Ogłoszenie wykazu danych dotyczących osób wpisanych na listę doradców podatkowych.
Dzienniki resortowe
Dz.Urz.MF.1998.5.22
Akt indywidualny Wersja od: 9 marca 1998 r.
OBWIESZCZENIE
MINISTRA FINANSÓW
z dnia 12 lutego 1998 r.
w sprawie ogłoszenia wykazu danych dotyczących osób wpisanych na listę doradców podatkowych.
Na podstawie § 1 ust. 1 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 6 stycznia 1997 r. w sprawie wykonania niektórych przepisów ustawy o doradztwie podatkowym (Dz. U. Nr 4, poz. 21) ogłasza się wykaz danych dotyczących osób wpisanych dnia 30 stycznia 1998 r. na listę doradców podatkowych, stanowiący załącznik do obwieszczenia.
€ZAŁĄCZNIK[]
LISTA DORADCÓW PODATKOWYCH (VIII edycja)
Lp. | Numer wpisu | Data wpisu | Imię i nazwisko | Miejsce wykonywania działalności | Miejscowość |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
4171 | 04171 | 30.01.1998 r. | Jadwiga Łoś | ul. Fiszera 4B-C | Gdańsk |
4172 | 04172 | 30.01.1998 r. | Franciszka Twerd | ul. Obrońców Helu 10 | Bolesławiec |
4173 | 04173 | 30.01.1998 r. | Teresa Dubińska | ul. Kościuszki 25 | Mińsk Mazowiecki |
4174 | 04174 | 30.01.1998 r. | Irena Plater | Rynek 31 | Legnica |
4175 | 04175 | 30.01.1998 r. | Barbara Krajdocha | ul. Grunwaldzka 22A/4 | Bielsko-Biała |
4176 | 04176 | 30.01.1998 r. | Bogusława Dzbanuszek | ul. Krupińskiego 2A/6 | Czerwionka |
4177 | 04177 | 30.01.1998 r. | Ewa Dalc | ul. Barzyńskiego 4A ul. Jeżycka 44/5 | Poznań Poznań |
4178 | 04178 | 30.01.1998 r. | Danuta Gaj | ul. Spichrzowa 4 | Gorzów Wlkp. |
4179 | 04179 | 30.01.1998 r. | Mariola Siekacz | ul. Wierzbowa 3 m. 20 | Włocławek |
4180 | 04180 | 30.01.1998 r. | Franciszek Pajór | ul. Jarochowskiego 101 m. 15 | Poznań |
4181 | 04181 | 30.01.1998 r. | Małgorzata Siedlecka | al. Wolności 22 pok. 13 | Częstochowa |
4182 | 04182 | 30.01.1998 r. | Ewa Waldon | ul. Wodzisławska 1 pok. 200, 201 | Żory |
4183 | 04183 | 30.01.1998 r. | Wanda Przygoda | Rzemieślnicza Spółdzielnia "SPÓJNIA-WAWER" ul. Widoczna 6 | Warszawa |
4184 | 04184 | 30.01.1998 r. | Barbara Jasińska | ul. Budziszyńska 25/3 | Lubin |
4185 | 04185 | 30.01.1998 r. | Maria Gronek | ul. Furgoła 6 | Czerwionka |
4186 | 04186 | 30.01.1998 r. | Aleksandra Sokół | ul. Ku Słońcu 25A | Szczecin |
4187 | 04187 | 30.01.1998 r. | Jarosław Pawlikowski | ul. Parkowa 6 | Kamienna Góra |
4188 | 04188 | 30.01.1998 r. | Stanisław Pawlikowski | ul. Parkowa 6 | Kamienna Góra |
4189 | 04189 | 30.01.1998 r. | Małgorzata Łukasik | ul. Jagiellońska 3 | Chrzanów |
4190 | 04190 | 30.01.1998 r. | Danuta Łątkowska | Spółdzielnia Handlowo-Usługowa "Alfa" ul. Lubawska 12 | Iława |
4191 | 04191 | 30.01.1998 r. | Klemens Durka | Izba Rzemieślnicza al. Niepodległości 2 | Poznań |
4192 | 04192 | 30.01.1998 r. | Maria Szomko | ul. 3 Maja 23/3 | Sanok |
4193 | 04193 | 30.01.1998 r. | Grażyna Kuciel | ul. Piastowa 28/45 | Brzozów |
4194 | 04194 | 30.01.1998 r. | Krzysztof Sztyliński | pl. Solny 13 | Wrocław |
