Plan zagospodarowania częstotliwości dla zakresów 10,15-10,30 GHz oraz 10,50-10,65 GHz.
Dz.Urz.UKE.2009.44.127
Akt obowiązującyZARZĄDZENIE Nr 60
PREZESA URZĘDU KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ
z dnia 15 października 2009 r.
w sprawie planu zagospodarowania częstotliwości dla zakresów 10,15-10,30 GHz oraz 10,50-10,65 GHz
ZAŁĄCZNIK
Plan zagospodarowania częstotliwości dla zakresów 10,15-10,30 GHz oraz 10,50-10,65 GHz1)
Plan zagospodarowania częstotliwości dla zakresów 10,15-10,30 GHz oraz 10,50-10,65 GHz1)
Lp. | fdolna (MHz) | fgórna(MHz) | Przeznaczenie | Użytkowanie | |||
415a | 10,15 | 10,20 | STAŁA | cywilne | |||
RUCHOMA | cywilne | ||||||
RADIOLOKALIZACJA | cywilno-rządowe | ||||||
Amatorska | cywilne | ||||||
415b | 10,20 | 10,30 | STAŁA POL. 37 | cywilne | |||
RUCHOMA POL. 37 | cywilne | ||||||
RADIOLOKALIZACJA | cywilno-rządowe | ||||||
Amatorska | cywilne | ||||||
417 | 10,50 | 10,55 | STAŁA | cywilne | |||
RUCHOMA | cywilne | ||||||
Radiolokalizacja | rządowe | ||||||
418 | 10,55 | 10,60 | STAŁA | cywilne | |||
RUCHOMA z wyjątkiem ruchomej lotniczej | cywilne | ||||||
Radiolokalizacja | rządowe | ||||||
419 | 10,60 | 10,68 | STAŁA | cywilne | |||
RUCHOMA z wyjątkiem ruchomej lotniczej | cywilne | ||||||
RADIOASTRONOMIA | cywilne | ||||||
SATELITARNE BADANIA ZIEMI (pasywne) | cywilne | ||||||
BADANIA KOSMOSU (pasywne) 5.149 5.482 | cywilne | ||||||
5.149 | Administracje przygotowujące przydziały częstotliwości dla stacji innych służb, dla których są przeznaczone zakresy: | ||||||
13.360-13.410 kHz, | 31,2-31,3 GHz, | ||||||
25.550-25.670 kHz w Regionach 1 i 3, | 31,5-31,8 GHz, | ||||||
37,5-38,25 MHz, | 36,43-36,5 GHz, | ||||||
73-74,6 MHz w Regionach 1 i 3, | 42,5-43,5 GHz, | ||||||
150,05-153 MHz w Regionie 1, | 42,77-42,87 GHz, | ||||||
322-328,6 MHz, | 43,07-43,17 GHz, | ||||||
406,1-410 MHz, | 43,37-43,47 GHz, | ||||||
608-614 MHz w Regionach 1 i 3, | 48,94-49,04 GHz, | ||||||
1.330-1.400 MHz, | 76-86 GHz, | ||||||
1.610,6-1613,8 MHz, | 92-94 GHz, | ||||||
1.660-1.670 MHz, | 94,1-100 GHz, | ||||||
1.718,8-1.722,2 MHz, | 102-109,5 GHz, | ||||||
2.655-2.690 MHz, | 111,8-114,25 GHz, | ||||||
3.260-3.267 MHz, | 128,33-128,59 GHz, | ||||||
3.332-3.339 MHz, | 129,23-129,49 GHz, | ||||||
3.345,8-3.352,5 MHz, | 130-134 GHz, | ||||||
4.825-4.835 MHz, | 136-148,5 GHz, | ||||||
4.950-4.990 MHz, | 151,5-158,5 GHz, | ||||||
4.990-5.000 MHz, | 168,59-168,93 GHz, | ||||||
6.650-6.675,2 MHz, | 171,11-171,45 GHz, | ||||||
10,6-10,68 GHz, | 172,31-172,65 GHz, | ||||||
14,47-14,5 GHz, | 173,52-173,85 GHz, | ||||||
22,01-22,21 GHz, | 195,75-196,15 GHz, | ||||||
22,21-22,5 GHz, | 209-226 GHz, | ||||||
22,81-22,86 GHz, | 241-250 GHz, | ||||||
23,07-23,12 GHz, | 252-275 GHz | ||||||
zobowiązane są do podjęcia wszelkich praktycznych środków dla ochrony służby radioastronomicznej przed szkodliwymi zakłóceniami. Zwłaszcza emisje ze stacji kosmicznych i stacji znajdujących się na pokładach samolotów mogą być poważnym źródłem zakłóceń dla służby radioastronomicznej (ust. 4.5 i 4.6 oraz Artykuł 29 Regulaminu Radiokomunikacyjnego). | |||||||
5.482 | W zakresie 10,6-10,68 GHz maksymalna e.i.r.p. stacji pracujących w służbach stałych i ruchomych, z wyjątkiem ruchomych lotniczych, powinna być ograniczona do 40 dBW, a moc dostarczana do anteny nie powinna przekraczać -3 dBW. Limity te mogą być przekroczone pod warunkiem uzyskania porozumienia zgodnie z ust. 9.21 Regulaminu Radiokomunikacyjnego. Jakkolwiek, w Arabii Saudyjskiej, Armenii, Azerbejdżanie, Bahrajnie, Bangladeszu, na Białorusi, w Chinach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Gruzji, Indiach, Indonezji, Iranie, Iraku, Japonii, Kazachstanie, Kuwejcie, Libanie, Mołdowie, Nigerii, Pakistanie, na Filipinach, w Katarze, Syrii, Kirgistanie, Rosji, Tadżykistanie i Turkmenistanie, ograniczenia te nie obowiązują w służbach stałej i ruchomej, z wyjątkiem ruchomej lotniczej. | ||||||
POL. 37 | Zakres 10,20-10,30 GHz do dnia 31 grudnia 2010 r. może być użytkowany jako cywilny w służbie stałej oraz w służbie ruchomej jedynie w uzgodnieniu z Ministrem Obrony Narodowej. Po tym terminie użytkowanie tego zakresu jako cywilnego w tych służbach nie wymaga uzgodnień z Ministrem Obrony Narodowej. |
2. Ustala się plan zagospodarowania częstotliwości dla zakresów 10,15-10,30 GHz oraz 10,50-10,65 GHz.
2.1. Ustala się plan zagospodarowania częstotliwości w zakresie 10,15-10,30 GHz oraz 10,50-10,65 GHz w służbie stałej.
2.1.1. Dla zakresów częstotliwości 10,15-10,30 GHz oraz 10,50-10,65 GHz, wykorzystywanych przez szerokopasmowe systemy radiokomunikacyjne typu punkt - wiele punktów (PMP), pracujące w służbie stałej, określa się:
1) zalecane normy zharmonizowane:
PN-ETSI EN 302 326-1 V1.2.2:2008
Fixed Radio Systems - Multipoint Equipment and Antennas - Part 1: Overview and Requirements for Digital Multipoint Radio Systems;
PN-ETSI EN 302 326-2 V1.2.2:2007
Radiowe systemy łączności stałej - Anteny i urządzenia łączności wielopunktowej - Część 2: Zharmonizowana EN zapewniająca spełnienie zasadniczych wymagań artykułu 3.2 dyrektywy R&TTE dotycząca cyfrowych urządzeń wielopunktowej łączności radiowej;
PN-ETSI EN 302 326-3 V1.3.1:2008
Radiowe systemy łączności stałej - Anteny i urządzenia łączności wielopunktowej - Część 3: Zharmonizowana EN zapewniająca spełnienie zasadniczych wymagań zgodnie z artykułem 3.2 dyrektywy R&TTE dotycząca anten wielopunktowej łączności radiowej;
2) dokumenty związane:
Krajowa Tablica Przeznaczeń Częstotliwości | Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 29 czerwca 2005 r. w sprawie Krajowej Tablicy Przeznaczeń Częstotliwości (Dz. U. Nr 134, poz. 1127, z 2006 r. Nr 246, poz. 1792, z 2008 r. Nr 97, poz. 629 oraz z 2009 r. Nr 132, poz. 1086) | |
ITU-R | Regulamin Radiokomunikacyjny2) | Artykuł 5 Regulaminu Radiokomunikacyjnego ITU (Wydanie Genewa, 2008 r.) |
Zalecenia | ITU-R F.1568-1 Radio-frequency block arrangements for fixed wireless access systems in the range 10.15-10.3/10.5-10.65 GHz | |
ECC | Decyzje | - |
Zalecenia | CEPT/ERC/REC 12-05 E Harmonised radio frequency channel arrangements for digital terrestrial fixed systems operating in the band 10.0-10.68 GHz | |
Raporty | - |
3) plany aranżacji kanałów:
a)
Nazwa planu | 10A28 | |||
Opis | Jest to plan dupleksowy przeznaczony dla szerokopasmowych systemów radiokomunikacyjnych typu punkt -wiele punktów (PMP) pracujących w służbie stałej | |||
Źródło | Zalecenie CEPT/ERC/REC 12-05 E | |||
Algorytm tworzenia kanałów | FD(n) = 10.140 + 28*n FG(n) = 10.490 + 28*n 1 ≤ n ≤ 5 | |||
Szerokość kanału | 28 MHz | |||
Uwagi | - | |||
n | Nr częstotliwości | FD [MHz] | Nr częstotliwości | FG [MHz] |
1 | 1 D | 10.168 | 1 G | 10.518 |
2 | 2 D | 10.196 | 2 G | 10.546 |
... | ... | ... | ... | ... |
5 | 5 D | 10.280 | 5 G | 10.630 |
b)
Nazwa planu | 10A14 | |||
Opis | Jest to plan dupleksowy przeznaczony dla szerokopasmowych systemów radiokomunikacyjnych typu punkt - wiele punktów (PMP) pracujących w służbie stałej | |||
Źródło | Zalecenie CEPT/ERC/REC 12-05 E | |||
Algorytm tworzenia kanałów | FD(n) = 10.147 + 14*n FG(n) = 10.497 + 14*n 1 ≤ n ≤ 10 | |||
Szerokość kanału | 14 MHz | |||
Uwagi | - | |||
n | Nr częstotliwości | FD [MHz] | Nr częstotliwości | FG [MHz] |
1 | 1 D | 10.161 | 1 G | 10.511 |
2 | 2 D | 10.175 | 2 G | 10.525 |
... | ... | ... | ... | ... |
10 | 10 D | 10.287 | 10 G | 10.637 |
c)
Nazwa planu | 10A7 | |||
Opis | Jest to plan dupleksowy przeznaczony dla szerokopasmowych systemów radiokomunikacyjnych typu punkt - wiele punktów (PMP) pracujących w służbie stałej | |||
Źródło | Zalecenie CEPT/ERC/REC 12-05 E | |||
Algorytm tworzenia kanałów | FD(n) = 10.150,5 + 7*n FG(n) = 10.500,5 + 7*n 1 ≤ n ≤ 20 | |||
Szerokość kanału | 7 MHz | |||
Uwagi | - | |||
n | Nr częstotliwości | FD [MHz] | Nr częstotliwości | FG [MHz] |
1 | 1 D | 10.157,5 | 1 G | 10.507,5 |
2 | 2 D | 10.164,5 | 2 G | 10.514,5 |
... | ... | ... | ... | ... |
20 | 20 D | 10.290,5 | 20 G | 10.640,5 |
d)
Nazwa planu | 10A3,5 | |||
Opis | Jest to plan dupleksowy przeznaczony dla szerokopasmowych systemów radiokomunikacyjnych typu punkt - wiele punktów (PMP) pracujących w służbie stałej | |||
Źródło | Zalecenie CEPT/ERC/REC 12-05 E | |||
Algorytm tworzenia kanałów | FD(n) = 10.148,75 + 3,5*n FG(n) = 10.498,75 + 3,5*n 1 ≤ n ≤ 42 | |||
Szerokość kanału | 3,5 MHz | |||
Uwagi | - | |||
n | Nr częstotliwości | FD [MHz] | Nr częstotliwości | FG [MHz] |
1 | 1 D | 10.152,25 | 1 G | 10.502,25 |
2 | 2 D | 10.155,75 | 2 G | 10.505,75 |
... | ... | ... | ... | ... |
42 | 42 D | 10.295,75 | 42 G | 10.645,75 |
4) listę najmniejszych obszarów wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością:
Województwo: dolnośląskie
Nr obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nr porządkowy gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nazwa gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Rodzaj gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nazwa powiatu lub miasta na prawach powiatu wchodzącego w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
1 | 1 | Janowice Wielkie | W | jeleniogórski | |
2 | Jeżów Sudecki | W | |||
3 | Karpacz | M | |||
4 | Kowary | M | |||
5 | Mysłakowice | W | |||
6 | Piechowice | M | |||
7 | Podgórzyn | W | |||
8 | Stara Kamienica | W | |||
9 | Szklarska Poręba | M | |||
10 | M. Jelenia Góra | M | Jelenia Góra | ||
2 | 1 | Domaniów | W | oławski | |
2 | Jelcz-Laskowice | M-W | |||
3 | Oława | M | |||
4 | Oława | W | |||
3 | 1 | Brzeg Dolny | M-W | wołowski | |
2 | Wińsko | W | |||
3 | Wołów | M-W | |||
4 | 1 | Bardo | M-W | ząbkowicki | |
2 | Ciepłowody | W | |||
3 | Kamieniec Ząbkowicki | W | |||
4 | Stoszowice | W | |||
5 | Ząbkowice Śląskie | M-W | |||
6 | Ziębice | M-W | |||
7 | Złoty Stok | M-W | |||
5 | 1 | Bolesławiec | M | bolesławiecki | |
2 | Bolesławiec | W | |||
3 | Gromadka | W | |||
4 | Nowogrodziec | M-W | |||
5 | Osiecznica | W | |||
6 | Warta Bolesławiecka | W | |||
6 | 1 | Góra | M-W | górowski | |
2 | Jemielno | W | |||
3 | Niechlów | W | |||
4 | Wąsosz | M-W | |||
7 | 1 | Bolków | M-W | jaworski | |
2 | Jawor | M | |||
3 | Męcinka | W | |||
4 | Mściwojów | W | |||
5 | Paszowice | W | |||
6 | Wądroże Wielkie | W | |||
8 | 1 | Czernica | W | wrocławski | |
2 | Długołęka | W | |||
3 | Jordanów Śląski | W | |||
4 | Kąty Wrocławskie | M-W | |||
5 | Kobierzyce | W | |||
6 | Mietków | W | |||
