Nadanie odznaczeń za dwudziestoletnią wyróżniającą pracę w urzędach państwowych.
Dzienniki resortowe
Dz.Urz.MS.1986.4.29
Akt indywidualny Wersja od: 17 września 1986 r.
KOMUNIKAT
o nadaniu odznaczeń za dwudziestoletnią wyróżniającą pracę w urzędach państwowych
Uchwałami Rady Państwa z dnia 11 czerwca 1986 r. nr 0-1675, 0-1677 i 0-1688 za dwudziestoletnią wyróżniającą pracę w urzędach państwowych odznaczeni zostali:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
1
Albińska Hanna c. Franciszka 2
Ambrosiewicz Mieczysław s. Dominika 3
Antosiewicz Elżbieta c. Stanisława 4
Augustynowicz Krystyna c. Jana 5
Badowska Maria c. Wojciecha 6
Baran Krystyna c. Piotra 7
Barnuś Maria c. Mikołaja 8
Bartczak Danuta c. Stanisława 9
Becker Wiesława c. Mariana 10
Bejm Zofia c. Ludwika 11
Biaduń Izabela c. Czesława 12
Białek Janina c. Stanisława 13
Białogrodzka Halina c. Władysława 14
Biedka Włodzimierz s. Władysława 15
Bomba Alicja c. Kazimierza 16
Borkowska Maria c. Józefa 17
Borysewicz Wanda c. Kazimierza 18
Brzezińska-Skopek Cecylia c. Józef 19
Buczak Helena c. Seweryna 20
Buczek Rozalia c. Bolesława 21
Budziło Daniela c. Antoniego 22
Cena Lidia c. Stanisława 23
Cepiński Józef s. Piotra 24
Chmielnicka Maria c. Henryka 25
Chocholska Barbara Stefania c. Antoniego 26
Chromczuk Stanisława c. Pawła 27
Cichoszewska Janina c. Władysława 28
Cichuta Janina c. Franciszka 29
Celińska Teresa c. Stefana 30
Cieśla Wanda c. Franciszka 31
Combrzyńska Barbara c. Józefa 32
Czaja Krystyna c. Bolesława 33
Cząstkiewicz Barbara c. Leona 34
Czekaj Ludmiła c. Jerzego 35
Czerska Anna c. Józefa 36
Czyżowski Stanisław s. Jana 37
Darabasz Stanisława c. Franciszka 38
Dawidowicz Maria c. Antoniego 39
Dąbrowska Gertruda c. Maksymiliana 40
Dekordy Krystyna c. Juliana 41
Derdzińska Jadwiga c. Zbigniewa 42
Dobjasz Eleonora c. Stefana 43
Dobrenko Halina c. Kazimierza 44
Dolińska Anna c. Józefa 45
Drogoń Danuta c. Jana 46
Drozdowska Genowefa c. Antoniego 47
Dubiel Wanda c. Stanisława 48
Dudek Anna c. Franciszka 49
Dudek Czesława c. Michała 50
Dytko-Ptak Janina c. Józefa 51
Dziadzio Wanda c. Stefana 52
Dziedzic Alicja c. Wacława 53
Dziemidowicz Alina c. Franciszka 54
Fedków Leokadia c. Władysława 55
Felska Krystyna c. Stanisława 56
Fijak Ewa Barbara c. Witolda 57
Filmanowicz Barbara c. Marcina 58
Firsowicz Walentyna c. Jana 59
Frąckiewicz Krystyna c. Józefa 60
Fuks Bronisława c. Piotra 61
Fulara Daniela c. Mariana 62
Gab Maria c. Franciszka 63
Gaj Kazimiera c. Kazimierza 64
Gajdamowicz Genowefa c. Jana 65
Gejdel Stefania c. Józefa 66
Galwin Janina c. Jana 67
Gałdecka Krystyna c. Józefa 68
Gańcza Julia c. Tadeusza 69
Garczyński Henryk s. Mieczysława 70
Gargul Ludgarda c. Piotra 71
Garstkiewicz-Leżała Krystyna c. Stanisława 72
Gęs Małgorzata c. Józefa 73
Giryn Czesława c. Józefa 74
Glapa Mirosław s. Antoniego 75
Głowacka Danuta c. Jana 76
Golczak Bogumiła c. Piotra 77
Golonka Janina c. Michała 78
Górecka Danuta c. Stefana 79
Górnikiewicz Ewa c. Tadeusza 80
Górska Danuta c. Stanisława 81
Gradys Zofia c. Antoniego 82
Greniuch Maria c. Kazimierza 83
Grochal Czesława c. Wacława 84
Grochowska Halina c. Franciszka 85
Grodzka Krystyna c. Stefana 86
Grzesik Maria c. Stanisława 87
