Dzienniki resortowe

Dz.Urz.MS.1989.4.28

| Akt indywidualny
Wersja od: 18 listopada 1989 r.

KOMUNIKAT
o nadaniu odznaczeń za dwudziestoletnią wyróżniającą pracę w urzędach państwowych

Uchwałami Rady Państwa z dnia 14 czerwca 1989 r. nr 0-1958 i 0-1959 za dwudziestoletnią wyróżniającą pracę w urzędach państwowych odznaczeni zostali:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
1. Adamiak Barbara c. Kazimierza
2. Andruszak Jan s. Józefa
3. Andrzejewska Anna c. Józefa
4. Antoniak Daniela c. Pawła
5. Babisz Krystyna c. Stanisława
6. Banaś Halina c. Waleriana
7. Bańkowska Wiesława c. Błażeja
8. Barański Jan s. Jana
9. Baryłka Alina c. Józefa
10. Basarab Krystyna c. Adolfa
11. Bączek Marianna c. Feliksa
12. Bednarczyk Krystyna c. Mariana
13. Beszczyńska Irena c. Sylwestra
14. Białkowska Halina c. Jana
15. Bidzińska Janina c. Jana
16. Błażyńska-Niepsuj Władysława c. Władysława
17. Bogdan Ewa c. Władysława
18. Bogiel Sławomir s. Maksyma
19. Boguszewska Alicja c. Jana
20. Bonikowska Danuta c. Józefa
21. Bońska Barbara c. Władysława
22. Borkowska Krystyna c. Mariana
23. Borkowska-Stochelska Maria c. Jana
24. Boroń Eugenia c. Piotra
25. Borzęcka Gabriela c. Ryszarda
26. Brodowicz Marian s. Antoniego
27. Bronne Bogusława c. Stefana
28. Broszczak Bolesław s. Jana
29. Brzezik Teresa c. Edwarda
30. Brzozowska Hanna c. Jana
31. Brzozowska Maria c. Stanisława
32. Bryl Barbara c. Zdzisława
33. Bujok Krystyna c. Stanisława
34. Burda Teresa c. Ludwika
35. Cadelska Janina c. Piotra
36. Celińska Urszula c. Wincentego
37. Chajneta Jolanta c. Feliksa
38. Chlebna Agnieszka c. Zygmunta
39. Chłopecka Gertruda c. Szczepana
40. Chmiel Janina c. Piotra
41. Cholewińska-Kujawa Ewa c. Józefa
42. Chrobok Krystyna c. Józefa
43. Chudecka Cecylia c. Jana
44. Cichocka Maria c. Henryka
45. Cichoń Genowefa c. Wojciecha
46. Cichowlas Jadwiga c. Romana
47. Cieśla Zofia c. Bronisława
48. Cynert Iwona c. Wilhelma
49. Cyran Maria c. Wojciecha
50. Czarnecka Krystyna c. Leona
51. Czaronek Leokadia c. Juliana
52. Czechmanowska Krystyna c. Józefa
53. Czernichowska Bronisława c. Piotra
54. Czuj Zdzisława c. Mariana
55. Daniel Pelagia c. Pawła
56. Danielko Irena c. Piotra
57. Daszkiewicz Ewa c. Mieczysława
58. Dołowska Halina c. Józefa
59. Domagalska Danuta c. Stefana
60. Domańska Elżbieta c. Ryszarda
61. Drapała Lidia c. Damiana
62. Dudkiewicz Aldona c. Bolesława
63. Dytkowska Janina c. Michała
64. Elke-Katarzyńska Halina c. Edwarda
65. Ewiak Melania c. Teodora
66. Fal Barbara c. Stanisława
67. Felsztukier Irena c. Piotra
68. Feret Irena c. Wojciecha
69. Fierek Krystyna c. Franciszka
70. Filipczak Krystyna c. Eugeniusza
71. Fruba Stanisława c. Stanisława
72. Garbarczyk Barbara c. Aleksandra
73. Gellert Elżbieta c. Mieczysława
74. Gibiec Teresa c. Mieczysława
75. Gibska Władysława c. Edwarda
