Dziennik UE

Dz.U.UE.L.2017.138.143

| Akt obowiązujący
Wersja od: 25 maja 2017 r.

DECYZJA WYKONAWCZA KOMISJI (UE) 2017/902
z dnia 23 maja 2017 r.
ustanawiająca wykaz inspektorów Unii uprawnionych do przeprowadzania inspekcji zgodnie z rozporządzeniem Rady (WE) nr 1224/2009

(notyfikowana jako dokument nr C(2017) 3252)

(Dz.U.UE L z dnia 25 maja 2017 r.)

KOMISJA EUROPEJSKA,

uwzględniając Traktat o funkcjonowaniu Unii Europejskiej,

uwzględniając rozporządzenie Rady (WE) nr 1224/2009 z dnia 20 listopada 2009 r. ustanawiające unijny system kontroli w celu zapewnienia przestrzegania przepisów wspólnej polityki rybołówstwa, zmieniające rozporządzenia (WE) nr 847/96, (WE) nr 2371/2002, (WE) nr 811/2004, (WE) nr 768/2005, (WE) nr 2115/2005, (WE) nr 2166/2005, (WE) nr 388/2006, (WE) nr 509/2007, (WE) nr 676/2007, (WE) nr 1098/2007, (WE) nr 1300/2008, (WE) nr 1342/2008 i uchylające rozporządzenia (EWG) nr 2847/93, (WE) nr 1627/94 oraz (WE) nr 1966/2006 1 , w szczególności jego art. 79 ust. 1,

a także mając na uwadze, co następuje:

(1) W rozporządzeniu (WE) nr 1224/2009 ustanowiono system kontroli, inspekcji i egzekwowania przepisów w celu zapewnienia zgodności z zasadami wspólnej polityki rybołówstwa w Unii. W rozporządzeniu tym określono, że bez uszczerbku dla głównej odpowiedzialności nadbrzeżnych państw członkowskich inspektorzy Unii mogą zgodnie z jego postanowieniami przeprowadzać inspekcje na wodach Unii i na unijnych statkach rybackich poza wodami Unii.

(2) W rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) nr 404/2011 2  określono szczegółowe przepisy dotyczące stosowania unijnego systemu kontroli ustanowionego rozporządzeniem (WE) nr 1224/2009.

(3) Rozporządzenie wykonawcze (UE) nr 404/2011 stanowi, że Komisja przyjmuje wykaz inspektorów Unii na podstawie zgłoszeń państw członkowskich i Europejskiej Agencji Kontroli Rybołówstwa ("Agencja").

(4) Pierwszy wykaz inspektorów Unii ustanowiono decyzją wykonawczą Komisji 2011/883/UE 3 . Wykaz ten był czterokrotnie zastępowany nowym wykazem inspektorów Unii ustanowionym po raz pierwszy decyzją wykonawczą Komisji 2013/174/UE 4 , a następnie decyzją wykonawczą Komisji 2014/120/UE 5 , decyzją wykonawczą Komisji (UE) 2015/645 6  i wreszcie decyzją wykonawczą Komisji (UE) 2016/706 7 . Zgodnie z rozporządzeniem wykonawczym (UE) nr 404/2011 po sporządzeniu wstępnego wykazu państwa członkowskie oraz Agencja zgłaszają Komisji do października każdego roku wszelkie zmiany, jakie pragną wprowadzić w wykazie na następny rok kalendarzowy, zaś Komisja wprowadza odpowiednie zmiany w wykazie do dnia 31 grudnia.

(5) Niektóre państwa członkowskie oraz Agencja zgłosiły zmiany do obowiązującego wykazu inspektorów. W oparciu o te zgłoszenia należy zatem zastąpić wykaz ustanowiony decyzją wykonawczą (UE) 2016/706 nowym wykazem inspektorów Unii.

(6) Środki przewidziane w niniejszej decyzji są zgodne z opinią Komitetu ds. Rybołówstwa i Akwakultury,

PRZYJMUJE NINIEJSZĄ DECYZJĘ:

Artykuł  1

W załączniku do niniejszej decyzji ustanawia się wykaz inspektorów Unii.

Artykuł  2

Decyzja wykonawcza (UE) 2016/706 traci moc.

Artykuł  3

Niniejsza decyzja skierowana jest do państw członkowskich.

Sporządzono w Brukseli dnia 23 maja 2017 r.
W imieniu Komisji
Karmenu VELLA
Członek Komisji

ZAŁĄCZNIK

WYKAZ INSPEKTORÓW UNII, O KTÓRYM MOWA W ART. 79 UST. 1 ROZPORZĄDZENIA (WE NR 1224/2009)

