Nadanie odznaki.
Dzienniki resortowe
Dz.Urz.MSWiA.2021.53
Akt indywidualny Wersja od: 24 listopada 2021 r.
POSTANOWIENIE Nr 21/OP/2021
MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI
z dnia 23 listopada 2021 r.
o nadaniu odznaki
Na podstawie § 2 pkt 2 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 13 listopada 2008 r. w sprawie nadawania odznaki "Zasłużony dla ochrony przeciwpożarowej" (Dz. U. z 2014 r. poz. 787 i 887 oraz z 2016 r. poz. 478) za długoletnią ofiarną służbę, pracę zawodową lub działalność społeczną na rzecz ochrony przeciwpożarowej, odznaczeni zostają:
ZŁOTĄ ODZNAKĄ "ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ" | |||
1. | KOZAKIEWICZ | Ewa | c. Eugeniusza |
2. | PYCLIK | Ryszard | s. Bolesława |
SREBRNĄ ODZNAKĄ "ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ" | |||
3. | KALUS | Ryszard | s. Henryka |
4. | MAJ | Krzysztof | s. Daniela |
BRAZOWĄ ODZNAKĄ "ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ" | |||
5. | AŃCUTA | Wojciech | s. Zdzisława |
6. | BEDNAREK | Andrzej | s. Eugeniusza |
7. | BIAŁY | Mariusz | s. Mieczysława |
8. | BOCHNIA | Adrian | s. Bogdana |
9. | BORYSIUK-CZAPLA | Katarzyna | c. Grzegorza |
10. | BUCAŁOWSKI | Adrian | s. Ryszarda |
11. | DZIERŻAK | Paweł | s. Romana |
12. | FRELICH | Bogdan | s. Jana |
13. | GMURSKI | Marek | s. Baltazara |
14. | GORZELANNY | Maciej | s. Kazimierza |
15. | GRAZDA | Piotr | s. Wiesława |
16. | GRZELAK | Marcin | s. Włodzimierza |
17. | JOPEK | Adam | s. Stanisława |
18. | KAMIŃSKA-ADACH | Beata | c. Wiktora |
19. | KIERZKOWSKA | Dorota | c. Henryka |
20. | KNOP | Anna | c. Mariana |
21. | KOS | Mariusz | s. Marka |
22. | KOZIEŁ | Piotr | s. Jerzego |
23. | KOZŁOWSKI | Krzysztof | s. Romana |
24. | KRÓL | Zbigniew | s. Ryszarda |
25. | KUBIAK | Ryszard | s. Czesława |
26. | LAZARSKI | Janusz | s. Stanisława |
27. | LENART | Mirosław | s. Kazimierza |
28. | MALICKI | Kamil | s. Dariusza |
29. | MAŁKOWSKI | Zdzisław | s. Eugeniusza |
30. | MAŁYSZKA | Leszek | s. Bronisława |
31. | MANIOS | Kazimierz | s. Tadeusza |
32. | MOJSKA | Katarzyna | c. Kazimierza |
33. | MRÓWKA | Jerzy | s. Władysława |
34. | OLSZEWSKI | Tomasz | s. Zdzisława |
35. | PIETRUCZUK | Grzegorz | s. Ignacego |
36. | RUTKOWSKI | Marek | s. Edmunda |
37. | SŁUPEK | Marcin | s. Mariana |
38. | STILER | Blanka | c. Jarosława |
39. | SZEWIELIŃSKA | Małgorzata | c. Mieczysława |
40. | SZYMAŃSKI | Jan | s. Władysława |
41. | ŚLIWKA | Piotr | s. Kazimierza |
42. | TOLSDORF | Zbigniew | s. Henryka |
43. | TOMALA | Tomasz | s. Franciszka |
44. | WASĄŻNIK | Adam | s. Mateusza |
45. | WASIAK | Dorota | c. Andrzeja |
46. | WIKTOROWICZ | Paweł | s. Stanisława |
47. | WOJCIESZEK | Marek | s. Stanisława |
48. | WOŁOWIEC | Waldemar | s. Czesława |
49. | ZAJĄCZKOWSKI | Wacław | s. Kazimierza |