76. Gielniewska Eugenia c. Jana
77. Giesa Barbara c. Mariana
78. Gogół Gabriela c. Franciszka
79. Goliniewska Teresa c. Jana
80. Gonet Adam s. Tadeusza
81. Górniak Aleksandra c. Mariana
82. Górska Ewa c. Juliusza
83. Grabowska Urszula c. Franciszka
84. Gradus Wanda c. Jana
85. Gransort Ewa c. Władysława
86. Gruchot Anna c. Ignacego
87. Grzebiela Janina c. Józefa
88. Hadała Maria c. Władysława
89. Hajdusianek Adam s. Antoniego
90. Haupt Maria c. Józefa
91. Hermet Romana c. Józefa
92. Hillebrand Maria c. Władysława
93. Hoehne Aleksandra c. Ewalda
94. Ignatowicz Zofia c. Ludwika
95. Imbierowicz Czesława c. Józefa
96. Jajczyk Teresa c. Jana
97. Jakubowska Halina c. Michała
98. Janiszewska Elżbieta c. Eugeniusza
99. Jankowska Hanna c. Stanisława
100. Jarząbkowski Zbigniew s. Stanisława
101. Jasek Maria c. Wojciecha
102. Jasińska Krystyna c. Antoniego
103. Jaworska Jolanta c. Eustachego
104. Jaworska Urszula c. Stanisława
105. Jędrzejecka-Bigajczyk Teresa c. Tadeusza
106. Jucha Stanisława c. Franciszka
107. Jurkiewicz Jadwiga c. Jana
108. Kaczmarek Jolanta c. Henryka
109. Kadewska Bożena c. Jana
110. Kajewski Tadeusz s. Leopolda
111. Kalińska Elżbieta c. Tadeusza
112. Kałużna Teresa c. Henryka
113. Kamieńska Barbara c. Edmunda
114. Kamiński Mieczysław s. Józefa
115. Kasjanowicz Daria c. Aleksandra
116. Kaśnicka Maria c. Jana
117. Kaźmierska Genowefa c. Jana
118. Kerpert Emilia c. Józefa
119. Kędzierska Daniela c. Wacława
120. Kędzierska-Cieciura Hanna c. Wacława
121. Kierlewicz Wera c. Filipa
122. Klim Krystyna c. Antoniego
123. Kłoda Teresa c. Andrzeja
124. Kolasińska Daniela c. Szczepana
125. Konopska Stefania c. Jana
126. Kopaczewska Alicja c. Piotra
127. Kopania Barbara c. Bernarda
128. Koper Elżbieta c. Jana
129. Korenkiewicz Maria c. Jana
130. Korpanty Maria c. Stanisława
131. Korzeniewska Elżbieta c. Stefana
132. Kosiorek Jadwiga c. Antoniego
133. Kostyra Sabina c. Władysława
134. Kościelniak Rozalia c. Kazimierza
135. Kotas Teresa c. Wilhelma
136. Kotlarz Marianna c. Stefana
137. Kowal Anna c. Józefa
138. Kowal Danuta c. Leona
139. Kowalski Jan s. Bronisława
140. Krawiecińska Helena c. Jana
141. Krowiak Stanisław s. Piotra
142. Król Piotr s. Jana
143. Kubera Anna c. Michała
144. Kukuć Halina c. Stanisława
145. Kumaszka Józef s. Jana
146. Kunicka Krystyna c. Józefa
147. Kwiecień Józefa c. Tomasza
148. Kuśnierz Genowefa c. Jana
149. Kuzia Barbara c. Franciszka
150. Laska Cecylia c. Józefa
151. Lasocki Zbigniew s. Władysława
152. Lasota Marian s. Wincentego
153. Laszczyńska Zofia c. Jana
154. Ledóchowska Hanna c. Antoniego
155. Linek Antonina c. Franciszka
156. Łazurska Irena c. Jana
157. Łągwa Ewa c. Mieczysława
158. Łukanowska Anna c. Józefa
159. Machalski Jerzy s. Apolinarego
160. Machniak Wanda c. Bolesława
161. Majerowska Maria c. Mikołaja
