Ogłoszenie wykazu danych dotyczących osób wpisanych na listę doradców podatkowych.
Dz.Urz.MF.1998.11.47
Akt indywidualnyOBWIESZCZENIE
MINISTRA FINANSÓW
z dnia 29 kwietnia 1998 r.
w sprawie ogłoszenia wykazu danych dotyczących osób wpisanych na listę doradców podatkowych.
ZAŁĄCZNIK
LISTA DORADCÓW PODATKOWYCH (edycja XII)
LISTA DORADCÓW PODATKOWYCH (edycja XII)
Lp. | Numer wpisu | Data wpisu | Imię i nazwisko | Miejsce wykonywania działalności | Miejscowość |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
5295 | 05295 | 7.04.1998 r. | Tadeusz Piwowarek | ul. Studzienna 10/21 | Białystok |
5296 | 05296 | 7.04.1998 r. | Zenobia Postoł | ul. Ozimska 55 | Opole |
5297 | 05297 | 7.04.1998 r. | Renata Wojtasik | ul. Wiwulskiego 13A/22 | Łódź |
5298 | 05298 | 7.04.1998 r. | Krystyna Perchlak | ul. Rzgowska 26/28 | Łódź |
5299 | 05299 | 7.04.1998 r. | Teresa Guzina | ul. Krótka 2 | Kwidzyn |
5300 | 05300 | 7.04.1998 r. | Zdzisław Woźniczka | ul. Ekologiczna 1 | Świątniki Górne |
5301 | 05301 | 7.04.1998 r. | Artur Horain | ul. Józefitów 17/4 | Kraków |
5302 | 05302 | 7.04.1998 r. | Mariusz Żołnierczuk | ul. Kilińskiego 66/1 | Zamość |
5303 | 05303 | 7.04.1998 r. | Ryszard Krasiński | ul. Wojska Polskiego 63 | Piotrków Trybunalski |
5304 | 05304 | 7.04.1998 r. | Józef Twarduś | ul. Kościuszki 27 | Opole |
5305 | 05305 | 7.04.1998 r. | Jan Sierpiejko | ul. Kiełczowska 28 | Wrocław |
5306 | 05306 | 7.04.1998 r. | Henryk Nikonowicz | ul. Pancerna 22 | Warszawa |
5307 | 05307 | 7.04.1998 r. | Zbigniew Ochenduszko | ul. Legionów 24/7 | Sosnowiec |
5308 | 05308 | 7.04.1998 r. | Dariusz Wiącek | ul. Legionów 37 | Lubartów |
5309 | 05309 | 7.04.1998 r. | Irena Kopta | ul. Wadowicka 3 ul. Forteczna 92 | Kraków Kraków |
5310 | 05310 | 7.04.1998 r. | Wiesław Godek | ul. Zwycięstwa 137/139 | Koszalin |
5311 | 05311 | 7.04.1998 r. | Urszula Łukszto | ul. Zielna 14/11 | Łódź |
5312 | 05312 | 7.04.1998 r. | Teresa Kopta | ul. Wadowicka 3 ul. Forteczna 92 | Kraków Kraków |
5313 | 05313 | 7.04.1998 r. | Wojciech Bialucha | ul. Naruszewicza 6 | Ostrowiec Świętokrzyski |
5314 | 05314 | 7.04.1998 r. | Ryszard Jastrząb | ul. Derdowskiego 26/29 | Szczecin |
5315 | 05315 | 7.04.1998 r. | Bogumił Klimczyk | ul. Grunwaldzka 141 ul. Cieszyńskiego 52/9 | Gdańsk Gdańsk |
5316 | 05316 | 7.04.1998 r. | Zbigniew Kozacki | ul. Jana Bytnara "Rudego" 9/301 | Opole |
5317 | 05317 | 7.04.1998 r. | Anna Labentz | ul. Szmaragdowa 28 ul. Warszawska 15 | Zgorzelec Zgorzelec |
5318 | 05318 | 7.04.1998 r. | Maria Klimczyk | ul. Grunwaldzka 141 ul. Cieszyńskiego 52/9 | Gdańsk Gdańsk |
5319 | 05319 | 7.04.1998 r. | Krystyna Zawora | Cech Rzemiosł Różnych ul. Kaszubska 19 | Stargard Szczeciński |
5320 | 05320 | 7.04.1998 r. | Lidia Guzek | ul. Saska 48A/18 | Warszawa |
5321 | 05321 | 7.04.1998 r. | Barbara Dorywalska | ul. Małej Łąki 8/25 | Warszawa |
5322 | 05322 | 7.04.1998 r. | Maria Bińkowska | ul. Puławska 42 | Piaseczno |
5323 | 05323 | 7.04.1998 r. | Bogdan Szymański | ul. Prądzyńskiego 131/6 ul. M. Konopnickiej 13 | Świdnica Świdnica |
5324 | 05324 | 7.04.1998 r. | Tomasz Płażewski | os. M. Nowotki 22/7 | Ostrzeszów |