7 | Sobótka | M-W | |||
8 | Święta Katarzyna | M-W | |||
9 | Żórawina | W | |||
10 | M. Wrocław | M | Wrocław | ||
9 | 1 | Kamienna Góra | M | kamiennogórski | |
2 | Kamienna Góra | W | |||
3 | Lubawka | M-W | |||
4 | Marciszów | W | |||
10 | 1 | Bystrzyca Kłodzka | M-W | kłodzki | |
2 | Duszniki-Zdrój | M | |||
3 | Kłodzko | M | |||
4 | Kłodzko | W | |||
5 | Kudowa-Zdrój | M | |||
6 | Lądek-Zdrój | M-W | |||
7 | Lewin Kłodzki | W | |||
8 | Międzylesie | M-W | |||
9 | Nowa Ruda | M | |||
10 | Nowa Ruda | W | |||
11 | Polanica-Zdrój | M | |||
12 | Radków | M-W | |||
13 | Stronie Śląskie | M-W | |||
14 | Szczytna | M-W | |||
11 | 1 | Chocianów | M-W | polkowicki | |
2 | Gaworzyce | W | |||
3 | Grębocice | W | |||
4 | Polkowice | M-W | |||
5 | Przemków | M-W | |||
6 | Radwanice | W | |||
12 | 1 | Borów | W | strzeliński | |
2 | Kondratowice | W | |||
3 | Przeworno | W | |||
4 | Strzelin | M-W | |||
5 | Wiązów | M-W | |||
13 | 1 | Kostomłoty | W | średzki | |
2 | Malczyce | W | |||
3 | Miękinia | W | |||
4 | Środa Śląska | M-W | |||
5 | Udanin | W | |||
14 | 1 | Bielawa | M | dzierżoniowski | |
2 | Dzierżoniów | M | |||
3 | Dzierżoniów | W | |||
4 | Łagiewniki | W | |||
5 | Niemcza | M-W | |||
6 | Pieszyce | M | |||
7 | Piława Górna | M | |||
15 | 1 | Głogów | M | głogowski | |
2 | Głogów | W | |||
3 | Jerzmanowa | W | |||
4 | Kotla | W | |||
5 | Pęcław | W | |||
6 | Żukowice | W | |||
16 | 1 | Oborniki Śląskie | M-W | trzebnicki | |
2 | Prusice | M-W | |||
3 | Trzebnica | M-W | |||
4 | Wisznia Mała | W | |||
5 | Zawonia | W | |||
6 | Żmigród | M-W | |||
17 | 1 | Bogatynia | M-W | zgorzelecki | |
2 | Pieńsk | M-W | |||
3 | Sulików | W | |||
4 | Węgliniec | M-W | |||
5 | Zawidów | M | |||
6 | Zgorzelec | M | |||
7 | Zgorzelec | W | |||
18 | 1 | Pielgrzymka | W | złotoryjski | |
2 | Świerzawa | M-W | |||
3 | Wojcieszów | M | |||
4 | Zagrodno | W | |||
5 | Złotoryja | M | |||
6 | Złotoryja | W | |||
19 | 1 | Lubin | M | lubiński | |
2 | Lubin | W | |||
3 | Rudna | W | |||
4 | Ścinawa | M-W | |||
20 | 1 | Gryfów Śląski | M-W | lwówecki | |
2 | Lubomierz | M-W | |||
3 | Lwówek Śląski | M-W | |||
4 | Mirsk | M-W | |||
5 | Wleń | M-W | |||
21 | 1 | Cieszków | W | milicki | |
2 | Krośnice | W | |||
3 | Milicz | M-W | |||
22 | 1 | Dobromierz | W | świdnicki | |
2 | Jaworzyna Śląska | M-W | |||
3 | Marcinowice | W | |||
4 | Strzegom | M-W | |||
5 | Świdnica | M | |||
6 | Świdnica | W | |||
7 | Świebodzice | M | |||
8 | Żarów | M-W | |||
23 | 1 | Chojnów | M | legnicki | |
2 | Chojnów | W | |||
3 | Krotoszyce | W | |||
4 | Kunice | W | |||
5 | Legnickie Pole | W | |||
6 | Miłkowice | W | |||
7 | Prochowice | M-W | |||
8 | Ruja | W | |||
9 | M. Legnica | M | Legnica | ||
24 | 1 | Leśna | M-W | lubański | |
2 | Lubań | M | |||
3 | Lubań | W | |||
4 | Olszyna | M-W | |||
5 | Platerówka | W | |||
6 | Siekierczyn | W | |||
7 | Świeradów-Zdrój | M | |||
25 | 1 | Bierutów | M-W | oleśnicki | |
2 | Dobroszyce | W | |||
3 | Dziadowa Kłoda | W | |||
4 | Międzybórz | M-W | |||
5 | Oleśnica | M | |||
6 | Oleśnica | W | |||
7 | Syców | M-W | |||
8 | Twardogóra | M-W | |||
26 | 1 | Boguszów-Gorce | M | wałbrzyski | |
2 | Czarny Bór | W | |||
3 | Głuszyca | M-W | |||
4 | Jedlina-Zdrój | M | |||
5 | Mieroszów | M-W | |||
6 | Stare Bogaczowice | W | |||
7 | Szczawno-Zdrój | M | |||
8 | Walim | W | |||
9 | Wałbrzych | M |
Województwo: kujawsko-pomorskie
Nr obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nr porządkowy gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nazwa gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Rodzaj gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nazwa powiatu lub miasta na prawach powiatu wchodzącego w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
27 | 1 | Dąbrowa | W | mogileński |
2 | Jeziora Wielkie | W | ||
3 | Mogilno | M-W | ||
4 | Strzelno | M-W | ||
28 | 1 | Chełmża | M | toruński |
2 | Chełmża | W | ||
3 | Czernikowo | W | ||
4 | Lubicz | W | ||
5 | Łubianka | W | ||
6 | Łysomice | W | ||
7 | Obrowo | W | ||
8 | Wielka Nieszawka | W | ||
9 | Zławieś Wielka | W | ||
10 | M. Toruń | M | Toruń | |
29 | 1 | Cekcyn | W | tucholski |
2 | Gostycyn | W | ||
3 | Kęsowo | W | ||
4 | Lubiewo | W | ||
5 | Śliwice | W | ||
6 | Tuchola | M-W | ||
30 | 1 | Ciechocin | W | golubsko-dobrzyński |
2 | Golub-Dobrzyń | M | ||
3 | Golub-Dobrzyń | W | ||
4 | Kowalewo Pomorskie | M-W | ||
5 | Radomin | W | ||
6 | Zbójno | W | ||
31 | 1 | Bytoń | W | radziejowski |
2 | Dobre | W | ||
3 | Osięciny | W | ||
4 | Piotrków Kujawski | M-W | ||
5 | Radziejów | M | ||
6 | Radziejów | W | ||
7 | Topólka | W | ||
32 | 1 | Bukowiec | W | świecki |
2 | Dragacz | W | ||
3 | Drzycim | W | ||
4 | Jeżewo | W | ||
5 | Lniano | W | ||
6 | Nowe | M-W | ||
7 | Osie | W | ||
8 | Pruszcz | W | ||
9 | Świecie | M-W | ||
10 | Świekatowo | W | ||
11 | Warlubie | W | ||
33 | 1 | Barcin | M-W | żniński |
2 | Gąsawa | W | ||
3 | Janowiec Wielkopolski | M-W | ||
4 | Łabiszyn | M-W | ||
5 | Rogowo | W | ||
6 | Żnin | M-W | ||
34 | 1 | Grudziądz | W | grudziądzki |
2 | Gruta | W | ||
3 | Łasin | M-W | ||
4 | Radzyń Chełmiński | M-W | ||
5 | Rogóźno | W | ||
6 | Świecie nad Osą | W | ||
7 | M. Grudziądz | M | Grudziądz | |
35 | 1 | Dąbrowa Biskupia | W | inowrocławski |
2 | Gniewkowo | M-W | ||
3 | Inowrocław | M | ||
4 | Inowrocław | W | ||
5 | Janikowo | M-W | ||
6 | Kruszwica | M-W | ||
7 | Pakość | M-W | ||
8 | Rojewo | W | ||
9 | Złotniki Kujawskie | W | ||
36 | 1 | Brzuze | W | rypiński |
2 | Rogowo | W | ||
3 | Rypin | M | ||
4 | Rypin | W | ||
5 | Skrwilno | W | ||
6 | Wąpielsk | W | ||
37 | 1 | Aleksandrów Kujawski | M | aleksandrowski |
2 | Aleksandrów Kujawski | W | ||
3 | Bądkowo | W | ||
4 | Ciechocinek | M | ||
5 | Koneck | W | ||
6 | Nieszawa | M | ||
7 | Raciążek | W | ||
8 | Waganiec | W | ||
9 | Zakrzewo | W | ||
38 | 1 | Kamień Krajeński | M-W | sępoleński |
2 | Sępólno Krajeńskie | M-W | ||
3 | Sośno | W | ||
4 | Więcbork | M-W | ||
39 | 1 | Dębowa Łąka | W | wąbrzeski |
2 | Książki | W | ||
3 | Płużnica | W | ||
4 | Wąbrzeźno | M | ||
5 | Wąbrzeźno | W | ||
40 | 1 | Chełmno | M | chełmiński |
2 | Chełmno | W | ||
3 | Kijewo Królewskie | W | ||
4 | Lisewo | W | ||
5 | Papowo Biskupie | W | ||
6 | Stolno | W | ||
7 | Unisław | W | ||
41 | 1 | Bobrowniki | W | lipnowski |
2 | Chrostkowo | W | ||
3 | Dobrzyń nad Wisłą | M-W | ||
4 | Kikół | W | ||
5 | Lipno | M | ||
6 | Lipno | W | ||
7 | Skępe | M-W | ||
8 | Tłuchowo | W | ||
9 | Wielgie | W | ||
42 | 1 | Kcynia | M-W | nakielski |
2 | Mrocza | M-W | ||
3 | Nakło nad Notecią | M-W | ||
4 | Sadki | W | ||
5 | Szubin | M-W | ||
43 | 1 | Bartniczka | W | brodnicki |
2 | Bobrowo | W | ||
3 | Brodnica | M | ||
4 | Brodnica | W | ||
5 | Brzozie | W | ||
6 | Górzno | M-W | ||
7 | Jabłonowo Pomorskie | M-W | ||
8 | Osiek | W | ||
9 | Świedziebnia | W | ||
10 | Zbiczno | W | ||
44 | 1 | Białe Błota | W | bydgoski |
2 | Dąbrowa Chełmińska | W | ||
3 | Dobrcz | W | ||
4 | Koronowo | M-W | ||
5 | Nowa Wieś Wielka | W | ||
6 | Osielsko | W | ||
7 | Sicienko | W | ||
8 | Solec Kujawski | M-W | ||
9 | M. Bydgoszcz | M | Bydgoszcz | |
45 | 1 | Baruchowo | W | włocławski |
2 | Boniewo | W | ||
3 | Brześć Kujawski | M-W | ||
4 | Choceń | W | ||
5 | Chodecz | M-W | ||
6 | Fabianki | W | ||
7 | Izbica Kujawska | M-W | ||
8 | Kowal | M | ||
9 | Kowal | W | ||
10 | Lubanie | W | ||
11 | Lubień Kujawski | M-W | ||
12 | Lubraniec | M-W | ||
13 | Włocławek | W | ||
14 | M. Włocławek | M | Włocławek |
Województwo: lubelskie
Nr obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nr porządkowy gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nazwa gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Rodzaj gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nazwa powiatu lub miasta na prawach powiatu wchodzącego w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
46 | 1 | Dołhobyczów | W | hrubieszowski |
2 | Horodło | W | ||
3 | Hrubieszów | M | ||
4 | Hrubieszów | W | ||
5 | Mircze | W | ||
6 | Trzeszczany | W | ||
7 | Uchanie | W | ||
8 | Werbkowice | W | ||
47 | 1 | Adamów | W | łukowski |
2 | Krzywda | W | ||
3 | Łuków | M | ||
4 | Łuków | W | ||
5 | Serokomla | W | ||
6 | Stanin | W | ||
7 | Stoczek Łukowski | M | ||
8 | Stoczek Łukowski | W | ||
9 | Trzebieszów | W | ||
10 | Wojcieszków | W | ||
11 | Wola Mysłowska | W | ||
48 | 1 | Mełgiew | W | świdnicki |
2 | Piaski | M-W | ||
3 | Rybczewice | W | ||
4 | Świdnik | M | ||
5 | Trawniki | W | ||
49 | 1 | Fajsławice | W | krasnystawski |
2 | Gorzków | W | ||
3 | Izbica | W | ||
4 | Krasnystaw | M | ||
5 | Krasnystaw | W | ||
6 | Kraśniczyn | W | ||
7 | Łopiennik Górny | W | ||
8 | Rejowiec | W | ||
9 | Rudnik | W | ||
10 | Siennica Różana | W | ||
11 | Żółkiewka | W | ||
50 | 1 | Baranów | W | puławski |
2 | Janowiec | W | ||
3 | Kazimierz Dolny | M-W | ||
4 | Końskowola | W | ||
5 | Kurów | W | ||
6 | Markuszów | W | ||
7 | Nałęczów | M-W | ||
8 | Puławy | M | ||
9 | Puławy | W | ||
10 | Wąwolnica | W | ||
11 | Żyrzyn | W | ||
51 | 1 | Bełżec | W | tomaszowski |
2 | Jarczów | W | ||
3 | Krynice | W | ||
4 | Lubycza Królewska | W | ||
5 | Łaszczów | W | ||
6 | Rachanie | W | ||
7 | Susiec | W | ||
8 | Tarnawatka | W | ||
9 | Telatyn | W | ||
10 | Tomaszów Lubelski | M | ||
11 | Tomaszów Lubelski | W | ||
12 | Tyszowce | M-W | ||
13 | Ulhówek | W | ||
52 | 1 | Hanna | W | włodawski |
2 | Hańsk | W | ||
3 | Stary Brus | W | ||
4 | Urszulin | W | ||
5 | Włodawa | M | ||
6 | Włodawa | W | ||
7 | Wola Uhruska | W | ||
8 | Wyryki | W | ||
53 | 1 | Aleksandrów | W | biłgorajski |
2 | Biłgoraj | M | ||
3 | Biłgoraj | W | ||
4 | Biszcza | W | ||
5 | Frampol | M-W | ||
6 | Goraj | W | ||
7 | Józefów | M-W | ||
8 | Księżpol | W | ||
9 | Łukowa | W | ||
10 | Obsza | W | ||
11 | Potok Górny | W | ||
12 | Tarnogród | M-W | ||
13 | Tereszpol | W | ||
14 | Turobin | W | ||
54 | 1 | Białopole | W | chełmski |
2 | Chełm | W | ||
3 | Dorohusk | W | ||
4 | Dubienka | W | ||
5 | Kamień | W | ||
6 | Leśniowice | W | ||
7 | Rejowiec Fabryczny | M | ||
8 | Rejowiec Fabryczny | W | ||
9 | Ruda-Huta | W | ||
10 | Sawin | W | ||
11 | Siedliszcze | W | ||
12 | Wierzbica | W | ||
13 | Wojsławice | W | ||
14 | Żmudź | W | ||
15 | M. Chełm | M | Chełm | |
55 | 1 | Borki | W | radzyński |
2 | Czemierniki | W | ||
3 | Kąkolewnica Wschodnia | W | ||
4 | Komarówka Podlaska | W | ||
5 | Radzyń Podlaski | M | ||