4195 | 04195 | 30.01.1998 r. | Magdalena Sztylińska | ul. Kochanowskiego 27 | Wrocław |
4196 | 04196 | 30.01.1998 r. | Jolanta Kozłowska | ul. Lipowa 4 | Białystok |
4197 | 04197 | 30.01.1998 r. | Zbigniew Olszewski | ul. Wodzickiego 57 | Częstochowa |
4198 | 04198 | 30.01.1998 r. | Marta Saran | ul. Rynek 6 | Ustrzyki Dolne |
4199 | 04199 | 30.01.1998 r. | Renata Dutkiewicz | ul. Głowackiego 2 | Kielce |
4200 | 04200 | 30.01.1998 r. | Krystyna Gregorowicz-Ziemba | ul. Ogrodowa 1A | Warszawa |
4201 | 04201 | 30.01.1998 r. | Andrzej Brodzisz | Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni "S.Ch." O/O ul. Brukowa 1 | Mława |
4202 | 04202 | 30.01.1998 r. | Leokadia Pieczka | ul. Sokolska 68 | Wodzisław Śląski |
4203 | 04203 | 30.01.1998 r. | Zbigniew Koss | al. Wolności 30 | Lębork |
4204 | 04204 | 30.01.1998 r. | Zbigniew Świerczewski | al. Wolności 30 | Lębork |
4205 | 04205 | 30.01.1998 r. | Ewa Krysińska | Firma Usługowo-Doradcza "INEX" s.c. al. Wolności 30 | Lębork |
4206 | 04206 | 30.01.1998 r. | Wiesław Szymański | al. Wolności 30 | Lębork |
4207 | 04207 | 30.01.1998 r. | Grażyna Hec | Firma Usługowo-Doradcza "INEX" s.c. al. Wolności 30 | Lębork |
4208 | 04208 | 30.01.1998 r. | Stanisław Karcz | Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni "S.Ch." Warszawa ul. Kopernika 30 O/O Kielce | Kielce |
4209 | 04209 | 30.01.1998 r. | Eugeniusz Pasyniuk | ul. Hetmańska 40 pok. 206 | Białystok |
4210 | 04210 | 30.01.1998 r. | Piotr Kozioł | ul. Kilińskiego 41 | Trzebinia |
4211 | 04211 | 30.01.1998 r. | Stanisław Kasperczyk | Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni "S.Ch." Warszawa ul. Kopernika 30 O/O Kielce | Kielce |
4212 | 04212 | 30.01.1998 r. | Krzysztof Olech | ul. Dworcowa 33F/5 ul. Dojazdowa 14 | Młynary Elbląg |
4213 | 04213 | 30.01.1998 r. | Jakub Langier | Prywatne Biuro Podatkowe Zbigniew Falkiewicz ul. Czartoryskich 8 | Puławy |
4214 | 04214 | 30.01.1998 r. | Zuzanna Kaczmarek | ul. Grunwaldzka 9 | Kalisz |
4215 | 04215 | 30.01.1998 r. | Teresa Płonka | ul. Batorego 2 | Wadowice |
4216 | 04216 | 30.01.1998 r. | Michał Gasiński | ul. Legionów 130 | Gdynia |
4217 | 04217 | 30.01.1998 r. | Andrzej Benecki | ul. Moniuszki 9 ul. Wyszyńskiego 3 | Bytom Tarnowskie Góry |
4218 | 04218 | 30.01.1998 r. | Marek Wolny | Biuro Usług i Doradztwa "Hera" ul. 3 Maja 22 | Sosnowiec |
4219 | 04219 | 30.01.1998 r. | Ryszard Jabłonka | Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni "S.Ch." O/O ul. 1 Maja 9 | Opole |
4220 | 04220 | 30.01.1998 r. | Jacek Hadała | ul. Cmentarna 63/30 | Dębica |
4221 | 04221 | 30.01.1998 r. | Grzegorz Pierchała | ul. Mariacka 6/112-118 | Katowice |
4222 | 04222 | 30.01.1998 r. | Andrzej Michalak | ul. Żeliszewska 12/10 | Kotuń |
4223 | 04223 | 30.01.1998 r. | Alicja Piątkowska | ul. Długa 10 ul. I Armii Wojska Polskiego 13/205 | Rumia Gdynia |
4224 | 04224 | 30.01.1998 r. | Władysław Ciołczyk | ul. Wojska Polskiego 3 | Mysłowice |
4225 | 04225 | 30.01.1998 r. | Maciej Melewski | ul. Elbląska 13 | Września |