PaństwoInspektorzy
BelgiaCoens, Philippe
De Vleeschouwer, Guy
Devogel, Geert
Huygh, Gerd
Lieben, Richard
Monteyne, Ian
Noet, Werner
Steenssens, Kurt
Timmerman, Thierry
Vandenbrouck, Frank
Van Rompaey, Tim
Van Torre, Mike
Verhaeghe, Dirk
BułgariaAngelov, Todor
Bakardzhiev, Stefan
Cholakov, Atanas
Damyanov, Konstantin
Encheva, Kremena
Hristov, Martin
Ivanov, Ivan
Ivanov, Todor
Kerekov, Nikolay
Kostadinov, Ivan
Kyumyurdzhiev, Kiril
Nikolov, Galin
Petkov, Dimitar
Petrova, Miroslava
Raev, Yordan
Valkov, Dimitar
Republika Czeskanie dotyczy
DaniaAkselsen, Ole
Andersen, Dan Søgård
Andersen, Hanne Skjæmt
Andersen, Lars Ole
Andersen, Martin Burgwaldt
Andersen, Mogens Godsk
Andersen, Niels Jørgen Anton
Andersen, Peter Bunk
Anderson, Jacob Edward
Astrup, Iben
Bache, René
Bang, Mai
Beck, Bjarne Baagø
Bendtsen, Lars Kjærsgaard
Bernholm, Kristian
Bjerre, Casper
Carl, Morten Grand Wiglaur
Christensen, Jesper Just
Christensen, Peter Grim
Christensen, Thomas
Christiansen, Michael Koustrup
Damsgaard, Kresten
Degn Jesper, Leon
Due-Boje, Thomas Zinck
Dølling, Robert
Ebert, Thomas Axel Regaard
Eiersted, Jesper Bech
Elnef, Frank Godt
Fick, Carsten
Frandsen, René Brian
Frederiksen, Torben Broe
Gotved, Jesper Hovby
Groth, Niels
Gruppe, Poul
Gaarde, Børge
Handrup, Jacob
Hansen, Gunnar Beck
Hansen, Ina Kjærgaard
Hansen, Jan Duval
Hansen, John Daugaard
Hansen, Martin
Hansen, Martin Baldur
Hansen, Ole
Hansen, Thomas
Harrison, Dorthe Kronborg
Hartmann, Christian
Hestbek, Flemming
Høgild, Lars
Højrup, Torben
Jaeger, Michael Wassermann
Jensen, Anker Mark
Jensen, Flemming Bergtorp
Jensen, Hanne Juul
Jensen, Jimmy Langelund
Jensen, Jonas Krøyer
Jensen, Lars Henrik
Jensen, Lone Agathon
Jensen, René Sandholt
Jensen, Søren Palle
Jespersen, René
Johansen, Allan
Juul, Simon
Juul, Torben
Jørgensen, Lasse Elmgren
Jørgensen, Ole Holmberg
Karlsen, Jesper Herning
Knudsen, Malene
Knudsen, Ole Hvid
Kofoed, Kim Windahl
Kokholm, Peder
Kristensen, Henrik
Kristensen, Peter Holmgaard
Kristiansen, Jeanne Marie
Larsen, Michael Søeballe
Larsen, Peter Hjort
Larsen, Tim Bonde
Lundbæk, Tommy Oldenborg
Madsen, Arne
Madsen, Jens-Erik
Madsen, Johnny Gravesen
Melgaard, Bo Kornum
Mortensen, Erik
Mortensen, Jan Lindholdt
Møller, Gert
Nielsen, Christian
Nielsen, Dan Randum
Nielsen, Hans Henrik
Nielsen, Henrik
Nielsen, Henrik Frühstück
Nielsen, Henrik Kruse
Nielsen, Jeppe
Nielsen, Mads Grundvad
Nielsen, Niels Kristian
Nielsen, Steen
Nielsen, Steven Bo
Nielsen, Søren
Nielsen, Søren Egelund
Nielsen, Tage Kim
Nielsen, Trine Fris
Nørgaard, Max Reno Bang
Paulsen, Kim Thor
Pedersen, Claus
Pedersen, Knud Jan
Pedersen, Morten Berg
Petersen, Christina Holmer
Petersen, Henning Juul
Petersen, Jimmy Torben
Porsmose, Tommy
Poulsen, Bue
Poulsen, John
Ramm, Heine
Rømer, Jan
Schjoldager, Tim Rasmussen
Schmidt, Stefan Göttsche
Schou, Kasper
Siegumfeldt, Jeanette
Simonsen, Kjeld
Simonsen, Morten
Skrivergaard, Lennart
Sørensen, Allan Lindgaard
Thomsen, Bjarne Kondrup
Thomsen, Klaus Ringive Solgaard
Thorsen, Michael
Trab, Jens Ole
Vind, Finn
Vistrup, Annette Klarlund
Wallenstrøm, Silas Lindgreen
Wille, Claus
Wind, Bernt Paul
Østergård, Lars
Aasted, Lars Jerne
NiemcyAbs, Volker
Ahlmeyer, Jens
Angermann, Henry
Baumann, Jörg
Bembenek, Jörg
Bergmann, Udo
Bernhagen, Sven
Bieder, Mathias
Bloch, Ralf
Borchardt, Erwin
Bordolo, Jan-Hendrik
Borowy, Matthias
Bösherz, Andreas
Brunnlieb, Jürgen
Buchholz, Matthias
Büttner, Harald
Cassens, Enno
Christiansen, Dirk
Cramer, Arne
Döhnert, Tilman
Drenkhahn, Michael
Ehlers, Klaus
Fiedler, Sebastian
Fink, Jens
Franke, Hermann
Franz, Martin
Frenz, Sandro
Garbe, Robert
Gätjen, Sebastian
Golz, Ulrich
Gräfe, Roland
Grawe, André
Griemberg, Lars
Haase, Christian
Hannes, Chistoph
Hänse, Dirk
Hansen, Hagen
Heidkamp, Max
Heisler, Lars
Herda, Heinrich
Hickmann, Michael
Homeister, Alfred
Hoyer, Oliver
Jansen-Raabe, Karsten
Käding, Christian
Keidel, Quirin
Kinast, Daniel
Köhn, Thorsten
Kollath, Mark
Kopec, Reinhard
Kraack, Sönke
Krüger, Torsten
Kupfer, Christian
Kutschke, Holger
Lange, Michael
Lehmann, Jan
Lorenzen, Alexander
Lübke, Torsten
Lührs, Carsten
Möhring, Torsten
Mücher, Martin
Mundt, Mario
Nickel, Jörg
Nitze, Andreas
Nöckel, Steffen
Pauls, Werner
Perkuhn, Martin
Pötzsch, Frank
Radzanowski, Sven
Ramm, Jörg
Reimers, Andre
Richter, Thomas
Rutz, Dietmar
Sauerwein, Dirk
Schmiedeberg, Christian
Schröter, Robert
Schuchardt, Karsten
Schuler, Claas
Schulze, Roberto
Sehne, Dirk
Siebrecht, Hannes
Skrey, Erich
Springer, Gunnar
Stüber, Jan
Sween, Gorm
Teetzmann, Julian
Thieme, Stefan
Thomas, Raik
Vetterick, Arno
Wagner, Ralf
Welz, Henning
Welz, Oliver
Wessels, Heinrich
Wichert, Peter
EstoniaGrossmann, Meit
Kutsar, Andres
Lasn, Margus
Nigu, Silver
Niinemaa, Endel
Pai, Aare
Parts, Erik
Soll, Simon
Torn, Kerdo
Ulla, Indrek
Varblane, Viljar
Hioväin, Heikki
Aid, Ott
Grigorjev, Mait
Lillema, Tarvo
Melk, Kristi
IrlandiaAhern, Christy
Allan, Damien
Amrien, Rudi
Ankers, Brian
Ansbro, Mark
Armstrong, Stuart
Barber, Kevin
Barcoe, Michael
Barr, William
Barret, Brendan
Barrett, Elizabeth
Barrett, Jamie
Beale, Derek
Bones, Anthony
Brannigan, Steve
Breen, Kieran
Brennan, Colm
Brett, Martin
Brophy, James
Brophy, Paul
Browne, Brendan
Brunicardi, Michael
Bryant, William
Buckley, Anthony
Buckley, David
Buckley, John
Bugler, Andrew
Butler, David
Butler, John
Byrne, Kenneth
Byrne, Paul
Cagney, Daniel
Cahalane, Donnchadh
Campbell, Aoife
Campbell, Stephen
Carr, Kieran
Casey, Anthony
Chandler, Frank
Chute, Killian
Chute, Richard
Claffey, Seamus
Clarke, Tadhg
Cleary, James
Clinton, Andrew
Clinton, Finbar
Cloake, Niall
Cogan, Jerry
Collins, Damien
Connaghan, Fintan
Connery, Paul
Connolly, Stephen
Cooper, Thomas
Corish, Cormac
Corrigan, Kieran
Cosgrave, Karl
Cosgrove, Thomas
Cotter, Colm
Cotter, James
Cotter, Jamie
Coughlan, Neville
Craven, Cormac
Croke, Jason
Cronin, Martin
Cronin, Philip
Crowley, Brian
Cummins, Alan
Cummins, Paul
Cummins, William
Cunningham, Diarmiad
Curran, Donal
Curran, Siubhan
Curtin, Brendan
Daly, Brendan
Daly, Joe
Daly, John
Daly, Mick
Darcy, Enna
De Barra, Ruairi
Dempsey, Brian
Devaney, Michael
Dicker, Philip
Dohery, Brian
Doherty, Patrick
Donaldson, Stuart
Donnachie, Martin
Donnchadh, Cahalane
Donovan, Tom
Downes, Eamon
Downing, Erica
Downing, John
Doyle, Billy
Doyle, Cronan
Duane, Paul
Ducker, Nigel
Duggan, Cian
Duignam, Ray
Fanning, Grace
Farrell, Brian
Farrelly, Emmett