Grzęda Stefania c. Leona 88
Guzik Zofia Danuta c. Romana 89
Gwizdek Irena c. Antoniego 90
Hądzel Halina c. Michała 91
Hupka Urszula c. Pawła 92
Ilić Krystyna c. Wacława 93
Jagiełło Urszula c. Konrada 94
Jakubiak Danuta c. Floriana 95
Jakubowska Ludwika c. Walentego 96
Janiak Krystyna c. Józefa 97
Jankowska Henryka c. Alfonsa 98
Janus Helena c. Adolfa 99
Januszkiewicz Danuta c. Juliana 100
Jaros Tadeusz s. Michała 101
Jaroszewska Halina c. Józefa 102
Jarząbkowska Rozalia c. Zygmunta 103
Jarzębkowska Waltrauda c. Piotra 104
Jasińska Wincentyna c. Stanisława 105
Jaworska Małgorzata c. Ludgarda 106
Jelonek Janina c. Jana 107
Jędrzejak Elżbieta c. Jana 108
Jędrzejewska Halina c. Józefa 109
Jędrzejewska Stanisława c. Józefa 110
Jędrzejkiewicz Irena c. Leona 111
Jurczyk Maria c. Franciszka 112
Jurczyńska Małgorzata Elżbieta c. Stefana 113
Jurdyga Maria c. Henryka 114
Kaczmarek Krystyna c. Józefa 115
Kaczmarek Stanisława c. Kazimierza 116
Kałwak Zofia c. Jana 117
Kamińska Elżbieta c. Tadeusza 118
Kamińska Genowefa c. Jana 119
Kaniecka Barbara c. Stanisława 120
Kaniecka Maria c. Jana 121
Kaper Róża c. Jana 122
Karbowska Halina c. Franciszka 123
Karczmarz Barbara c. Stefana 124
Kępka Hanna c. Czesława 125
Kiełbasa Bożena c. Józefa 126
Kimborowicz Irena c. Feliksa 127
Kinard Emilia c. Bolesława 128
Kiniorska Stanisława c. Józefa 129
Kłak Zofia c. Rudolfa 130
Kłobukowska Maria Halina c. Witolda 131
Knepka Regina c. Leona 132
Kochutek Aleksandra c. Adolfa 133
Kołodziej Barbara c. Eryka 134
Kołodziejczak Aleksandra c. Andrzeja 135
Komuniewska Jadwiga c. Kazimierza 136
Kopka Ewa c. Czesława 137
Korbut Władysława Romana c. Władysława 138
Kordus Wanda c. Franciszka 139
Kosatka Irena c. Stanisława 140
Kossak Maria c. Władysława 141
Kosiorek Helena c. Józefa 142
Kosiorek Leokadia c. Mieczysława 143
Kostera Janina c. Mikołaja 144
Kościanek Krystyna c. Piotra 145
Kotynia Alicja c. Władysława 146
Kotyza Wanda c. Zygfryda 147
Kowalska Franciszka c. Zenona 148
Kowalska Janina c. Stanisława 149
Kozik Janina c. Wacława 150
Kozioł Lucyna c. Józefa 151
Kozłowska Zofia c. Józefa 152
Krasicka Jadwiga c. Piotra 153
Krawczyk Lidia c. Stefana 154
Krogiert Janina c. Mieczysława 155
Krymer Renata c. Konrada 156
Krystaszek Teresa c. Aleksandra 157
Kryś Krystyna c. Wincentego 158
Krzemińska Teodozja c. Teofila 159
Kubicka Bożena c. Romana 160
Kujanek Halina c. Edwarda 161
Kukiełka Edeltrauda c. Rajnolda 162
Kulisz Jadwiga c. Wilhelma 163
Kułacz Stefania c. Wojciecha 164
Kupczyk Marian s. Jana 165
Kus Leon s. Wawrzyńca 166
Kwiatkowska Teresa c. Jana 167
Kwiecień Krystyna c. Władysława 168
Lasecka Barbara c. Bolesława 169
Leszczak Teresa c. Kazimierza 170
Leśniak Krzysztofa c. Stefana 171
Lewandowska Alicja c. Józefa 172
Lipa Alina c. Bolesława 173
Lipińska Barbara c. Tadeusza 174
Łukowicz Regina c. Stanisława 175
Ławnik Jadwiga c. Władysława 176
Łazarz Pelagia c. Stanisława 177
Łechowska Barbara c. Franciszka 178
Łuc Janina c. Mikołaja 179
Łuczak Krystyna c. Jana 180
Łuczycka Irena c. Michała 181
Łukasiewicz Romualda c. Stanisława 182
Machońska Maria c. Bogdana 183
Machowska Elżbieta c. Stanisława 184
Maćkowiak Teresa c. Kazimierza 185