4226 | 04226 | 30.01.1998 r. | Magdalena Gulina | ul. Kochanowskiego 5/24 | Ostrowiec Świętokrzyski |
4227 | 04227 | 30.01.1998 r. | Barbara Zarzycka | ul. Kruczkowskiego 6A | Świdnik |
4228 | 04228 | 30.01.1998 r. | Jarosław Pułka | pl. Orląt Lwowskich 20C | Wrocław |
4229 | 04229 | 30.01.1998 r. | Adam Dubik | ul. Warszawska 25A | Rzeszów |
4230 | 04230 | 30.01.1998 r. | Witold Biernacki | ul. Przybyszewskiego 51/25 | Warszawa |
4231 | 04231 | 30.01.1998 r. | Adam Piwko | ul. Kruczkowskiego 6A | Świdnik |
4232 | 04232 | 30.01.1998 r. | Krystyna Drews | Spółdzielnia Rzemieślnicza ul. Kolejowa 10 | Śrem |
4233 | 04233 | 30.01.1998 r. | Krystyna Knap | ul. Meissnera 18/19 | Kielce |
4234 | 04234 | 30.01.1998 r. | Waldemar Kordecki | ul. Władysława IV 1/5 ul. Słowackiego 2 | Gdynia Gdańsk |
4235 | 04235 | 30.01.1998 r. | Elżbieta Urbańska | Lipowa 742 | Lipowa |
4236 | 04236 | 30.01.1998 r. | Anna Adamczyk-Habib | ul. Kilińskiego 24 | Siedlce |
4237 | 04237 | 30.01.1998 r. | Gerard Drynda | ul. ks. Gąski 31A | Koszęcin |
4238 | 04238 | 30.01.1998 r. | Grażyna Pieniążek | ul. Puławska 42 | Piaseczno |
4239 | 04239 | 30.01.1998 r. | Jarosław Fisiak | al. Kościuszki 1 | Łódź |
4240 | 04240 | 30.01.1998 r. | Stanisław Śledziewski | Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni "S.Ch." ul. Kopernika 30 | Warszawa |
4241 | 04241 | 30.01.1998 r. | Henryk Hap | al. Piłsudskiego 31 pok. 217 | Rzeszów |
4242 | 04242 | 30.01.1998 r. | Jerzy Szwakopf | ul. Kukuczki 6/49 | Częstochowa |
4243 | 04243 | 30.01.1998 r. | Barbara Zielke | Cech Rzemiosł Różnych pl. Niepodległości 5 | Grudziądz |
4244 | 04244 | 30.01.1998 r. | Jan Stein | Zrzeszenie Prywatnego Handlu i Usług ul. Kościuszki 31 | Katowice |
4245 | 04245 | 30.01.1998 r. | Kazimierz Pierzchała | Zrzeszenie Prywatnego Handlu i Usług ul. Kościuszki 31 | Katowice |
4246 | 04246 | 30.01.1998 r. | Elwira Pohl | Zrzeszenie Prywatnego Handlu i Usług ul. Kościuszki 31 | Katowice |
4247 | 04247 | 30.01.1998 r. | Henryk Grępka | ul. Kilińskiego 34/14 | Września |
4248 | 04248 | 30.01.1998 r. | Joanna Sobiewska | ul. Wojska Polskiego 38A | Kolno |
4249 | 04249 | 30.01.1998 r. | Gabriela Zielińska | Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni "S.Ch." O/O ul. Chopina 1 | Koszalin |
4250 | 04250 | 30.01.1998 r. | Aurelia Drej | ul. Równa 10/20 | Warszawa |
4251 | 04251 | 30.01.1998 r. | Anna Soczewińska | Kancelaria Doradztwa Podatkowego Sp. z o.o. ul. Bzowa 1/55 al. Rzeczypospolitej 8 | Gdańsk Gdańsk |
4252 | 04252 | 30.01.1998 r. | Małgorzata Kwiecień | ul. Buczka 5 ul. Marii Szulc 6/8 | Dąbrowa Górnicza |
4253 | 04253 | 30.01.1998 r. | Artur Lewandowski | ul. Kusocińskiego 21/63 ul. Miła 10 | Radom Radom |
4254 | 04254 | 30.01.1998 r. | Damian Araszczuk | ul. Jastrzębska 7A/3 | Rybnik |
4255 | 04255 | 30.01.1998 r. | Henryk Ładiński | os. Jana III Sobieskiego 16/120 | Poznań |
4256 | 04256 | 30.01.1998 r. | Tadeusz Komar | ul. Grzybowa 16 | Twardogóra |