Faulkner, Damien
Fealy, Gerard
Fennel, Siobhan
Fenton, Garry
Ferguson, Kevin
Finegan, Ultan
Finnegan, David
Fitzgerald, Brian
Fitzpatrick, Gerry
Fleming, David
Flynn, Alan
Foley, Brendan
Foley, Connor
Foley, Kevin
Fowler, Patrick
Fox, Colm
Fox, Dennis
Freeman, Harry
Friel, Aidan
Gallagher, Damien
Gallagher, Danny
Gallagher, Neil
Gallagher, Orlaith
Gallagher, Patrick
Galvin, Rory
Gannon, James
Geraghty, Tony
Gernon, Ross
Gleeson, Marie
Goulding, Donal
Grogan, Susanne
Hamilton, Alan
Hamilton, Gillian
Hamilton, Greg
Hamilton, Martin
Hannon, Gary
Hanrahan, Michael
Harding, James
Harkin, Patrick
Harrington, Michael
Harty, Paddy
Hastings, Brian
Healy, Conor
Healy, Jef
Heffernan, Bernard
Hegarthy, Mark
Hegarty, Paul
Hickey, Adrian
Hickey, Andrew
Hickey, Declan
Hickey, Michael
Hobbins, Tom
Holland, Ken
Hollingsworth, Edward
Humphries, Daniel
Irwin, Richard
Ivory, Sean
Kavanagh, Ian
Kavanagh, Paul
Kearney, Brendan
Keating, Debbie
Keeley, David
Keirse, Gavin
Kenneally, Jonathan
Kennedy, Liam
Kennedy, Tom
Keogh, Mark
Kerr, Charlie
Kickham, Jon-Lawrence
Kinsella, Gordan
Kirwan, Conor
Kirwan, Darragh
Lacey-Byrne, Dillon
Laide, Cathal
Landy, Glen
Lane, Brian
Lane, Mary
Lawlor, Collie
Leahy, Brian
Lenihen, Marc
Linehan, Sean
Long, Emmett
Lynch, Darren
Lynch, Mark
Lynch, Paul
Mackey, Eoin
Mackey, John
Madden, Brendan
Madine, Stephen
Maguire, Paul
Mallon, Keith
Maloney, Nessa
Manning, Neil
Martin, Jamie
Matthews, Brian
McCarthy, Gavin
McCarthy, Michael
McCarthy, Niall
McCarthy, Paul
McCarthy, Robert
McCoy, Sean
McDermot, Paul
McGarry, John
McGee, Noel
McGee, Paul
McGrath, Owen
McGroarty, John
McGroarty, Mark
McGroary, Peter
McHale, Laura
McKenna, David
McLoughlin, John
McLoughlin, Ronan
McMahon, Dean
McNamara, Ken
McNamara, Paul
McPhilbin, Dwain
McUmfraidh, Caoimhin
Meehan, Robert
Melvin, David
Meredith, Helen
Minehane, John
Molloy, Darragh
Molloy, John Paul
Moloney, Kara
Mooney, Gerry
Mooney, Keith
Moore, Conor
Morrissey, Stephen
Mulcahy, John
Mulcahy, Liam
Mulcahy, Shane
Mullan, Patrick
Mullane, Paul
Mundy, Brendan
Murphy, Adam
Murphy, Aidan
Murphy, Barry
Murphy, Caroline
Murphy, Chris
Murphy, Claire
Murphy, Daniel
Murphy, Enda
Murphy, Honour
Murphy, John
Murran, Sean
Murray, Paul
Newstead, Sean
Nic Dhonnchadha, Stephanie
Ni Cionnach Pic, Dubheasa
Nolan, Brian
Nolan, James
Northover, James
O'Beirnes, Derek
O'Brien, Jason
O'Brien, Ken
O'Brien, Paul
O'Brien, Roberta
O'Callaghan, Maria
O'Connell, Paul
O'Connor, Dermot
O'Connor, Frank
O'Donovan, Diarmuid
O'Donovan, Michael
O'Driscoll, Olan
O'Flynn, Aisling
O'Grady, Vivienne
O'Leary, David
O'Mahoney, Kevin
O'Mahony, David
O'Mahony, Denis
O'Mahony, Karl
O'Meara, Pat
O'Neill, Donal
O'Regan, Alan
O'Regan, Cliona
O'Regan, Tony
O'Reilly, Brendan
O'Seaghdha, Ciaran
O'Sullivan, Cormac
O'Sullivan, Patricia
Ó Neachtain, Aonghus
Parke, Declan
Patterson, Adrienne
Patterson, John
Pender, Darragh
Pentony, Declan
Pierce, Paul
Piper, David
Plante, Thomas
Plunkett, Thomas
Power, Cathal
Power, Gillian
Prendergast, Kevin
Pyke, Gavin
Quigg, James
Quinn, Mikey
Raferty, Damien
Reddin, Tony
Reidy, Patrick
Ridge, Patrick
Robinson, Niall
Russell, Mark
Ryan, Fergal
Ryan, Marcus
Scalici, Fabio
Scanlon, Gordon
Shalloo, Jim
Sheridan, Glenn
Sills, Barry
Sinnott, Lee
Smith, Brian
Smith, Dean
Smith, Gareth
Smyth, Eoin
Snowdon, Edward
Stack, Stephen
Stapleton, Alan
Sweeney, Brian
Sweetnam, Vincent
Swords, Graham
Tarrant, Martin
Tigh, Declan
Timon, Eric
Tobin, John
Troy, Ivan
Tubridy, Fergal
Turley, Mark
Turnbull, Michael
Twomey, Tom
Valls Senties, Virginia
Verling, Ronan
Von Raesfeldt, Mark
Wall, Danny
Wallace, Robert
Walsh, Conleth
Walsh, Dave
Walsh, Karen
Walsh, Richard
Weldon, James
Whelan, Mark
White, John
Whoriskey, David
Wickham, Larry
Wilson, Tony
Wise, James
Woodward, Ciaran
GrecjaΑΒΡΑΜΙΔΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΓΑΠΗΤΟΣ, ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΑΔΑΜΙΔΗΣ, ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΑΡΓΥΡΩ
ΑΙΒΑΛΙΩΤΟΥ, ΕΙΡΗΝΗ
ΑΚΡΙΒΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ, ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΑΛΥΦΑΝΤΑΚΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΜΒΡΟΣΙΑΤΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΑΣΟΤΣΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΝΕΜΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΝΩΜΕΡΙΑΝΑΚΗΣ, ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΡΑΧΩΒΙΤΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΡΓΥΡΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣΠΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣΠΡΟΥΛΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΒΑΙΣ, ΠΑΥΛΟΣ
ΒΑΙΤΣΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΑΙΤΣΗΣ, ΔΗΜΟΣ
ΒΑΚΑΤΑΣΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΒΑΡΔΙΔΑΚΗ, ΕΥΡΥΚΛΕΙΑ
ΒΑΡΕΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ
ΒΑΡΛΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΒΑΣΩ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΛΕΑΝΘΗ
ΒΕΛΙΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΒΕΝΕΤΗΣ, ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
ΒΕΡΓΑΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΒΕΤΤΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΒΛΙΩΡΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΒΟΡΤΕΛΙΝΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΟΤΣΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΒΟΥΡΛΕΤΣΗΣ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΓΑΒΑΛΑΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΓΑΚΗΣ, ΑΛΕΞΙΟΣ
ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ
ΓΑΛΑΤΟΥΛΑ, ΑΝΝΑ
ΓΑΛΗΝΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΑΛΟΥΖΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΑΡΕΦΑΛΟΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΓΕΡΙΚΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ, ΜΙΧΑΗΛ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ, ΜΑΡΙΑ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΚΑΖΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΚΙΝΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΚΟΥΣΗΣ, ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΓΟΛΕΓΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΓΥΠΑΡΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΑΡΔΩΝΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΕΛΗΜΗΤΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΔΕΛΙΕΖΑ, ΑΝΤΩΝΙΑ
ΔΕΛΧΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΕΣΠΟΥΛΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΗΜΑΚΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΙΧΑΗΛ
ΔΟΚΙΑΝΑΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΟΥΝΑΣ, ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ
ΔΡΟΛΑΓΙΑ, ΕΥΘΥΜΙΑ
ΔΡΟΣΑΚΗΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΔΡΟΣΟΥΝΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΕΚΤΑΡΙΔΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΕΞΗΝΤΑΒΕΛΩΝΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΡΓΟΛΑΒΟΥ, ΑΝΝΑ
ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΕΥΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΣ, ΧΑΡΙΛΑΟΣ
ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΖΑΜΠΕΤΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΖΑΡΚΑΔΑ, ΑΛΕΞΙΑ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΖΙΑΝΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΖΟΥΡΙΔΑΚΗΣ, ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΖΩΓΑΛΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΖΩΓΑΛΗΣ, ΣΤΑΥΡΟΣ
ΖΩΗΣ, ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΗΛΙΟΥ, ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥΔΗ, ΑΙΜΙΛΙΑ
ΘΕΟΛΟΓΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΘΕΟΧΑΡΟΥΛΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΙΚΙΟΥΖΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΒΟΥΡΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΓΙΑΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΚΑΛΑΒΡΕΖΟΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΜΑΚΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΕΛΑΓΙΑ
ΚΑΠΕΛΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΠΟΤΑΣ, ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΚΑΡΑΒΟΤΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΡΑΚΟΝΤΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΑΡΑΤΑΓΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΥΣΤΙΑΝΟΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΚΑΣΣΗ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΚΑΣΤΑΝΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΤΣΑΚΟΥΛΗΣ, ΠΑΡΑΣΧΟΣ
ΚΑΤΣΑΜΠΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΤΣΑΡΟΣ, ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΚΑΤΣΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΛΟΥΜΑΣΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΟΚΚΟΤΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΚΟΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΟΛΛΙΑΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΟΛΟΚΟΤΑΣ, ΠΕΤΡΟΣ
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ, ΑΡΓΥΡΩ
ΚΟΜΗΝΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΟΝΤΗ, ΜΑΡΙΑ
ΚΟΝΤΟΒΑΣ, ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΟΝΤΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΟΡΚΙΖΟΓΛΟΥ, ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΟΡΤΕΣΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΚΟΣΜΑΣ, ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΚΟΥΖΙΛΟΥ, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΚΟΥΚΑΡΑΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΟΥΚΔΑ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΚΟΥΛΑΞΙΔΗΣ, ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΔΑΚΗ, ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΚΟΥΡΕΛΗ, ΙΩΑΝΝΑ
ΚΟΥΡΕΝΤΖΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ, ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΚΟΥΤΣΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΝΙΩΤΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ, ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ, ΠΕΡΙΚΛΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ, ΣΤΑΥΡΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ, ΜΑΡΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΩΤΤΑΣ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΛΑΜΠΕΤΣΟΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΛΑΤΤΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΕΚΑΚΟΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ
ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΛΙΑΛΙΟΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ
ΛΙΑΝΤΙΝΙΩΤΗΣ, ΠΑΥΛΟΣ
ΛΙΟΚΑΡΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ
ΛΟΥΓΙΑΚΗ, ΑΝΝΑ
ΛΟΥΚΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΥΜΠΕΡΗΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΜΑΙΛΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΜΑΚΡΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΜΑΚΡΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΛΛΙΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΝΔΑΛΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΜΑΝΙΑΤΗ, ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ
ΜΑΡΑΓΚΟΥ, ΑΝΝΑ
ΜΑΡΑΘΑΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΣ, ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΜΑΥΡΕΛΟΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ, ΝΙΚΗ-ΑΝΔΡΙΑΝΑ
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΥΡΟΥΤΣΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΧΑΙΡΙΔΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΕΡΚΟΒΙΤΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΗΝΑΣ, ΣΩΚΡΑΤΗΣ
ΜΗΤΣΟΥ, ΣΑΠΦΩ
ΜΙΛΤΣΑΚΑΚΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΙΝΑΧΕΙΛΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΙΣΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΟΣΧΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ, ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΜΟΥΣΤΟΣ, ΜΙΧΑΗΛ
ΜΟΥΤΣΙΑΝΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ, ΘΕΟΦΑΝΗΣ
ΜΠΑΜΠΑΝΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΠΑΝΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΠΑΞΕΒΑΝΑΚΗΣ, ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΜΠΑΡΛΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΠΑΡΟΥΝΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΠΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΣΤΑΜΟΣ
ΜΠΑΤΖΟΛΗΣ, ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΜΠΑΧΛΙΤΖΑΝΑΚΗΣ, ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΠΕΖΙΡΓΙΑΝΝΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΜΠΕΘΑΝΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΠΕΘΑΝΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΠΕΙΝΤΑΡΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΠΙΧΑΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΠΛΑΤΣΙΟΣ, ΠΕΤΡΟΣ
ΜΠΟΤΗΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΜΠΟΤΣΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΠΟΥΖΟΥΝΙΕΡΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΠΡΕΖΑΤΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΥΛΟΥΛΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ, ΙΩΣΗΦ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΣΗΜΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΝΤΑΛΤΑΣ, ΙΚΟΛΑΟΣ
ΝΤΑΦΟΥΛΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΤΕΚΟΥΡΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΝΤΕΛΛΑΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΝΤΕΜΙΡΗ, ΔΕΜΙΡΗ ΝΙΚΗ
ΝΤΕΜΟΣ, ΘΕΟΦΑΝΗΣ
ΞΑΝΘΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ
ΟΜΑΛΙΑΝΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΟΥΡΓΑΝΤΖΙΔΟΥ, ΠΑΡΘΕΝΑ
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ, ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ, ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΑΚΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΘΕΩΝΗ
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ, ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΑΡΧΟΝΤΙΑ
ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΠΟΥΤΣΗ, ΑΝΤΩΝΙΑ
ΠΑΡΑΔΑΛΗΣ, ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ, ΑΝΘΟΥΛΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΡΔΑΛΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΡΙΑΡΟΣ, ΜΑΤΘΑΙΟΣ
ΠΑΡΙΣΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΑΡΤΣΑΡΟΥΧΑ, ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΠΑΣΧΑΛΑΚΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΤΙΛΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΤΡΙΚΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑ, ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΠΑΥΛΑΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΕΓΙΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΤΡΟΓΓΟΝΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΕΤΤΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΔΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΟΤΤΑΚΗ, ΠΕΛΑΓΙΑ
ΠΡΟΒΑΤΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΡΑΜΙΩΤΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΡΟΖΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΡΟΥΤΣΗ, ΙΩΑΝΝΑ
ΣΑΜΑΡΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΑΡΔΕΛΗ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΣΑΤΑΝΤΙΔΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΗΦΑΚΗΣ, ΜΙΧΑΗΛ
ΣΚΑΡΒΕΛΑΚΗ, ΑΝΝΑ
ΣΚΟΥΡΤΑΣ, ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΣΚΥΛΟΔΗΜΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΛΑΝΚΙΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΛΙΑΡΑΣ, ΑΡΓΥΡΙΟΣ
ΣΠΑΝΟΜΗΤΣΙΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΠΗΛΙΩΤΗ, ΕΙΡΗΝΗ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΠΥΡΤΟΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΤΑΘΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΤΑΥΡΙΝΟΥΔΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΤΕΛΙΑΤΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ, ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ, ΜΑΡΙΟΣ
ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ, ΜΙΧΑΗΛ
ΣΤΟΥΡΝΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ, ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΤΡΙΧΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΥΒΙΤΟΥ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΦΕΝΔΥΛΑΚΗ, ΜΑΡΙΑ
ΤΑΜΠΑΚΑΚΗ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΤΑΡΤΑΝΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΤΑΤΣΗ, ΙΩΑΝΝΑ
ΤΕΡΖΑΚΗ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΤΖΑΝΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΖΙΜΑΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΤΖΙΟΛΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΟΥΡΝΗΣ, ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
ΤΡΙΧΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΣΑΒΑΛΙΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΣΑΜΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΣΑΜΟΥΡΑΣ, ΡΑΦΑΗΛ
ΤΣΑΝΔΗΛΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΣΑΠΑΤΣΑΡΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΣΑΧΠΑΖΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΣΕΛΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ
ΤΣΕΣΟΥΡΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΣΙΑΤΣΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΣΙΜΠΛΙΔΑΚΗ, ΖΑΦΕΙΡΙΑ
ΤΣΙΤΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΣΟΛΑΚΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΣΟΥΜΑΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΤΣΟΥΦΛΙΔΗΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΦΙΛΙΠΠΑ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΦΛΩΡΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΦΛΩΡΟΥ, ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ
ΦΡΑΖΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΦΡΥΣΟΥΛΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΦΩΤΕΙΝΟΣ, ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΧΑΒΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΧΑΙΔΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΑΤΖΗΠΑΣΧΑΛΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΨΑΡΡΑΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ
ΨΗΛΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ, ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
HiszpaniaAlmagro Carrobles, Jorge
Alonso Sánchez, Beatriz
Álvarez Gómez, Marco Antonio
Al-Ismail Calderon, Samer
Amunárriz Emazabel, Sebastián
Arteaga Sánchez, Ana
Avedillo Contreras, Buenaventura
Barandalla Hernando, Eduardo
Boy Carmona, Esther
Bravo Téllez, Guillermo
Calderón Gómez, José Gabriel
Carmona Mazaira, Manuel
Carro Martínez, Pedro
Ceballos Pérez-Canales, Alba
Cervantes de la Torre, Andrés
Chamizo Catalán, Carlos
Cortés Fernández, Natalia
Couce Prieto, Carlos
Criado Bará, Bernardo
Delgado González, Gonzalo
De la Rosa Cano, Francisco Javier
Del Hierro Suanzes, Javier
Deniz Fleitas, Jose Manuel
Elices López, Juan Manuel
Expósito González, Jonay
Fariña Clavero, Irene
Fernández Costas, Antonio
Fernandez Despiau, Estrella
Ferreño Martínez, José Antonio
Fontán Aldereguía, Manuel