5325 | 05325 | 7.04.1998 r. | Marek Mliczewski | ul. Dolna 4/50 | Warszawa |
5326 | 05326 | 7.04.1998 r. | Stanisława Skórka | ul. Łączna 1C/13 | Świdwin |
5327 | 05327 | 7.04.1998 r. | Grzegorz Kurpios | os. Witkowice Nowe 38 | Kraków |
5328 | 05328 | 7.04.1998 r. | Małgorzata Rucka | al. Niepodległości 18/9 | Mielec |
5329 | 05329 | 7.04.1998 r. | Barbara Kühn | ul. Gosława 13D | Wodzisław Śląski |
5330 | 05330 | 7.04.1998 r. | Zygmunt Gregorek | ul. Kamienna 2 | Legnica |
5331 | 05331 | 7.04.1998 r. | Teresa Malinowska-Sas | ul. Kościuszki 54 | Gryfice |
5332 | 05332 | 7.04.1998 r. | Iwona Labryga | ul. Leśna 2 | Siemianowice Śląskie |
5333 | 05333 | 7.04.1998 r. | Irena Bobek | ul. Friedleina 4 | Kraków |
5334 | 05334 | 7.04.1998 r. | Krystyna Kaczmarska | ul. Mazowiecka 25 | Kraków |
5335 | 05335 | 7.04.1998 r. | Jolanta Borowska | ul. Szpitalna 8 pok. 103 | Knurów |
5336 | 05336 | 7.04.1998 r. | Małgorzata Szemelowska | ul. Szpitalna 8 pok. 103 | Knurów |
5337 | 05337 | 7.04.1998 r. | Lucyna Śliwa | ul. 11 Listopada 12 ul. Rynek 12 ul. W. Witosa 17 | Kalwaria Andrychów Andrychów |
5338 | 05338 | 7.04.1998 r. | Zofia Śledź | ul. Działkowa 42/5 | Wrocław |
5339 | 05339 | 7.04.1998 r. | Andrzej Sikorski | Osada Ojców 15A | Warszawa |
5340 | 05340 | 7.04.1998 r. | Urszula Kałuszko | Osada Ojców 15A | Warszawa |
5341 | 05341 | 7.04.1998 r. | Mieczysław Iwanek | Osada Ojców 15A | Warszawa |
5342 | 05342 | 7.04.1998 r. | Marek Kolczyński | ul. Nawrot 114 | Łódź |
5343 | 05343 | 7.04.1998 r. | Roman Mleczek | ul. 1 Maja 6 | Opole |
5344 | 05344 | 7.04.1998 r. | Elżbieta Saganowska | ul. Okrężna 30 | Suchelów |
5345 | 05345 | 7.04.1998 r. | Zofia Krzyżanowska | ul. Sztabowa 76B/4 ul. Drukarska 36 | Wrocław Wrocław |
5346 | 05346 | 7.04.1998 r. | Bożenna Karlak | ul. Piłsudskiego 25/27 ul. Bohaterów Katynia 13/59 | Częstochowa Częstochowa |
5347 | 05347 | 7.04.1998 r. | Marek Górecki | ul. Sikorskiego 8 pok. 45 i 46 | Gorzów Wlkp. |
5348 | 05348 | 7.04.1998 r. | Maria Doboszyńska | ul. Podmiejska 20 | Gorzów Wlkp. |
5349 | 05349 | 7.04.1998 r. | Dariusz Koziarzewski | ul. Krasińskiego 16 | Wrocław |
5350 | 05350 | 7.04.1998 r. | Roman Kłoda | ul. Matejki 27/2 | Barlinek |
5351 | 05351 | 7.04.1998 r. | Danuta Kłoda | ul. Matejki 27/2 | Barlinek |
5352 | 05352 | 7.04.1998 r. | Bożena Czech | ul. Mirtowa 4 | Gdynia |
5353 | 05353 | 7.04.1998 r. | Urszula Traczuk | ul. Kopernika 8 | Chełm |
5354 | 05354 | 7.04.1998 r. | Iwona Reszczyńska | ul. Smugowa 10B | Gdańsk |
5355 | 05355 | 7.04.1998 r. | Beata Porzak | ul. Łukasiewicza 49 | Krosno |
5356 | 05356 | 7.04.1998 r. | Wacław Olesiński | POLGEO Sp. z o.o. ul. Wiśnicka 13 | Bochnia |
5357 | 05357 | 7.04.1998 r. | Teresa Kamińska | ul. J. Conrada 10/100 | Warszawa |
5358 | 05358 | 7.04.1998 r. | Barbara Paderewska | ul. Kopcińskiego 65 | Łódź |
5359 | 05359 | 7.04.1998 r. | Krystyna Sułkowska-Tonkowicz | ul. Planetowa 10 | Warszawa |
5360 | 05360 | 7.04.1998 r. | Genowefa Piotrowska | ul. Legionów Polskich 107/32 | Dąbrowa Górnicza |
5361 | 05361 | 7.04.1998 r. | Grażyna Górska | ul. Partyzancka 105/127 | Pabianice |