4257 | 04257 | 30.01.1998 r. | Barbara Kic | ul. Dąbrowskiego 34/44 ul. Królowej Jadwigi 6/103 | Dąbrowa Górnicza |
4258 | 04258 | 30.01.1998 r. | Zygmunt Tomczak | ul. Zakole 6/58 ul. Zakładowa 7 | Konin Konin |
4259 | 04259 | 30.01.1998 r. | Renata Mroczkowska | ul. Godebskiego 31 | Raszyn |
4260 | 04260 | 30.01.1998 r. | Elżbieta Perzanowska | Biuro Prawno-Rachunkowe "Certyfikat" R. Jędrzejczak ul. Dmowskiego 8/4 | Gdańsk |
4261 | 04261 | 30.01.1998 r. | Halina Czaderna | ul. Wierzbowa 3 | Cieszyn |
4262 | 04262 | 30.01.1998 r. | Hanna Cabaj | Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni "S.Ch." O/O ul. Wojskowa 6 | Siedlce |
4263 | 04263 | 30.01.1998 r. | Filomena Sieklucka | Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni "S.Ch." O/O ul. Wojskowa 6 | Siedlce |
4264 | 04264 | 30.01.1998 r. | Wojciech Skorupa | Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni "S.Ch." Warszawa ul. Kopernika 30 O/O Szczecin | Szczecin |
4265 | 04265 | 30.01.1998 r. | Katarzyna Wójcik | ul. Wojciechowska 7 | Lublin |
4266 | 04266 | 30.01.1998 r. | Mariusz Mendakiewicz | ul. Pomorska 37/16 | Zawiercie |
4267 | 04267 | 30.01.1998 r. | Bożena Mendakiewicz | ul. Pomorska 37/16 | Zawiercie |
4268 | 04268 | 30.01.1998 r. | Wiesława Parchoć | Spółdzielnia Rzemieślnicza "Prymat" ul. Odlewnicza 8 | Warszawa |
4269 | 04269 | 30.01.1998 r. | Danuta Słomnicka | ul. Dambonia 47/15 | Opole |
4270 | 04270 | 30.01.1998 r. | Tomasz Wandel | al. Wojska Polskiego 8 ul. Brzozowa 11 | Giżycko Wilkasy |
4271 | 04271 | 30.01.1998 r. | Józef Tadko | ul. Sebyły 8 | Kłobuck |
4272 | 04272 | 30.01.1998 r. | Robert Jazurek | ul. H. Junkiewicz 2A/76 Klaudyn 23B | Warszawa Babice Stare |
4273 | 04273 | 30.01.1998 r. | Andrzej Kępski | ul. H. Junkiewicz 2A/76 Klaudyn 23B | Warszawa Babice Stare |
4274 | 04274 | 30.01.1998 r. | Barbara Witek | ul. Modrzejewskiej 18/15 | Kraków |
4275 | 04275 | 30.01.1998 r. | Barbara Anioła-Jankowska | ul. Wergiliusza 47 m. 2 | Poznań |
4276 | 04276 | 30.01.1998 r. | Leona Kazimiera Baran | ul. Mieszka I 16 | Mysłowice |
4277 | 04277 | 30.01.1998 r. | Katarzyna Agata Barna | ul. Żurawinowa 10B m. 11 ul. Poplińskich 5A ul. Stróżki 97A m. 7 | Poznań Poznań Wronki |
4278 | 04278 | 30.01.1998 r. | Ryszard Paweł Barna | ul. Żurawinowa 10B m. 11 ul. Poplińskich 5A ul. Stróżki 97A m. 7 | Poznań Poznań Wronki |
4279 | 04279 | 30.01.1998 r. | Winfryd Paweł Blaik | ul. Strzelecka 35 | Nakło |
4280 | 04280 | 30.01.1998 r. | Magdalena Błaszczyk | RAMAK Sp. z o.o. Rynek Główny 7/10B | Kraków |
4281 | 04281 | 30.01.1998 r. | Anatol Adam Borowik | ul. Waszyngtona 14B lok. 23 | Białystok |
4282 | 04282 | 30.01.1998 r. | Alina Jolanta Bukowska | ul. Moniuszki 26 m. 9 | Toruń |
4283 | 04283 | 30.01.1998 r. | Janina Bzdyl | ul. Bocheńska 158 | Gdów |
4284 | 04284 | 30.01.1998 r. | Grażyna Maria Charczyńska | ul. Broniewskiego 65B | Wałbrzych |
4285 | 04285 | 30.01.1998 r. | Elżbieta Chłosta | ul. Pruszyńskiego 3 | Kraków |