6 | Radzyń Podlaski | W | ||
7 | Ulan-Majorat | W | ||
8 | Wohyń | W | ||
56 | 1 | Annopol | M-W | kraśnicki |
2 | Dzierzkowice | W | ||
3 | Gościeradów | W | ||
4 | Kraśnik | M | ||
5 | Kraśnik | W | ||
6 | Szastarka | W | ||
7 | Trzydnik Duży | W | ||
8 | Urzędów | W | ||
9 | Wilkołaz | W | ||
10 | Zakrzówek | W | ||
57 | 1 | Abramów | W | lubartowski |
2 | Firlej | W | ||
3 | Jeziorzany | W | ||
4 | Kamionka | W | ||
5 | Kock | M-W | ||
6 | Lubartów | M | ||
7 | Lubartów | W | ||
8 | Michów | W | ||
9 | Niedźwiada | W | ||
10 | Ostrów Lubelski | M-W | ||
11 | Ostrówek | W | ||
12 | Serniki | W | ||
13 | Uścimów | W | ||
58 | 1 | Adamów | W | zamojski |
2 | Grabowiec | W | ||
3 | Komarów-Osada | W | ||
4 | Krasnobród | M-W | ||
5 | Łabunie | W | ||
6 | Miączyn | W | ||
7 | Nielisz | W | ||
8 | Radecznica | W | ||
9 | Sitno | W | ||
10 | Skierbieszów | W | ||
11 | Stary Zamość | W | ||
12 | Sułów | W | ||
13 | Szczebrzeszyn | M-W | ||
14 | Zamość | W | ||
15 | Zwierzyniec | M-W | ||
16 | M. Zamość | M | Zamość | |
59 | 1 | Biała Podlaska | W | bialski |
2 | Drelów | W | ||
3 | Janów Podlaski | W | ||
4 | Kodeń | W | ||
5 | Konstantynów | W | ||
6 | Leśna Podlaska | W | ||
7 | Łomazy | W | ||
8 | Międzyrzec Podlaski | M | ||
9 | Międzyrzec Podlaski | W | ||
10 | Piszczac | W | ||
11 | Rokitno | W | ||
12 | Rossosz | W | ||
13 | Sławatycze | W | ||
14 | Sosnówka | W | ||
15 | Terespol | M | ||
16 | Terespol | W | ||
17 | Tuczna | W | ||
18 | Wisznice | W | ||
19 | Zalesie | W | ||
20 | M. Biała Podlaska | M | Biała Podlaska | |
60 | 1 | Batorz | W | janowski |
2 | Chrzanów | W | ||
3 | Dzwola | W | ||
4 | Godziszów | W | ||
5 | Janów Lubelski | M-W | ||
6 | Modliborzyce | W | ||
7 | Potok Wielki | W | ||
61 | 1 | Cyców | W | łęczyński |
2 | Ludwin | W | ||
3 | Łęczna | M-W | ||
4 | Milejów | W | ||
5 | Puchaczów | W | ||
6 | Spiczyn | W | ||
62 | 1 | Chodel | W | opolski |
2 | Józefów nad Wisłą | W | ||
3 | Karczmiska | W | ||
4 | Łaziska | W | ||
5 | Opole Lubelskie | M-W | ||
6 | Poniatowa | M-W | ||
7 | Wilków | W | ||
63 | 1 | Dęblin | M | rycki |
2 | Kłoczew | W | ||
3 | Nowodwór | W | ||
4 | Ryki | M-W | ||
5 | Stężyca | W | ||
6 | Ułęż | W | ||
64 | 1 | Bełżyce | M-W | lubelski |
2 | Borzechów | W | ||
3 | Bychawa | M-W | ||
4 | Garbów | W | ||
5 | Głusk | W | ||
6 | Jabłonna | W | ||
7 | Jastków | W | ||
8 | Konopnica | W | ||
9 | Krzczonów | W | ||
10 | Niedrzwica Duża | W | ||
11 | Niemce | W | ||
12 | Strzyżewice | W | ||
13 | Wojciechów | W | ||
14 | Wólka | W | ||
15 | Wysokie | W | ||
16 | Zakrzew | W | ||
17 | M. Lublin | M | Lublin | |
65 | 1 | Dębowa Kłoda | W | parczewski |
2 | Jabłoń | W | ||
3 | Milanów | W | ||
4 | Parczew | M-W | ||
5 | Podedwórze | W | ||
6 | Siemień | W | ||
7 | Sosnowica | W |
Województwo: lubuskie
Nr obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nr porządkowy gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nazwa gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Rodzaj gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nazwa powiatu lub miasta na prawach powiatu wchodzącego w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
66 | 1 | Krzeszyce | W | sulęciński |
2 | Lubniewice | M-W | ||
3 | Słońsk | W | ||
4 | Sulęcin | M-W | ||
5 | Torzym | M-W | ||
67 | 1 | Brzeźnica | W | żagański |
2 | Gozdnica | M | ||
3 | Iłowa | M-W | ||
4 | Małomice | M-W | ||
5 | Niegosławice | W | ||
6 | Szprotawa | M-W | ||
7 | Wymiarki | W | ||
8 | Żagań | M | ||
9 | Żagań | W | ||
68 | 1 | Cybinka | M-W | słubicki |
2 | Górzyca | W | ||
3 | Ośno Lubuskie | M-W | ||
4 | Rzepin | M-W | ||
5 | Słubice | M-W | ||
69 | 1 | Babimost | M-W | zielonogórski |
2 | Bojadła | W | ||
3 | Czerwieńsk | M-W | ||
4 | Kargowa | M-W | ||
5 | Nowogród Bobrzański | M-W | ||
6 | Sulechów | M-W | ||
7 | Świdnica | W | ||
8 | Trzebiechów | W | ||
9 | Zabór | W | ||
10 | Zielona Góra | W | ||
11 | M. Zielona Góra | M | Zielona Góra | |
70 | 1 | Bogdaniec | W | gorzowski |
2 | Deszczno | W | ||
3 | Kłodawa | W | ||
4 | Kostrzyn nad Odrą | M | ||
5 | Lubiszyn | W | ||
6 | Santok | W | ||
7 | Witnica | M-W | ||
8 | M. Gorzów Wielkopolski | M | Gorzów Wielkopolski | |
71 | 1 | Bobrowice | W | krośnieński |
2 | Bytnica | W | ||
3 | Dąbie | W | ||
4 | Gubin | M | ||
5 | Gubin | W | ||
6 | Krosno Odrzańskie | M-W | ||
7 | Maszewo | W | ||
72 | 1 | Bledzew | W | międzyrzecki |
2 | Międzyrzecz | M-W | ||
3 | Przytoczna | W | ||
4 | Pszczew | W | ||
5 | Skwierzyna | M-W | ||
6 | Trzciel | M-W | ||
73 | 1 | Bytom Odrzański | M-W | nowosolski |
2 | Kolsko | W | ||
3 | Kożuchów | M-W | ||
4 | Nowa Sól | M | ||
5 | Nowa Sól | W | ||
6 | Nowe Miasteczko | M-W | ||
7 | Otyń | W | ||
8 | Siedlisko | W | ||
74 | 1 | Dobiegniew | M-W | strzelecko-drezdenecki |
2 | Drezdenko | M-W | ||
3 | Stare Kurowo | W | ||
4 | Strzelce Krajeńskie | M-W | ||
5 | Zwierzyn | W | ||
75 | 1 | Lubrza | W | świebodziński |
2 | Łagów | W | ||
3 | Skąpe | W | ||
4 | Szczaniec | W | ||
5 | Świebodzin | M-W | ||
6 | Zbąszynek | M-W | ||
76 | 1 | Sława | M-W | wschowski |
2 | Szlichtyngowa | M-W | ||
3 | Wschowa | M-W | ||
77 | 1 | Brody | W | żarski |
2 | Jasień | M-W | ||
3 | Lipinki Łużyckie | W | ||
4 | Lubsko | M-W | ||
5 | Łęknica | M | ||
6 | Przewóz | W | ||
7 | Trzebiel | W | ||
8 | Tuplice | W | ||
9 | Żary | M | ||
10 | Żary | W |
Województwo: łódzkie
Nr obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nr porządkowy gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nazwa gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Rodzaj gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nazwa powiatu lub miasta na prawach powiatu wchodzącego w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
78 | 1 | Bielawy | W | łowicki |
2 | Chąśno | W | ||
3 | Domaniewice | W | ||
4 | Kiernozia | W | ||
5 | Kocierzew Południowy | W | ||
6 | Łowicz | M | ||
7 | Łowicz | W | ||
8 | Łyszkowice | W | ||
9 | Nieborów | W | ||
10 | Zduny | W | ||
79 | 1 | Aleksandrów | W | piotrkowski |
2 | Czarnocin | W | ||
3 | Gorzkowice | W | ||
4 | Grabica | W | ||
5 | Łęki Szlacheckie | W | ||
6 | Moszczenica | W | ||
7 | Ręczno | W | ||
8 | Rozprza | W | ||
9 | Sulejów | M-W | ||
10 | Wola Krzysztoporska | W | ||
11 | Wolbórz | W | ||
12 | M. Piotrków Trybunalski | M | Piotrków Trybunalski | |
80 | 1 | Dalików | W | poddębicki |
2 | Pęczniew | W | ||
3 | Poddębice | M-W | ||
4 | Uniejów | M-W | ||
5 | Wartkowice | W | ||
6 | Zadzim | W | ||
81 | 1 | Biała Rawska | M-W | rawski |
2 | Cielądz | W | ||
3 | Rawa Mazowiecka | M | ||
4 | Rawa Mazowiecka | W | ||
5 | Regnów | W | ||
6 | Sadkowice | W | ||
82 | 1 | Bełchatów | M | bełchatowski |
2 | Bełchatów | W | ||
3 | Drużbice | W | ||
4 | Kleszczów | W | ||
5 | Kluki | W | ||
6 | Rusiec | W | ||
7 | Szczerców | W | ||
8 | Zelów | M-W | ||
83 | 1 | Aleksandrów Łódzki | M-W | zgierski |
2 | Głowno | M | ||
3 | Głowno | W | ||
4 | Ozorków | M | ||
5 | Ozorków | W | ||
6 | Parzęczew | W | ||
7 | Stryków | M-W | ||
8 | Zgierz | M | ||
9 | Zgierz | W | ||
84 | 1 | Brzeziny | M | brzeziński |
2 | Brzeziny | W | ||
3 | Dmosin | W | ||
4 | Jeżów | W | ||
5 | Rogów | W | ||
85 | 1 | Bedlno | W | kutnowski |
2 | Dąbrowice | W | ||
3 | Krośniewice | M-W | ||
4 | Krzyżanów | W | ||
5 | Kutno | M | ||
6 | Kutno | W | ||
7 | Łanięta | W | ||
8 | Nowe Ostrowy | W | ||
9 | Oporów | W | ||
10 | Strzelce | W | ||
11 | Żychlin | M-W | ||
86 | 1 | Buczek | W | łaski |
2 | Łask | M-W | ||
3 | Sędziejowice | W | ||
4 | Widawa | W | ||
5 | Wodzierady | W | ||
87 | 1 | Białaczów | W | opoczyński |
2 | Drzewica | M-W | ||
3 | Mniszków | W | ||
4 | Opoczno | M-W | ||
5 | Paradyż | W | ||
6 | Poświętne | W | ||
7 | Sławno | W | ||
8 | Żarnów | W | ||
88 | 1 | Działoszyn | M-W | pajęczański |
2 | Kiełczygłów | W | ||
3 | Nowa Brzeźnica | W | ||
4 | Pajęczno | M-W | ||
5 | Rząśnia | W | ||
6 | Siemkowice | W | ||
7 | Strzelce Wielkie | W | ||
8 | Sulmierzyce | W | ||
89 | 1 | Bolimów | W | skierniewicki |
2 | Głuchów | W | ||
3 | Godzianów | W | ||
4 | Kowiesy | W | ||
5 | Lipce Reymontowskie | W | ||
6 | Maków | W | ||
7 | Nowy Kawęczyn | W | ||
8 | Skierniewice | W | ||
9 | Słupia | W | ||
10 | M. Skierniewice | M | Skierniewice | |
90 | 1 | Bolesławiec | W | wieruszowski |
2 | Czastary | W | ||
3 | Galewice | W | ||
4 | Lututów | W | ||
5 | Łubnice | W | ||
6 | Sokolniki | W | ||
7 | Wieruszów | M-W | ||
91 | 1 | Szadek | M-W | zduńskowolski |
2 | Zapolice | W | ||
3 | Zduńska Wola | M | ||
4 | Zduńska Wola | W | ||
92 | 1 | Andrespol | W | łódzki-wschodni |
2 | Brójce | W | ||
3 | Koluszki | M-W | ||
4 | Nowosolna | W | ||
5 | Rzgów | W | ||
6 | Tuszyn | M-W | ||
7 | M. Łódź | M | Łódź | |
93 | 1 | Błaszki | M-W | sieradzki |
2 | Brąszewice | W | ||
3 | Brzeźnio | W | ||
4 | Burzenin | W | ||
5 | Goszczanów | W | ||
6 | Klonowa | W | ||
7 | Sieradz | M | ||
8 | Sieradz | W | ||
9 | Warta | M-W | ||
10 | Wróblew | W | ||
11 | Złoczew | M-W | ||
94 | 1 | Daszyna | W | łęczycki |
2 | Góra Świętej Małgorzaty | W | ||
3 | Grabów | W | ||
4 | Łęczyca | M | ||
5 | Łęczyca | W | ||
6 | Piątek | W | ||
7 | Świnice Warckie | W | ||
8 | Witonia | W | ||
95 | 1 | Dłutów | W | pabianicki |
2 | Dobroń | W | ||
3 | Konstantynów Łódzki | M | ||
4 | Ksawerów | W | ||
5 | Lutomiersk | W | ||
6 | Pabianice | M | ||
7 | Pabianice | W | ||
96 | 1 | Dobryszyce | W | radomszczański |
2 | Gidle | W | ||
3 | Gomunice | W | ||
4 | Kamieńsk | M-W | ||
5 | Kobiele Wielkie | W | ||
6 | Kodrąb | W | ||
7 | Lgota Wielka | W | ||
8 | Ładzice | W | ||
9 | Masłowice | W | ||
10 | Przedbórz | M-W | ||
11 | Radomsko | M | ||
12 | Radomsko | W | ||
13 | Wielgomłyny | W | ||
14 | Żytno | W | ||
97 | 1 | Będków | W | tomaszowski |
2 | Budziszewice | W | ||
3 | Czerniewice | W | ||
4 | Inowłódz | W | ||
5 | Lubochnia | W | ||
6 | Rokiciny | W | ||
7 | Rzeczyca | W | ||
8 | Tomaszów Mazowiecki | M | ||
9 | Tomaszów Mazowiecki | W | ||
10 | Ujazd | W | ||
11 | Żelechlinek | W | ||
98 | 1 | Biała | W | wieluński |
2 | Czarnożyły | W | ||
3 | Konopnica | W | ||
4 | Mokrsko | W | ||
5 | Osjaków | W | ||
6 | Ostrówek | W | ||
7 | Pątnów | W | ||
8 | Skomlin | W | ||
9 | Wieluń | M-W | ||
10 | Wierzchlas | W |
Województwo: małopolskie