5362 | 05362 | 7.04.1998 r. | Krystyna Muchorowska | ul. Świętochłowicka 29 | Wrocław |
5363 | 05363 | 7.04.1998 r. | Ewa Skalska | ul. Kołłątaja 6 | Strzyżów |
5364 | 05364 | 7.04.1998 r. | Zbigniew Bronicki | ul. Fabryczna 13 | Dobroszyce |
5365 | 05365 | 7.04.1998 r. | Marian Mazurek | Rynek 12 | Cieszanów |
5366 | 05366 | 7.04.1998 r. | Maria Jurkiewicz | ul. Warszawska 13 | Bydgoszcz |
5367 | 05367 | 7.04.1998 r. | Zdzisława Lipidalska | Cerekwica 30 | Cerekwica |
5368 | 05368 | 7.04.1998 r. | Anna Malicka | ul. Kazimierza Wielkiego 67 | Wrocław |
5369 | 05369 | 7.04.1998 r. | Barbara Nowakowska | os. Korfantego 5A | Żory |
5370 | 05370 | 7.04.1998 r. | Barbara Zniszczoł | ul. Sztwiertni 1 | Wisła |
5371 | 05371 | 7.04.1998 r. | Sabina Znojkiewicz | ul. Mroźna 13A | Warszawa |
5372 | 05372 | 7.04.1998 r. | Ignacy Wiankowski | ul. Bojowników 2 | Bogatynia |
5373 | 05373 | 7.04.1998 r. | Hanna Goraj | ul. Gombrowicza 6/30 | Szczecin |
5374 | 05374 | 7.04.1998 r. | Bożena Kołek | ul. Słowackiego 87/89 | Piotrków Trybunalski |
5375 | 05375 | 7.04.1998 r. | Sławomir Piwoński | ul. Sławckiego 87/89 | Piotrków Trybunalski |
5376 | 05376 | 7.04.1998 r. | Renata Drużkowska | ul. Długa 6 | Krzyż Wielkopolski |
5377 | 05377 | 7.04.1998 r. | Danuta Gessner-Wierucka | ul. Młyńska 4A | Rawicz |
5378 | 05378 | 7.04.1998 r. | Grażyna Pelc | ul. Żółkiewskiego 2 | Byczyna |
5379 | 05379 | 7.04.1998 r. | Mirosława Delicka | ul. Hubala 6 | Łódź |
5380 | 05380 | 7.04.1998 r. | Ryszard Piłat | ul. Leśna 8 ul. Lipowa 43 | Magdalenka Magdalenka |
5381 | 05381 | 7.04.1998 r. | Radosław Belniak | ul. Konopnickiej 10 | Mrągowo |
5382 | 05382 | 7.04.1998 r. | Janina Szajnar | ul. Polinezyjska 2 m. 59 | Warszawa |
5383 | 05383 | 7.04.1998 r. | Barbara Ulewicz | ul. Stawisińskiego 4G/72 | Toruń |
5384 | 05384 | 7.04.1998 r. | Ewa Gębala | ul. Kolejowa 17 | Jaroszowiec |
5385 | 05385 | 7.04.1998 r. | Teodozja Malińska-Kałagate | ul. Zaścianek 1 ul. Daleka 11 ul. Kopernika 6 m. 33 | Grodzisk Maz. Grodzisk Maz. Grodzisk Maz. |
5386 | 05386 | 7.04.1998 r. | Maria Złoczańska | ul. 11 Listopada 110 | Wałbrzych |
5387 | 05387 | 7.04.1998 r. | Piotr Szczepański | ul. Miedza 2 | Toruń |
5388 | 05388 | 7.04.1998 r. | Piotr Osmólski | ul. Słowackiego 38/46 m. 22 | Warszawa |
5389 | 05389 | 7.04.1998 r. | Witold Ścisłowski | ul. Brzozowa 4 | Mogielnica |
5390 | 05390 | 7.04.1998 r. | Kinga Maj-Witek | ul. Biernackiego 1/23 | Mielec |
5391 | 05391 | 7.04.1998 r. | Teresa Lipowska | ul. Świętokrzyska 8A | Skarżysko-Kamienna |
5392 | 05392 | 7.04.1998 r. | Anna Łuszczyk | ul. Kopernika 14 | Tarnobrzeg |
5393 | 05393 | 7.04.1998 r. | Halina Korwat | ul. Wielopole 17 ul. Heleny 10/59 | Kraków Kraków |
5394 | 05394 | 7.04.1998 r. | Rafał Krysiak | ul. Serbinowska 2/3 | Kalisz |
5395 | 05395 | 7.04.1998 r. | Witold Zapędowski | ul. Piotrkowska 44 | Łódź |
5396 | 05396 | 7.04.1998 r. | Grażyna Polańska | ul. Jagiellońska 2 m. 30 | Warszawa |
5397 | 05397 | 7.04.1998 r. | Bożena Wittmann | ul. Braci Mieroszewskich 15 Pawilon | Sosnowiec |
5398 | 05398 | 7.04.1998 r. | Danuta Tomaszewska | ul. Łaskarza 2/13 | Poznań |
5399 | 05399 | 7.04.1998 r. | Bogumiła Zielińska | ul. Dworcowa 77 | Bydgoszcz |