162. Majkowska Danuta c. Jana
163. Malchrowicz Leszek s. Władysława
164. Marciak Alicja c. Józefa
165. Marciniak Teresa c. Jana
166. Marków Krystyna c. Władysława
167. Masiulanis Marek s. Tadeusza
168. Maśliński Włodzimierz s. Walentego
169. Matusiak Krystyna c. Kazimierza
170. Merta Eugenia c. Aleksandra
171. Michalski Janusz s. Stanisława
172. Michałowska Jadwiga c. Edwarda
173. Mielnikiewicz Wiesława c. Michała
174. Mikoda Janina c. Stefana
175. Milarska Alfreda c. Antoniego
176. Miller Daniela c. Grzegorza
177. Mirowska Cecylia c. Andrzeja
178. Młynarska Maria c. Józefa
179. Moczydłowska Władysława c. Aleksandra
180. Mokosa Teresa c. Władysława
181. Możdżeń Emilia c. Zbigniewa
182. Myślińska Maria c. Romana
183. Nasiłowska Anna c. Edwarda
184. Niebrzydowska Helena c. Piotra
185. Nowak Janina c. Romana
186. Nutowska Teresa c. Władysława
187. Obłamska Maria c. Włodzimierza
188. Obrał Aniela c. Bronisława
189. Oczkowska Maria c. Józefa
190. Olczak Anna c. Stefana
191. Olczyk Irena c. Józefa
192. Olender Genowefa c. Andrzeja
193. Olszewski Jacek s. Edmunda
194. Orszanowska-Rybczyńska Wiesława c. Jana
195. Owczarek Janina c. Mariana
196. Pacuk Ryta c. Antoniego
197. Pacura Maria c. Adama
198. Pajączek Barbara c. Stanisława
199. Pakuła Waldemar s. Wincentego
200. Paliwoda Irena c. Antoniego
201. Paluch Maria c. Józefa
202. Papka Lidia c. Alojzego
203. Paroń Bronisława c. Bronisława
204. Pelc Stefania c. Stefana
205. Pęcak Teresa c. Jana
206. Piątkowska-Bidas Ewa c. Juliusza
207. Piesiewicz Halina c. Kazimierza
208. Piskorska Bożena c. Józefa
209. Polańska Halina c. Kazimierza
210. Potocka Grażyna c. Tadeusza
211. Proce Jadwiga c. Erwina
212. Prus Janina c. Stanisława
213. Przybyłek Maria c. Bronisława
214. Prysak Barbara c. Stanisława
215. Pytel Anna c. Antoniego
216. Raciborska Helena c. Józefa
217. Rafalska Hanna c. Henryka
218. Reimer Janina c. Jana
219. Rewers Barbara c. Bolesława
220. Rogala Halina c. Władysława
221. Rokosz Teresa c. Jana
222. Romanowski Edward s. Józefa
223. Rosiak Teresa c. Edwarda
224. Rosińska Elżbieta c. Czesława
225. Rozpędek-Chmielewska Zdzisława c. Władysława
226. Rożanowski Roman s. Witolda
227. Różycka Anna c. Witolda
228. Rybarczyk Janina c. Edmunda
229. Rukujzo Antoni s. Bolesława
230. Sakowicz Danuta c. Janusza
231. Schaffner Walentyna c. Aleksandra
232. Selerowicz Krystyna c. Władysława
233. Serafin-Kosowska Maria c. Szczepana
234. Sieja Bogumiła c. Jana
235. Sielawa Halina c. Józefa
236. Sitarek Urszula c. Tadeusza
237. Siwek Jadwiga c. Franciszka
238. Składanowska Jadwiga c. Kazimierza
239. Skorniak Marianna c. Wincentego
240. Skowronek Maria c. Antoniego
241. Skrzypczak Danuta c. Franciszka
242. Słowińska Krystyna c. Władysława
243. Smaga Adam s. Stefana
244. Smurzyńska Lidia c. Ludwika
245. Smyk Wacława c. Kazimierza