4286 | 04286 | 30.01.1998 r. | Krystyna Cholewicka-Goździk | ul. Wspólna 69 m. 7 | Warszawa |
4287 | 04287 | 30.01.1998 r. | Anna Dobek | ul. Wolności 82 | Jelenia Góra |
4288 | 04288 | 30.01.1998 r. | Janusz Drozdowski | ul. Fredry 4 | Rzeszów |
4289 | 04289 | 30.01.1998 r. | Agnieszka Barbara Eckstein | ul. Źródlana 1B m. 1 | Kołobrzeg |
4290 | 04290 | 30.01.1998 r. | Anna Glonek | ul. Sienkiewicza 171 | Łódź |
4291 | 04291 | 30.01.1998 r. | Krzysztof Marek Górecki | ul. Lubelska 19 | Olsztyn |
4292 | 04292 | 30.01.1998 r. | Tadeusz Waldemar Graczyk | ul. Rostafińskiego 8 | Wrocław |
4293 | 04293 | 30.01.1998 r. | Joanna Gruszecka | ul. Kwiatowa 13F m. 40 | Sulechów |
4294 | 04294 | 30.01.1998 r. | Elżbieta Grześkowiak | ul. Orkana 21 | Wałbrzych |
4295 | 04295 | 30.01.1998 r. | Wiesława Ikoniak-Ślusarz | ul. 1 Maja 61 pok. 9 | Opole |
4296 | 04296 | 30.01.1998 r. | Maciej Marek Jakubowski | ul. Szosa Bydgoska 40 m. 62 | Toruń |
4297 | 04297 | 30.01.1998 r. | Urszula Maria Jalińska | CLIMACON s.c. ul. Sienkiewicza 171 | Łódź |
4298 | 04298 | 30.01.1998 r. | Janusz Stanisław Janas | ul. Zwycięstwa 190 | Koszalin |
4299 | 04299 | 30.01.1998 r. | Małgorzata Jankowska-Stachow | ul. Świętokrzyska 12 m. 306 | Kraków |
4300 | 04300 | 30.01.1998 r. | Wanda Maria Jeleniewska | ul. Solna 14 m. 7 | Trzebnica |
4301 | 04301 | 30.01.1998 r. | Grzegorz Janusz Kaleta | ul. Główna 5 m. 2 | Nakło Śląskie |
4302 | 04302 | 30.01.1998 r. | Krzysztof Wiesław Kluz | RAMAK Sp. z o.o. Rynek Główny 7/10B | Kraków |
4303 | 04303 | 30.01.1998 r. | Maria Kolibska-Bednarz | ul. Czajkowskiego 12 m. 70 | Łódź |
4304 | 04304 | 30.01.1998 r. | Lucyna Antonina Kowalska | Rożny 38 | Rożny |
4305 | 04305 | 30.01.1998 r. | Bolesław Krupa | ul. Poniatowskiego 38 | Strzelin |
4306 | 04306 | 30.01.1998 r. | Ryszard Kucharski | ul. Kraszewskiego 5 pok. 8 | Pruszków |
4307 | 04307 | 30.01.1998 r. | Krzysztof Kuryłowicz | Biuro Holdingowo-Consultingowe "Pol-Market" ul. Piotrkowska 171/173 | Łódź |
4308 | 04308 | 30.01.1998 r. | Marek Lepa | ul. Kolejowa 37A | Pionki |
4309 | 04309 | 30.01.1998 r. | Elżbieta Maciążek | ul. Wiejska 13 | Wołomin |
4310 | 04310 | 30.01.1998 r. | Aleksandra Maria Malara | ul. Walecznych 44 m. 1 | Kłodzko |
4311 | 04311 | 30.01.1998 r. | Ryszard Małkiewicz | ul. Lubelska 19 | Olsztyn |
4312 | 04312 | 30.01.1998 r. | Zofia Maria Małysiak | ul. Barlickiego 15 m. 32 | Bielsko-Biała |
4313 | 04313 | 30.01.1998 r. | Ewa Maria Michalak | ul. Studzienna 12 m. 14 | Inowrocław |
4314 | 04314 | 30.01.1998 r. | Piotr Jan Moll | ul. Reja 5 | Bielsko-Biała |
4315 | 04315 | 30.01.1998 r. | Stanisław Możdżyński | ul. Bzów 49 m. 5 | Opole |
4316 | 04316 | 30.01.1998 r. | Zbigniew Jan Nawrocki | ul. Karczewska 40/42 | Otwock |
4317 | 04317 | 30.01.1998 r. | Jerzy Nostitz-Jackowski | ul. Grochowska 326 m. 8 | Warszawa |
4318 | 04318 | 30.01.1998 r. | Agnieszka Nowakowska vel Nesterowicz | ul. Chełmżyńska 30 | Warszawa |
4319 | 04319 | 30.01.1998 r. | Apolinary Nowakowski vel Nesterowicz | ul. Chełmżyńska 30 | Warszawa |