Fontanet Domenech, Felipe
García Antoni, Mónica
Garcia Cantón, Javier
García González, Francisco Javier
Genovés Ferriols, José Carlos
Gómez Cayuelas, Carmen
González Fernández, Manuel A.
González Fernández, Marta
Guerrero Claros, María
Guisado Sancho, María Jesús
Gundín Payero, Laura
Hernández Betzen, Roberto
Iglesias Prada, Juan Antonio
Jimenez Álvarez, Ignacio
Lado Codesido, Beatriz
Lastra Torre, Ruth
Lestón Leal, Juan Manuel
López González, María
Lorenzo Sentis, José Manuel
Lucena Garcia, Antonio Jesús
Marra-López Porta, Julio
Martínez González, Jesús
Martínez Velasco, Carolina
Mayoral Vázquez, Fernando
Mayoral Vázquez, Gonzalo
Medina García, Estebán
Méndez-Villamil Mata, María
Miranda Almón, Fernando
Núñez Casas, Julio
Ochando Ramos, Ana María
Oñorbe Esparraguera, Manuel
Orgueira Pérez, Vanessa
Ossorio González, Carlos
Ovejero González, David
Pérez González, Virgilio
Piñón Lourido, Jesús
Ponte Fernández, Gerardo
Ríos Cidrás, Manuel
Ríos Cidrás, Xosé
Rodriguez Bermejo, José
Rodríguez Moreno, Alberto
Rueda Aguirre, Luzdivina
Ruiz Gómez, Sonia
Rull Del Águila, Laura
Sáenz Arteche, Idoia
Sánchez Sánchez, Esmeralda
Santas Barge, Verònica
Sendra Gamero, Ma Esther
Serrano Sánchez, Daniel
Sieira Rodríguez, José
Tenorio Rodríguez, José Luis
Torre González, Miguel A.
Tubío Rodríguez, Xosé
Vicente Castro, José
Yeregui Velasco, Pablo
Zamora de Pedro, Carlos
FrancjaAllanic, Gilles
Beyaert, Francis
Beyaert,Frédéric
Bigot, Jean-Paul
Bistour, Stéphane
Bon, Philippe
Bouniol, Anthony
Bourbigot, Jean-Marc
Cacitti, Raymond
Caillat, Marc
Celton, Arnaud
Ceres, Michel
Charbonnier, Alexandre
Cluzel, Stéphane
Cras, Renaud
Crochard, Thierry
Croville, Serge
Daden, Nicolas
Dambron, François
Darsu, Philippe
Davies, Philippe
Dechaine, Frédéric
Delattre, Nicolas
Desson, Patrick
Dolou, Claude
Donnart, Christian
Duval, Laurent
Fernandez, Gabriel
Fortier, Eric
Garbe, Steeve
Gauvain, Benoît
Gehanne, Laurent
Gloaguen, Maurice
Goron, Xavier
Guillard, Thimothée
Guillemette, Jean Luc
Guittet-Dupont, Gaëtan
Hitier, Sébastien
Isore, Pascal
Lacombe, Thomas
Lalanne, Anne
Lebosquain, Olivier
Le Berriguaud, Thierry
Le Corre, Joseph
Le Cousin, Jean-Luc
Le Dreau, Gilbert
Le Mentec, Arnaud
Legouedec, Loïg
Lenormand, Daniel
Lelandois, Cyril
Lescroel, Yann
Maingraud, Dominique
Maniette, Yves
Masseaux, Yanick
Menuge, Gilles
Peoch, Philippe
Peron, Olivier
Peron, Pascal
Petit, François
Pochet, Ludovic
Radius, Caroline
Raguet, José
Renault, Alan
Reunavot, Matthieu
Richou, Fabrice
Robin, Yannick
Rousselet, Pascal
Sauvage, Christian
Schneider, Frédéric
Sottiaux, David
Trividic, Bernard
Urvoy, Jonathan
Vesque, Arnaud
Vilbois, Pierre
Villenave, Yorrick
Virlogeux, Julian
ChorwacjaAćimov, Dejan
Aunedi, Jurica
Barbalić, Boris
Bartulović, Ivica
Bašić, Vicko
Bilobrk, Stipe
Bratičević, Nino
Brlek, Neda
Brnadić, Ivica
Budimir, Miroslav
Dolić, Nedjeljko
Dvoraček, Tomislav
Ercegović, Marin
Franceschi, Jenko
Grljušić, Frano
Hrženjak, Jurica
Hržić, Ivica
Ivković, Hrvoje
Jelić, Božidar
Jeftimijades, Ivor
Jukić, Ivica
Jurčević, Marinko
Kalinić, Andrej
Kerum, Jurica
Krišto, Rino
Kusanović, Gordan
Lešić, Lidija
Marčina, Robert
Matković, Mijo
Miletić, Ivana
Novak, Danijel
Orešković, Lovro
Paparić, Neven
Perković, Kristijan
Perović, Andrea
Petrić, Andrea
Prtenjača, Silvija
Pupić-Bakrač, Marko
Radovčić, Ivica
Rogić, Ante
Rukavina, Dubravko
Rumora, Ivan
Šalaj, Damir
Šestan, Hrvoje
Sikirica, Nenad
Skelin, Stipe
Škorjanec, Mario
Skroza, Nikica
Sobin, Mijo
Strinović, Boris
Verzon, Nikola
Vuletić, Ivo
WłochyAbate, Massimiliano
Affinita, Enrico
Albani, Emidio
Ambrosio, Salvatore
Annicchiarico, Dario
Antonioli, Giacomo
Aprile, Giulio
Aquilano, Donato
Arena, Enrico
Astelli, Gabriele
Barraco, Francesco
Basile, Giuseppe
Basile, Marco
Battaglia, Daniele
Battista, Filomena
Bavila, Nicola
Benvenuto, Salvatore Giovanni
Biondo, Fortunato
Bizzarro, Federico
Boccoli, Fabrizio
Bongermino, Onofrio
Bonsignore, Antonino
Borghi, Andrea
Bottiglieri, Vincenzo
Bove, Gian Luigi
Buccioli, Andrea
Caforio, Cosimo
Caiazzo, Luigia
Calandrino, Salvatore
Camicia, Ciro
Cappelli, Salvatore
Carafa, Simone
Carini, Vito
Carta, Sebastiano
Cesareo, Michele
Chionchio, Alessandro
Cianci, Vincenzo
Cignini, Innocenzo
Clemente, Cosimo
Colarossi, Mauro
Colucciello, Roberto
Comuzzi, Alberto
Conte, Fabio
Coppola, Giorgio
Corallo, Domenico
Cormio, Carlo
Costanzo, Antonino
Croce, Aldo
Cuciniello, Luigi
Cuscela, Michele
D'Acunto, Francesco
D'Amato, Fabio
Dammicco, Luigi
D'Arrigo, Antonio
De Crescenzo, Salvatore
De Pinto, Giuseppe
De Quarto, Enrico
D'Erchia, Alessandro
De Santis, Antonio
Di Benedetto, Luigi
Di Domenico, Marco
Di Donato, Eliana
Di Matteo, Michele
Di Santo, Giovanni
Doria, Angelo
D'Orsi, Francesco Paolo
Errante, Domenico
Esibini, Daniele
Esposito, Robertino
Esposito, Salvatore
Fanizzi, Tommaso
Fava, Antonello
Ferioli, Debora
Ferrara, Manfredo
Fiorentino, Giovanni
Fogliano, Pasquale
Folliero, Alessandro
Francolino, Giuseppe
Fuggetta, Pasquale
Fuso, Vittorio
Gagliardi, Raffaele
Gallo, Antonio
Gangemi, Domenico
Gangemi, Roberto Francesco
Genchi, Paolo
Giannone, Giuseppe Claudio
Giovannone, Vittorio
Golizia, Pasquale
Graziani, Walter
Greco, Giuseppe
Guida, Giuseppe
Guido, Alessandro
Guzzi, Davide
Iemma, Oreste
La Porta, Santi Alessandro
Lambertucci, Alessandro
Lanza, Alfredo
Leto, Antonio
Limatola, Daniele
Limetti, Fabio
Lo Pinto, Nicola
Lombardi, Pasquale
Longo, Pierino Paolo
Luperto, Giuseppe
Magnolo, Lorenzo Giovanni
Maio, Giuseppe
Malaponti, Salvatore Francesco
Maresca, Emanuel
Mariotti, Massimiliano
Marrello, Luigi
Martina, Francesco
Martire, Antonio
Mastrobattista, Giovanni Eligio
Matera, Riccardo
Messina, Gianluca
Minò, Alessandro
Monaco, Paolo
Morciano, Giuseppe
Morelli, Alessio
Morra, Tommaso
Mostacci, Sergio Massimo
Mugavero, Amalia
Mule, Vincenzo
Musella, Stefano
Nardelli, Giuseppe
Negro, Mirco
Novaro, Giovanni
Pagan, Francesco
Palmerini, Giorgio
Palombella, Fabio Luigi
Pantaleo, Cosimo
Paoletti, Dario
Paolillo, Francesco
Patalano, Andrea
Pellegrino, Roberto
Pepe, Angelo
Pipino, Leonardo
Piroddi, Paola
Pisano, Paolo
Piscopello, Luciano
Pisino, Tommaso
Porru, Massimiliano
Postiglione, Vito
Praticò, Daniele
Puca, Michele
Puddinu, Fabrizio
Puleo, Isidoro
Quinci, Gianbattista
Rallo, Tommaso
Randis, Orazio Roberto
Ravanelli, Marco
Restuccia, Marco
Romanazzi, Valentina
Ronca, Gianluca
Rossano, Michele
Russo, Aniello