5400 | 05400 | 7.04.1998 r. | Maria Konik | ul. Wrocławska 16/10 | Zielona Góra |
5401 | 05401 | 7.04.1998 r. | Stefania Kuc | ul. Braci Mieroszewskich 15 Pawilon | Sosnowiec |
5402 | 05402 | 7.04.1998 r. | Sławomir Owadowski | ul. 28 Czerwca 1956 r. 176 | Poznań |
5403 | 05403 | 7.04.1998 r. | Barbara Woźnica | ul. 28 Czerwca 1956 r. 176 | Poznań |
5404 | 05404 | 7.04.1998 r. | Tomasz Kruk | ul. Kochanowskiego 7 pok. 613 | Poznań |
5405 | 05405 | 7.04.1998 r. | Katarzyna Skierska | ul. Budowlanych 3/23 | Piła |
5406 | 05406 | 7.04.1998 r. | Teresa Rompała | ul. Wołowa 1 | Bytom |
5407 | 05407 | 7.04.1998 r. | Mariola Czemerys | ul. Kukułcza 7 | Bydgoszcz |
5408 | 05408 | 7.04.1998 r. | Czesław Straś | ul. Malczewskiego 29 ul. Wiosny Ludów 2 | Płaza Płaza |
5409 | 05409 | 7.04.1998 r. | Zbigniew Sadowski | ul. Warszawska 6 | Białystok |
5410 | 05410 | 7.04.1998 r. | Lucja Sadowska | ul. Warszawska 6 | Białystok |
5411 | 05411 | 7.04.1998 r. | Lucyna Bendyk | ul. Pokorna 9/22 ul. Królewiecka 146A/34 | Elbląg Elbląg |
5412 | 05412 | 7.04.1998 r. | Małgorzata Mazur-Sobańska | Boleścin 8 | Boleścin |
5413 | 05413 | 7.04.1998 r. | Janusz Krupski | ul. Elsnera 4 | Wrocław |
5414 | 05414 | 7.04.1998 r. | Magdalena Madej | ul. Chwiałkowskiego 34 pok. 4 | Poznań |
5415 | 05415 | 7.04.1998 r. | Adam Krzemieniewski | ul. Grunwaldzka 10 | Nowe Miasto Lubawskie |
5416 | 05416 | 7.04.1998 r. | Wanda Tyczyńska | ul. Kolejowa 1A | Szczytno |
5417 | 05417 | 7.04.1998 r. | Gabriela Koniuszy | ul. Matejki 7/18 ul. Reja 12B | Myślenice Myślenice |
5418 | 05418 | 7.04.1998 r. | Barbara Wojtczak | ul. Modrzewskiego 82 ul. Szkolna 48 bl. 55 m. 16 | Wolbórz Piotrków Trybunalski |
5419 | 05419 | 7.04.1998 r. | Bernadeta Zielińska | ul. Orłowskiego 64 | Leszno |
5420 | 05420 | 7.04.1998 r. | Henryk Dudziak | os. Konstytucji 3 Maja 4/1 | Jarocin |
5421 | 05421 | 7.04.1998 r. | Helena Jarocka-Panfil | ul. Żeleńskiego 59 | Wałbrzych |
5422 | 05422 | 7.04.1998 r. | Halina Kołodziejska | ul. 1905 Roku 1/9 | Radom |
5423 | 05423 | 7.04.1998 r. | Irena Flak | ul. Wyszyńskiego 3/4 m. 97 | Góra Kalwaria |
5424 | 05424 | 7.04.1998 r. | Czesław Kuklicz | os. Centrum 17 | Sokółka |
5425 | 05425 | 7.04.1998 r. | Agata Howaniec | ul. Lwowska 4 | Katowice |
5426 | 05426 | 7.04.1998 r. | Bernadeta Krzyżanowska | ul. Klonowa 5 | Tychy |
5427 | 05427 | 7.04.1998 r. | Maria Miernik | ul. Langiewicza 23/3 | Rzeszów |
5428 | 05428 | 7.04.1998 r. | Halina Kosowska | ul. Mickiewicza 15 | Kłobuck |
5429 | 05429 | 7.04.1998 r. | Stanisław Potyrała | ul. Lasek Brzozowy 10 m. 41 al. Wyzwolenia 16/2 | Warszawa Warszawa |
5430 | 05430 | 7.04.1998 r. | Bożena Manarczyk | ul. Szaserów 129 | Warszawa |
5431 | 05431 | 7.04.1998 r. | Czesława Caputa | ul. Lipowa 542 | Lipowa |
5432 | 05432 | 7.04.1998 r. | Lukrecja Waligóra | ul. Białogardzka 4D/5 | Szczecinek |
5433 | 05433 | 7.04.1998 r. | Maria Wiśniewska | ul. Przemysława 8A/1 | Gronowo Elbląskie |
5434 | 05434 | 7.04.1998 r. | Jan Danielewski | ul. Malwowa 72 | Poznań |
5435 | 05435 | 7.04.1998 r. | Piotr Chabera | ul. Starej Baśni 6 m. 30 ul. Jana Pawła II 36 | Warszawa Ząbki |