4320 | 04320 | 30.01.1998 r. | Magdalena Maria Nowińska | ul. Różana 4/6 m. 63 | Warszawa |
4321 | 04321 | 30.01.1998 r. | Zbigniew Paweł Ochab | ul. Trzebiatowskiego 16 | Wrocław |
4322 | 04322 | 30.01.1998 r. | Waldemar Olech | ul. Tumidajskiego 10 m. 24 | Lublin |
4323 | 04323 | 30.01.1998 r. | Dorota Elżbieta Olszewska | ul. Merkurego 6 | Głogów |
4324 | 04324 | 30.01.1998 r. | Teresa Janina Orlińska | RAMAK Sp. z o.o. Rynek Główny 7/10B | Kraków |
4325 | 04325 | 30.01.1998 r. | Sławomir Owczarek | ul. Targowa 1 | Piotrków Trybunalski |
4326 | 04326 | 30.01.1998 r. | Piotr Kazimierz Pająk | ul. Batorego 21 m. 18 | Krosno |
4327 | 04327 | 30.01.1998 r. | Bożenna Pietkiewicz-Nowińska | ul. Różana 4/6 m. 63 | Warszawa |
4328 | 04328 | 30.01.1998 r. | Stanisław Piotrowski | ul. Ozimska 55 | Opole |
4329 | 04329 | 30.01.1998 r. | Ewa Pikuła-Koźmin | RAMAK Sp. z o.o. Rynek Główny 7/10B | Kraków |
4330 | 04330 | 30.01.1998 r. | Maria Teresa Prusak | os. Powstańców Śląskich 4D | Żory |
4331 | 04331 | 30.01.1998 r. | Kazimierz Przychodzeń | ul. Zagłoby 18 m. 51 | Warszawa |
4332 | 04332 | 30.01.1998 r. | Anna Maria Pulsakowska | ul. Kraszewskiego 1 m. 7 | Radom |
4333 | 04333 | 30.01.1998 r. | Wiesław Rakowiecki | ul. Batorego 17A | Ostrów Mazowiecka |
4334 | 04334 | 30.01.1998 r. | Alina Elżbieta Rogowska | ul. Moczyńskiego 3 m. 39 ul. 3 Maja 20 | Bydgoszcz Bydgoszcz |
4335 | 04335 | 30.01.1998 r. | Jan Ryszard Rogowski | Akademia Rolnicza w Krakowie Filia w Rzeszowie Katedra Ekonomii ul. Ćwiklińskiej 2 | Rzeszów |
4336 | 04336 | 30.01.1998 r. | Przemysław Rosicki | ul. Strzelecka 7 m. 2 | Szczecin |
4337 | 04337 | 30.01.1998 r. | Danuta Rydzoń | ul. Jagiełły 17 ul. Sportowa 45 | Oświęcim Grojec |
4338 | 04338 | 30.01.1998 r. | Józef Satora | Trąbki 35 | Trąbki |
4339 | 04339 | 30.01.1998 r. | Leszek Sikorski | ul. Orla 58 m. 10 | Bydgoszcz |
4340 | 04340 | 30.01.1998 r. | Stanisława Sitarz-Wasilowska | ul. Staszica 20 | Racibórz |
4341 | 04341 | 30.01.1998 r. | Joanna Sitek | ul. Karczewska 40/42 pok. 22 | Otwock |
4342 | 04342 | 30.01.1998 r. | Jolanta Stachecka-Bugajak | Biuro Prawno-Rachunkowe GREXBUD ul. Wrocławska 19 m. 3 | Gliwice |
4343 | 04343 | 30.01.1998 r. | Elżbieta Strzałka | ul. Komuny Paryskiej 72 | Wrocław |
4344 | 04344 | 30.01.1998 r. | Patryk Maciej Szczurek | ul. Zaleskiego 7 m. 1 | Wrocław |
4345 | 04345 | 30.01.1998 r. | Eugeniusz Szymczak | ul. Konatkowskiej 25 | Poznań |
4346 | 04346 | 30.01.1998 r. | Dorota Maria Śpica | ul. Legionów Dąbrowskiego 4 m. 13 | Szczecin |
4347 | 04347 | 30.01.1998 r. | Krystyna Waraksa | ul. Zielna 28 | Ożarów Mazowiecki |
4348 | 04348 | 30.01.1998 r. | Aleksander Wasilewski | ul. Kleczkowska 50 pok. 210 | Wrocław |
4349 | 04349 | 30.01.1998 r. | Wojciech Jan Wdowiak | ul. Konopnickiej 32 | Wieliczka |
4350 | 04350 | 30.01.1998 r. | Krystyna Marianna Wiglusz | ul. Piłsudskiego 43 | Wrocław |
4351 | 04351 | 30.01.1998 r. | Grzegorz Wiesław Wolak | ul. Kaczyniec 14 | Gliwice |