Nr obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nr porządkowy gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nazwa gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Rodzaj gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nazwa powiatu lub miasta na prawach powiatu wchodzącego w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
99 | 1 | Borzęcin | W | brzeski |
2 | Brzesko | M-W | ||
3 | Czchów | M-W | ||
4 | Dębno | W | ||
5 | Gnojnik | W | ||
6 | Iwkowa | W | ||
7 | Szczurowa | W | ||
100 | 1 | Bochnia | M | bocheński |
2 | Bochnia | W | ||
3 | Drwinia | W | ||
4 | Lipnica Murowana | W | ||
5 | Łapanów | W | ||
6 | Nowy Wiśnicz | M-W | ||
7 | Rzezawa | W | ||
8 | Trzciana | W | ||
9 | Żegocina | W | ||
101 | 1 | Alwernia | M-W | chrzanowski |
2 | Babice | W | ||
3 | Chrzanów | M-W | ||
4 | Libiąż | M-W | ||
5 | Trzebinia | M-W | ||
102 | 1 | Bolesław | W | dąbrowski |
2 | Dąbrowa Tarnowska | M-W | ||
3 | Gręboszów | W | ||
4 | Mędrzechów | W | ||
5 | Olesno | W | ||
6 | Radgoszcz | W | ||
7 | Szczucin | M-W | ||
103 | 1 | Charsznica | W | miechowski |
2 | Gołcza | W | ||
3 | Kozłów | W | ||
4 | Książ Wielki | W | ||
5 | Miechów | M-W | ||
6 | Racławice | W | ||
7 | Słaboszów | W | ||
104 | 1 | Budzów | W | suski |
2 | Bystra-Sidzina | W | ||
3 | Jordanów | M | ||
4 | Jordanów | W | ||
5 | Maków Podhalański | M-W | ||
6 | Stryszawa | W | ||
7 | Sucha Beskidzka | M | ||
8 | Zawoja | W | ||
9 | Zembrzyce | W | ||
105 | 1 | Czernichów | W | krakowski |
2 | Igołomia-Wawrzeńczyce | W | ||
3 | Iwanowice | W | ||
4 | Jerzmanowice-Przeginia | W | ||
5 | Kocmyrzów-Luborzyca | W | ||
6 | Krzeszowice | M-W | ||
7 | Liszki | W | ||
8 | Michałowice | W | ||
9 | Mogilany | W | ||
10 | Skała | M-W | ||
11 | Skawina | M-W | ||
12 | Słomniki | M-W | ||
13 | Sułoszowa | W | ||
14 | Świątniki Górne | M-W | ||
15 | Wielka Wieś | W | ||
16 | Zabierzów | W | ||
17 | Zielonki | W | ||
18 | M. Kraków | M | Kraków | |
106 | 1 | Biały Dunajec | W | tatrzański |
2 | Bukowina Tatrzańska | W | ||
3 | Kościelisko | W | ||
4 | Poronin | W | ||
5 | Zakopane | M | ||
107 | 1 | Dobczyce | M-W | myślenicki |
2 | Lubień | W | ||
3 | Myślenice | M-W | ||
4 | Pcim | W | ||
5 | Raciechowice | W | ||
6 | Siepraw | W | ||
7 | Sułkowice | M-W | ||
8 | Tokarnia | W | ||
9 | Wiśniowa | W | ||
108 | 1 | Chełmiec | W | nowosądecki |
2 | Gródek nad Dunajcem | W | ||
3 | Grybów | M | ||
4 | Grybów | W | ||
5 | Kamionka Wielka | W | ||
6 | Korzenna | W | ||
7 | Krynica-Zdrój | M-W | ||
8 | Łabowa | W | ||
9 | Łącko | W | ||
10 | Łososina Dolna | W | ||
11 | Muszyna | M-W | ||
12 | Nawojowa | W | ||
13 | Piwniczna-Zdrój | M-W | ||
14 | Podegrodzie | W | ||
15 | Rytro | W | ||
16 | Stary Sącz | M-W | ||
17 | M. Nowy Sącz | M | Nowy Sącz | |
109 | 1 | Bolesław | W | olkuski |
2 | Bukowno | M | ||
3 | Klucze | W | ||
4 | Olkusz | M-W | ||
5 | Trzyciąż | W | ||
6 | Wolbrom | M-W | ||
110 | 1 | Brzeszcze | M-W | oświęcimski |
2 | Chełmek | M-W | ||
3 | Kęty | M-W | ||
4 | Osiek | W | ||
5 | Oświęcim | M | ||
6 | Oświęcim | W | ||
7 | Polanka Wielka | W | ||
8 | Przeciszów | W | ||
9 | Zator | M-W | ||
111 | 1 | Czarny Dunajec | W | nowotarski |
2 | Czorsztyn | W | ||
3 | Jabłonka | W | ||
4 | Krościenko nad Dunajcem | W | ||
5 | Lipnica Wielka | W | ||
6 | Łapsze Niżne | W | ||
7 | Nowy Targ | M | ||
8 | Nowy Targ | W | ||
9 | Ochotnica Dolna | W | ||
10 | Raba Wyżna | W | ||
11 | Rabka-Zdrój | M-W | ||
12 | Spytkowice | W | ||
13 | Szaflary | W | ||
14 | Szczawnica | M-W | ||
112 | 1 | Ciężkowice | M-W | tarnowski |
2 | Gromnik | W | ||
3 | Lisia Góra | W | ||
4 | Pleśna | W | ||
5 | Radłów | W | ||
6 | Ryglice | M-W | ||
7 | Rzepiennik Strzyżewski | W | ||
8 | Skrzyszów | W | ||
9 | Szerzyny | W | ||
10 | Tarnów | W | ||
11 | Tuchów | M-W | ||
12 | Wierzchosławice | W | ||
13 | Wietrzychowice | W | ||
14 | Wojnicz | M-W | ||
15 | Zakliczyn | M-W | ||
16 | Żabno | M-W | ||
17 | M. Tarnów | M | Tarnów | |
113 | 1 | Biskupice | W | wielicki |
2 | Gdów | W | ||
3 | Kłaj | W | ||
4 | Niepołomice | M-W | ||
5 | Wieliczka | M-W | ||
114 | 1 | Biecz | M-W | gorlicki |
2 | Bobowa | M-W | ||
3 | Gorlice | M | ||
4 | Gorlice | W | ||
5 | Lipinki | W | ||
6 | Łużna | W | ||
7 | Moszczenica | W | ||
8 | Ropa | W | ||
9 | Sękowa | W | ||
10 | Uście Gorlickie | W | ||
115 | 1 | Dobra | W | limanowski |
2 | Jodłownik | W | ||
3 | Kamienica | W | ||
4 | Laskowa | W | ||
5 | Limanowa | M | ||
6 | Limanowa | W | ||
7 | Łukowica | W | ||
8 | Mszana Dolna | M | ||
9 | Mszana Dolna | W | ||
10 | Niedźwiedź | W | ||
11 | Słopnice | W | ||
12 | Tymbark | W | ||
116 | 1 | Koniusza | W | proszowicki |
2 | Koszyce | W | ||
3 | Nowe Brzesko | W | ||
4 | Pałecznica | W | ||
5 | Proszowice | M-W | ||
6 | Radziemice | W | ||
117 | 1 | Andrychów | M-W | wadowicki |
2 | Brzeźnica | W | ||
3 | Kalwaria Zebrzydowska | M-W | ||
4 | Lanckorona | W | ||
5 | Mucharz | W | ||
6 | Spytkowice | W | ||
7 | Stryszów | W | ||
8 | Tomice | W | ||
9 | Wadowice | M-W | ||
10 | Wieprz | W |
Województwo: mazowieckie
Nr obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Gminy wchodzące w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nazwa gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Rodzaj gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nazwa powiatu lub miasta na prawach powiatu wchodzącego w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
118 | 1 | Czosnów | W | nowodworski |
2 | Leoncin | W | ||
3 | Nasielsk | M-W | ||
4 | Nowy Dwór Mazowiecki | M | ||
5 | Pomiechówek | W | ||
6 | Zakroczym | M-W | ||
119 | 1 | Baranowo | W | ostrołęcki |
2 | Czarnia | W | ||
3 | Czerwin | W | ||
4 | Goworowo | W | ||
5 | Kadzidło | W | ||
6 | Lelis | W | ||
7 | Łyse | W | ||
8 | Myszyniec | M-W | ||
9 | Olszewo-Borki | W | ||
10 | Rzekuń | W | ||
11 | Troszyn | W | ||
12 | M. Ostrołęka | M | ||
120 | 1 | Góra Kalwaria | M-W | piaseczyński |
2 | Konstancin-Jeziorna | M-W | ||
3 | Lesznowola | W | ||
4 | Piaseczno | M-W | ||
5 | Prażmów | W | ||
6 | Tarczyn | M-W | ||
121 | 1 | Gozdowo | W | sierpecki |
2 | Mochowo | W | ||
3 | Rościszewo | W | ||
4 | Sierpc | M | ||
5 | Sierpc | W | ||
6 | Szczutowo | W | ||
7 | Zawidz | W | ||
122 | 1 | Bielany | W | sokołowski |
2 | Ceranów | W | ||
3 | Jabłonna Lacka | W | ||
4 | Kosów Lacki | M-W | ||
5 | Repki | W | ||
6 | Sabnie | W | ||
7 | Sokołów Podlaski | M | ||
8 | Sokołów Podlaski | W | ||
9 | Sterdyń | W | ||
123 | 1 | Chlewiska | W | szydłowiecki |
2 | Jastrząb | W | ||
3 | Mirów | W | ||
4 | Orońsko | W | ||
5 | Szydłowiec | M-W | ||
124 | 1 | Kazanów | W | zwoleński |
2 | Policzna | W | ||
3 | Przyłęk | W | ||
4 | Tczów | W | ||
5 | Zwoleń | M-W | ||
125 | 1 | Białobrzegi | M-W | białobrzeski |
2 | Promna | W | ||
3 | Radzanów | W | ||
4 | Stara Błotnica | W | ||
5 | Stromiec | W | ||
6 | Wyśmierzyce | M-W | ||
126 | 1 | Baranów | W | grodziski |
2 | Grodzisk Mazowiecki | M-W | ||
3 | Jaktorów | W | ||
4 | Milanówek | M | ||
5 | Podkowa Leśna | M | ||
6 | Żabia Wola | W | ||
127 | 1 | Jabłonna | W | legionowski |
2 | Legionowo | M | ||
3 | Nieporęt | W | ||
4 | Serock | M-W | ||
5 | Wieliszew | W | ||
128 | 1 | Huszlew | W | łosicki |
2 | Łosice | M-W | ||
3 | Olszanka | W | ||
4 | Platerów | W | ||
5 | Sarnaki | W | ||
6 | Stara Kornica | W | ||
129 | 1 | Andrzejewo | W | ostrowski |
2 | Boguty-Pianki | W | ||
3 | Brok | M-W | ||
4 | Małkinia Górna | W | ||
5 | Nur | W | ||
6 | Ostrów Mazowiecka | M | ||
7 | Ostrów Mazowiecka | W | ||
8 | Stary Lubotyń | W | ||
9 | Szulborze Wielkie | W | ||
10 | Wąsewo | W | ||
11 | Zaręby Kościelne | W | ||
130 | 1 | Celestynów | W | otwocki |
2 | Józefów | M | ||
3 | Karczew | M-W | ||
4 | Kołbiel | W | ||
5 | Osieck | W | ||
6 | Otwock | M | ||
7 | Sobienie-Jeziory | W | ||
8 | Wiązowna | W | ||
131 | 1 | Bielsk | W | płocki |
2 | Bodzanów | W | ||
3 | Brudzeń Duży | W | ||
4 | Bulkowo | W | ||
5 | Drobin | M-W | ||
6 | Gąbin | M-W | ||
7 | Łąck | W | ||
8 | Mała Wieś | W | ||
9 | Nowy Duninów | W | ||
10 | Radzanowo | W | ||
11 | Słubice | W | ||
12 | Słupno | W | ||
13 | Stara Biała | W | ||
14 | Staroźreby | W | ||
15 | Wyszogród | M-W | ||
16 | M. Płock | M | Płock | |
132 | 1 | Chorzele | M-W | przasnyski |
2 | Czernice Borowe | W | ||
3 | Jednorożec | W | ||
4 | Krasne | W | ||
5 | Krzynowłoga Mała | W | ||
6 | Przasnysz | M | ||
7 | Przasnysz | W | ||
133 | 1 | Ciechanów | M | ciechanowski |
2 | Ciechanów | W | ||
3 | Glinojeck | M-W | ||
4 | Gołymin-Ośrodek | W | ||
5 | Grudusk | W | ||
6 | Ojrzeń | W | ||
7 | Opinogóra Górna | W | ||
8 | Regimin | W | ||
9 | Sońsk | W | ||
134 | 1 | Borowie | W | garwoliński |
2 | Garwolin | M | ||
3 | Garwolin | W | ||
4 | Górzno | W | ||
5 | Łaskarzew | M | ||
6 | Łaskarzew | W | ||
7 | Maciejowice | W | ||
8 | Miastków Kościelny | W | ||
9 | Parysów | W | ||
10 | Pilawa | M-W | ||
11 | Sobolew | W | ||
12 | Trojanów | W | ||
13 | Wilga | W | ||
14 | Żelechów | M-W | ||
135 | 1 | Chotcza | W | lipski |
2 | Ciepielów | W | ||
3 | Lipsko | M-W | ||
4 | Rzeczniów | W | ||
5 | Sienno | W | ||
6 | Solec nad Wisłą | W | ||
136 | 1 | Błonie | M-W | warszawski zachodni |
2 | Izabelin | W | ||
3 | Kampinos | W | ||
4 | Leszno | W | ||
5 | Łomianki | M-W | ||
6 | Ożarów Mazowiecki | M-W | ||
7 | Stare Babice | W | ||
137 | 1 | Grębków | W | węgrowski |
2 | Korytnica | W | ||
3 | Liw | W | ||
4 | Łochów | M-W | ||
5 | Miedzna | W | ||
6 | Sadowne | W | ||
7 | Stoczek | W | ||
8 | Węgrów | M | ||
9 | Wierzbno | W | ||
138 | 1 | Gostynin | M | gostyniński |
2 | Gostynin | W | ||
3 | Pacyna | W | ||
4 | Sanniki | W | ||
5 | Szczawin Kościelny | W | ||
139 | 1 | Garbatka-Letnisko | W | kozienicki |
2 | Głowaczów | W | ||
3 | Gniewoszów | W | ||
4 | Grabów nad Pilicą | W | ||
5 | Kozienice | M-W | ||
6 | Magnuszew | W | ||
7 | Sieciechów | W | ||
140 | 1 | Czerwonka | W | makowski |
2 | Karniewo | W | ||
3 | Krasnosielc | W | ||
4 | Maków Mazowiecki | M | ||
5 | Młynarze | W | ||
6 | Płoniawy-Bramura | W | ||
7 | Różan | M-W | ||
8 | Rzewnie | W | ||
9 | Sypniewo | W | ||
10 | Szelków | W | ||
141 | 1 | Brwinów | M-W | pruszkowski |
2 | Michałowice | W | ||
3 | Nadarzyn | W | ||
4 | Piastów | M | ||
5 | Pruszków | M | ||
6 | Raszyn | W | ||
142 | 1 | Borkowice | W | przysuski |
2 | Gielniów | W | ||
3 | Klwów | W | ||
4 | Odrzywół | W | ||
5 | Potworów | W | ||
6 | Przysucha | M-W | ||
7 | Rusinów | W | ||
8 | Wieniawa | W | ||
143 | 1 | Domanice | W | siedlecki |
2 | Korczew | W | ||
3 | Kotuń | W | ||
4 | Mokobody | W | ||
5 | Mordy | M-W | ||