5436 | 05436 | 7.04.1998 r. | Anna Natorska | ul. Wisełki 46A | Warszawa |
5437 | 05437 | 7.04.1998 r. | Elżbieta Fidura | ul. Królewska 55 ul. Jaracza 4 | Częstochowa Częstochowa |
5438 | 05438 | 7.04.1998 r. | Artur Bućko | ul. Szymanowskiego 5/79 | Jelenia Góra |
5439 | 05439 | 7.04.1998 r. | Marianna Bućko | ul. Szymanowskiego 5/79 | Jelenia Góra |
5440 | 05440 | 7.04.1998 r. | Ewa Świerczewska | ul. Kazimierzowska 71/75 m. 99 | Warszawa |
5441 | 05441 | 7.04.1998 r. | Bogusława Drucis | ul. Utrata 4B | Suwałki |
5442 | 05442 | 7.04.1998 r. | Mieczysław Zalewski | ul. Wojska Polskiego 8 | Kolno |
5443 | 05443 | 7.04.1998 r. | Danuta Fedorczyk | ul. Słowackiego 38/46 m. 22 | Warszawa |
5444 | 05444 | 7.04.1998 r. | Alicja Kalinowska | ul. Brzeska 16 | Biała Podlaska |
5445 | 05445 | 7.04.1998 r. | Henryk Jankowski | os. Lecha 126/12 | Poznań |
5446 | 05446 | 7.04.1998 r. | Waldemar Piątek | ul. Widok 5 | Wieliczka |
5447 | 05447 | 7.04.1998 r. | Gizela Leszczyńska | ul. Kujawska 55 | Sopot |
5448 | 05448 | 7.04.1998 r. | Franciszek Jutrzenka-Trzebiatowski | al. Niepodległości 753 | Sopot |
5449 | 05449 | 7.04.1998 r. | Klara Lachowicz | ul. Wolskiego 4/1 m. 75 | Płock |
5450 | 05450 | 7.04.1998 r. | Jolanta Rymanowska | ul. Łukasińskiego 43 | Świdnica |
5451 | 05451 | 7.04.1998 r. | Piotr Bujacz | ul. Komuny Paryskiej 5 | Wołów |
5452 | 05452 | 7.04.1998 r. | Eugeniusz Marszałek | ul. Piotra Skargi 128 | Ruda Śląska |
5453 | 05453 | 7.04.1998 r. | Dorota Szymkiewicz | ul. Bohaterów Września 27 | Dębno Lubuskie |
5454 | 05454 | 7.04.1998 r. | Grażyna Bujacz | ul. Dębowa 7 ul. Komuny Paryskiej 5 | Wołów Wołów |
5455 | 05455 | 7.04.1998 r. | Kazimiera Jelonkiewicz | ul. Zbrowskiego 84 | Radom |
5456 | 05456 | 7.04.1998 r. | Marian Mendyka | Rynek Górny 7 pok. 25 | Wieliczka |
5457 | 05457 | 7.04.1998 r. | Jacek Marciniak | ul. Mińska 25 pok. 631 | Warszawa |
5458 | 05458 | 7.04.1998 r. | Joanna Barysiewicz | ul. Kwiska 5/7 ul. Na Ostatnim Groszu 82/3 ul. Gdacjusz 1A | Wrocław Wrocław Wrocław |
5459 | 05459 | 7.04.1998 r. | Władysław Nowak | ul. Partyzantów 14/10 | Kazimierza Wielka |
5460 | 05460 | 7.04.1998 r. | Ewa Stalewska-Kujawa | ul. Knosały 5 | Olsztyn |
5461 | 05461 | 7.04.1998 r. | Alicja Kliks-Kowalska | ul. Grunwaldzka 10 | Zielona Góra |
5462 | 05462 | 7.04.1998 r. | Jan Ogiński | os. Okrzei bl. 1 m. 124 | Bełchatów |
5463 | 05463 | 7.04.1998 r. | Ryszard Wojtkowiak | ul. Kolejowa - Stacja PKP | Szprotawa |
5464 | 05464 | 7.04.1998 r. | Stanisława Mroczek | ul. Ogrodowa 21 | Kałuszyn |
5465 | 05465 | 7.04.1998 r. | Ilona Byczyńska | ul. Drzęczewska 4/1 | Piaski |
5466 | 05466 | 7.04.1998 r. | Rafał Byczyński | ul. Drzęczewska 4/1 | Piaski |
5467 | 05467 | 7.04.1998 r. | Katarzyna Mrugała | ul. Kolejowa 134A | Nowy Targ |
5468 | 05468 | 7.04.1998 r. | Eleonora Mikoda | ul. Borowa 8 | Janowice |
5469 | 05469 | 7.04.1998 r. | Teresa Kuśmierek | ul. Drzymały 11/1 | Kąty Wrocławskie |
5470 | 05470 | 7.04.1998 r. | Maciej Sobczak | ul. Margaretkowa 7/14 | Konin |
5471 | 05471 | 7.04.1998 r. | Elżbieta Kołt | ul. Krasickiego 27 | Dzierżoniów |