4352 | 04352 | 30.01.1998 r. | Jan Jarosław Wołosiuk | ul. Reja 4 m. 5A | Gdynia |
4353 | 04353 | 30.01.1998 r. | Aldona Zajdel | ul. Komuny Paryskiej 72 | Wrocław |
4354 | 04354 | 30.01.1998 r. | Bogdan Zajdel | ul. Komuny Paryskiej 72 | Wrocław |
4355 | 04355 | 30.01.1998 r. | Elżbieta Zalewska | ul. Przejazd 2 | Wołomin |
4356 | 04356 | 30.01.1998 r. | Elżbieta Łągiewka | ul. Krasińskiego 14/24 | Częstochowa |
4357 | 04357 | 30.01.1998 r. | Ryszard Majba | ul. Krasińskiego 14/24 | Częstochowa |
4358 | 04358 | 30.01.1998 r. | Wiesława Tuszyńska | ul. Kilińskiego 70 | Mstów |
4359 | 04359 | 30.01.1998 r. | Teresa Krężel | ul. Wolności 280 | Zabrze |
4360 | 04360 | 30.01.1998 r. | Iwona Dziedziniewicz | ul. Kazimierza Królewicza 19/15 | Szczecin |
4361 | 04361 | 30.01.1998 r. | Kazimierz Michalak | ul. M. Konopnickiej 2 m. 4 | Kożuchów |
4362 | 04362 | 30.01.1998 r. | Jerzy Gutbier | al. Niepodległości 41 | Częstochowa |
4363 | 04363 | 30.01.1998 r. | Barbara Kurasiewicz | ul. Topolowa 24 | Dąbrowa Górnicza |
4364 | 04364 | 30.01.1998 r. | Rafał Kurasiewicz | ul. Topolowa 24 | Dąbrowa Górnicza |
4365 | 04365 | 30.01.1998 r. | Mirosław Staszewski | ul. Wysoka 22 | Łódź |
4366 | 04366 | 30.01.1998 r. | Anna Zawada | ul. Bartoka 67 | Łódź |
4367 | 04367 | 30.01.1998 r. | Ewa Kłusek | ul. Niepodległości 9A/1 | Wałbrzych |
4368 | 04368 | 30.01.1998 r. | Beata Kuszewska | ul. Wschodnia 8 | Piaseczno-Chyliczki |
4369 | 04369 | 30.01.1998 r. | Piotr Grzemski | ul. Sosnowa 17 | Katowice |
4370 | 04370 | 30.01.1998 r. | Irena Domagała | ul. Wiślana 7A | Mikoszewo |
4371 | 04371 | 30.01.1998 r. | Danuta Wypych | ul. Jagiełły 1 m. 4 | Szczecin |
4372 | 04372 | 30.01.1998 r. | Teresa Janaszek-Zakrzewska | ul. Leśna 23/18 | Legionowo |
4373 | 04373 | 30.01.1998 r. | Bogdan Skierś | al. 3 Maja 82 | Słupsk |
4374 | 04374 | 30.01.1998 r. | Tomasz Piwniuk | ul. Harnasie 7/24 | Lublin |
4375 | 04375 | 30.01.1998 r. | Irena Stachowiak | ul. Mieszka I 22 | Pobiedziska |
4376 | 04376 | 30.01.1998 r. | Florian Marszałek | ul. Zawadzkiego "Zośki" 12/6 | Zielona Góra |
4377 | 04377 | 30.01.1998 r. | Maria Kubiścik | ul. Skotnica 32 | Jaworzno |
4378 | 04378 | 30.01.1998 r. | Józef Paszkiewicz | ul. Staszica 50/1 | Kalisz |
4379 | 04379 | 30.01.1998 r. | Leszek Sztuba | ul. Ostroroga 43/9 | Leszno |
4380 | 04380 | 30.01.1998 r. | Maciej Dąbrowski | ul. Zemska 30/6 | Wrocław |
4381 | 04381 | 30.01.1998 r. | Iwona Wareluk | ul. Abrahama 28 | Gdynia |
4382 | 04382 | 30.01.1998 r. | Alicja Marciniak | ul. Bukowa 3/3 | Wałbrzych |
4383 | 04383 | 30.01.1998 r. | Krzysztof Pawliszak | ul. Wyzwolenia 185/1 | Ruda Śląska |
4384 | 04384 | 30.01.1998 r. | Krystyna Wojciechowska | os. XXX-lecia 97/9 | Wodzisław Śląski |
4385 | 04385 | 30.01.1998 r. | Bogdan Michalski | ul. Prochownia 11 m. 5 | Leszno |
4386 | 04386 | 30.01.1998 r. | Bartłomiej Sokalski | ul. Długa 27 | Łowicz |
4387 | 04387 | 30.01.1998 r. | Jerzy Dereziński | ul. Browarna 6 | Czarnków |