6 | Paprotnia | W | ||
7 | Przesmyki | W | ||
8 | Siedlce | W | ||
9 | Skórzec | W | ||
10 | Suchożebry | W | ||
11 | Wiśniew | W | ||
12 | Wodynie | W | ||
13 | Zbuczyn | W | ||
14 | M. Siedlce | M | Siedlce | |
144 | 1 | Dąbrówka | W | wołomiński |
2 | Jadów | W | ||
3 | Klembów | W | ||
4 | Kobyłka | M | ||
5 | Marki | M | ||
6 | Poświętne | W | ||
7 | Radzymin | M-W | ||
8 | Strachówka | W | ||
9 | Tłuszcz | M-W | ||
10 | Wołomin | M-W | ||
11 | Ząbki | M | ||
12 | Zielonka | M | ||
145 | 1 | Bieżuń | M-W | żuromiński |
2 | Kuczbork-Osada | W | ||
3 | Lubowidz | W | ||
4 | Lutocin | W | ||
5 | Siemiątkowo | W | ||
6 | Żuromin | M-W | ||
146 | 1 | Belsk Duży | W | grójecki |
2 | Błędów | W | ||
3 | Chynów | W | ||
4 | Goszczyn | W | ||
5 | Grójec | M-W | ||
6 | Jasieniec | W | ||
7 | Mogielnica | M-W | ||
8 | Nowe Miasto nad Pilicą | M-W | ||
9 | Pniewy | W | ||
10 | Warka | M-W | ||
147 | 1 | Cegłów | W | miński |
2 | Dębe Wielkie | W | ||
3 | Dobre | W | ||
4 | Halinów | M-W | ||
5 | Jakubów | W | ||
6 | Kałuszyn | M-W | ||
7 | Latowicz | W | ||
8 | Mińsk Mazowiecki | M | ||
9 | Mińsk Mazowiecki | W | ||
10 | Mrozy | W | ||
11 | Siennica | W | ||
12 | Stanisławów | W | ||
13 | Sulejówek | M | ||
148 | 1 | Dzierzgowo | W | mławski |
2 | Lipowiec Kościelny | W | ||
3 | Mława | M | ||
4 | Radzanów | W | ||
5 | Strzegowo | W | ||
6 | Stupsk | W | ||
7 | Szreńsk | W | ||
8 | Szydłowo | W | ||
9 | Wieczfnia Kościelna | W | ||
10 | Wiśniewo | W | ||
149 | 1 | Gzy | W | pułtuski |
2 | Obryte | W | ||
3 | Pokrzywnica | W | ||
4 | Pułtusk | M-W | ||
5 | Świercze | W | ||
6 | Winnica | W | ||
7 | Zatory | W | ||
150 | 1 | Brochów | W | sochaczewski |
2 | Iłów | W | ||
3 | Młodzieszyn | W | ||
4 | Nowa Sucha | W | ||
5 | Rybno | W | ||
6 | Sochaczew | M | ||
7 | Sochaczew | W | ||
8 | Teresin | W | ||
151 | 1 | m.st. Warszawa | M | Warszawa |
152 | 2 | Baboszewo | W | płoński |
3 | Czerwińsk nad Wisłą | W | ||
4 | Dzierzążnia | W | ||
5 | Joniec | W | ||
6 | Naruszewo | W | ||
7 | Nowe Miasto | W | ||
8 | Płońsk | M | ||
9 | Płońsk | W | ||
10 | Raciąż | M | ||
11 | Raciąż | W | ||
12 | Sochocin | W | ||
13 | Załuski | W | ||
153 | 1 | Gózd | W | radomski |
2 | Iłża | M-W | ||
3 | Jastrzębia | W | ||
4 | Jedlińsk | W | ||
5 | Jedlnia-Letnisko | W | ||
6 | Kowala | W | ||
7 | Pionki | M | ||
8 | Pionki | W | ||
9 | Przytyk | W | ||
10 | Skaryszew | M-W | ||
11 | Wierzbica | W | ||
12 | Wolanów | W | ||
13 | Zakrzew | W | ||
14 | M. Radom | M | Radom | |
154 | 1 | Brańszczyk | W | wyszkowski |
2 | Długosiodło | W | ||
3 | Rząśnik | W | ||
4 | Somianka | W | ||
5 | Wyszków | M-W | ||
6 | Zabrodzie | W | ||
155 | 1 | Mszczonów | M-W | żyrardowski |
2 | Puszcza Mariańska | W | ||
3 | Radziejowice | W | ||
4 | Wiskitki | W | ||
5 | Żyrardów | M |
Województwo: opolskie
Nr obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nr porządkowy gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nazwa gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Rodzaj gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nazwa powiatu lub miasta na prawach powiatu wchodzącego w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
156 | 1 | Bierawa | W | kędzierzyńsko-kozielski |
2 | Cisek | W | ||
3 | Kędzierzyn-Koźle | M | ||
4 | Pawłowiczki | W | ||
5 | Polska Cerekiew | W | ||
6 | Reńska Wieś | W | ||
157 | 1 | Dobrodzień | M-W | oleski |
2 | Gorzów Śląski | M-W | ||
3 | Olesno | M-W | ||
4 | Praszka | M-W | ||
5 | Radłów | W | ||
6 | Rudniki | W | ||
7 | Zębowice | W | ||
158 | 1 | Głuchołazy | M-W | nyski |
2 | Kamiennik | W | ||
3 | Korfantów | M-W | ||
4 | Łambinowice | W | ||
5 | Nysa | M-W | ||
6 | Otmuchów | M-W | ||
7 | Paczków | M-W | ||
8 | Pakosławice | W | ||
9 | Skoroszyce | W | ||
159 | 1 | Izbicko | W | strzelecki |
2 | Jemielnica | W | ||
3 | Kolonowskie | M-W | ||
4 | Leśnica | M-W | ||
5 | Strzelce Opolskie | M-W | ||
6 | Ujazd | M-W | ||
7 | Zawadzkie | M-W | ||
160 | 1 | Baborów | M-W | głubczycki |
2 | Branice | W | ||
3 | Głubczyce | M-W | ||
4 | Kietrz | M-W | ||
161 | 1 | Byczyna | M-W | kluczborski |
2 | Kluczbork | M-W | ||
3 | Lasowice Wielkie | W | ||
4 | Wołczyn | M-W | ||
162 | 1 | Brzeg | M | brzeski |
2 | Grodków | M-W | ||
3 | Lewin Brzeski | M-W | ||
4 | Lubsza | W | ||
5 | Olszanka | W | ||
6 | Skarbimierz | W | ||
163 | 1 | Gogolin | M-W | krapkowicki |
2 | Krapkowice | M-W | ||
3 | Strzeleczki | W | ||
4 | Walce | W | ||
5 | Zdzieszowice | M-W | ||
164 | 1 | Domaszowice | W | namysłowski |
2 | Namysłów | M-W | ||
3 | Pokój | W | ||
4 | Świerczów | W | ||
5 | Wilków | W | ||
165 | 1 | Biała | M-W | prudnicki |
2 | Głogówek | M-W | ||
3 | Lubrza | W | ||
4 | Prudnik | M-W | ||
166 | 1 | Chrząstowice | W | opolski |
2 | Dąbrowa | W | ||
3 | Dobrzeń Wielki | W | ||
4 | Komprachcice | W | ||
5 | Łubniany | W | ||
6 | Murów | W | ||
7 | Niemodlin | M-W | ||
8 | Ozimek | M-W | ||
9 | Popielów | W | ||
10 | Prószków | M-W | ||
11 | Tarnów Opolski | W | ||
12 | Tułowice | W | ||
13 | Turawa | W | ||
14 | M. Opole | M | Opole |
Województwo: podkarpackie
Nr obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nr porządkowy gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nazwa gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Rodzaj gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nazwa powiatu lub miasta na prawach powiatu wchodzącego w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
167 | 1 | Chłopice | W | jarosławski |
2 | Jarosław | M | ||
3 | Jarosław | W | ||
4 | Laszki | W | ||
5 | Pawłosiów | W | ||
6 | Pruchnik | W | ||
7 | Radymno | M | ||
8 | Radymno | W | ||
9 | Rokietnica | W | ||
10 | Roźwienica | W | ||
11 | Wiązownica | W | ||
168 | 1 | Baligród | W | leski |
2 | Cisna | W | ||
3 | Lesko | M-W | ||
4 | Olszanica | W | ||
5 | Solina | W | ||
169 | 1 | Borowa | W | mielecki |
2 | Czermin | W | ||
3 | Gawłuszowice | W | ||
4 | Mielec | M | ||
5 | Mielec | W | ||
6 | Padew Narodowa | W | ||
7 | Przecław | W | ||
8 | Radomyśl Wielki | M-W | ||
9 | Tuszów Narodowy | W | ||
10 | Wadowice Górne | W | ||
170 | 1 | Harasiuki | W | niżański |
2 | Jarocin | W | ||
3 | Jeżowe | W | ||
4 | Krzeszów | W | ||
5 | Nisko | M-W | ||
6 | Rudnik nad Sanem | M-W | ||
7 | Ulanów | M-W | ||
171 | 1 | Czudec | W | strzyżowski |
2 | Frysztak | W | ||
3 | Niebylec | W | ||
4 | Strzyżów | M-W | ||
5 | Wiśniowa | W | ||
172 | 1 | Czarna | W | bieszczadzki |
2 | Lutowiska | W | ||
3 | Ustrzyki Dolne | M-W | ||
173 | 1 | Chorkówka | W | krośnieński |
2 | Dukla | M-W | ||
3 | Iwonicz-Zdrój | M-W | ||
4 | Jedlicze | M-W | ||
5 | Korczyna | W | ||
6 | Krościenko Wyżne | W | ||
7 | Miejsce Piastowe | W | ||
8 | Rymanów | M-W | ||
9 | Wojaszówka | W | ||
10 | M. Krosno | M | Krosno | |
174 | 1 | Adamówka | W | przeworski |
2 | Gać | W | ||
3 | Jawornik Polski | W | ||
4 | Kańczuga | M-W | ||
5 | Przeworsk | M | ||
6 | Przeworsk | W | ||
7 | Sieniawa | M-W | ||
8 | Tryńcza | W | ||
9 | Zarzecze | W | ||
175 | 1 | Bojanów | W | stalowowolski |
2 | Pysznica | W | ||
3 | Radomyśl nad Sanem | W | ||
4 | Stalowa Wola | M | ||
5 | Zaklików | W | ||
6 | Zaleszany | W | ||
176 | 1 | Brzostek | M-W | dębicki |
2 | Czarna | W | ||
3 | Dębica | M | ||
4 | Dębica | W | ||
5 | Jodłowa | W | ||
6 | Pilzno | M-W | ||
7 | Żyraków | W | ||
177 | 1 | Białobrzegi | W | łańcucki |
2 | Czarna | W | ||
3 | Łańcut | M | ||
4 | Łańcut | W | ||
5 | Markowa | W | ||
6 | Rakszawa | W | ||
7 | Żołynia | W | ||
178 | 1 | Besko | W | sanocki |
2 | Bukowsko | W | ||
3 | Komańcza | W | ||
4 | Sanok | M | ||
5 | Sanok | W | ||
6 | Tyrawa Wołoska | W | ||
7 | Zagórz | M-W | ||
8 | Zarszyn | W | ||
179 | 1 | Brzyska | W | jasielski |
2 | Dębowiec | W | ||
3 | Jasło | M | ||
4 | Jasło | W | ||
5 | Kołaczyce | W | ||
6 | Krempna | W | ||
7 | Nowy Żmigród | W | ||
8 | Osiek Jasielski | W | ||
9 | Skołyszyn | W | ||
10 | Tarnowiec | W | ||
180 | 1 | Błażowa | M-W | rzeszowski |
2 | Boguchwała | M-W | ||
3 | Chmielnik | W | ||
4 | Dynów | M | ||
5 | Dynów | W | ||
6 | Głogów Małopolski | M-W | ||
7 | Hyżne | W | ||
8 | Kamień | W | ||
9 | Krasne | W | ||
10 | Lubenia | W | ||
11 | Sokołów Małopolski | M-W | ||
12 | Świlcza | W | ||
13 | Trzebownisko | W | ||
14 | Tyczyn | M-W | ||
15 | M. Rzeszów | M | Rzeszów | |
181 | 1 | Brzozów | M-W | brzozowski |
2 | Domaradz | W | ||
3 | Dydnia | W | ||
4 | Haczów | W | ||
5 | Jasienica Rosielna | W | ||
6 | Nozdrzec | W | ||
182 | 1 | Molas | W | kolbuszowski |
2 | Dzikowiec | W | ||
3 | Kolbuszowa | M-W | ||
4 | Majdan Królewski | W | ||
5 | Niwiska | W | ||
6 | Raniżów | W | ||
183 | 1 | Cieszanów | M-W | lubaczowski |
2 | Horyniec-Zdrój | W | ||
3 | Lubaczów | M | ||
4 | Lubaczów | W | ||
5 | Narol | M-W | ||
6 | Oleszyce | M-W | ||
7 | Stary Dzików | W | ||
8 | Wielkie Oczy | W | ||
184 | 1 | Grodzisko Dolne | W | leżajski |
2 | Kuryłówka | W | ||
3 | Leżajsk | M | ||
4 | Leżajsk | W | ||
5 | Nowa Sarzyna | M-W | ||
185 | 1 | Bircza | W | przemyski |
2 | Dubiecko | W | ||
3 | Fredropol | W | ||
4 | Krasiczyn | W | ||
5 | Krzywcza | W | ||
6 | Medyka | W | ||
7 | Orły | W | ||
8 | Przemyśl | W | ||
9 | Stubno | W | ||
10 | Żurawica | W | ||
11 | M. Przemyśl | M | Przemyśl | |
186 | 1 | Iwierzyce | W | ropczycko-sędziszowski |
2 | Ostrów | W | ||
3 | Ropczyce | M-W | ||
4 | Sędziszów Małopolski | M-W | ||
5 | Wielopole Skrzyńskie | W | ||
187 | 1 | Baranów Sandomierski | M-W | tarnobrzeski |
2 | Gorzyce | W | ||
3 | Grębów | W | ||
4 | Nowa Dęba | M-W | ||
5 | M. Tarnobrzeg | M | Tarnobrzeg |
Województwo: podlaskie
Nr obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nr porządkowy gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nazwa gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Rodzaj gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nazwa powiatu lub miasta na prawach powiatu wchodzącego w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
188 | 1 | Goniądz | M-W | moniecki |
2 | Jasionówka | W | ||
3 | Jaświły | W | ||
4 | Knyszyn | M-W | ||
5 | Krypno | W | ||
6 | Mońki | M-W | ||
7 | Trzcianne | W | ||
189 | 1 | Choroszcz | M-W | białostocki |
2 | Czarna Białostocka | M-W | ||
3 | Dobrzyniewo Duże | W | ||
4 | Gródek | W | ||
5 | Juchnowiec Kościelny | W | ||
6 | Łapy | M-W | ||
7 | Michałowo | M-W | ||
8 | Poświętne | W | ||
9 | Supraśl | M-W | ||
10 | Suraż | M-W | ||
11 | Turośń Kościelna | W | ||
12 | Tykocin | M-W | ||