5472 | 05472 | 7.04.1998 r. | Jadwiga Krasowska | ul. Warszawska 11 m. 7 | Nowy Dwór Mazowiecki |
5473 | 05473 | 7.04.1998 r. | Alicja Gielecińska | ul. Ksawerów 23A m. 77 | Warszawa |
5474 | 05474 | 7.04.1998 r. | Ewa Dobosiewicz | ul. Wielopole 3 | Kraków |
5475 | 05475 | 7.04.1998 r. | Bohdan Dobosiewicz | ul. Wielopole 3 | Kraków |
5476 | 05476 | 7.04.1998 r. | Danuta Goj | ul. P. Skargi 40/18 ul. Oświęcimska 98 ul. Konopnickiej 1/11 | Piekary Śląskie Piekary Śląskie Gubin |
5477 | 05477 | 7.04.1998 r. | Janusz Stańko | ul. Kaszubska 19 | Stargard Szczeciński |
5478 | 05478 | 7.04.1998 r. | Jan Gruszka | ul. Brodzińskiego 12A/16 | Bielsko-Biała |
5479 | 05479 | 7.04.1998 r. | Zenon Strzelec | ul. Buczka 7 | Piła |
5480 | 05480 | 7.04.1998 r. | Włodzimierz Lengas | ul. Ikara 12 | Bydgoszcz |
5481 | 05481 | 7.04.1998 r. | Andrzej Piekarski | ul. Wetmańskiego 10 | Żuromin |
5482 | 05482 | 7.04.1998 r. | Grzegorz Śliwa | ul. 11 Listopada 12 ul. Rynek 12 ul. Witosa 17 | Kalwaria Andrychów Andrychów |
5483 | 05483 | 7.04.1998 r. | Tomasz Zieliński | ul. Józefitów 17/4 | Kraków |
5484 | 05484 | 7.04.1998 r. | Aleksander Banaś | ul. Gazowa 5/7 | Kraków |
5485 | 05485 | 7.04.1998 r. | Zofia Smagała | ul. Łęczyńska 3 | Lublin |
5486 | 05486 | 7.04.1998 r. | Małgorzata Trzeciak | ul. Telesfora 2 | Opole |
5487 | 05487 | 7.04.1998 r. | Danuta Grajeta | al. Wyzwolenia 41 | Wałbrzych |
5488 | 05488 | 7.04.1998 r. | Władysław Szczebiot | ul. Koszalińska 18 | Olsztyn |
5489 | 05489 | 7.04.1998 r. | Wiesława Strachota | ul. Kasprowicza 74 m. 27 | Warszawa |
5490 | 05490 | 7.04.1998 r. | Wioletta Skonieczna | ul. Tysiąclecia 2 | Płock |
5491 | 05491 | 7.04.1998 r. | Wojciech Osyda | ul. Noniewicza 44A | Suwałki |
5492 | 05492 | 7.04.1998 r. | Aleksandra Kuligowska-Kubiak | os. Władysława Łokietka 1 m. 163 | Poznań |
5493 | 05493 | 7.04.1998 r. | Magdalena Szafron | ul. Wiejska 74 | Grzawa |
5494 | 05494 | 7.04.1998 r. | Irena Dolecka | ul. Legionów 100/5 | Grudziądz |
5495 | 05495 | 7.04.1998 r. | Grażyna Sabat | ul. Sanocka 9/17 | Wrocław |
5496 | 05496 | 7.04.1998 r. | Irena Witt-Plizga | ul. Sienna 90/1 | Warszawa |
5497 | 05497 | 7.04.1998 r. | Jacek Piotrowski | ul. Piłsudskiego 8/2 os. Łużyckie 19B/10 | Świebodzin Świebodzin |
5498 | 05498 | 7.04.1998 r. | Mirosław Rogaczewski | ul. Więckowskiego 20 | Łódź |
5499 | 05499 | 7.04.1998 r. | Leszek Młyńczyk | ul. Warszawska 57 | Gorzkowice |
5500 | 05500 | 7.04.1998 r. | Jolanta Kufel | ul. Gliniana 29/73 | Lublin |
5501 | 05501 | 7.04.1998 r. | Barbara Redlicka | ul. Radlińskiej 9 m. 10 | Łódź |
5502 | 05502 | 7.04.1998 r. | Paweł Pec | ul. Chopina 6 | Oborniki Wlkp. |
5503 | 05503 | 7.04.1998 r. | Bogdan Nagier | al. Jana Pawła II 25A | Stalowa Wola |
5504 | 05504 | 7.04.1998 r. | Joanna Achtel-Hospod | ul. Królewska 47/24 | Kraków |
5505 | 05505 | 7.04.1998 r. | Antoni Jarmułowicz | ul. Gandhiego 5 m. 36 | Warszawa |
5506 | 05506 | 7.04.1998 r. | Antoni Lisok | ul. Morcinka 16/62 | Tychy |
5507 | 05507 | 7.04.1998 r. | Magdalena Smoleńska | ul. Mickiewicza 7 | Śrem |
5508 | 05508 | 7.04.1998 r. | Maria Pociask | Spółdzielnia Rzemieślnicza "Wielobranżowa" ul. Krótka 5 | Mielec |
