Władysław Cholewski - członek;
46. Jarosław Chomski - członek;
47. Jerzy Czajkowski - członek;
48. Katarzyna Drobik - członek;
49. Maciej Denc - członek;
50. Jerzy Dzienisz - członek;
51. Grzegorz Figiel - członek;
52. Jan Gajda - członek;
53. Hanna Giersz - członek;
54. Piotr Kaczorek - członek;
55. Michał Kamieniec - członek;
56. Anna Karbowiak-Kociemba - członek;
57. Zbigniew Kołodziej - członek;
58. Karol Korcz - członek;
59. Zbigniew Kornatko - członek;
60. Andrzej Kosiński - członek;
61. Maciej Kostrzewa - członek;
62. Danuta Krzos - członek;
63. Alicja Krzymińska - członek;
64. Marek Leśniczy - członek;
65. Piotr Lizakowski - członek;
66. Tomasz Łatuszyński - członek;
67. Ernest Maczugowski - członek;
68. Piotr Majzner - członek;
69. Janusz Masłowski - członek;
70. Janusz Morkowski - członek;
71. Sławomir Niezgoda - członek;
72. Arkadiusz Orszulak - członek;
73. Anna Othonos - członek;
74. Zygmunt Pipień - członek;
75. Tadeusz Pol - członek;
76. Mateusz Potasiak - członek;
77. Adam Ptaszyński - członek;
78. Marek Romańczuk - członek;
79. Dorota Rabczuk - członek;
80. Wiesław Salmonowicz - członek;
81. Piotr Sas-Bojarski - członek;
82. Ewa Sietiewieniec - członek;
83. Katarzyna Skupin - członek;
84. Henryk Suligowski - członek;
85. Krzysztof Syrek - członek;
86. Kazimierz Szczepański - członek;
87. Paweł Szwajkowski - członek;
88. Krystyna Śliwka - członek;
89. Jan Wantuch - członek;
90. Grzegorz Wilento - członek;
91. Dariusz Wierzbicki - członek;
92. Piotr Wołejsza - członek;
93. Alicja Wojciechowska - członek;
94. Marcin Wojtowicz - członek.