246. Sobecka Wanda c. Andrzeja
247. Sobocińska Kazimiera c. Franciszka
248. Soćko Irena c. Piotra
249. Sołtysik Barbara c. Kazimierza
250. Spychała Wiesława c. Bronisława
251. Stachowska Aleksandra c. Mariana
252. Stecka Janina c. Franciszka
253. Steinhagen Ewa c. Aleksandra
254. Stobińska Alicja c. Wacława
255. Stolska Danuta c. Marcina
256. Stopiński Jerzy s. Henryka
257. Strabel Janina c. Andrzeja
258. Stramska Genowefa c. Wacława
259. Strzelecka Teresa c. Antoniego
260. Suty Henryka c. Ludwika
261. Swędrowska Agnieszka c. Seweryna
262. Szamborska Ewa c. Antoniego
263. Szczepaniak Anna c. Józefa
264. Szczepańska Maria c. Franciszka
265. Szczukiewicz-Wasiluk Weronika c. Metodego
266. Szczutkowska Irena c. Jana
267. Szostakiewicz Bożena c. Mariana
268. Szpakiewicz Janina c. Jana
269. Szuster Henryka c. Juliana
270. Szymańska Anna c. Stefana
271. Szymczak Ryszard s. Józefa
272. Ścisłowicz Stefania c. Michała
273. Sieczkowska Krystyna c. Władysława
274. Ślusarczyk Maria c. Franciszka
275. Śmietanka Danuta c. Jerzego
276. Śniadowska Jadwiga c. Stanisława
277. Świątkowska Danuta c. Jana
278. Świeboda Ewa c. Władysława
279. Święch Elżbieta c. Mieczysława
280. Tataj Irena c. Józefa
281. Tokarzewska Wanda c. Piotra
282. Tomczyk-Stępień Alina c. Jana
283. Trytewicz Halina c. Andrzeja
284. Tumińska Teresa c. Konstantego
285. Tymoszuk Janina c. Jana
286. Tyrakowska Mieczysława c. Leona
287. Ungerman Hilde c. Władysława
288. Urbanik Ewa c. Jana
289. Walkiewicz Ewa c. Konrada
290. Wasilewska Helena c. Franciszka
291. Wejder-Gałkowska Wiesława c. Stefana
292. Węglińska Aleksandra c. Romana
293. Węzicka Wanda c. Jana
294. Wiatrowska Halina c. Wacława
295. Wiąz Jadwiga c. Pawła
296. Wieczorek Janina c. Wacława
297. Wieczorek-Lemiesz Janina c. Antoniego
298. Wiewiórowska Maria c. Henryka
299. Wierzbicki Zbigniew s. Władysława
300. Więch-Baranowska Bożena c. Władysława
301. Wilczyńska Danuta c. Stanisława
302. Wilk Zdzisława c. Franciszka
303. Wiśniewska Grażyna c. Bronisława
304. Wiśniewska Izabela c. Norberta
305. Wiśniewska Krystyna c. Walentego
306. Wiśniewska Krystyna c. Antoniego
307. Wiśniewska Maria c. Michała
308. Włoczewska Janina c. Antoniego
309. Wnuk-Biały Barbara c. Juliana
310. Wojciechowska Renata c. Alojzego
311. Wojnarowicz Lidia c. Feliksa
312. Woszko Michał s. Jana
313. Wróbel Teresa c. Czesława
314. Wrzosek Danuta c. Rudolfa
315. Zajączkowska Jadwiga c. Jana
316. Zalasa Sabina c. Jana
317. Zalesiak Marianna c. Wacława
318. Zarańska Władysława c. Tomasza
319. Zaremba Helena c. Władysława
320. Zaręba Elżbieta c. Janusza
321. Zarzycka Krystyna c. Stanisława
322. Zdobylak Józef s. Michała
323. Zielińska Teresa c. Stefana
324. Zięba Teresa c. Stanisława
325. Ziółkowska Elżbieta c. Macieja
326. Znaińska Teresa c. Adama
327. Żak-Soroczyńska Ludwika c. Michała