5509 | 05509 | 7.04.1998 r. | Małgorzata Nowak | ul. Grunwaldzka 15/32 | Zawiercie |
5510 | 05510 | 7.04.1998 r. | Ludmiła Bełdzińska | ul. Polanki 124 | Gdańsk |
5511 | 05511 | 7.04.1998 r. | Marzena Kaczmarska | ul. Podwale 23 | Warszawa |
5512 | 05512 | 7.04.1998 r. | Grzegorz Grzech | ul. Kolejowa 97 al. Lipowe 2/3 | Pionki Pionki |
5513 | 05513 | 7.04.1998 r. | Bogdan Belka | ul. Bończyka 6/5 ul. Modrzejewskiej 2 pok. 404 | Wrocław Wrocław |
5514 | 05514 | 7.04.1998 r. | Jan Bala | Cech Rzemiosł Różnych ul. Moniuszki 20 | Biała Podlaska |
5515 | 05515 | 7.04.1998 r. | Jacek Figurski | ul. Chopina 8 m. 20 | Lubin |
5516 | 05516 | 7.04.1998 r. | Witold Gibas | ul. Starostów Lipnickich 3 m. 7 ul. Piastowska 43 pok. 73 | Bielsko-Biała Bielsko-Biała |
5517 | 05517 | 7.04.1998 r. | Danuta Glajcher | os. Dąbrowszczaków 22 m. 12 | Swarzędz |
5518 | 05518 | 7.04.1998 r. | Jadwiga Głąb | ul. Słowicza 6 | Świdnica |
5519 | 05519 | 7.04.1998 r. | Wioleta Gołowacz | Biuro Rachunkowe s.c. T. Wołonciej i P. Noniewicz ul. Świętojańska 13 m. 1 | Białystok |
5520 | 05520 | 7.04.1998 r. | Arletta Grabia | PHU BALBO Sp. z o.o. ul. Podolska 18 | Poznań |
5521 | 05521 | 7.04.1998 r. | Robert Jakubiec | Biuro Finansowo-Prawne ul. Wiśniowa 12 | Poznań |
5522 | 05522 | 7.04.1998 r. | Izabela Kalita | ul. Kościuszki 136 m. 3 ul. Wolinian 17 | Wrocław Wrocław |
5523 | 05523 | 7.04.1998 r. | Marianna Klimiuk | Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa ul. Sienkiewicza 9 | Ostróda |
5524 | 05524 | 7.04.1998 r. | Eugenia Kostrzewa | ul. Krasickiego 1 m. 19 | Świętochłowice |
5525 | 05525 | 7.04.1998 r. | Hanna Kozub-Głownia | ul. Grunwaldzka 235 | Jaworzno |
5526 | 05526 | 7.04.1998 r. | Piotr Kunkel | ul. Wilczyńskiego 25 m. 13 | Olsztyn |
5527 | 05527 | 7.04.1998 r. | Małgorzata Legan | RAMAK Sp. z o.o. ul. Rynek Główny 7/10B | Kraków |
5528 | 05528 | 7.04.1998 r. | Krystyna Lipińska | Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa ul. Szczecińska 19 | Gryfino |
5529 | 05529 | 7.04.1998 r. | Jadwiga Łagocka | ul. kard. Wyszyńskiego 9 m. 23 | Białystok |
5530 | 05530 | 7.04.1998 r. | Anna Łukaszewicz-Obierska | ul. Słowiańska 38D m. 14 | Poznań |
5531 | 05531 | 7.04.1998 r. | Stanisława Michalska | os. Dywizjonu 303 11 m. 171 | Kraków |
5532 | 05532 | 7.04.1998 r. | Barbara Mielczarz | ul. Zapolskiej 11 | Andrespol |
5533 | 05533 | 7.04.1998 r. | Adam Motyl | ul. Drożyska 80 | Kraków |
5534 | 05534 | 7.04.1998 r. | Helena Potężna | pl. Magistracki 3 ul. Kasztelańska 2 m. 19 | Wałbrzych Wałbrzych |
5535 | 05535 | 7.04.1998 r. | Anna Pustelnik | ul. Topolowa 76 | Mnich |
5536 | 05536 | 7.04.1998 r. | Beata Rek | ul. Malczewskiego 21 m. 73 | Łódź |
5537 | 05537 | 7.04.1998 r. | Sławomir Rogalski | ul. Porazińskiej 7 m. 11 | Bydgoszcz |
5538 | 05538 | 7.04.1998 r. | Janusz Sawicki | ul. 1 Maja 32 m. 1 | Opole |
5539 | 05539 | 7.04.1998 r. | Artur Stanowski | Biuro Podatkowe "Ares" ul. Żeromskiego 20B | Częstochowa |
5540 | 05540 | 7.04.1998 r. | Ewa Storoż | ul. Związku Walki Młodych 18 m. 8 | Gliwice |
5541 | 05541 | 7.04.1998 r. | Apolonia Sytniewska | ul. Wiejska 1 | Ostrów Mazowiecka |