13 | Wasilków | M-W | ||
14 | Zabłudów | M-W | ||
15 | Zawady | W | ||
16 | M. Białystok | M | Białystok | |
190 | 1 | Bakałarzewo | W | suwalski |
2 | Filipów | W | ||
3 | Jeleniewo | W | ||
4 | Przerośl | W | ||
5 | Raczki | W | ||
6 | Rutka-Tartak | W | ||
7 | Suwałki | W | ||
8 | Szypliszki | W | ||
9 | Wiżajny | W | ||
10 | M. Suwałki | M | Suwałki | |
191 | 1 | Augustów | M | augustowski |
2 | Augustów | W | ||
3 | Bargłów Kościelny | W | ||
4 | Lipsk | M-W | ||
5 | Nowinka | W | ||
6 | Płaska | W | ||
7 | Sztabin | W | ||
192 | 1 | Bielsk Podlaski | M | bielski |
2 | Bielsk Podlaski | W | ||
3 | Boćki | W | ||
4 | Brańsk | M | ||
5 | Brańsk | W | ||
6 | Orla | W | ||
7 | Rudka | W | ||
8 | Wyszki | W | ||
193 | 1 | Jedwabne | M-W | łomżyński |
2 | Łomża | W | ||
3 | Miastkowo | W | ||
4 | Nowogród | M-W | ||
5 | Piątnica | W | ||
6 | Przytuły | W | ||
7 | Śniadowo | W | ||
8 | Wizna | W | ||
9 | Zbójna | W | ||
10 | M. Łomża | M | Łomża | |
194 | 1 | Grajewo | M | grajewski |
2 | Grajewo | W | ||
3 | Radziłów | W | ||
4 | Rajgród | M-W | ||
5 | Szczuczyn | M-W | ||
6 | Wąsosz | W | ||
195 | 1 | Białowieża | W | hajnowski |
2 | Czeremcha | W | ||
3 | Czyże | W | ||
4 | Dubicze Cerkiewne | W | ||
5 | Hajnówka | M | ||
6 | Hajnówka | W | ||
7 | Kleszczele | M-W | ||
8 | Narew | W | ||
9 | Narewka | W | ||
196 | 1 | Giby | W | sejneński |
2 | Krasnopol | W | ||
3 | Puńsk | W | ||
4 | Sejny | M | ||
5 | Sejny | W | ||
197 | 1 | Grabowo | W | kolneński |
2 | Kolno | M | ||
3 | Kolno | W | ||
4 | Mały Płock | W | ||
5 | Stawiski | M-W | ||
6 | Turośl | W | ||
198 | 1 | Dąbrowa Białostocka | M-W | sokólski |
2 | Janów | W | ||
3 | Korycin | W | ||
4 | Krynki | M-W | ||
5 | Kuźnica | W | ||
6 | Nowy Dwór | W | ||
7 | Sidra | W | ||
8 | Sokółka | M-W | ||
9 | Suchowola | M-W | ||
10 | Szudziałowo | W | ||
199 | 1 | Ciechanowiec | M-W | wysokomazowiecki |
2 | Czyżew-Osada | W | ||
3 | Klukowo | W | ||
4 | Kobylin-Borzymy | W | ||
5 | Kulesze Kościelne | W | ||
6 | Nowe Piekuty | W | ||
7 | Sokoły | W | ||
8 | Szepietowo | W | ||
9 | Wysokie Mazowieckie | M | ||
10 | Wysokie Mazowieckie | W | ||
200 | 1 | Drohiczyn | M-W | siemiatycki |
2 | Dziadkowice | W | ||
3 | Grodzisk | W | ||
4 | Mielnik | W | ||
5 | Milejczyce | W | ||
6 | Nurzec-Stacja | W | ||
7 | Perlejewo | W | ||
8 | Siemiatycze | M | ||
9 | Siemiatycze | W | ||
201 | 1 | Kołaki Kościelne | W | zambrowski |
2 | Rutki | W | ||
3 | Szumowo | W | ||
4 | Zambrów | M | ||
5 | Zambrów | W |
Województwo: pomorskie
Nr obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nr porządkowy gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nazwa gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Rodzaj gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nazwa powiatu lub miasta na prawach powiatu wchodzącego w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
202 | 1 | Chmielno | W | kartuski |
2 | Kartuzy | M-W | ||
3 | Przodkowo | W | ||
4 | Sierakowice | W | ||
5 | Somonino | W | ||
6 | Stężyca | W | ||
7 | Sulęczyno | W | ||
8 | Żukowo | M-W | ||
203 | 1 | Gardeja | W | kwidzyński |
2 | Kwidzyn | M | ||
3 | Kwidzyn | W | ||
4 | Prabuty | M-W | ||
5 | Ryjewo | W | ||
6 | Sadlinki | W | ||
204 | 1 | Krynica Morska | M | nowodworski |
2 | Nowy Dwór Gdański | M-W | ||
3 | Ostaszewo | W | ||
4 | Stegna | W | ||
5 | Sztutowo | W | ||
205 | 1 | Cedry Wielkie | W | gdański |
2 | Kolbudy | W | ||
3 | Pruszcz Gdański | M | ||
4 | Pruszcz Gdański | W | ||
5 | Przywidz | W | ||
6 | Pszczółki | W | ||
7 | Suchy Dąb | W | ||
8 | Trąbki Wielkie | W | ||
9 | M. Gdańsk | M | Gdańsk | |
10 | M. Gdynia | M | Gdynia | |
11 | M. Sopot | M | Sopot | |
206 | 1 | Damnica | W | słupski |
2 | Dębnica Kaszubska | W | ||
3 | Główczyce | W | ||
4 | Kępice | M-W | ||
5 | Kobylnica | W | ||
6 | Potęgowo | W | ||
7 | Słupsk | W | ||
8 | Smołdzino | W | ||
9 | Ustka | M | ||
10 | Ustka | W | ||
11 | M. Słupsk | M | Słupsk | |
207 | 1 | Brusy | M-W | chojnicki |
2 | Chojnice | M | ||
3 | Chojnice | W | ||
4 | Czersk | M-W | ||
5 | Konarzyny | W | ||
208 | 1 | Cewice | W | lęborski |
2 | Lębork | M | ||
3 | Łeba | M | ||
4 | Nowa Wieś Lęborska | W | ||
5 | Wicko | W | ||
209 | 1 | Lichnowy | W | malborski |
2 | Malbork | M | ||
3 | Malbork | W | ||
4 | Miłoradz | W | ||
5 | Nowy Staw | M-W | ||
6 | Stare Pole | W | ||
210 | 1 | Borzytuchom | W | bytowski |
2 | Bytów | M-W | ||
3 | Czarna Dąbrówka | W | ||
4 | Kołczygłowy | W | ||
5 | Lipnica | W | ||
6 | Miastko | M-W | ||
7 | Parchowo | W | ||
8 | Studzienice | W | ||
9 | Trzebielino | W | ||
10 | Tuchomie | W | ||
211 | 1 | Gniew | M-W | tczewski |
2 | Morzeszczyn | W | ||
3 | Pelplin | M-W | ||
4 | Subkowy | W | ||
5 | Tczew | W | ||
6 | Tczew | M | ||
212 | 1 | Dziemiany | W | kościerski |
2 | Karsin | W | ||
3 | Kościerzyna | M | ||
4 | Kościerzyna | W | ||
5 | Liniewo | W | ||
6 | Lipusz | W | ||
7 | Nowa Karczma | W | ||
8 | Stara Kiszewa | W | ||
213 | 1 | Hel | M | pucki |
2 | Jastarnia | M | ||
3 | Kosakowo | W | ||
4 | Krokowa | W | ||
5 | Puck | M | ||
6 | Puck | W | ||
7 | Władysławowo | M | ||
214 | 1 | Dzierzgoń | M-W | sztumski |
2 | Mikołajki Pomorskie | W | ||
3 | Stary Dzierzgoń | W | ||
4 | Stary Targ | W | ||
5 | Sztum | M-W | ||
215 | 1 | Czarne | M-W | człuchowski |
2 | Człuchów | M | ||
3 | Człuchów | W | ||
4 | Debrzno | M-W | ||
5 | Koczała | W | ||
6 | Przechlewo | W | ||
7 | Rzeczenica | W | ||
216 | 1 | Bobowo | W | starogardzki |
2 | Czarna Woda | M | ||
3 | Kaliska | W | ||
4 | Lubichowo | W | ||
5 | Osieczna | W | ||
6 | Osiek | W | ||
7 | Skarszewy | M-W | ||
8 | Skórcz | M | ||
9 | Skórcz | W | ||
10 | Smętowo Graniczne | W | ||
11 | Starogard Gdański | M | ||
12 | Starogard Gdański | W | ||
13 | Zblewo | W | ||
217 | 1 | Choczewo | W | wejherowski |
2 | Gniewino | W | ||
3 | Linia | W | ||
4 | Luzino | W | ||
5 | Łęczyce | W | ||
6 | Reda | M | ||
7 | Rumia | M | ||
8 | Szemud | W | ||
9 | Wejherowo | M | ||
10 | Wejherowo | W |
Województwo: śląskie
Nr obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nr porządkowy gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nazwa gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Rodzaj gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nazwa powiatu lub miasta na prawach powiatu wchodzącego w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | |
218 | 1 | Bieruń | M | bieruńsko-lędziński | |
2 | Bojszowy | W | |||
3 | Chełm Śląski | W | |||
4 | Imielin | M | |||
5 | Lędziny | M | |||
6 | Łaziska Górne | M | mikołowski | ||
7 | Mikołów | M | |||
8 | Ornontowice | W | |||
9 | Orzesze | M | |||
10 | Wyry | W | |||
11 | M. Mysłowice | M | Mysłowice | ||
12 | M. Tychy | M | Tychy | ||
13 | M. Katowice | M | Katowice | ||
219 | 1 | Irządze | W | zawierciański | |
2 | Kroczyce | W | |||
3 | Łazy | M-W | |||
4 | Ogrodzieniec | M-W | |||
5 | Pilica | M-W | |||
6 | Poręba | M | |||
7 | Szczekociny | M-W | |||
8 | Włodowice | W | |||
9 | Zawiercie | M | |||
10 | Żarnowiec | W | |||
220 | 1 | Czernichów | W | żywiecki | |
2 | Gilowice | W | |||
3 | Jeleśnia | W | |||
4 | Koszarawa | W | |||
5 | Lipowa | W | |||
6 | Łękawica | W | |||
7 | Łodygowice | W | |||
8 | Milówka | W | |||
9 | Radziechowy-Wieprz | W | |||
10 | Rajcza | W | |||
11 | Ślemień | W | |||
12 | Świnna | W | |||
13 | Ujsoły | W | |||
14 | Węgierska Górka | W | |||
15 | Żywiec | M | |||
221 | 1 | Kłobuck | M-W | kłobucki | |
2 | Krzepice | M-W | |||
3 | Lipie | W | |||
4 | Miedźno | W | |||
5 | Opatów | W | |||
6 | Panki | W | |||
7 | Popów | W | |||
8 | Przystajń | W | |||
9 | Wręczyca Wielka | W | |||
222 | 1 | Koziegłowy | M-W | myszkowski | |
2 | Myszków | M | |||
3 | Niegowa | W | |||
4 | Poraj | W | |||
5 | Żarki | M-W | |||
223 | 1 | Czerwionka-Leszczyny | M-W | rybnicki | |
2 | Gaszowice | W | |||
3 | Jejkowice | W | |||
4 | Łyski | W | |||
5 | Świerklany | W | |||
6 | M. Rybnik | M | Rybnik | ||
7 | M. Żory | M | Żory | ||
224 | 1 | Bestwina | W | bielski | |
2 | Buczkowice | W | |||
3 | Czechowice-Dziedzice | M-W | |||
4 | Jasienica | W | |||
5 | Jaworze | W | |||
6 | Kozy | W | |||
7 | Porąbka | W | |||
8 | Szczyrk | M | |||
9 | Wilamowice | M-W | |||
10 | Wilkowice | W | |||
11 | M. Bielsko-Biała | M | Bielsko-Biała | ||
225 | 1 | Blachownia | M-W | częstochowski | |
2 | Dąbrowa Zielona | W | |||
3 | Janów | W | |||
4 | Kamienica Polska | W | |||
5 | Kłomnice | W | |||
6 | Koniecpol | M-W | |||
7 | Konopiska | W | |||
8 | Kruszyna | W | |||
9 | Lelów | W | |||
10 | Mstów | W | |||
11 | Mykanów | W | |||
12 | Olsztyn | W | |||
13 | Poczesna | W | |||
14 | Przyrów | W | |||
15 | Rędziny | W | |||
16 | Starcza | W | |||
17 | M. Częstochowa | M | Częstochowa | ||
226 | 1 | Gierałtowice | W | gliwicki | |
2 | Knurów | M | |||
3 | Pilchowice | W | |||
4 | Pyskowice | M | |||
5 | Rudziniec | W | |||
6 | Sośnicowice | M-W | |||
7 | Toszek | M-W | |||
8 | Wielowieś | W | |||
9 | M. Gliwice | M | Gliwice | ||
227 | 1 | M. Bytom | M | Bytom | |
2 | M. Chorzów | M | Chorzów | ||
3 | M. Piekary Śląskie | M | Piekary Śląskie | ||
4 | M. Ruda Śląska | M | Ruda Śląska | ||
5 | M. Siemianowice Śląskie | M | Siemianowice Śląskie | ||
6 | M. Świętochłowice | M | Świętochłowice | ||
7 | M. Zabrze | M | Zabrze | ||
228 | 1 | Boronów | W | lubliniecki | |
2 | Ciasna | W | |||
3 | Herby | W | |||
4 | Kochanowice | W | |||
5 | Koszęcin | W | |||
6 | Lubliniec | M | |||
7 | Pawonków | W | |||
8 | Woźniki | M-W | |||
229 | 1 | Godów | W | wodzisławski | |
2 | Gorzyce | W | |||
3 | Lubomia | W | |||
4 | Marklowice | W | |||
5 | Mszana | W | |||
6 | Pszów | M | |||
7 | Radlin | M | |||
8 | Rydułtowy | M | |||
9 | Wodzisław Śląski | M | |||
10 | M. Jastrzębie-Zdrój | M | Jastrzębie-Zdrój | ||
230 | 1 | Goczałkowice-Zdrój | W | pszczyński | |
2 | Kobiór | W | |||
3 | Miedźna | W | |||
4 | Pawłowice | W | |||
5 | Pszczyna | M-W | |||
6 | Suszec | W | |||
231 | 1 | Kalety | M | tarnogórski | |
2 | Krupski Młyn | W | |||
3 | Miasteczko Śląskie | M | |||
4 | Ożarowice | W | |||
5 | Radzionków | M | |||
6 | Świerklaniec | W | |||
7 | Tarnowskie Góry | M | |||
8 | Tworóg | W | |||
9 | Zbrosławice | W | |||
232 | 1 | Będzin | M | będziński | |
2 | Bobrowniki | W | |||
3 | Czeladź | M | |||
4 | Mierzęcice | W | |||
5 | Psary | W | |||
6 | Siewierz | M-W | |||
7 | Sławków | M | |||
8 | Wojkowice | M | |||
9 | M. Dąbrowa Górnicza | M | Dąbrowa Górnicza | ||