4388 | 04388 | 30.01.1998 r. | Zenon Wylegała | ul. Browarna 6 | Czarnków |
4389 | 04389 | 30.01.1998 r. | Renata Maszewska-Jessa | ul. Browarna 6 | Czarnków |
4390 | 04390 | 30.01.1998 r. | Sławomir Wielgosz | ul. Browarna 6 | Czarnków |
4391 | 04391 | 30.01.1998 r. | Danuta Handzel | Naprawa 456 | Jordanów |
4392 | 04392 | 30.01.1998 r. | Grażyna Chwałek | ul. Gdańska 21D | Zabrze |
4393 | 04393 | 30.01.1998 r. | Ireneusz Kucharski | ul. Batorego 12 | Radomsko |
4394 | 04394 | 30.01.1998 r. | Wiesława Kucharska | ul. Batorego 12 | Radomsko |
4395 | 04395 | 30.01.1998 r. | Artur Wiekiera | ul. Wiejska 38 | Oleśnica |
4396 | 04396 | 30.01.1998 r. | Robert Jurek | ul. Nadrzeczna 46 | Rzgów |
4397 | 04397 | 30.01.1998 r. | Zofia Kopertowska | ul. Wolności 27 | Zelów |
4398 | 04398 | 30.01.1998 r. | Danuta Broda | ul. Sejmowa 8 ul. Śrutarska 22 | Cieszyn Cieszyn |
4399 | 04399 | 30.01.1998 r. | Jolanta Gumna | ul. 11 Pułku Piechoty 52A | Drawsko Pomorskie |
4400 | 04400 | 30.01.1998 r. | Mirosław Urbańczyk | ul. Mireckiego 31 | Tomaszów Mazowiecki |
4401 | 04401 | 30.01.1998 r. | Wanda Rogal | ul. Kościuszki 30 | Gorlice |
4402 | 04402 | 30.01.1998 r. | Grażyna Mazur | ul. Westerplatte 72 | Świdnica |
4403 | 04403 | 30.01.1998 r. | Anna Zielińska-Magdziak | ul. Zawadzkiego 49/1 | Szczecin |
4404 | 04404 | 30.01.1998 r. | Wojciech Michniewski | ul. Cinciały 10/9 | Wrocław |
4405 | 04405 | 30.01.1998 r. | Aleksander Witkowski | ul. Jana Pawła II 21 | Staszów |
4406 | 04406 | 30.01.1998 r. | Wojciech Dydymski | ul. Śniadeckich 21/14 | Warszawa |
4407 | 04407 | 30.01.1998 r. | Jerzy Wróbel | ul. Wąwalska 35A | Tomaszów Mazowiecki |
4408 | 04408 | 30.01.1998 r. | Jadwiga Wróblewska | ul. Michałowska 15 | Tomaszów Mazowiecki |
4409 | 04409 | 30.01.1998 r. | Krystyna Szulc | ul. Bukowskiego 2/6 | Kolbudy |
4410 | 04410 | 30.01.1998 r. | Marek Zieliński | Al. Jerozolimskie 47/2 | Warszawa |
4411 | 04411 | 30.01.1998 r. | Wanda Bordziłowska-Lewandowska | ul. ks. J. Popiełuszki 4/33 | Warszawa |
4412 | 04412 | 30.01.1998 r. | Marek Kulbat | ul. Łódzka 43/50 | Piotrków Trybunalski |
4413 | 04413 | 30.01.1998 r. | Marlena Bartoszewicz | ul. Targowa 10A/7 | Sochaczew |
4414 | 04414 | 30.01.1998 r. | Elżbieta Hałabaty | ul. Kościuszki 17A/4 ul. Staszica 1 | Nowa Sól Nowa Sól |
4415 | 04415 | 30.01.1998 r. | Małgorzata Czebotarewicz | ul. Mydlana 3 | Wrocław |
4416 | 04416 | 30.01.1998 r. | Anna Gurda | Książnice Wielkie 9 | Koszyce |
4417 | 04417 | 30.01.1998 r. | Grażyna Mikołajczyk | ul. Podgórna 58 m. 37 | Łódź |
4418 | 04418 | 30.01.1998 r. | Maria Frąckowiak | ul. PCK 50/19 | Ustrzyki Dolne |
4419 | 04419 | 30.01.1998 r. | Bożena Lewandowska | ul. Ossowskiego 6A/19 | Katowice |
4420 | 04420 | 30.01.1998 r. | Bożena Ludwinowicz | ul. Wolności 66 | Jelenia Góra |
4421 | 04421 | 30.01.1998 r. | Mirosława Świeboda | ul. Pułaskiego 6 | Myszków |
4422 | 04422 | 30.01.1998 r. | Joanna Dziurkowska-Dubiel | ul. 29 Listopada 3 | Tomaszów Lubelski |