5542 | 05542 | 7.04.1998 r. | Ryszard Szłapka | Cech Rzemiosł Różnych ul. Rzemieślnicza 2/4 | Kościan |
5543 | 05543 | 7.04.1998 r. | Urszula Sztajerwald | ul. Staszica 22 | Zielonka |
5544 | 05544 | 7.04.1998 r. | Danuta Szymanek | ul. Klonowa 38/40 m. 3 Biuro Holdingowo-Consultingowe POL-MARKET Sp. z o.o. ul. Piotrkowska 171/173 | Łódź Łódź |
5545 | 05545 | 7.04.1998 r. | Elżbieta Świerczewska | Spółdzielnia Rzemieślnicza LEVINO pl. Pokoju 6 | Lębork |
5546 | 05546 | 7.04.1998 r. | Anna Walczak | Zrzeszenie Handlu i Usług dla Województwa Bialskopodlaskiego i Siedleckiego ul. Sienkiewicza 39 | Siedlce |
5547 | 05547 | 7.04.1998 r. | Henryk Walkowiak | ul. W. Pieniężnej 3 | Żnin |
5548 | 05548 | 7.04.1998 r. | Elżbieta Wojciechowska | ul. Sienkiewicza 21 | Ostróda |
5549 | 05549 | 7.04.1998 r. | Elżbieta Wójcik | ul. Próchnika 25 | Łódź |
5550 | 05550 | 7.04.1998 r. | Teresa Wyrodek | ul. 1 Maja 2 m. 4 | Rydzyna |
5551 | 05551 | 7.04.1998 r. | Adam Zając | ul. Staszica 19 m. 2 | Racibórz |
5552 | 05552 | 7.04.1998 r. | Ewa Browolejt | ul. A. Asnyka 3/1 | Złotoryja |
5553 | 05553 | 7.04.1998 r. | Gabriela Chmielowiec | ul. Topolowa 24 | Żelistrzewo |
5554 | 05554 | 7.04.1998 r. | Elżbieta Synowiec | PRI EKO-INST Sp. z o.o. ul. Podwisłocze 46 | Rzeszów |
5555 | 05555 | 7.04.1998 r. | Małgorzata Glinkiewicz | ul. Matejki 65/2 | Poznań |
5556 | 05556 | 7.04.1998 r. | Danuta Łukomska | ul. Szamarzewskiego 17 | Poznań |
5557 | 05557 | 7.04.1998 r. | Joanna Sibila | ul. Szamarzewskiego 17 | Poznań |
5558 | 05558 | 7.04.1998 r. | Maciej Koziarkiewicz | ul. Szarych Szeregów 8/7 | Pabianice |
5559 | 05559 | 7.04.1998 r. | Marek Szuster | Rynek Główny 9 | Kraków |
5560 | 05560 | 7.04.1998 r. | Agnieszka Gil | os. 2 Pułku Lotniczego 7/30 | Kraków |
5561 | 05561 | 7.04.1998 r. | Stefan Kuzar | ul. Gałczyńskiego 1/12 | Myślenice |
5562 | 05562 | 7.04.1998 r. | Barbara Staśkiewicz | ul. Rzymowskiego 20/43 ul. Bartłomieja 12/26 | Warszawa Warszawa |
5563 | 05563 | 7.04.1998 r. | Grzegorz Kozieł | ul. Niwa 15 | Busko Zdrój |
5564 | 05564 | 7.04.1998 r. | Maria Kościołowska | ul. Targowa 42/10 | Warszawa |
5565 | 05565 | 7.04.1998 r. | Anna Torchalska | ul. Sportowa 1B/2 | Sieroszewice |
5566 | 05566 | 7.04.1998 r. | Maciej Andrecki | ul. Ratajczaka 26 | Poznań |
5567 | 05567 | 7.04.1998 r. | Stefania Perzyńska | ul. Witaszka 6 pok. 24 | Piła |
5568 | 05568 | 7.04.1998 r. | Wojciech Sirocki | ul. Kartuska 13 ul. Czarny Dwór 12 | Sierakowice Gdańsk |
5569 | 05569 | 7.04.1998 r. | Irena Sirocka | ul. Kartuska 13 ul. Czarny Dwór 12 | Sierakowice Gdańsk |
5570 | 05570 | 7.04.1998 r. | Marek Janeczko | ul. Drzymały 5A ul. Łukasiewicza 4 | Czechowice-Dziedzice Oświęcim |
5571 | 05571 | 7.04.1998 r. | Teresa Jachym | ul. Wodna 55 | Rybnik |
5572 | 05572 | 7.04.1998 r. | Barbara Placzek | ul. Sowińskiego 2 ul. Sowińskiego 26 | Gliwice Gliwice |
5573 | 05573 | 7.04.1998 r. | Eugeniusz Bortel | ul. Janickiego 11 | Leszno |
5574 | 05574 | 7.04.1998 r. | Jan Wojciechowski | ul. J. Matejki 7 m. 51 | Włocławek |
5575 | 05575 | 7.04.1998 r. | Paweł Rosiński | ul. Grodzka 20 | Kruszwica |