Powołanie komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej morskiej i żeglugi śródlądowej.
Dzienniki resortowe
Dz.Urz.UKE.2015.5
Akt indywidualny Wersja od: 21 stycznia 2015 r.
Zarządzenie Nr 3
Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej
z dnia 21 stycznia 2015 r.
w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej morskiej i żeglugi śródlądowej
Na podstawie art. 150 ust. 2 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243, poz. 827 i poz. 1198) zarządza się, co następuje:
§ 1.
Powołuje się komisję egzaminacyjną do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej morskiej i żeglugi śródlądowej, w składzie określonym w załączniku do zarządzenia.§ 2.
Siedziba sekretariatu komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej morskiej i żeglugi śródlądowej znajduje się w zamiejscowej jednostce organizacyjnej Urzędu Komunikacji Elektronicznej przy ul. Kieleckiej 103 w Gdyni.§ 3.
Sprawy prowadzone przez komisję egzaminacyjną do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej morskiej i żeglugi śródlądowej, powołaną zarządzeniem Nr 21 Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej z dnia 11 grudnia 2014 r. w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej morskiej i żeglugi śródlądowej (Dz. Urz. UKE poz. 71), przejmuje komisja, o której mowa w § 1.§ 4.
Traci moc zarządzenie Nr 21 Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej z dnia 11 grudnia 2014 r. w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej morskiej i żeglugi śródlądowej.§ 5.
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.ZAŁĄCZNIK
W skład komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej morskiej i żeglugi śródlądowej wchodzą:
W skład komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej morskiej i żeglugi śródlądowej wchodzą:
1. | Wiktor Sęga | - przewodniczący; | |
2. | Piotr Araczewski | - zastępca przewodniczącego; | |
3. | Tadeusz Borzym | - zastępca przewodniczącego; | |
4. | Elżbieta Derengowska | - zastępca przewodniczącego; | |
5. | Grzegorz Doros | - zastępca przewodniczącego; | |
6. | Sławomir Dudek | - zastępca przewodniczącego; | |
7. | Krzysztof Duzinkiewicz | - zastępca przewodniczącego; | |
8. | Jacek Fonrobert | - zastępca przewodniczącego; | |
9. | Marian Goluzda | - zastępca przewodniczącego; | |
10. | Gerard Halama | - zastępca przewodniczącego; | |
11. | Krzysztof Jakubowski | - zastępca przewodniczącego; | |
12. | Mieczysław Janczak | - zastępca przewodniczącego; | |
13. | Mirosław Kawecki | - zastępca przewodniczącego; | |
14. | Mirosława Kędra | - zastępca przewodniczącego; | |
15. | Zbigniew Kołodziej | - zastępca przewodniczącego; | |
16. | Marian Kornaszewski | - zastępca przewodniczącego; | |
17. | Waldemar Krassowski | - zastępca przewodniczącego; | |
18. | Krzysztof Krawczyk | - zastępca przewodniczącego; | |
19. | Marcin Krawczyk | - zastępca przewodniczącego; | |
20. | Janusz Krechowicz | - zastępca przewodniczącego; | |
21. | Adam Kruk | - zastępca przewodniczącego; | |
22. | Marek Krzemiński | - zastępca przewodniczącego; | |
23. | Janusz Kujawski | - zastępca przewodniczącego; | |
24. | Grzegorz Lewandowski | - zastępca przewodniczącego; | |
25. | Radosław Michałek | - zastępca przewodniczącego; | |
26. | Marek Otręba | - zastępca przewodniczącego; | |
27. | Grzegorz Pańczyk | - zastępca przewodniczącego; | |
28. | Wioletta Pilipiec | - zastępca przewodniczącego; | |
29. | Zygmunt Słomiński | - zastępca przewodniczącego; | |
30. | Marek Stęchły | - zastępca przewodniczącego; | |
31. | Beata Struska | - zastępca przewodniczącego; | |
32. | Jacek Szociński | - zastępca przewodniczącego; | |
33. | Czesław Śliwoniuk | - zastępca przewodniczącego; | |
34. | Marcin Woźniak | - zastępca przewodniczącego; | |
35. | Władysław Zwierzchowski | - zastępca przewodniczącego; | |
36. | Ewa Filc | - sekretarz komisji; | |
37. | Adam Barabasz | - członek; | |
38. | Maciej Baran | - członek; | |
39. | Izabela Bartold | - członek; | |
40. | Krystyna Błaszczyk-Klimkiewicz | - członek; | |
41. | Ryszard Bober | - członek; | |
42. | Witold Brożek | - członek; | |
43. | Antonina Brożyna | - członek; | |
44. | Janina Buraczewska | - członek; | |
45. | Ryszard Chochół | - członek; | |
46. | Władysław Cholewski | - członek; | |
47. | Jarosław Chomski | - członek; | |
48. | Jerzy Czajkowski | - członek; | |
49. | Maciej Denc | - członek; | |
50. | Jerzy Dzienisz | - członek; | |
51. | Grzegorz Figiel | - członek; | |
52. | Jan Gajda | - członek; | |
53. | Dariusz Garbaczewski | - członek; | |
54. | Krzysztof Gawęda | - członek; | |
55. | Hanna Giersz | - członek; | |
56. | Teresa Gola | - członek; | |
57. | Piotr Kaczorek | - członek; | |
58. | Michał Kamieniec | - członek; | |
59. | Dariusz Kopania | - członek; | |
60. | Karol Korcz | - członek; | |
61. | Zbigniew Kornatko | - członek; | |
62. | Andrzej Kosiński | - członek; | |
63. | Maciej Kostrzewa | - członek; | |
64. | Danuta Krzos | - członek; | |
65. | Alicja Krzymińska | - członek; | |
66. | Marek Leśniczy | - członek; | |
67. | Piotr Lizakowski | - członek; | |
68. | Tomasz Łatuszyński | - członek; | |
69. | Ernest Maczugowski | - członek; | |
70. | Piotr Majzner | - członek; | |
71. | Janusz Masłowski | - członek; | |
72. | Janusz Morkowski | - członek; | |
73. | Beata Niedbała | - członek; | |
74. | Sławomir Niezgoda | - członek; | |
75. | Arkadiusz Orszulak | - członek; | |
76. | Anna Othonos | - członek; | |
77. | Zygmunt Pipień | - członek; | |
78. | Tadeusz Pol | - członek; | |
79. | Mateusz Potasiak | - członek; | |
80. | Adam Ptaszyński | - członek; | |
81. | Marek Romańczuk | - członek; | |
82. | Dorota Rabczuk | - członek; | |
83. | Wiesław Salmonowicz | - członek; | |
84. | Piotr Sas-Bojarski | - członek; | |
85. | Ewa Sietiewieniec | - członek; | |
86. | Katarzyna Skupin | - członek; | |
87. | Henryk Suligowski | - członek; | |
88. | Krzysztof Syrek | - członek; | |
89. | Andrzej Szargawiński | - członek; | |
90. | Kazimierz Szczepański | - członek; | |
91. | Paweł Szwajkowski | - członek; | |
92. | Krystyna Śliwka | - członek; | |
93. | Jan Wantuch | - członek; | |
94. | Lech Wcisłowski | - członek; | |
95. | Grzegorz Wilento | - członek; | |
96. | Dariusz Wierzbicki | - członek; | |
97. | Piotr Wołejsza | - członek; | |
98. | Alicja Wojciechowska | - członek. |