10 | M. Jaworzno | M | Jaworzno | ||
11 | M. Sosnowiec | M | Sosnowiec | ||
233 | 1 | Brenna | W | cieszyński | |
2 | Chybie | W | |||
3 | Cieszyn | M | |||
4 | Dębowiec | W | |||
5 | Goleszów | W | |||
6 | Hażlach | W | |||
7 | Istebna | W | |||
8 | Skoczów | M-W | |||
9 | Strumień | M-W | |||
10 | Ustroń | M | |||
11 | Wisła | M | |||
12 | Zebrzydowice | W | |||
234 | 1 | Kornowac | W | raciborski | |
2 | Krzanowice | M-W | |||
3 | Krzyżanowice | W | |||
4 | Kuźnia Raciborska | M-W | |||
5 | Nędza | W | |||
6 | Pietrowice Wielkie | W | |||
7 | Racibórz | M | |||
8 | Rudnik | W |
Województwo: świętokrzyskie
Nr obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nr porządkowy gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nazwa gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Rodzaj gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nazwa powiatu lub miasta na prawach powiatu wchodzącego w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
235 | 1 | Baćkowice | W | opatowski |
2 | Iwaniska | W | ||
3 | Lipnik | W | ||
4 | Opatów | M-W | ||
5 | Ożarów | M-W | ||
6 | Sadowie | W | ||
7 | Tarłów | W | ||
8 | Wojciechowice | W | ||
236 | 1 | Działoszyce | M-W | pińczowski |
2 | Kije | W | ||
3 | Michałów | W | ||
4 | Pińczów | M-W | ||
5 | Złota | W | ||
237 | 1 | Fałków | W | konecki |
2 | Gowarczów | W | ||
3 | Końskie | M-W | ||
4 | Radoszyce | W | ||
5 | Ruda Maleniecka | W | ||
6 | Słupia (Konecka) | W | ||
7 | Smyków | W | ||
8 | Stąporków | M-W | ||
238 | 1 | Bałtów | W | ostrowiecki |
2 | Bodzechów | W | ||
3 | Ćmielów | M-W | ||
4 | Kunów | M-W | ||
5 | Ostrowiec Świętokrzyski | M | ||
6 | Waśniów | W | ||
239 | 1 | Busko-Zdrój | M-W | buski |
2 | Gnojno | W | ||
3 | Nowy Korczyn | W | ||
4 | Pacanów | W | ||
5 | Solec-Zdrój | W | ||
6 | Stopnica | W | ||
7 | Tuczępy | W | ||
8 | Wiślica | W | ||
240 | 1 | Dwikozy | W | sandomierski |
2 | Klimontów | W | ||
3 | Koprzywnica | M-W | ||
4 | Łoniów | W | ||
5 | Obrazów | W | ||
6 | Samborzec | W | ||
7 | Sandomierz | M | ||
8 | Wilczyce | W | ||
9 | Zawichost | M-W | ||
241 | 1 | Bliżyn | W | skarżyski |
2 | Łączna | W | ||
3 | Skarżysko Kościelne | W | ||
4 | Skarżysko-Kamienna | M | ||
5 | Suchedniów | M-W | ||
242 | 1 | Bejsce | W | kazimierski |
2 | Czarnocin | W | ||
3 | Kazimierza Wielka | M-W | ||
4 | Opatowiec | W | ||
5 | Skalbmierz | M-W | ||
243 | 1 | Brody | W | starachowicki |
2 | Mirzec | W | ||
3 | Pawłów | W | ||
4 | Starachowice | M | ||
5 | Wąchock | M-W | ||
244 | 1 | Bogoria | W | staszowski |
2 | Łubnice | W | ||
3 | Oleśnica | W | ||
4 | Osiek | M-W | ||
5 | Połaniec | M-W | ||
6 | Rytwiany | W | ||
7 | Staszów | M-W | ||
8 | Szydłów | W | ||
245 | 1 | Kluczewsko | W | włoszczowski |
2 | Krasocin | W | ||
3 | Moskorzew | W | ||
4 | Radków | W | ||
5 | Secemin | W | ||
6 | Włoszczowa | M-W | ||
246 | 1 | Bieliny | W | kielecki |
2 | Bodzentyn | M-W | ||
3 | Chęciny | M-W | ||
4 | Chmielnik | M-W | ||
5 | Daleszyce | M-W | ||
6 | Górno | W | ||
7 | Łagów | W | ||
8 | Łopuszno | W | ||
9 | Masłów | W | ||
10 | Miedziana Góra | W | ||
11 | Mniów | W | ||
12 | Morawica | W | ||
13 | Nowa Słupia | W | ||
14 | Piekoszów | W | ||
15 | Pierzchnica | W | ||
16 | Raków | W | ||
17 | Sitkówka-Nowiny | W | ||
18 | Strawczyn | W | ||
19 | Zagnańsk | W | ||
20 | M. Kielce | M | Kielce | |
247 | 1 | Imielno | W | jędrzejowski |
2 | Jędrzejów | M-W | ||
3 | Małogoszcz | M-W | ||
4 | Nagłowice | W | ||
5 | Oksa | W | ||
6 | Sędziszów | M-W | ||
7 | Słupia (Jędrzejowska) | W | ||
8 | Sobków | W | ||
9 | Wodzisław | W |
Województwo: warmińsko-mazurskie
Nr obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nr porządkowy gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nazwa gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Rodzaj gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nazwa powiatu lub miasta na prawach powiatu wchodzącego w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
248 | 1 | Działdowo | M | działdowski |
2 | Działdowo | W | ||
3 | Iłowo-Osada | W | ||
4 | Lidzbark | M-W | ||
5 | Płośnica | W | ||
6 | Rybno | W | ||
249 | 1 | Giżycko | M | giżycki |
2 | Giżycko | W | ||
3 | Kruklanki | W | ||
4 | Miłki | W | ||
5 | Ryn | M-W | ||
6 | Wydminy | W | ||
250 | 1 | Kiwity | W | lidzbarski |
2 | Lidzbark Warmiński | M | ||
3 | Lidzbark Warmiński | W | ||
4 | Lubomino | W | ||
5 | Orneta | M-W | ||
251 | 1 | Bartoszyce | M | bartoszycki |
2 | Bartoszyce | W | ||
3 | Bisztynek | M-W | ||
4 | Górowo Iławeckie | M | ||
5 | Górowo Iławeckie | W | ||
6 | Sępopol | M-W | ||
252 | 1 | Iława | M | iławski |
2 | Iława | W | ||
3 | Kisielice | M-W | ||
4 | Lubawa | M | ||
5 | Lubawa | W | ||
6 | Susz | M-W | ||
7 | Zalewo | M-W | ||
253 | 1 | Biała Piska | M-W | piski |
2 | Orzysz | M-W | ||
3 | Pisz | M-W | ||
4 | Ruciane-Nida | M-W | ||
254 | 1 | Banie Mazurskie | W | gołdapski |
2 | Dubeninki | W | ||
3 | Gołdap | M-W | ||
255 | 1 | Mikołajki | M-W | mrągowski |
2 | Mrągowo | M | ||
3 | Mrągowo | W | ||
4 | Piecki | W | ||
5 | Sorkwity | W | ||
256 | 1 | Dąbrówno | W | ostródzki |
2 | Grunwald | W | ||
3 | Łukta | W | ||
4 | Małdyty | W | ||
5 | Miłakowo | M-W | ||
6 | Miłomłyn | M-W | ||
7 | Morąg | M-W | ||
8 | Ostróda | M | ||
9 | Ostróda | W | ||
257 | 1 | Braniewo | M | braniewski |
2 | Braniewo | W | ||
3 | Frombork | M-W | ||
4 | Lelkowo | W | ||
5 | Pieniężno | M-W | ||
6 | Płoskinia | W | ||
7 | Wilczęta | W | ||
258 | 1 | Dźwierzuty | W | szczycieński |
2 | Jedwabno | W | ||
3 | Pasym | M-W | ||
4 | Rozogi | W | ||
5 | Szczytno | M | ||
6 | Szczytno | W | ||
7 | Świętajno | W | ||
8 | Wielbark | W | ||
259 | 1 | Budry | W | węgorzewski |
2 | Pozezdrze | W | ||
3 | Węgorzewo | M-W | ||
260 | 1 | Biskupiec | W | nowomiejski |
2 | Grodziczno | W | ||
3 | Kurzętnik | W | ||
4 | Nowe Miasto Lubawskie | M | ||
5 | Nowe Miasto Lubawskie | W | ||
261 | 1 | Kowale Oleckie | W | olecki |
2 | Olecko | M-W | ||
3 | Świętajno | W | ||
4 | Wieliczki | W | ||
262 | 1 | Barczewo | M-W | olsztyński |
2 | Biskupiec | M-W | ||
3 | Dobre Miasto | M-W | ||
4 | Dywity | W | ||
5 | Gietrzwałd | W | ||
6 | Jeziorany | M-W | ||
7 | Jonkowo | W | ||
8 | Kolno | W | ||
9 | Olsztynek | M-W | ||
10 | Purda | W | ||
11 | Stawiguda | W | ||
12 | Świątki | W | ||
13 | M. Olsztyn | M | Olsztyn | |
263 | 1 | Elbląg | W | elbląski |
2 | Godkowo | W | ||
3 | Gronowo Elbląskie | W | ||
4 | Markusy | W | ||
5 | Milejewo | W | ||
6 | Młynary | M-W | ||
7 | Pasłęk | M-W | ||
8 | Rychliki | W | ||
9 | Tolkmicko | M-W | ||
10 | M. Elbląg | M | Elbląg | |
264 | 1 | Ełk | M | ełcki |
2 | Ełk | W | ||
3 | Kalinowo | W | ||
4 | Prostki | W | ||
5 | Stare Juchy | W | ||
265 | 1 | Barciany | W | kętrzyński |
2 | Kętrzyn | M | ||
3 | Kętrzyn | W | ||
4 | Korsze | M-W | ||
5 | Reszel | M-W | ||
6 | Srokowo | W | ||
266 | 1 | Janowiec Kościelny | W | nidzicki |
2 | Janowo | W | ||
3 | Kozłowo | W | ||
4 | Nidzica | M-W |
Województwo: wielkopolskie
Nr obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nr porządkowy gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nazwa gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Rodzaj gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nazwa powiatu lub miasta na prawach powiatu wchodzącego w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością |
267 | 1 | Czarnków | M | czarnkowsko-trzcianecki |
2 | Czarnków | W | ||
3 | Drawsko | W | ||
4 | Krzyż Wielkopolski | M-W | ||
5 | Lubasz | W | ||
6 | Połajewo | W | ||
7 | Trzcianka | M-W | ||
8 | Wieleń | M-W | ||
268 | 1 | Kobylin | M-W | krotoszyński |
2 | Koźmin Wielkopolski | M-W | ||
3 | Krotoszyn | M-W | ||
4 | Rozdrażew | W | ||
5 | Sulmierzyce | M | ||
6 | Zduny | M-W | ||
269 | 1 | Krzemieniewo | W | leszczyński |
2 | Lipno | W | ||
3 | Osieczna | M-W | ||
4 | Rydzyna | M-W | ||
5 | Święciechowa | W | ||
6 | Wijewo | W | ||
7 | Włoszakowice | W | ||
8 | M. Leszno | M | Leszno | |
270 | 1 | Kuślin | W | nowotomyski |
2 | Lwówek | M-W | ||
3 | Miedzichowo | W | ||
4 | Nowy Tomyśl | M-W | ||
5 | Opalenica | M-W | ||
6 | Zbąszyń | M-W | ||
271 | 1 | Czajków | W | ostrzeszowski |
2 | Doruchów | W | ||
3 | Grabów nad Prosną | M-W | ||
4 | Kobyla Góra | W | ||
5 | Kraszewice | W | ||
6 | Mikstat | M-W | ||
7 | Ostrzeszów | M-W | ||
272 | 1 | Kołaczkowo | W | wrzesiński |
2 | Miłosław | M-W | ||
3 | Nekla | M-W | ||
4 | Pyzdry | M-W | ||
5 | Września | M-W | ||
273 | 1 | Jaraczewo | W | jarociński |
2 | Jarocin | M-W | ||
3 | Kotlin | W | ||
4 | Żerków | M-W | ||
274 | 1 | Blizanów | W | kaliski |
2 | Brzeziny | W | ||
3 | Ceków-Kolonia | W | ||
4 | Godziesze Wielkie | W | ||
5 | Koźminek | W | ||
6 | Lisków | W | ||
7 | Mycielin | W | ||
8 | Opatówek | W | ||
9 | Stawiszyn | M-W | ||
10 | Szczytniki | W | ||
11 | Żelazków | W | ||
12 | M. Kalisz | M | Kalisz | |
275 | 1 | Baranów | W | kępiński |
2 | Bralin | W | ||
3 | Kępno | M-W | ||
4 | Łęka Opatowska | W | ||
5 | Perzów | W | ||
6 | Rychtal | W | ||
7 | Trzcinica | W | ||
276 | 1 | Buk | M-W | poznański |
2 | Czerwonak | W | ||
3 | Dopiewo | W | ||
4 | Kleszczewo | W | ||
5 | Komorniki | W | ||
6 | Kostrzyn | M-W | ||
7 | Kórnik | M-W | ||
8 | Luboń | M | ||
9 | Mosina | M-W | ||
10 | Murowana Goślina | M-W | ||
11 | Pobiedziska | M-W | ||
12 | Puszczykowo | M | ||
13 | Rokietnica | W | ||
14 | Stęszew | M-W | ||
15 | Suchy Las | W | ||
16 | Swarzędz | M-W | ||
17 | Tarnowo Podgórne | W | ||
18 | M. Poznań | M | Poznań | |
277 | 1 | Jastrowie | M-W | złotowski |
2 | Krajenka | M-W | ||
3 | Lipka | W | ||
4 | Okonek | M-W | ||
5 | Tarnówka | W | ||
6 | Zakrzewo | W | ||
7 | Złotów | M | ||
8 | Złotów | W | ||
278 | 1 | Borek Wielkopolski | M-W | gostyński |
2 | Gostyń | M-W | ||
3 | Krobia | M-W | ||
4 | Pępowo | W | ||
5 | Piaski | W | ||
6 | Pogorzela | M-W | ||
7 | Poniec | M-W | ||
279 | 1 | Nowe Skalmierzyce | M-W | ostrowski |
2 | Odolanów | M-W | ||
3 | Ostrów Wielkopolski | M | ||
4 | Ostrów Wielkopolski | W | ||
5 | Przygodzice | W | ||
6 | Raszków | M-W | ||
7 | Sieroszewice | W | ||
8 | Sośnie | W | ||
280 | 1 | Białośliwie | W | pilski |
2 | Kaczory | W | ||
3 | Łobżenica | M-W | ||
4 | Miasteczko Krajeńskie | W | ||
5 | Piła | M | ||
6 | Szydłowo | W | ||
7 | Ujście | M-W | ||
8 | Wyrzysk | M-W | ||
9 | Wysoka | M-W | ||
281 | 1 | Duszniki | W | szamotulski |
2 | Kaźmierz | W | ||
3 | Obrzycko | M | ||