Madej-Kazimierczak Marianna c. Wojciecha 186
Magdziarz Janina c. Leona 187
Maksimczyk Franciszek s. Pawła 188
Małopolska Józefa c. Józefa 189
Marat Wanda c. Józefa 190
Marciniak Janina c. Wojciecha 191
Marczyński Kazimierz s. Józefa 192
Marfiany Kazimiera c. Tomasza 193
Markiewicz Daniela c. Henryka 194
Markiewicz Emilia c. Andrzeja 195
Maruszewska Urszula c. Maksymiliana 196
Masełko Aleksandra c. Piotra 197
Materna Izabela c. Antoniego 198
Matwiejczuk Eulalia c. Jana 199
Mazerska Zofia c. Stanisława 200
Maziarska Ewa c. Władysława 201
Mazur Maria c. Mariana 202
Michalak Bożena c. Stanisława 203
Michna Cecylia c. Augustyna 204
Miernik Antonina c. Jakuba 205
Mikina Irena c. Tomasza 206
Mikosza Teresa c. Józefa 207
Mikuła Iwona c. Józefa 208
Mikusek Teresa c. Józefa 209
Milewicz Krystyna c. Zygmunta 210
Miszczyszyn Maria c. Wilhelma 211
Mulak Wanda c. Stanisława 212
Mysiak Elżbieta c. Zygmunta 213
Nahurska-Kaszyńska Maria c. Antoniego 214
Najdala Zbigniew s. Józefa 215
Nalepa Dorota c. Augustyna 216
Niciak Jadwiga c. Mariana 217
Ndebrzydowski Maksymilian s. Czesława 218
Nocuń Witold s. Pawła 219
Nowacka Barbara c. Bernarda 220
Nowak Barbara c. Alojzego 221
Nowak Henryka c. Władysława 222
Obrzud Andrzej s. Jana 223
Olender Eugeniusz s. Stanisława 224
Olszonowicz Halina c. Bolesława 225
Oracz Henryka c. Antoniego 226
Orzełowska Elżbieta c. Mariana 227
Osak Helena c. Wincentego 228
Osiadacz Teresa c. Stefana 229
Osiecka-Sorako Wanda c. Tadeusza 230
Osińska Elżbieta c. Franciszka 231
Ossowska Eustachia c. Józefa 232
Pałka Krystyna c. Andrzeja 233
Pasternak Leokadia c. Michała 234
Pater Janina c. Franciszka 235
Pauli Urszula c. Franciszka 236
Pawłusek Genowefa c. Michała 237
Pączek Anna c. Antoniego 238
Petecka Stefania c. Stanisława 239
Peterczuk Zofia c. Bernarda 240
Pękala Franciszka c. Wojciecha 241
Piątek Irena c. Bronisława 242
Pietrzak Anna c. Józefa 243
Piątka Helena c. Jana 244
Piotrowska Maria c. Stefana 245
Piórek Irena c. Józefa 246
Podeszwa Hildegarda c. Ryszarda 247
Podgórska Alicja c. Marcelego 248
Pogorzelec Krzysztofa c. Stanisława 249
Polak Krystyna c. Michała 250
Popławska Wanda c. Feliksa 251
Poplewska Marianna c. Jana 252
Porażyńska Halina c. Stanisława 253
Procyk Roman s. Włodzimierza 254
Protasiewicz Wiesława c. Stanisława 255
Prusińska Aniela c. Stefana 256
Przedpełski Adam s. Józefa 257
Przybylska Krystyna c. Antoniego 258
Przybyła Maria c. Józefa 259
Przytulska Mirosława c. Józefa 260
Puciłowska Stefania c. Witolda 261
Buk Władysława c. Władysława 262
Pytlik Rita c. Pawła 263
Radwański Jerzy s. Leopolda 264
Radziszewska Anna c. Aleksego 265
Ranachowska Urszula c. Zygfryda 266
Raszka Maria c. Wilhelma 267
Ratajewska Krystyna c. Zygmunta 268
Rathe Krystyna c. Stanisława 269
Rawicz-Władyka Teodozja c. Antoniego 270
Rechul Wanda c. Wojciecha 271
Roesler Bożena c. Józefa 272
Rolirad Klara c. Teodora 273
Rosa Maria c. Kazimierza 274
Rozwadowska Anna c. Mieczysława 275
Rybakowska Janina c. Mariana 276
Rybarczyk Renata c. Bolesława 277
Rychlicka Jadwiga c. Jana 278
Rychlik Kazimiera c. Władysława 279
Sajdak Krystyna c. Stanisława 280
Sala Anna c. Franciszka 281
Sałata Leokadia c. Marcina 282
Samerdak Maria c. Alfonsa 283