Sacco, Giuseppe
Salce, Paolo
Sarpi, Stefano
Scanu, Fabrizio
Scaramuzzino, Paola
Schiattino, Andrea
Scuccimarri, Gianluca
Sebastio, Luciano
Siano, Gianluca
Signanini, Claudio
Silvestri, Nicola
Silvia, Salvatore
Siniscalchi, Francesco
Soccorso, Alessandro
Stramandino, Rosario
Strazzulla, Francesco
Sufrà, Emanuele
Tersigni, Tonino
Tescione, Francesco
Tesone, Luca
Tordoni, Maurizio
Torrisi, Ivano
Triolo, Alessandro
Tumbarello, Davide
Tumminello, Salvatore
Vangelo, Pietro
Varone, Stefano
Vellucci, Alfredo
Verde, Maurizio
Vero, Pietro
Virdis, Antonio
Vitali, Daniele
Zaccaro, Giuseppe Saverio
CyprApostolou, Antri
Avgousti, Antonis
Christodoulou, Lakis
Christoforou, Christiana
Christou, Nikoletta
Flori, Panayiota
Fylaktou, Anthi
Georgiou, Markella
Heracleous, Andri
Ioannou, Georgios
Ioannou, Theodosis
Karayiannis, Christos
Konnaris, Kostas
Korovesis, Christos
Kyriacou, Kyriacos
Kyriacou, Yiannos
Michael, Michael
Nicolaou, Nicolas
Panagopoulos, Argyris
Pavlou, George
Prodromou, Pantelis
Savvides, Andreas
Shamma, Theodora
ŁotwaAvdjukeviča, Svetlana
Brants, Jānis
Brente, Elmārs
Griezīte, Frančeska
Gronska, Ieva
Gudovannijs, Vsevolods
Holštroms, Artūrs
Jansons, Kārlis
Jaunzems, Aldis
Junkurs, Andris
Kalējs, Rūdolfs
Kalniņa, Ingūna
Kaptelija, Liene
Naumova, Daina
Priediens, Ainars
Putniņš, Raitis
Raginskis, Jānis
Štraubis, Valērijs
Šuideiķis, Aigars
Tīģeris, Ģirts
Vārsbergs, Jānis
Veide, Andris
Veinbergs, Miks
Ziemelis, Elvijs
LitwaBalnis, Algirdas
Dambrauskis, Tomas
Giedrius, Vaitkus
Jonaitis, Arūnas
Kairyté, Lina
Kazlauskas, Tomas
Lendzbergas, Erlandas
Vitalij, Zartun
Luksemburgnie dotyczy
Węgrynie dotyczy
MaltaAbela, Claire
Attard, Glen
Attard, Godwin
Attard, Omar
Azzopardi, Joseph
Baldacchino, Duncan
Balzan, Gilbert
Barbara, Anthony
Borg, Benjamin
Borg, Jonathan
Borg, Robert
Briffa, Daniel
Bugeja, Stephanie
Cachia, Pierre
Calleja, Martin
Camilleri, Aldo
Camilleri, Christopher
Carabott, Paul
Caruana, Gary
Cassar, Gaetano
Cassar, Jonathan
Cassar, Kenneth
Cassar, Lucienne
Cauchi, David
Cuschieri, Roderick
Farrugia, Emanuel
Farrugia, Joseph
Farrugia, Omar
Fenech, Melvin
Fenech, Paul
Gatt, Glen
Gatt, Joseph
Gatt, Mervin
Gatt, William
Gauci, Mark
Little, Elaine
Lungaro, Gordon
Mallia, Ramzy
Micallef, Rundolf
Muscat, Christian
Muscat, Simon
Musu, Matthew
Piscopo, Christine
Psaila, Kevin
Psaila, Mark Anthony
Sammut, Adem
Sciberras, Christopher
Sciberras, Norman
Seguna, Marvin
Tabone, Mark
Theuma, Johan
Vassallo, Benjamin
Vella, Anthony
Vella, Charlie
NiderlandyBastinaan, Robert
Beij, Willem
Boone, Jan Cees
de Boer, Meindert
de Mol, Gert
Dieke, Richard
Duinstra, Jacob
Fortuin, Annelies
Freke, Hans
Groeneveld, Daan
Jonk, Jan
Kleczewski-Schoon, Anneke
Kleinen, Tom
Koenen, Gerard
Kraayenoord, Jaap
Kramer, Willem
Meijer, Cor
Meijer, Willem
Miedema, Anco
Parlevliet, Koos
Ros, Michel
Ruijter, Tim
Schneider, Leendert
Starreveld, Nanette
van den Berg, Dirk
van der Laan, Yvonne
van der Veer, Siemen
van Doorn, Joost
van Geenen, Koen
van Westen, Jan
Velt, Ernst
Vervoort, Hans
Wijbenga, Arjan
Wijkhuisen, Eddy
Zevenbergen, Jan
Austrianie dotyczy
PolskaAugustynowicz, Mariusz
Bartczak, Tomasz
Belej, Konrad
Chrostowski, Paweł
Dębski, Jarosław
Domachowski, Marian
Górski, Marcin
Jeziorny, Przemysław
Jóźwiak, Marek
Kasperek, Stanisław
Kołodziejczak, Michał
Konefał, Szymon
Konkel, Adam
Korthals, Jakub
Kościelny, Jarosław
Kowalska, Justyna
Kozłowski, Piotr
Kucharski, Tadeusz
Kunachowicz, Tomasz
Letki, Paweł
Lisiak, Agnieszka
Litwin, Ireneusz
Łukaszewicz, Paweł
Łuczkiewicz, Tomasz
Maciejewski, Maciej
Mystek, Marcin
Niewiadomski, Piotr
Nowak, Włodzimierz
Pankowski, Piotr
Patyk, Konrad
Prażanowski, Krystian
Sikora, Marek
Simlat, Tomasz
Skibior, Sławomir
Słowiński, Roman
Smolarski, Łukasz
Sokołowski, Paweł
Stankiewicz, Marcin
Szumicki, Tomasz
Tomaszewski, Tomasz
Trzepacz, Michał
Wereszczyński, Leszek
Wiliński, Adam
Zacharzewski, Dawid
Zięba, Marcin
PortugaliaAlbuquerque, José
Brabo, Rui
Cabeçadas, Paula
Carvalho, Ricardo
Diogo, João
Escudeiro, João
Ferreira, Carlos
Fonseca, Álvaro
Moura, Nuno
Pedroso, Rui
Quintans, Miguel
Silva, António Miguel
RumuniaBalaci, Kety
Bîrsan, Marilena
Conț olencu, Radu
Dima, Richard
Dinu, Lucian
Ianuris, Mihail
Ionaşcu, Neculai
Kazimirovicz, Ancuta
Larie, Gabriel
Panaitescu, Laurenţiu Lorin
Puiu, Gheorghe
Serș tiuc, Mihail Dorin
Stroie, Constantin
Ț ăranu, Sorinel
Vasile, Bocaneala
SłoweniaŠiško, Slavko
Smoje, Robert
Smoje, Vinko
Słowacjanie dotyczy
FinlandiaAheristo, Marko
Aho, Jere-Joonas
Arvilommi, Markku
Grönfors, Niko
Heickell, Carl-Arthur
Hiiterä, Timo
Hiltunen, Juha
Hägerström, Matti
Iljina, Ilja
Johansson, Esko
Kaasinen, Harry
Kajosmaa, Jesse
Kontto, Tommi
Koskinen, Aki
Lejonqvist, Mika
Leppikorpi, Markus
Leppäkorpi, Juho
Leskinen, Henri
Luukkonen, Tuomas
Lähde, Jukka
Niemelä, Teemu
Nieminen, Jere
Niittylä, Pekka
Normia, Pertti
Nousiainen, Kyösti
Nousiainen, Markku
Nurminen, Joona
Painilainen, Laura
Purhonen, Jere
Pyykönen, Pekka
Rautavirta, Miikka
Saarilehto, Tuomas
Sahla, Ilkka
Salmela, Janne
Salovaara, Tuomas
Salmi, Veera
Savola, Petri
Sundqvist, Lars
Suominen, Ari
Suominen, Paavo
Suvilaakso, Hannes
Sjöberg, Joni
Taattola, Olli
Tervakangas, Ville
Träskelin, Otto
Uitti, Mika
Ulenius, Niklas
Vanninen, Vesa
Välimäki, Juha
Väänänen, Timo
Yläjääski, Antti
Ääri, Mikko
SzwecjaÅberg, Christian
Ahnlund, Jenny
Almström, Petter
Andersson, Karin
Andersson, Per-Olof
Andersson, Per-Olof Vidar
Antonsson, Jan-Eric
Bäckman, Johan
Baltzer, Martin
Bergman, Daniel
Bjerner, Martin
Borg, Calle
Bryngelsson, Tomas
Brännström, Lennart
Cannehag, Niclas
Cardell, Christina
Carlsson, Christian
Englund, Raymond
Erlandsson, Björn
Falk, David
Frejd, Maud
Fristedt, David
Gynäs, Mattias
Hagberg, Elice
Hartman Bergqvist, Désirée
Havh, Johan
Hedman, Elin
Hellberg, Stefan
Hellqvist, Johan
Holmberg, Hanna
Holmer, Johanna
Jakobsson, Magnus
Jansson, Anders
Jeppsson, Tobias
Johansson, Daniel
Johansson, Isabella
Johansson, Klaes
Johansson, Thomas
Joxelius, Paul
Karlsson, Kent
Kempe, Clas
Koivula, Mikael
Kurtsson, Morgan
Larsson, Mats
Lilja, Filip
Lindström, Jakob
Lindved, Martin
Lundberg, Johan
Lundh, Emelie
Lundin, Stig
Lundkvist, Mats
Lundqvist, Annica
Malmström, John
Martini, Martin
Mattson, Olof
Montan, Anders
Mukkavaara, Henrik
Nihlén, Linus
Nilsson, Pierre
Nilsson, Stefan
Nord, Iza
Nyberg, Linda
Näsman, Lars
Olson, Magnus
Olsson, Kenneth