4 | Obrzycko | W | ||
5 | Ostroróg | M-W | ||
6 | Pniewy | M-W | ||
7 | Szamotuły | M-W | ||
8 | Wronki | M-W | ||
282 | 1 | Brudzew | W | turecki |
2 | Dobra | M-W | ||
3 | Kawęczyn | W | ||
4 | Malanów | W | ||
5 | Przykona | W | ||
6 | Tuliszków | M-W | ||
7 | Turek | M | ||
8 | Turek | W | ||
9 | Władysławów | W | ||
283 | 1 | Przemęt | W | wolsztyński |
2 | Siedlec | W | ||
3 | Wolsztyn | M-W | ||
284 | 1 | Granowo | W | grodziski |
2 | Grodzisk Wielkopolski | M-W | ||
3 | Kamieniec | W | ||
4 | Rakoniewice | M-W | ||
5 | Wielichowo | M-W | ||
285 | 1 | Golina | M-W | koniński |
2 | Grodziec | W | ||
3 | Kazimierz Biskupi | W | ||
4 | Kleczew | M-W | ||
5 | Kramsk | W | ||
6 | Krzymów | W | ||
7 | Rychwał | M-W | ||
8 | Rzgów | M-W | ||
9 | Skulsk | W | ||
10 | Sompolno | M-W | ||
11 | Stare Miasto | W | ||
12 | Ślesin | M-W | ||
13 | Wierzbinek | W | ||
14 | Wilczyn | W | ||
15 | M. Konin | M | Konin | |
286 | 1 | Chrzypsko Wielkie | W | międzychodzki |
2 | Kwilcz | W | ||
3 | Międzychód | M-W | ||
4 | Sieraków | M-W | ||
287 | 1 | Dominowo | W | średzki |
2 | Krzykosy | W | ||
3 | Nowe Miasto nad Wartą | W | ||
4 | Środa Wielkopolska | M-W | ||
5 | Zaniemyśl | W | ||
288 | 1 | Damasławek | W | wągrowiecki |
2 | Gołańcz | M-W | ||
3 | Mieścisko | W | ||
4 | Skoki | M-W | ||
5 | Wapno | W | ||
6 | Wągrowiec | M | ||
7 | Wągrowiec | W | ||
289 | 1 | Babiak | W | kolski |
2 | Chodów | W | ||
3 | Dąbie | M-W | ||
4 | Grzegorzew | W | ||
5 | Kłodawa | M-W | ||
6 | Koło | M | ||
7 | Koło | W | ||
8 | Kościelec | W | ||
9 | Olszówka | W | ||
10 | Osiek Mały | W | ||
11 | Przedecz | M-W | ||
290 | 1 | Oborniki | M-W | obornicki |
2 | Rogoźno | M-W | ||
3 | Ryczywół | W | ||
291 | 1 | Lądek | W | słupecki |
2 | Orchowo | W | ||
3 | Ostrowite | W | ||
4 | Powidz | W | ||
5 | Słupca | M | ||
6 | Słupca | W | ||
7 | Strzałkowo | W | ||
8 | Zagórów | M-W | ||
292 | 1 | Brodnica | W | śremski |
2 | Dolsk | M-W | ||
3 | Książ Wielkopolski | M-W | ||
4 | Śrem | M-W | ||
293 | 1 | Budzyń | W | chodzieski |
2 | Chodzież | M | ||
3 | Chodzież | W | ||
4 | Margonin | M-W | ||
5 | Szamocin | M-W | ||
294 | 1 | Czerniejewo | M-W | gnieźnieński |
2 | Gniezno | M | ||
3 | Gniezno | W | ||
4 | Kiszkowo | W | ||
5 | Kłecko | M-W | ||
6 | Łubowo | W | ||
7 | Mieleszyn | W | ||
8 | Niechanowo | W | ||
9 | Trzemeszno | M-W | ||
10 | Witkowo | M-W | ||
295 | 1 | Czempiń | M-W | kościański |
2 | Kościan | M | ||
3 | Kościan | W | ||
4 | Krzywiń | M-W | ||
5 | Śmigiel | M-W | ||
296 | 1 | Chocz | W | pleszewski |
2 | Czermin | W | ||
3 | Dobrzyca | W | ||
4 | Gizałki | W | ||
5 | Gołuchów | W | ||
6 | Pleszew | M-W | ||
297 | 1 | Bojanowo | M-W | rawicki |
2 | Jutrosin | M-W | ||
3 | Miejska Górka | M-W | ||
4 | Pakosław | W | ||
5 | Rawicz | M-W |
Województwo: zachodniopomorskie
Nr obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nr porządkowy gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nazwa gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Rodzaj gminy wchodzącej w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością | Nazwa powiatu lub miasta na prawach powiatu wchodzącego w skład obszaru wykorzystywania lub dysponowania częstotliwością |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
298 | 1 | Dygowo | W | kołobrzeski |
2 | Gościno | W | ||
3 | Kołobrzeg | M | ||
4 | Kołobrzeg | W | ||
5 | Rymań | W | ||
6 | Siemyśl | W | ||
7 | Ustronie Morskie | W | ||
299 | 1 | Chociwel | M-W | stargardzki |
2 | Dobrzany | M-W | ||
3 | Dolice | W | ||
4 | Ińsko | M-W | ||
5 | Kobylanka | W | ||
6 | Marianowo | W | ||
7 | Stara Dąbrowa | W | ||
8 | Stargard Szczeciński | M | ||
9 | Stargard Szczeciński | W | ||
10 | Suchań | M-W | ||
300 | 1 | Barwice | M-W | szczecinecki |
2 | Biały Bór | M-W | ||
3 | Borne Sulinowo | M-W | ||
4 | Grzmiąca | W | ||
5 | Szczecinek | M | ||
6 | Szczecinek | W | ||
301 | 1 | M. Świnoujście | M | Świnoujście |
302 | 1 | Bierzwnik | W | choszczeński |
2 | Choszczno | M-W | ||
3 | Drawno | M-W | ||
4 | Krzęcin | W | ||
5 | Pełczyce | M-W | ||
6 | Recz | M-W | ||
303 | 1 | M. Szczecin | M | Szczecin |
304 | 1 | Brzeźno | W | świdwiński |
2 | Połczyn-Zdrój | M-W | ||
3 | Rąbino | W | ||
4 | Sławoborze | W | ||
5 | Świdwin | M | ||
6 | Świdwin | W | ||
305 | 1 | Biesiekierz | W | koszaliński |
2 | Bobolice | M-W | ||
3 | Manowo | W | ||
4 | Mielno | W | ||
5 | Polanów | M-W | ||
6 | Będzino | W | ||
7 | Sianów | M-W | ||
8 | Świeszyno | W | ||
9 | M. Koszalin | M | Koszalin | |
306 | 1 | Dobra | M-W | łobeski |
2 | Łobez | M-W | ||
3 | Radowo Małe | W | ||
4 | Resko | M-W | ||
5 | Węgorzyno | M-W | ||
307 | 1 | Dobra (Szczecińska) | W | policki |
2 | Kołbaskowo | W | ||
3 | Nowe Warpno | M-W | ||
4 | Police | M-W | ||
308 | 1 | Czaplinek | M-W | drawski |
2 | Drawsko Pomorskie | M-W | ||
3 | Kalisz Pomorski | M-W | ||
4 | Ostrowice | W | ||
5 | Wierzchowo | W | ||
6 | Złocieniec | M-W | ||
309 | 1 | Dziwnów | M-W | kamieński |
2 | Golczewo | M-W | ||
3 | Kamień Pomorski | M-W | ||
4 | Międzyzdroje | M-W | ||
5 | Świerzno | W | ||
6 | Wolin | M-W | ||
310 | 1 | Bielice | W | pyrzycki |
2 | Kozielice | W | ||
3 | Lipiany | M-W | ||
4 | Przelewice | W | ||
5 | Pyrzyce | M-W | ||
6 | Warnice | W | ||
311 | 1 | Białogard | M | białogardzki |
2 | Białogard | W | ||
3 | Karlino | M-W | ||
4 | Tychowo | W | ||
312 | 1 | Goleniów | M-W | goleniowski |
2 | Maszewo | M-W | ||
3 | Nowogard | M-W | ||
4 | Osina | W | ||
5 | Przybiernów | W | ||
6 | Stepnica | W | ||
313 | 1 | Barlinek | M-W | myśliborski |
2 | Boleszkowice | W | ||
3 | Dębno | M-W | ||
4 | Myślibórz | M-W | ||
5 | Nowogródek Pomorski | W | ||
314 | 1 | Człopa | M-W | wałecki |
2 | Mirosławiec | M-W | ||
3 | Tuczno | M-W | ||
4 | Wałcz | M | ||
5 | Wałcz | W | ||
315 | 1 | Brojce | W | gryficki |
2 | Gryfice | M-W | ||
3 | Karnice | W | ||
4 | Płoty | M-W | ||
5 | Rewal | W | ||
6 | Trzebiatów | M-W | ||
316 | 1 | Banie | W | gryfiński |
2 | Cedynia | M-W | ||
3 | Chojna | M-W | ||
4 | Gryfino | M-W | ||
5 | Mieszkowice | M-W | ||
6 | Moryń | M-W | ||
7 | Stare Czarnowo | W | ||
8 | Trzcińsko-Zdrój | M-W | ||
9 | Widuchowa | W | ||
317 | 1 | Darłowo | M | sławieński |
2 | Darłowo | W | ||
3 | Malechowo | W | ||
4 | Postomino | W | ||
5 | Sławno | M | ||
6 | Sławno | W |
2.1.1.1. Sposób wykorzystania częstotliwości nie może powodować szkodliwych zakłóceń w żadnym punkcie leżącym poza obszarem wykorzystania lub dysponowania częstotliwością.
2.1.1.2. Podmioty wykorzystujące te same zasoby częstotliwościowe na sąsiadujących obszarach mogą, na podstawie wzajemnych porozumień, określić częstotliwości wykorzystywane przez te podmioty na preferencyjnych zasadach, mając na uwadze równoprawny dostęp do częstotliwości.
2.1.2. Dopuszcza się wykorzystywanie zakresów częstotliwości 10,15-10,30 GHz oraz 10,50-10,65 GHz w służbie stałej przez systemy radiokomunikacyjne inne niż określone w pkt 2.1.
2.2. Dopuszcza się wykorzystywanie zakresów częstotliwości 10,15-10,30 GHz oraz 10,50-10,60 GHz w służbie radiolokalizacyjnej.
2.3. Dopuszcza się wykorzystywanie zakresu częstotliwości 10,15-10,30 GHz w służbie amatorskiej.
2.4. Dopuszcza się wykorzystywanie zakresów częstotliwości 10,15-10,30 GHz oraz 10,50-10,55 GHz w służbie ruchomej.
2.5. Dopuszcza się wykorzystywanie zakresu częstotliwości 10,55 - 10,65 GHz w służbie ruchomej, z wyjątkiem ruchomej lotniczej.
2.6. Dopuszcza się wykorzystywanie zakresu częstotliwości 10,60-10,65 GHz w służbie radioastronomicznej.
2.7. Dopuszcza się wykorzystywanie zakresu częstotliwości 10,60-10,65 GHz w służbie satelitarnego badania Ziemi (pasywne).
2.8. Dopuszcza się wykorzystywanie zakresu częstotliwości 10,60-10,65 GHz w służbie badania kosmosu (pasywne).
2.9. W przypadkach, o których mowa w pkt 2.1.2., 2.2., 2.3., 2.4., 2.5., 2.6., 2.7. oraz 2.8. zalecane normy zharmonizowane, dokumenty związane oraz plany aranżacji kanałów będą określane w drodze zmiany niniejszego zarządzenia w miarę potrzeb, z uwzględnieniem możliwości technicznych oraz międzynarodowych uzgodnień przeznaczeń częstotliwości.
3. Znaczenie skrótów i określeń:
1) DEC {Decision) - decyzja;
2) ECC (Electronic Communications Committee) - Komitet Komunikacji Elektronicznej;
3) ERC (European Radiocommunications Committee) - Europejski Komitet Radiokomunikacji;
4) FD - częstotliwość środkowa kanału w dolnym zakresie dupleksowym;
5) fdolna -dolna częstotliwość graniczna określonego zakresu częstotliwości;
6) FG - częstotliwość środkowa kanału w górnym zakresie dupleksowym;
7) fgórna - górna częstotliwość graniczna określonego zakresu częstotliwości;
8) ITU (International Telecommunication Union) - Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny;
9) ITU-R (ITU Radiocommunication Sector) - Sektor Radiokomunikacyjny Międzynarodowego Związku Telekomunikacyjnego;
10) M - gmina miejska;
11) M-W - gmina miejsko-wiejska;
12) n - numer kanału w planie aranżacji kanałów;
13) REC (Recommendation) - zalecenie;
14) R&TTE (Radio Equipment and Telecommunications Terminal Equipment) - urządzenia radiowe i końcowe urządzenia telekomunikacyjne;
15) W - gmina wiejska.
4. Służby radiokomunikacyjne oznaczono według kategorii ważności:
1) wielkimi literami (np. STAŁA) - służby radiokomunikacyjne pierwszej ważności, chronione przed zakłóceniami ze strony innych służb;
2) małymi literami (np. Amatorska) - służby radiokomunikacyjne drugiej ważności; służby te nie powinny powodować szkodliwych zakłóceń w pracy stacji służb pierwszej ważności, nie mogą żądać ochrony przed szkodliwymi zakłóceniami ze strony stacji służb pierwszej ważności, którym częstotliwości już przydzielono lub mogą być przydzielone w późniejszym terminie, ale mogą żądać ochrony przed szkodliwymi zakłóceniami ze strony stacji tej samej lub innych służb drugiej ważności, dla których częstotliwości mogą być przydzielone w późniejszym terminie.
______
1) Informacja o przystąpieniu do opracowania planu zagospodarowania częstotliwości została zamieszczona w Biuletynie Urzędu Komunikacji Elektronicznej nr 1(28)/2009 z dnia 27 lutego 2009 r.
2) W sprawie Regulaminu Radiokomunikacyjnego Prezes Urzędu Regulacji Telekomunikacji i Poczty ogłosił w Biuletynie URTiP nr 2(5)/2003 Obwieszczenie z dnia 26 marca 2003 r. w sprawie niektórych przepisów do Konstytucji i konwencji Międzynarodowego Związku Telekomunikacyjnego, sporządzonych w Genewie dnia 22 grudnia 1992 r.