Satoła Maria c. Jana 284
Sauter Janina c. Franciszka 285
Sergel Danuta c. Kazimierza 286
Sieczkowska Halina c. Leonarda 287
Siegieda Lidia c. Wiktora 288
Siekaniec Danuta c. Władysława 289
Siemińska Teresa c. Wincentego 290
Sierpińska Elżbieta c. Jerzego 291
Sikora Zofia c. Franciszka 292
Sikorska Janina c. Józefa 293
Sikorska Krystyna c. Juliana 294
Silbert Bronisław s. Józefa 295
Sitarz Halina Jadwiga c. Jana 296
Siwek Henryka c. Stanisława 297
Skowronek Krystyna c. Franciszka 298
Sławek Kazimiera c. Kazimierza 299
Słomion Stanisława c. Ignacego 300
Smoleń Anna c. Bolesława 301
Sobczyk Eugenia c. Piotra 302
Sobieszczak Danuta c. Ignacego 303
Sokołowska Ewa c. Walentego 304
Solarek Jadwiga c. Bronisława 305
Solarik Janina c. Tomasza 306
Sosnowska Anna c. Piotra 307
Sosnówka Helena c. Stanisława 308
Stachura Karol s. Adama 309
Stanisławska Zofia c. Józefa 310
Staniszewski Felicjan s. Felicjana 311
Starkowski Andrzej s. Tadeusza 312
Stawicki Jan s. Franciszka 313
Stefan Irena c. Wojciecha 314
Stephanides Wiesława c. Ryszarda 315
Sus Władysława c. Józefa 316
Swolana Małgorzata c. Sylwestra 317
Sydor Anna c. Józefa 318
Sydor Antoni s. Michała 319
Szatkiewicz Regina c. Jana 320
Szczepaniak Jadwiga c. Stanisława 321
Szczęsnowicz Daniela c. Jana 322
Szlamka Marianna c. Stanisława 323
Sztejka Teresa c. Czesława 324
Szubiga Elżbieta c. Tadeusza 325
Szymankiewicz Ewa c. Maksymiliana 326
Szymańska Danuta c. Jana 327
Szymczak Irena c. Józefa 328
Szyszko Irena c. Mariana 329
Śledzik Zofia c. Tadeusza 330
Śmiejkowska Aleksandra c. Stanisława 331
Świetlik Emilia c. Władysława 332
Tarnowska Maria c. Zygmunta 333
Tatarowicz Bogumiła c. Tadeusza 334
Telecka Barbara c. Franciszka 335
Tokarz Leokadia c. Ignacego 336
Tomaszeweka Krystyna c. Władysława 337
Tomaś Lidia c. Józefa 338
Tworek Anna c. Adama 339
Tymecka Felicja c. Andrzeja 340
Wala Helena c. Pawła 341
Ulatowska Lucyna c. Kazimierza 342
Walczak Stanisława c. Józefa 343
Wasilewska Halina c. Henryka 344
Wasilewska Teresa c. Mieczysława 345
Waś Maria c. Stanisława 346
Wądołowski Aleksander s. Kazimierza 347
Wąs Krystyna c. Jana 348
Wicijewska Barbara c. Antoniego 349
Widomska Anna c. Leona 350
Wiszniewska Helena Maria c. Edmunda 351
Wiszniewska Zofia c. Aleksa 352
Wiśniewska Anna c. Jana 353
Wiśniewska Halina c. Stefana 354
Wiśniewski Wiesław s. Henryka 355
Włodarczyk Ewa c. Bolesława 356
Włodek Elżbieta c. Stanisława 357
Wojciechowska Wenata c. Wiktoria 358
Wojtal Krystyna c. Zdzisława 359
Wojtczak Wanda c. Alfonsa 360
Wojtyra Danuta c. Stanisława 361
Woroszyło Teresa c. Franciszka 362
Wójcik Daniela c. Leona 363
Wrześniak Irena c. Wojciecha 364
Wrzosek Krystyna c. Tadeusza 365
Wrzyszcz Zofia c. Edwarda 366
Wyczółkowska Alina c. Antoniego 367
Wyszyńska Urszula c. Alfonsa 368
Zając Eugenia c. Jana 369
Zając Róża c. Jana 370
Zalewska Alina c. Józefa 371
Załanowska Urszula c. Henryka 372
Zawadzka Genowefa c. Mariana 373
Zdebiak Zofia c. Piotra 374
Kińczuk Lucyna c. Karola 375
Ziorkiewicz Bronisława c. Walentego 376
Ziółczyk Jerzy s. Zygmunta 377
Ziółkowska Maria c. Aleksandra 378
Zwolska Halina c. Janusza 379
Zysek Izabella c. Romana 380
Żuchowska Bernadeta c. Franciszka