Olsson, Lars
Penson, Lena
Persson, Göran
Persson, Mats
Peters, Linda
Peterson, Jan
Petterson, Joel
Petterson, Johan
Philipsson, Gunnar
Piltonen, Janne
Podsedkowski, Zenek
Rase, Dennis
Reuterljung, Thomas
Rinaldo, Joakim
Rönnlund, Agneta
Sjödin, Ronny
Skölderud, Svante
Snäckerström, Leif
Stålnacke, Erik
Strandberg, Magnus
Stührenberg, Björn
Sundberg, Andreas
Sundberg, Patrick
Svärd, Lars-Erik
Svensson, Rutger
Svensson, Tony
Thilly, Tomas
Timan, Hans
Toresson, Martin
Turesson, Andreas
Uppman, Kerstin
Werner, Lars
Westerlund, Emma
Wilson, Pierre
Österlund, Erik
Zjednoczone KrólestwoAdamson, Gary
Alexander, Stephen
Alston, Colin
Anderson, Reid
Arris, Martin
Ashby, Peter
Bailey, Roberta
Baker, Edward
Barclay, Michael
Barfoot, Peter Lt Cdr
Beasley, Adam
Bedlingham, Sarah
Bell, Stuart
Bhandari, Kiran
Billson, Carol
Bolden, Rachel
Bourne, Adam
Bowers, Claire
Boyce, Sean
Brough, Derek
Brown, Carley
Bruce, John
Bugg, Jennifer
Caldwell, Mark
Campbell, Jonathan
Campbell, Murray
Chittenden, Gordon
Cook, David
Craig, Ian
Craig, Stephen
Critchlow, Amy
Croucher, Tim
Crowe, Michael
Cunningham, George
Davis, Danielle
Dawkins, Matthew
Dawson, Liam
Devine, Warren
Dixon-Lack, Emma
Douglas, Sean
Draper, Peter
Dunkerely, Sabrina
Eccles, David
Ellison, Peter
Errington, Sarah
Evans, David
Evans, Mathilda
Faulds, Mike
Fenwick, Peter
Ferguson, Adam
Ferguson, Simon
Ferrari, Richard
Finnie, Andrew
Fitzpatrick, DeeAnn
Fletcher, Norman
Flint, Toby
Foster, Pam
Fraser, Uilleam
Frew, Clare
Fullerton, Gareth
Gibson, Philip
Gough, Callum
Graham, Chris
Grant, Leigh
Gray, Neil
Gray, Patrick
Gregor, Stuart
Gregory, Sam
Griffin, Stuart
Gwillam, SLt Ben
Hamilton, Ian
Harris, Hugh
Harris, William
Harsent, SLt Paul
Hay, David
Hay, John
Henning, Alan
Hepburn, Ian
Higgins, Frank
Higby, Louisa
Hildreth, Joe
Hill, Julie
Holbrook, Joanna
Howarth, Dan
Hudson, John
Hugues, Gary
Hughes, Greta
Imrie, Peter
Irish, Rachel
Irwin, Gerry
James, Katie
Jasinski, Michael
John, Barrie
Johnston, Heather
Johnson, Matthew
Johnson, Paul
Johnston, Steve
Johnston, Isobel
Johnstone, Ann
Jones, Carl
Karavla, Alexandra
Kelly, Kevin
Kemp, Gareth
Kozlowski, Stephen
Lane, Rory
Lardeur, Beth
Law, Garry
Lethbridge, Wendy
Legge, James
Lindsay, Andrew
Livingston, Andrew
Lockwood, Mark
Lowry, Thomas
Lucas, David
MacEachan, Iain
MacGregor, Duncan
MacIver, Roderick
MacKay, Janice
MacLean, Paula
MacLean, Robin
Magill, SLt Michael
Marshall, Phil
Martin, David
Mason, Liam
Mason, Roger
Matheson, Louise
May, Colin
Mayger, Lt Martyn
McBain, Billy
McCaughan, Mark
McComiskey, Stephen
McCowan, Alisdair
McCrindle, John
McCubbin, Stuart
McCusker, Simon
McHardy, Alex
McKay, Andrew
McKenzie, Gregor
McKeown, Nick
McMillan, Robert
McPherson, Katie
McQuillan, David
Merrilees, Kenny
Milligan, David
Mills, John
Mitchell, Hugh
Mitchell, John
Moar, Laurence
Moloughney, Bernie
Morris, Chris
Morrison, Donald
Muir, James
Mustard, Emma
Mynard, Nick
Neat, Simon
Neilson, SLt Robert
Nelson, Paul
Newlands, Andrew
Newlyn, Lindsley
Newman, Chris
Nye, Verity
Overy, Thomas
Owen, Gary
Parr, Jonathan
Pateman, Jason
Paterson, Craig
Perry, Andrew
Phillips, Michael
Pole, Mark
Poulding, Daniel
Poulson, Lt Chris
Pringle, Geoff
Proud, Christian
Quinn, Barry
Reeves, Adam
Reid, Ian
Reid, Peter
Rendall, Colin
Rhodes, Glen
Richardson, David
Riley, Joanne
Roberts, Julian
Robertson, Tom
Robinson, Neil
Salt, Isaac
Scarrf, David
Sheperd, Ashley
Shepley, Ben
Skillen, Damien
Smith, David
Smith, Barry
Smith, Don
Smith, Matthew
Smith, Pam
Spencer, James
Steele, Gordon
Stevens, Emma
Storton, George
Strang, Nicol
Stray, Sloyan
Styles, Mario
Sutton, Andrew
Sykes-Gelder, Dan
Taylor, Mark
Templeton, John
Thain, Marc
Thompson, Dan
Thompson, Gerald
Thomson, Dave
Thomson, Dave
Turner, Alun
Turner, Patrick
Tyack, Paul
Venton, Andrew
Ward, Daniel
Ward, Mark
Watson, Stacey
Watt, Barbara
Watt, James
Webb, Simon
Wensley, Phil
Weychan, Paul
Whelton, Karen
Whitby, Phil
Whitford, Annika
Williams, Adam
Wilkinson, Dave
Williams, Carolyn
Wilson, Jane
Wilson, Tom
Windebank, James
Wood, Ben
Wordley, Sara
Worsnop, Mark
Worth, Steven
Young, Ally
Young, James
Yuille, Derek
Zalewski, Alex
Komisja EuropejskaArena, Francesca
Casier, Maarten
Courcy, Nils
Hederman, John
Janakakisz, Marta
Jury, Justine
Kelterbaum, Richard
Libioulle, Jean-Marc
Martins E Amorim, Sergio Luis
Muhrbeck, Lars
Musella, Manuela
Nordstrom, Saba
Skountis, Vasileios
Spezzani, Aronne
Surace, Michele
Vitiello-Ferrara, Sarah Rosaria
Wolff, Gunnar
Wysocka, Małgorzata
Europejska Agencja Kontroli RybołówstwaAllen, Patrick
Chapel, Vincent
Del Hierro, Belén
Del Zompo, Michele
Dias Garçao, José
Fulton, Grant
Mueller, Wolfgang
Papaioannou, Themis
Quelch, Glenn
Roobrouck, Christ
Sokołowski Paweł
Sorensen, Svend
Stewart, William
Tahon, Sven
1 Dz.U. L 343 z 22.12.2009, s. 1.
2 Rozporządzenie wykonawcze Komisji (UE) nr 404/2011 z dnia 8 kwietnia 2011 r. ustanawiające szczegółowe przepisy wykonawcze do rozporządzenia Rady (WE) nr 1224/2009 ustanawiającego wspólnotowy system kontroli w celu zapewnienia przestrzegania przepisów wspólnej polityki rybołówstwa (Dz.U. L 112 z 30.4.2011, s. 1).
3 Decyzja wykonawcza Komisji 2011/883/UE z dnia 21 grudnia 2011 r. ustanawiająca wykaz inspektorów Unii na podstawie art. 79 ust. 1 rozporządzenia Rady (WE) nr 1224/2009 (Dz.U. L 343 z 23.12.2011, s. 123).
4 Decyzja wykonawcza Komisji 2013/174/UE z dnia 8 kwietnia 2013 r. ustanawiająca wykaz inspektorów Unii na podstawie art. 79 ust. 1 rozporządzenia Rady (WE) nr 1224/2009 (Dz.U. L 101 z 10.4.2013, s. 31).
5 Decyzja wykonawcza Komisji 2014/120/UE z dnia 4 marca 2014 r. ustanawiająca wykaz inspektorów Unii na podstawie art. 79 ust. 1 rozporządzenia Rady (WE) nr 1224/2009 (Dz.U. L 66 z 6.3.2014, s. 31).
6 Decyzja wykonawcza Komisji (UE) 2015/645 z dnia 20 kwietnia 2015 r. ustanawiająca wykaz inspektorów Unii uprawnionych do przeprowadzania inspekcji zgodnie z rozporządzeniem Rady (WE) nr 1224/2009 (Dz.U. L 106 z 24.4.2015, s. 31).
7 Decyzja wykonawcza Komisji (UE) 2016/706 z dnia 3 maja 2016 r. ustanawiająca wykaz inspektorów Unii uprawnionych do przeprowadzania inspekcji zgodnie z rozporządzeniem Rady (WE) nr 1224/2009 (Dz.U. L 122 z 12.5.2016, s. 26).
© Unia Europejska, http://eur-lex.europa.eu/
Za autentyczne uważa się wyłącznie dokumenty Unii Europejskiej opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej.